Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: corrny
Nie Wrz 19, 2010 2:25 pm
[EPL] Wigan vs. Chelsea 21.08.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 11:47 am   [EPL] Wigan vs. Chelsea 21.08.2010 r.

Już dziś o 18:30 na DW Stadion czeka Nas pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie ligowym-spotkanie z Wigan i tak się zastanawiam nad dwoma rzeczami:
Czy można było lepiej(łatwiej) trafić na pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie :?: :razz: ODP: Chyba nie. :mrgreen:
Czy możemy powtórzyć wynik z ostatniego meczu tych zespołów :?
ODP: Chyba tak. :mrgreen:
My sezon zaczeliśmy znakomicie-Naszą pierwszą ofiarą padło WBA, które SB pożegnało przegrywając 6-0-czego chcieć więcej :?: :razz: Tymczasem w Wigan nie dzieje się dobrze-jak się przegrywa na otawrcie u siebie 4-0 z beniaminkiem z Blackpool to chyba za wesoło być nie może. Ekipa Roberto Martineza w spotkaniu tym wystąpiła z ustawieniem: 1-4-3-3 jednak zapewne dziś ujrzymy ich z inną taktyką, gdyż jeśli zostaną z taką na mecz z Nami to mogą już po pierwszych dwóch kolejkach osiągnać stan bramkowy 0-10. :razz:
Jednak należy pamiętać, że ostatni mecz na obiekcie DW Stadion w zeszłym sezonie zakończyliśmy sromotną porażką 3-1, tak jak też zdarzyło się Arsenalowi i Liverpoolowi, więc nie powinniśmy zlekceważyć rywali. W każdym razie ekipa Wigan jest murowanym kandydatem większości ekspertów do opuszczenia po tym sezonie szeregów EPL.
Ja stawiam dziś optymistycznie powtórzenie wyniku z meczu z WBA: 6-0 dla naszych. Wigan wyglądają naprawdę tragicznie-jak przegrywa się u siebie 4-0 z nie zamocnym Blackpool to nie mogą oczekiwać dziś niczego innego jak tylko pogromu od Naszych The Blues, którzy wyglądają na bardzo dobrze dysponowanych. Czuję też, że dziś Dorgba powiększy swój dorobek bramkowy do 5, ewentualnie 6. :razz:
A wy jak obstawiacie :?: :razz:

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 9:28 pm   

No no... Byłem "odcięty" od świata przez 2 tygodnie :razz: . Po powrocie do domu oglądając wyniki Niebieskich zostałem pozytywnie zaskoczony :smile: . Kolejny grad goli, kolejne zwycięstwo, kolejne czyste konto. Czego chcieć więcej? :razz:

as

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 9:45 pm   

No pierwsza połowa nie napalała optymizmem,bo to Wigan przeważało(choć nie przekładało się to aż tak na sytuacje),a my za bardzo nie mogliśmy przejąć inicjatywy. Na szczęście gola strzelił Malouda. Druga połowa była lepsza- 5 goli i przede wszystkim to nie Wigan, a my przeważaliśmy.
2 bramki Kalou i Anelki,którzy w zeszłym sezonie tak często nie trafiali(chociaż Anelka miał ciut ponad 10 goli),gol Bennayouma nowego gracza i gol Maloudy,który wiadomo,że jest jedną z kluczowych postaci.
6 pkt, 12 goli,0 straconych,super start. W zeszłym sezonie można było mieć do nas pretensje że słabo gramy na wyjazdach,że tracimy dużo goli(zwłaszcza po stałych fragmentach gry) na razie to poprawiliśmy. Ja jednak obawiam się,że w razie braku transferów gdy będzie trzeba rozgrywać po 2 mecze w tygodniu będzie to nam trudniej szło,bo w zeszłym sezonie,gdy mieliśmy liczniejszą kadrę graliśmy świetnie gdy mieliśmy 1 mecz w tygodniu i gorzej gdy 2 mecze w tygodniu(jeden był dobry,drugi gorszy mecz) ,dlatego liczę wciąż na zakup chociaż jednego gracza.
Co do personali meczu to Anelka utwierdził mnie to co wiedziałem-ten gracz idealnie by pasował jako cofnięty napastnik bo nie trzyma sztywno pozycji prawo skrzydłowego-raz był z lewej,raz z prawej,raz w środku. Jednak system 433 znacznie bardziej pasuje drużynie i dobrze. Lewą stronę jednak mamy silniejszą,ale z prawej liczę,że gdy wróci Bosingwa też będzie lepiej funckjonowął. Co do naszej ławki dziwne,że nie było Stturidge i dalej nie było Kakuty na którego bardzo liczę,że dostanie szansę.

Didi 
kompilator!

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 10:33 pm   

Pierwsza połówka słaba, ale widać że chłopaki po przerwie wzieli się do roboty i pokazali to co tydzien temu.

Bardzo podobal mi się Anelka, widać ze dobrze się czuje w rozgrywaniu ;) Akcje drogby przy golach kalou też imponujące. Brawo!

Wyniki z dwóch ostatnich meczów napawają optymizmem przed nastepnymi;) za tydzień stoke, więc liczę na powtórkę z rozrywki i dobry debiut Ramiresa;)

mck 
Cały niebieski !

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 11:26 am   

Dwaj debiutujący zawodnicy spisali się dobrze. To powinien być pierwszy powód naszej radości. Następnie można wymienić wszystkich strzelców z wczorajszego meczu i pokazać słynne Fuck Yea reszcie ligi. Można pokazać wszystkie akcje Didiera, który przez cały mecz błyszczał jak 36 karatowy diament. Zagranie z przepuszczeniem piłki i podanie koledze na "pustą" było bardzo ładne, ale dośrodkowanie, a przed tym zwód można uznać za majstersztyk.

Jak powiedział Carlo, pierwsza połowa nie była za dobra, ale druga to już ten najlepszy futbol na świecie.

Dobra, ekscytacja grą właśnie w tej drugiej połowie dobiegła końca. Czas otrzeźwieć i wygrać następne spotkanie.

TYLKO CHELSEA! :cfc2:

Wlodzio 
Show them no mercy.

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 12:57 pm   

A i tak najlepsze w tym wszystkim jest to, że choćbyśmy tak grali przez resztę sezonu to i tak wszyscy będą mieli zmazy nocne na myśl o Barcelonie. No cóż, taka sprawiedliwość na tym świecie :)

Drogba w takiej formie i z taką motywacją to maszyna. Zgniata, wciąg i przeżuwa rywali. Mam nadzieję, że smakują.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 2:59 pm   

Co tu długo gadać-wynik tego meczu podałem już w swojej zapowiedzi powyżej(ma się tego nosa do wyników :razz: ), jedyna pomyłka to tylko to, że Drogba wolał tym razem poasystować niż strzelać gole co również znakomicie mu wychodzi. :razz: Fantastycznie zaczynamy tegorocznego rozgrywki ligowe i bardzo dobre jest to, iż Nasi kolejni 3 rywale też nie powinni sprawić Nam większych kłopotów. Cieszy bardzo mnie to, że pomimo, iż rywale z Wigan w pierwszej połowie postawili dość ciężkie warunki Naszym to dalej graliśmy swoje, a kiedy wyszło Nam raz, byłem pewien, że brameczki w drugiej połowie zobaczymy i tak też się stało. Druga połowa była jednym, pięknym pokazem gry ofensywnej, która poskutkowała tym, że Kirkland musiał wyciągać piłkę z bramki jeszcze 5 raz. No oby tak dalej Panowie i żeby tych lepszych też nie oszczędzać, a tytuł jest jak najbardziej do obronienia. :razz:

true_blue 

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 4:10 pm   

do meczu z City CFC nie powinna miec wiekszych problemow z kolejnymi rywalami, Ancelotti zapowiedzial, ze do tego spotkania chce miec komplet punktow, zapomnial chyba jednak wspomniec, ze chce byc jakies...30 goli na plusie ;P
wyrazy wspolczucia dla Wigan, nie dosc, ze ubiegly sezon zakonczyli mega lomotem 8:0 od nas, to teraz w 1szej kolejce ulegli beniaminkowi Blackpool 0:4, w 2iej 0:6 od CFC, a za tydzien jada do Tottenhamu, od ktorego otrzymali 'oklep' 9:1 (a w rewanzu u siebie 0:3) - maja wiec szanse na 'niezly' poczatek sezonu ;P
co do naszego ostatniego meczu nie ma co komentowac, o ile w 1szej polowie nie wygladalo to dobrze (ale za to skutecznie owszem ;) ), to 2ga polowa nie pozostawila zludzen- rewela ;]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi