Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy główny thread
Autor Wiadomość
Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Czw Lis 28, 2019 8:40 am   

Pulisik nie ma w polowie tak dobrego dryblingu jak Belg

avi__2002 

Wysłany: Sob Lis 30, 2019 5:34 pm   

Nasza obrona to jest dramat

[ Dodano: Sob Lis 30, 2019 5:35 pm ]
Nasza obrona od początku sezonu to wielki dramat.

[ Dodano: Sob Lis 30, 2019 5:35 pm ]
Sorki za podwójny post

[ Dodano: Sob Gru 14, 2019 5:49 pm ]
Panowie co powiecie na nasza grę ?

Przemo77 

Wysłany: Wto Gru 17, 2019 9:20 pm   

Avi nie możesz edytować komentów, bo nawet nie podbijasz tym wątku i nie wiadomo czy ktoś tu coś piszę w ogóle. No teraz nadszedł trudniejszy okres dla nas. Paradoksalnie uważam, że wszystko się popsuło przez powrót Kante. Kompletnie zaburzył on równowagę zespołu i nie ma jak go upchnąć, a nie daje tego co Jorginho i Kovacic w swoich rolach. Jak dla mnie to na ten moment trzeba grać środkiem Jorginho-Kovacic, a Kante może być dobry przy w parze z Rubenem, bo ta para moim zdaniem najlepiej by się uzupełniała. Brakuje zupełnie polotu w ofensywie ostatnio i chciałbym, żeby CHO więcej pograł, bo on daje tą bezpośredniość w atakach.

BeBack 

Wysłany: Pią Sty 10, 2020 4:01 pm   

Żyje ktoś tutaj jeszcze ? :mrgreen:

przyboj9 

Wysłany: Czw Lut 27, 2020 8:37 pm   

No to strona chyba zdechła jak nasza defensywa z Bayernem :<

perzu25 

Wysłany: Wto Kwi 28, 2020 8:45 pm   

Oo i widzę, że chociaż forum działa. Myślałem, że strona kompletnie padła.

Starkiller 

Wysłany: Pią Sie 07, 2020 8:23 am   

Witam państwa, widzę, że chyba tylko ja nie pomyślałem o forum :smile: Okno transferowe rozpoczęte, dwa transfery klepnięte, więc pytanie, jak oceniacie naszą politykę transferowa od przyjścia Franka?

Wydaję się, że ofensywę będziemy już mieli na poziomie Man City albo Liverpoolu. Jeśli porównać trio Pulisic - Werner - Ziyech i Havertz na 10 (wiem, że jeszcze nic konkretnego, ale przynajmniej staramy się o kogoś porządnego) do trio Pedro-Giroud-Willian i Barkley za nimi, to progres jest ogromny. Trochę szkoda mi jednak Abrahama, bo boję się, że będzie miał mało okazji do gry, a dalej uważa, że ma spory talent. Boję się, jednak, że trochę teraz obrona będzie odstawać. Żeby wskoczyć na poziom LFC oraz Man city, myślę, że potrzebny nam ŚO z prawdziwego zdarzenia. No i bramkarz, tak jak chwaliłem Kepę w pierwszym sezonie, tak teraz to jest dramat. Jeśli popatrzymy na statystyki xG on target prevented to mamy zdecydowanie najgorszego bramkarza w lidze. Już nawet taki głupi Dubravka byłby wiele lepszy. Myślę, że właśnie bramkarz powinien być priorytetem teraz.

A wy co myślicie? Zadowoleni z transferów póki co :wink: ?

Odpowiedz do tematu