Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Sob Mar 13, 2010 3:32 pm
[FA] Chelsea vs. Stoke 7.03.20010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Mar 06, 2010 3:59 pm   [FA] Chelsea vs. Stoke 7.03.20010 r.

Już jutro w FA Cup na SB o 17:00 zmierzymy się z ekipą Stoke. Wreszcie przydała, by się Nam jakaś wygrana, by udowodnić, że nie zapomnieliśmy jak się wygrywa. :razz: W tym spotkaniu będziemy uznawani za faworyta i gramy u siebie co powinno ułatwić nam zadanie. Ekipa Stoke jest przyzwyczajona do tego, że zazwyczaj u bukmacherów stoi na straconej pozycji, jednak podobnie było w meczach z Manchesterem City, które Potters rozstrzygneli na swoją korzyść. Ja jednak liczę, że My nie damy kolejnych powodów do zadowolonie zespołowi z 11 lokaty w EPL i wygramy dość pewnie po kilku słabszych meczach. Drużyna z Britannia Stadium napewno jeżeli chce o coś powalczyć to musi zapomnieć o statystykach ostatnich potyczek z The Blues, gdyż w ostatnich 4 meczach z boiska schodzili zawsze pokonani, osiągając w tych meczach łącznie tylko 2 bramki.
Obstawiam, więc jutro 2-0 i dobrą grę oraz, że CA posprawdza kilku zawodników jak np. Joe Cola czy młodziaków. :razz:

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Nie Mar 07, 2010 10:34 am   

A ja bez szalenstwa typuje 2-1 dla Niebieskich.
PS. Przepraszam za brak polskich liter, komputerek sie buntuje :smile:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Nie Mar 07, 2010 10:34 am   

Nie ma bata trzeba wygrać - nieważne ile i jak, wygrać i przejść do następnej rundy, a nie męczyć się po raz drugi albo co gorsza odpaść

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Mar 07, 2010 6:54 pm   

Mamy 2-0 po nudnym meczu. Gole Lamparda i Terrego zapewniły nam półfinał FA Cup. Szkoda, że gra wyglądała słabiutko i że nie było zmian kiedy prowadziliśmy 2-0. Szkoda, ale ważne, że przynajmniej wygraliśmy.

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Nie Mar 07, 2010 7:02 pm   

Gdyby Anelka wykorzystal dwie setki + to co mial Kalou to wszyscy mowiliby ze super, wysoka wygrana itd. Gralismy srednio zle. Anelka aktywnie, ale nie jak nie bedzie wykorzystywal takich okazji z Interem to moze byc ciezko. Ancelottiego nie mam zamiaru juz komentowac.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Mar 08, 2010 8:15 pm   

CA sobie pospał i na następny mecz, po co wogóle brać rezerwowych?? A jeżeli już to młodzi mogą odrazu ubrać się w garniaki i siedzieć sobie na ławce, bądź na trybunach, bo i tak szansa, że któryś z nich wejdzie jest minimalna, znikoma, żeby nie powiedzieć, że jest to niemożliwe. Naszczeście Inter też nie gra ostatnio najlepiej i zremisował z Genoa 1-1, jednak CL jest zupełnie innymi rozgrywkami-w lidze mają już troche przewagi i mogą czasem poekserymentować, jednak nie wiem jak było, bo tego meczu nie oglądałem. Przed pierwszym meczem z Nami też sobie nie radzili w lidze a potem 2-1 było, więc i tak trzeba strasznie uważać, bo Nasza gra wczoraj też dobra nie była. Więc spiąc się troche i pokazać, kto jest najlepszą drużyną Europy-co Nam zabrano w zeszłym roku (niekoniecznie sportowo) trzeba zdobyć w tym. :razz:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Wto Mar 09, 2010 12:29 am   

DROGBA13 napisał/a:
Naszczeście Inter też nie gra ostatnio najlepiej i zremisował z Genoa 1-1, jednak CL jest zupełnie innymi rozgrywkami-w lidze mają już troche przewagi i mogą czasem poekserymentować, jednak nie wiem jak było, bo tego meczu nie oglądałem.

akurat było 0-0 :P a grali w praktycznie najsilniejszym składzie, tylko bez Cambiasso i Eto'o, który zresztą wszedł po godzinie
nam wystarczy 1-0, a poza tym przed Interem jeszcze jeden mecz - derby z WHU, po nim będzie można powiedzieć więcej
w meczu ze Stoke widać było poprawę w stosunku do spotkania z City, ale do ideału jeszcze sporo brakuje

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Wto Mar 09, 2010 7:13 pm   

Czy ja wiem, czy poprawa w grze... Wynik lepszy, gra niekoniecznie, no moze poza tym, ze Hilario tym razem zagral przyzwoicie, a nie katastrofalnie slabo. Poza tym gra chyba podobnie, przeciwnik zupelnie inny to i wynik korzystniejszy. Niemniej jednak mysle ze Inter przejdziemy.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Wto Mar 09, 2010 9:08 pm   

To sorry za błąd, jednak jeżeli nawet jest remis i Inter też nie jest w jakiejś dobrej formie. Więc trzeba wziąść się za siebie i już z WHU zagrać w swoim dobrym stylu a potem powtórzyć dobrą grę z Interem. Musimy wreszcie zacząć grać dobrze, gdyż mozemy nawet teraz przegrać cały sezon, więc do roboty chłopaki po puchary. :razz:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi