Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Pon Lip 29, 2013 9:07 pm
[EPL] Chelsea - Manchester United /01.03.2011
Autor Wiadomość
ChelseaLuk 

Wysłany: Wto Mar 01, 2011 10:35 am   [EPL] Chelsea - Manchester United /01.03.2011

Na Craven Cottage Fulham w derbach Londynu bezbramkowo zremisował z Chelsea. The Cottagers mogli wygrać to spotkanie, gdyż w 93 minucie sędzia podyktował dla nich rzut karny, na szczęście bramkarz The Blues Petr Cech kapitalnie obronił strzał Clinta Dempseya.

Co dzieje się z londyńską Chelsea? W czym tkwi problem Carlo Ancelotti’ego? Z dobrej strony nie pokazał się również Fernando Torres. Zdecydowanie lepiej od Hiszpana zaprezentował się inny nabytek klubu ze Stamford Bridge David Luiz.

Wiadomo że sam Ancelotti powiedział iż niechce zasmucać kibiców ale też niechce wprowadzać w błąd i dawać nadzieje na mistrzostwo których nie ma.

Powinniśmy Fergusonowi przypomnieć jaką siłę stanowimy w Barclays Premiere League i ograć ich jak najwyżej.

zostało do meczu 10h i 9minut. Wtedy zacznie się piekło, oczywiście na niebiesko od początku do końca !!

[ Dodano: Czw Mar 03, 2011 2:56 pm ]
Wprawdzie mimo słabej pierwszej połowy w wykonaniu Chelsea to właśnie ONA wyszła zwycięsko z tego pojedynku !!!!!!!!!! Cieszą 3 pkt. Zobaczymy co w najbliższą niedzielę pokaże ManU z Liverpoolem, oby podopieczni Kenny'ego Dalglisha zabrali 3 pkt Manchesterowi. Ponoć ma zadebiutować Andy Carroll pozyskany z Newcastle do Liverpoolu.

Na wyróżnienie w tym meczu zasługuje z pewnością David Luiz. Zostawił serce na boisku by jego drużyna wygrała. Ambicja i waleczność niesamowita przypieczętowana bramką. Oby tak dalej Chelsea !!

londyńzcyk 

Wysłany: Czw Mar 10, 2011 7:12 pm   

Dopiero dziś obejrzałem ten mecz w powtorce na jednym z kanałów :cfc1: Rzeczywiście Luiz wyróżniał się na tle drużyny i wreszcie bylo widać zespoł

Manchester4ever 

Wysłany: Wto Mar 22, 2011 8:47 am   

No uznanie dla Chelsea za ten mecz, albo brawo sędziemu, który prawie nie był stronniczy...

booch 

Wysłany: Czw Mar 24, 2011 2:20 pm   

Oddałbym stronniczośc w każdym meczu Chelsea-Manchester na korzyśc MU na rzecz przychylności w całym sezonie po stronie Chelsea. Bo jakby nie patrzec Ferguson jest większym hipokrytą niż Wenger a to naprawdę cięzko przebic. Same znane słowka jak Fergi Time i inne nie wzięły się z kosmosu.

ZaroNew 

Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 10:20 pm   

Chelsea po dzisiejszym meczu z Manu potrzebuję przemiany. Nie boli mnie to że znów przegraliśmy, ale to że znowu zrobiliśmy to w beznadziejnym stylu i znowu usłyszymy od naszego "Kochanego" Carlo że "Graliśmy dobrze". Cholera jasna gdzie on ma oczy. Torres? Gówno pokazywał w tym sezonie i w Liverpool i gówno pokazuje u nas. I w tym sezonie nawet się nie łudzę że wielki "L Nino" może pokazać coś wielkiego !! Cały sezon jest z dupy.
Musimy popracować nad skutecznością, i przede wszystkim nad obroną.
To jest nie do pomyślenia że mamy tak świetnych obrońców a oni takie błędy popełniają.
Widział bym w składzie w ataku, Nie Anelke (który chyba gra za karę) i Nie Drogbę (który walczy ale widać że latka lecą).
Chciałbym aby w ataku zagrał Torres(który w tym sezonie nic już nie zdziała ale jak się przygotuję wiem że może być mistrzem) wraz ze Sturridgem(młody talent, przyda się u nas młoda krew).

Vinnie_paz 

Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 6:19 am   

Właśnie co do wczorajszego meczu nie jestem jakoś zawiedziony po porażce.Trzeba nam zmian na młodszy skład chciałbym zobaczyć naszych młodzików McEchrean Borini Sturridge i jakby powoli siadać na ławce starym prykom niech Carlo nie robi tu drugiego milanu

Widzieliście mine romana po golu strzelonym na 2:1. To był wyrok na Carlo :D
Bardzo chciałbym żeby wrócił do nas Jose M.Miał on dobry kontakt z zawdonikami on potrafi z każdego gracza wydusić 100. :cfc1:

Pozdrawiam!

P.S lubie też takie momenty gdy przegrywamy bo można oddzielić prawdziwych Fanów drużyny od sezonowców

piomaster011 

Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 7:52 am   

Myśle że potrzebujemy trenera który odda serce dla Chelsea który bedzie potrafił się sprzeciwić Romkowi i nie bedzie siedzial tu tylko dla kasy. Czasem mam takie wrażenie jak są zbliżenia na Carlo podczas meczu myśli sobie "w ciągu sezonu zarobie tyle że spokojnie będe mógł przejść na emeryture" No ale z 2 strony Romek tu rządzi i jeśli jakiś trener będzie starał się zapanować nad klubem szybko go się pozbędzie.

Druga kwestia, nie rozumiem dlaczego Carlo gra Torresem od 1 minuty. Przecież jest to świeży zakup i powinien on wchodzić z ławki wpasowywać się w styl gry.

Jak dla mnie boczna obrona do wymiany Ivanovic i Terry na środku na boki jakiś młodych szybkich dobrych obrońców, bo wszystkie gole z mułami straciliśmy głównie po ich błędach

Vinnie_paz 

Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 8:35 am   

Zgadzam się z tobą dochodzą jeszcze te wywiady że jestem człowiekiem romy itp i będą ją trenował,a Ja chciałbym usłyszeć jestem człowiekiem Chelsea i już tu zostane ale nie koniecznie ze strony CA

Fantom 

Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 1:29 pm   

Akurat boki obrony mamy dobre. Fakt bosingwa popełnił błąd na Stamford, ale normalnie na prawej gra Bronek i wychodzi mu to dobrze. Na środku za rok zagra luiz z terrym, a chyba nie powiesz mi żeby na lewej zmieniać Ashleya?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi