Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nabór do redakcji.
Autor Wiadomość
Blantoholik 

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:05 pm   

nick: Blantoholik / na stronie qbagno
email: kuba.2allegro@interia.pl
gg: 5458033
czym chcę się zajmować na stronie: Pisać newsy, bo ostatnio z tym u Was ciężko, a lubię tą stronę i chce jej pomóc w dobrym funkcjonowaniu. Oprócz tego, chciałbym mieć możliwość moderacji komentarzy na stronie - dużo tam spamu i ludzi nie potrafiących utrzymać kultury.
kilka słów o sobie: Niebieska krew od 8 lat, nigdy nie byłem za innym klubem. Jeszcze się uczę, obecnie jestem w technikum na profilu związanym z kierunkami politechnicznymi. W piłkę nożną nie gram, wolę popatrzeć, natomiast uwielbiam grać w koszykówkę. Na co dzień słucham rapu, zdarzy się jakiś punk-rock, metal albo regge, Od czasu do czasu lubię przeczytać jakąś książkę(teraz Wiedźmin Sapkowskiego). Jestem też ogromnym pasjonatem filmów. Nie jestem jakoś specjalnie zalatany. W soboty baluję, w tygodniu raczej nie wiele robię :) Obsługa forum, zarówno od strony panelu administracyjnego jak i serwera FTP nie jest mi obca - niegdyś byłem współzałożycielem pewnego forum o telefonii komórkowej, co wg. mnie jest sporym atutem jeżeli chodzi o pełnienie funkcji, jaką chciałbym się zajmować. To chyba tyle :)

Edit.
Dodam jeszcze, że znam na dość średnim poziomie angielski.

Lukaku 
Chelsea <3

Wysłany: Pon Maj 07, 2012 6:49 pm   

Nick: Lukaku
Email: chelsea.arsenal@wp.pl
Gg: 28560157
Czym chcę się zajmować na stronie: Pisac newsy, klutura, prejrzyste forum itp. itd.
Kilka słów o sobie:Byłem w redakcji na innej stronie o piłce nożnej, za the blues od 7 roku zycia.

Co tu duzo mowic poprsostu chcaiłbym byc w redakcji an tej stronie.

Pozdrawiam

Rafiq 
Blue Is The Colour

Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 11:35 am   

Nick: Rafiq
Email: rafalc1990@gmail.com
Gg: 43983888
Czym chcę się zajmować na stronie: Pisaniem newsów , a przede wszystkim umieszczaniem cotygodniowych raportów o wypożyczonych. Na konkurencyjnym forum tłumaczę http://thechels.net/2012/...eptember-17-23/ , ale chciałbym, aby znajdował się on u was na głównej. Bardziej mnie interesuje pisanie ciekawych newsów niż plotki transferowe tzn. wywiady, ale nie z tzw. 'gównianych źródeł'. Jak najdalej od Sun i tribala.
Kilka słów o sobie: Nie dorosły 21-latek, ale odpowiedzialny ze swoim zdaniem. Wolę iść pod prąd niż z prądem. No i mam nadzieję, że dołączę do was :)

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Pon Paź 01, 2012 4:19 pm   

Napisz bezposrednio do Kuby P ;)

Odpowiedz do tematu