Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Pią Sty 08, 2010 9:08 pm
[FA] Chelsea vs Watford 3.01.2010r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Sty 03, 2010 6:05 pm   

Obstawiłem 3-0, lecz się pomyliłem. Jednak mógłbym się tak mylić zawsze. 5-0 to piękne rozpoczęcie roku i mam nadzieję, że tak będziemy grać przez cały sezon. :razz: Cieszą mnie bardzo 2 bramki Sturridga i mam nadzieję, że podczas PNA kiedy zapewne również otrzymyma szansę gry kilka razy to będzie strzelał w podobnych ilościach. :razz:
To teraz czekam, aż ktoś zarzuci brameczki. :razz:

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Nie Sty 03, 2010 6:12 pm   

Świetnie! 5-0 naprawdę robi wrażenie. Mimo, że przeciwnik nie był trudny (wręcz banalny :wink: ) to i tak Chelsea bardzo mnie tym ucieszyła. No i zawsze będzie przyjemnie podroczyć się z fanami z Manchesteru. :razz:

Didi 
kompilator!

Wysłany: Nie Sty 03, 2010 6:33 pm   

Nie oglądaliśmy meczu bo było to nie możliwe, ale czytając relację podobno cały czas atakowaliśmy, bardzo raduje mnie ten fakt. Jak widać choinka sprawdziła się perfekcyjnie. Chyba dzisiejszy mecz udowodnił że dywagacje na temat jakichkolwiek transferów, możemy odłożyć na późniejszy czas.

Cieszy mnie niesamowicie ten wynik, mimo że przeciwnik nie był najwyższej klasy, ale zawsze takie zwycięstwo podbudowuje morale przed następnymi meczami. Zresztą, w grudniu z takiej klasy zespołem nie koniecznie mogłoby być tak pięknie jak dzisiaj.

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Nie Sty 03, 2010 7:11 pm   

No i piękny początek roku, dużo lepszy niż koniec 2009 :)
Oby tak dalej
Przeciwnik niby niewymagający, ale popatrzmy na MU, które też grało w silnym (nawet chyba silniejszym jak na swoją kadrę niż my) składzie a przegrało i to z 3-cio ligowcem. My bez problemu ogrywamy niżej notowanego rywala, tak powinno być, gitara gra, w końcu Sturridge się odblokował, oby na dłużej :D

heniu3d 

Wysłany: Nie Sty 03, 2010 7:58 pm   

:cfc1: :cfc1: :cfc1:

[ Dodano: Nie Sty 03, 2010 8:00 pm ]
zobaczymy jak teraz potoczą się losy the blus gdy 4 zawodników odejdzie na puchar narodów afryki :sad:
W tym Drogba i to najbardziej boli
:cfc1: :cfc1: damy rade :cfc2:

Hamuj się trochę/3
Ostatnio zmieniony przez corrny Pon Sty 04, 2010 4:42 am, w całości zmieniany 1 raz  

Kociek 

Wysłany: Nie Sty 03, 2010 8:06 pm   

heniu3d napisał/a:
:cfc1: :cfc1: :cfc1:

[ Dodano: Nie Sty 03, 2010 8:00 pm ]
zobaczymy jak teraz potoczą się losy the blus gdy 4 zawodników odejdzie na puchar narodów afryki :sad:
W tym Drogba i to najbardziej boli
:cfc1: :cfc1: damy rade :cfc2:

Potoczą się miejmy nadzieje udanie, ale oni nie odchodzą tylko wyjeżdżają i już to zrobili :wink:
Co do meczu to po prostu był świetny, z tego co udało się wyczytać. Cieszy też bramka Lamparda z dalszej odległości a także 2 bramki Daniela. Piękny wynik, świetna gra i udany początek 2010 roku. ManU jak wiadomo już pozegnało się z FA Cup, więc o jednego rywala mniej. :smile:

Dzadek 
Forumowa Ekstaza

Wysłany: Pon Sty 04, 2010 7:28 pm   

Mecz świetny, cieszą 2 bramki Daniela Sturridge'a co oznacza że jest w stanie dobrze zastąpić Drogbę. Śmietanka na kawie w postaci porażki Manchesteru United to duże ułatwienie na drodze do Zgarnięcia całej puli. Lecz nie zapominajmy że Chelsea grała z Watford a nie Aston Villą czy chociażby West Hamem.

Nie oszukujmy się przeciwnik nie był zbyt wymagający, ale te zwycięstwo na pewno pozytywnie wpłynie na piłkarzy ( a mówią że ryba wpływa na wszystko :grin: ).

Teraz tylko trzymać kciuki aby wszystko poszło dobrze, bo w lidze zamiast 9 pkt przewagi nad ManU mamy 2. Bądźmy dobrej myśli i trzymajmy kciuki.

Didi 
kompilator!

Wysłany: Pon Sty 04, 2010 8:51 pm   

Dzadek napisał/a:

Teraz tylko trzymać kciuki aby wszystko poszło dobrze, bo w lidze zamiast 9 pkt przewagi nad ManU mamy 2. Bądźmy dobrej myśli i trzymajmy kciuki.

Mieliśmy kiedykolwiek w tym sezonie 9 pkt przewagi nad ManU? Jakoś nie przypominam sobie tego :mrgreen: .

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pon Sty 04, 2010 8:59 pm   

chyba chodziło raczej o to że przy zwycięstwach ze znacznie słabszymi Birmingham, West Hamem i Evertonem + remis na City (przynajmniej) i byłoby 9 :P

Obejrzalem wczoraj mecz i w sumie gdybysmy zagrali najmocniejszym skladem albo skuteczniej i z pelnym zaangazowaniem to by moze nawet dwucyfrowa byla ale to raczej dlatego ze Watford przyjechal chyba tylko dlatego ze musial, mam nadzieje ze Matic powalczy podczas PNA o gre na pozycji defensywnego pomocnika, chlop jak dab, niezle zagral, Kakuta byl bardziej widoczny od Boriniego, tylko za mocno wrzucal, Sturridge mial jeszcze 2 swietne sytuacje, troche jednak musi jeszcze pracowac nad skutecznoscia, Malouda znowu nie zachwycil, raz fatalnie skiksowal (lewa noga) przy dobitce strzalu Lampsa, a kibice na poczatku nawet troche na niego buczeli (pewnie za ten "wywiad"), ciekawie byly rozgrywane rogi, raz Belletti z woleja z 20m po rozegraniu rogu niewiele sie pomylil, raz Alex z glowy strzelil to dobrze mu obronil, ale ciekawie bylo, Hilario raz zlapal pilke w calym meczu (doslownie), w 2giej polowie juz tak sie im w sumie nie chcialo, bylo tez troche gry "pod publiczke", 1 slowem - taki niedzielny piknik i przyjemne, latwe zwyciestwo ;)

szydlik1 

Wysłany: Wto Sty 05, 2010 6:54 pm   

niech żyje Chelsea :cfc1: :cfc2:

2 na nowy poczatek roku :)
Ostatnio zmieniony przez Lauri Wto Sty 05, 2010 7:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi