Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: corrny
Nie Lut 07, 2010 7:43 pm
[EPL] Burnley vs. Chelsea 30.01.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 8:05 pm   [EPL] Burnley vs. Chelsea 30.01.2010 r.

Jutro o 18:30 kolejny raz stoczymy walkę o punkty w EPL. Tym razem Naszym rywalem będzie zespół Burnley, który będzie grał u siebie na Turf Moor.
Nasi nie wygrali na wyjeździe od prawie 2 miesięcy, jednak brak 3 pkt jutro jest dla mnie, jak i pewnie dla większości kibiców The Blues, czymś nie do przyjęcia. Z ostatnich 7 meczy na wyjeździe wygraliśmy zaledwie 2, a ostatnie to pamiętna wygrana na Emirates 29 listopada. Jednak te statystyki przy wynikach Burnley to jest nic. Beniaminek ten wygrał żadnego ze swoich ostatnich 11 meczy, co spowodowało spadek na 18 miejsce, będące miejscem spadkowym. Od odjeścia byłego trenera Owena Coyle’a, zespół sobie ewidentnie nie radzi. W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z Boltonem(prowadzonym przez wspomnianego wcześniej Owena Coyle'a), a dobry początek sezonu i wygrana z ManU to już tylko miłe wspomnienia.
Co do składów to napewno nie ujrzymy jutro Naszych reprezentantów WKSu - Didera Drogby i Salomona Kalou, zaś do składu gospodarzy powracają Andre Bikey i Chris McCann.
Sędzią jutrzejszego spotkania będzie Phil Dowd.
Co do wyniku obstawiam wygraną The Blues 3-0, gdyż rywal jest w sporym kryzysie, a my raczej w gazie. :razz:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 10:40 pm   

a ja obstawiam minimalne zwycięstwo, trzeba pamiętać że Burnley przegrało u siebie tylko raz, a pkt. tracił tam i Manchester, i Arsenal, zremisowali też z City na wyjeździe, poza tym ich zła passa może wynikać też z tego, że ostatnie 5 spotkań grali na wyjeździe

ja liczę na skromne zwycięstwo - 0:1/1:2

mateusztcv 

Wysłany: Sob Sty 30, 2010 11:48 am   

Też bym obstawiał tak 1-3 dla naszych i myślę, że Burnley nie odda zbyt dużo strzałów na naszą bramkę :)
Myślę, że Lampard chociaż 1 bramkę strzeli :)

A jeśli się mylę to aby 3 pkt :cfc1:

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Sob Sty 30, 2010 12:14 pm   

Po pewnym pokonaniu Birmingham, jak zwykle optymistycznie typuję 3-0/3-1 dla naszych. :wink:

as96as 
haha

Wysłany: Sob Sty 30, 2010 4:07 pm   

Wydaje mi się że chelsea jest faworytem nie tylko do wygrania z Burnley ale i całego sezonu a na ten mecz obstawiam 2:0 lub 2:1 dla naszych :cfc1: :cfc1:

lampard_96 

Wysłany: Sob Sty 30, 2010 7:43 pm   

Oglądam mecz i remisujemy od 50 minuty 1:1! Bramki strzelili dla The Blues Anelka a dla burnley Fletcher.

To idę ogladac dalej :cfc1:

rewelka...3
Ostatnio zmieniony przez Lauri Sob Sty 30, 2010 9:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Sty 30, 2010 8:28 pm   

No to po golu Terry'ego wygraliśmy 1:2 i kolejny miesiąc kończymy na fotelu lidera rozgrywek. Jutro też na pewno powiększymy przewagę nad MU albo Arsenalem, bo drużyny te grają ze sobą. Może nawet obie do nas stracą w przypadku remisu :)
Teraz czas na kolejny wyjazdowy mecz - zaległe spotkanie z Hull City, które trzeba koniecznie wygrać. Dzisiaj Tygrysy zremisowały u siebie 2:2 z Wolves.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Sty 30, 2010 8:37 pm   

Ja liczę, że jutro ManU zremisuje z Arsenalem i, że z Hull nie będzie już takiej męki, jak dziś z Burnley. Rywal wydał się łatwy i mieliśmy to wykorzystać zdobywając w dobrym stylu 3 pkt, jednak Naszje dzisiejszej gry dobrą nazwać nie wolno. Jednakże są 3 pkt i z tego należy się cieszyć i lider dalej na SB. Oby tak do końca. :razz:

corrny 
West Coast

Wysłany: Sob Sty 30, 2010 8:44 pm   

Byłem pewien, że to będzie trudny mecz. Burnley w tym sezonie, u siebie, poległo tylko raz (1:3 z Wigan), ograli MU, zremisowali z Arsenalem i AV. Dzisiejszym zwycięstwem pokazaliśmy, że jesteśmy piekielnie mocni. Oby tak dalej a mistrzostwo będzie nasze :cfc2:

"It's a disgrace, a fuckin' disgrace"

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi