Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Everton
Autor Wiadomość
mateusztcv 

Wysłany: Pon Sty 25, 2010 6:37 pm   

Do Evertonu przychodzi Jan Mucha..
Mając oferty z różnych klubów wybrał Everton a chciały pozyskać go jeszcze: Trabzonsporze, Udinese, Genui, Rennes, Sunderlandzie, Wigan i Kocaelispor.
ponoć w Turcji chcieli płacić najwięcej lecz on chce spróbować sił w Anglii :)
Do Anglii trafi po zakończeniu tego sezonu, kontrakt z Evertonem podpisał na 3letni okres.
Dodam jeszcze że umowa została podpisana przy drugiej propozycji Evertonu, Słowak za pierwszym razem odrzucił ofertę gdyż nie odpowiadał mu okres 5ciu lat. Jednak doszli do porozumienia..
Co wy o tym myślicie ?

Ja uważam, że będzie mu ciężko.. pewnie ławkę też nagrzeje.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Sty 25, 2010 8:26 pm   

O pierwszy skład będzie mu bardzo ciężko, ale mam nadzieję, że nie podda się bez walki.
A co do tego, że Muszka wybrał Anglię to pewnie dlatego, że jego marzeniem jest gra w Chelsea(tak mówił w wywiadach, że właśnie The Blues są spełnieniem jego marzeń :mrgreen: ) i z Evertonu ewentualnie będzie mu łatwiej trafić do Londynu, choć jego szans na powędrowanie na SB nie widzę zbyt kolorowo. :razz: Choć kto wie, świat jest bardzo dziwny... :razz:

Paulo19 

Wysłany: Pon Sty 25, 2010 10:12 pm   

Jak dla mnie lepiej by zrobił przechodząc do Wigan albo Sunderlandu-tam by miał większe szanse na regularną grę, a jak wiemy żeby zaistnieć w Premier League na pozycji goalkeepera trzeba grać regularnie. Ale pożyjemy, zobaczymy, chciałbym aby wygryzł Howarda ze składu :wink:

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Sty 25, 2010 11:17 pm   

A podobno Arsenal też był poważnie zainteresowany, jak się teraz już po sprawie można dowiedzieć. :razz:
Ale też pojawiają się takie słuchy, że Everton chciałby Muszkę jednak od zaraz i trwają podobno negocjacje i narazie jeszcze wyniki nie znane. :razz:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 10:13 am   

jak dla mnie to on jest lepszy od Howarda i predzej czy pozniej wejdzie do pierwszej "11", na pewno w Arsenalu np. mialby szanse 10x mniejsze

Odpowiedz do tematu