Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Mecz na stadionie Chelsea
Autor Wiadomość
magda.magda 

Wysłany: Sob Lip 02, 2016 8:24 pm   Mecz na stadionie Chelsea

Witam,
Co prawda ja się słabo znam na piłce, ale za to mój mąż jest wielkim fanem chelsea. I dlatego potrzebuje waszej pomocy! O ile post zostanie przez kogoś odczytany ;)
Otóż robie mu ze znajomymi prezent urodzinowy w postaci lot do Londynu i oczywiście bilet na mecz na stadionie.
I teraz. Na pewno to będzie wrzesień. Jakie są mecze? Jakie są fajne, mniej fajne i czy się orientujecie ile tskie coś kosztuje? I najlepiej gdzie kupić bilet?
I drugie pytanie, jak mecz nie wyjdzie, jest zwiedzanie stadionu, jest to fajna i ciekawa rzecz??
Proszę pomóżcie :)

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Sob Lip 02, 2016 8:47 pm   

bilet, o ile nie posiadacie membera, będzie można kupić tydzień? może mniej przed terminem na general sale. Musisz obserwować na oficjalnej stronie kiedy będą dostępne. Jeżeli chodzi o to jakie są mecze, to na stronie głównej (chelsea.pl) masz z lewej strony cały podany terminarz. Koszt biletu? Rok temu kupowałem i było to około 50 funtów. Dla kibica Chelsea, każdy moment na SB jest ciekawy i niezapomniany, także co by to nie było, mąż będzie na pewno zadowolony ;)

Odpowiedz do tematu