Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Wto Wrz 28, 2010 12:22 am
[CC] Chelsea vs. Newcastle 22.09.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 10:17 am   [CC] Chelsea vs. Newcastle 22.09.2010 r.

Już jutro o 20:45 na SB rozpoczynamy walkę o zwycięstwo w Carling Cup. Naszym pierwszym rywalem jest Newcastle.
Będzie to spotkanie lidera EPL, który jak narazie rozjeżdza rywali jak walec z zespołem beniaminka, który obecnie zajmuje 6 miejsce.
Statytstyki wskazują ewidentnie na Nas. Fani Newcastle liczą z kolei na pierwsze w historii zwycięstwo nad Chelsea w Pucharze Ligi. W poprzednich czterech meczach tych zespołów The Blues zawsze wygrywali i stracili zaledwie jednego gola, aplikując rywalom sześć bramek.
Liczę zatem na kolejne pewne zwycięstwo i na występ dość dużej liczby młodzieży. Sturridge, Kakuta, Bruma, van Aanholt mogli by się pojawić od pierwszej minuty.
Uważam, że mimo wsyzstko wygramy dość wyraźnie-wynik 3-1 jest chyba najabrdziej prawdopodobny.

filip1993 

Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 2:22 pm   

Mimo, iż Newcastle to mocny zespół, to Carlo mógłby dac odpocząc kluczowym zawodnikom naszego zespołu i dac pograc młodzieży. CC są rozgrywkami, które możemy sobie z czystym sumieniem odpuścic - pozostawic je na eksperymentowanie z ustawieniem i danie szansy rezerwom.

as

Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 3:31 pm   

Liczę na mocno rezerwowy skład, niech czołowi gracz odpoczną przed bardzo trudnymi meczami w lidze( wyjazd City, u siebie Arsenal,wyjazd Aston Villa,do tego dojdzie LM) i niech zagrają Ci którzy grywali mniej. W Carling Cup powiniśmy grać właśnie takim rezerwowym składem,co nie oznacza że odpuszczać ten puchar,ale natężenie meczy jest tak duże,że rezerwowi w jakiś rozgrywkach muszą się ogrywać,a ktoś musi odpocząć przed meczami ligowymi. Jest to jedyny puchar,którego Carlo nie wygrał jeżeli idzie o rozgrywki w Anglii.
Warto zwrócić uwagi,że wszystkie mecze zaczynamy w środku z Essienem i Mikelem,wiec niech Ci kluczowi gracze odpoczną i jestem ciekaw jak jako defensywny pomocnik spisze się Ramires,mam nadzieję też że zagra od początku Kakuta, Bruma czy Stturidge i oczywiście ci którzy grali mnie w tym sezonie(Zhirkov czy Bennayoum),może niech ogra się troche Turnbull w bramce.

[ Dodano: Czw Wrz 23, 2010 12:12 am ]
Porażka i odpadamy z pucharu. Pucharu,który z uwagi na to,że chociażby dlatego że Carlo w angielskich rozgrywkach nie wygrał tylko tego pucharu wypadałoby wygrać.
Zagraliśmy drugim składem i dobrze że daliśmy odpocząć większości przed ligą ,jednak pokazał on że drugi garnitur to znacznie znacznie gorsza 11 od tej pierwszej. Chociaż może żeby nie kontuzja i granie w 10 to byśmy awansowali?(wielki minus tego meczu te kontuzje i to 2 graczy!!.
Plusy na pewno dla tego młodego holenderskiego obrońcy(niech poprawi tylko grę w destrukcji,bo do przodu jest dobrze; z fryzury podobny do Floo),ładnie grał też ten 17 latek w przyszłości będą z niego ludzie. Bardzo słabo zagrał Stturidge co mnie smuci, Ramires też średnio ale mu daje czas. Szybko zdjęty Kakuta ale nie miałem już wcześniej wątpliwości że to nasze melodia przyszłości. Naszą drużynę ciągnął zaś Anelka-wspaniały występ.
Cóż pozytywem jest to,że nie musimy męczyć się w tym pucharze w środku tygodnia i można skupić się na lidze.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 12:45 pm   

Porażka 3-4 po ciekawym meczu jednak pełnym błędów i nieporadności ze strony kilku Naszych zawoników. Turnbull w kazdej interwencji był za wolny, za długo składa się do interwencji, jest mało czujny, nie żyje w tej bramce a obrońcy grający z takim bramkarzem nie są dobrze dyrygowani i nie grają tak jak powini. Turnbull jak dla mnie jest już spalony w Chelsea(kolejny raz) i mam nadzieję, że szybko w akcji już go nie zobaczę. Słabo również Ferreira, który zaliczył świetną asystę przy bramce Ameobiego-jak można było wogóle w taki sposób podać :?: Ale to wie tylko Paulo 'forever young' Ferriera-on się jeszcze zdąży ograć a za rok na CC będzie zapewne w formie, bo trochę przerwy mu się przyda po tych występach, bo ostatnio i tak chyba za często się pojawiał. Choć gdyby trafił do bramki, zamiast w słupek w końcówce tego spotkania to pewnie pisałbym o nim troche pochlebniej, ale cóż-nie trafił i można go za to spotkanie tylko ochrzanić porządnie. Szkoda ze nie poradził sobie też Bruma, ale on jest jeszcze młody i to pierwsze tak słabe spotkanie w wykonaniu Holendra, któremu możemy to chyba jeszcze wybaczyć.
Nie zaspecjalnie podobała mi się praca arbitra-był niepewny, jakiś zastraszony czy co-Taylora powinien wywalić już po faulu na Kakucie, gdy ten wykonał piękne salto a już napewno Taylor nie powinien znajdywać się na murawie po faulu na van Aanholcie. Ogółem mogło i powinno być lepiej ale to CC, więc porażke możemy jakoś wybaczyć, ale poczwórna korona, by tak ładnie wyglądała... :razz:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi