Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Pią Gru 25, 2009 10:24 pm
[EPL] West Ham vs. Chelsea 20.12.2009 r.
Autor Wiadomość
Kalimero16 

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 9:16 pm   

Chelsea tak zachwalana znow traci punkty z WHU, dlaczego??? Powtarza sie ta sama historia z poprzedniego sezonu. Wielka szkoda, ze Chelsea nie mogla rozprawic sie ze slabszy przeciwnikiem. Miejmy nadzieje, ze w najblizszym czasie Chelsea porpawi sie i zacznie zdobywac cenne pukty a przeciez o nie wlasnie nam chodzi. Przez wlasnie takie mecze The Blues nie moze triumfowac na koniec sezonu. Musi sie to w koncu zmienic

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pon Gru 21, 2009 6:39 pm   

no cóż, mecz był do wygrania, ale na Upton Park Arsenal też nie wygrał, mimo że prowadził 2:0 na 10 minut przed końcem
zagraliśmy słabo, ale WHU też postawiło dość wysoko (jak na siebie) poprzeczkę, chociaż w formie z października i listopada pewnie byśmy ich ograli
gra wyglądała dla mnie lepiej niż z Pompey, ale wolałbym gorszą grę i zwycięstwo
słabo zagrał Joey (który tak w ogóle tylko 1 dobry mecz w tym sezonie zaliczył wg. mnie, nie gra on tak jak Cole sprzed kontuzji, mam nadzieję że wróci do formy), Ballack (to on a nie Malouda, chociaż też w 1szej połowie niewidoczny, powinien zejść w przerwie) no i Drogba, od którego oczekiwałbym więcej po tym co pokazywał wcześniej
Kalou pokazał, że jest w tym momencie napastnikiem nr. 5 w zespole, dobrze że zszedł w przerwie, w ogóle zmiany były trafione, i Sturridge, i Mikel, i Zhirkov zaliczyli dobry występ, tylko tak jak napisałem wyżej, szkoda że nie zszedł Ballack i Joey trochę wcześniej, widoczny był brak Anelki (chyba nawet bardziej niż ostatnio Didiera)
nie jestem przekonany co do słuszności karnego dla nas( wyglądało to tak, jakby Upson trafił w piłkę, ale za to w 1szej połowie nam się należał po jego zagraniu ręką) ani jego zaliczenia za 3cim razem - Drogba był wyraźnie w "punkcie D"
w ogóle sędzia nie był najlepszy, tak jak nasza forma, ale miejmy nadzieję, że wraz z nowym rokiem i ona przyjdzie :)
teraz czeka nas ciężko mecz w Bormingham, nie będzie łatwo zapewne, ale wygrać trzeba, miejmy nadzieję, że będzie już Nico

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 8:39 am   

Kalou naprawde cienko - lepiej stawiac na Sturridge'a, moze nawet Boriniego, choc dawalbym tez szanse Kakucie, ktory moglby w razie braku Anelki/Drogby grac tak jak z Apoelem, za napastnikiem. Wychodzilo mu to super, wiec dlaczego ma nie dostac kolejnej szansy. W ogóle dziwi mnie jego brak chocby na ławce rezerwowych, gdzie mamy Bellettiego i Ferreire, czyli zawodnikow na tą samą pozycje. Ferreira moze grac na lewej, ale jest tez przeciez Yuri.

Co do Anelki - nie mozemy tak narzekac, ze jak nie ma Nico albo Drogby to odrazu lipa i gra sie nie klei... Inne druzyny mają powazne problemy kadrowe i powinnismy to wykorzystac. Taki Manchester nie ma obroncow, a i tak nie traci do nas tak naprawde duzo, zwlaszcza, ze stracimy niedlugo Didiera, Essiena, Mikela. A jak wiadomo w tym okresie 'lubimy' gubic punkty. Brakuje chyba tez Bosingwy, bo mimo, ze Bronek gra bardzo dobrze to jednak nie daje nam tego co Jose na tym boku. Miejmy nadzieje, ze utrzymamy to co mamy na czas PNA, bo trudnych rywali nie mamy, no ale mecz sam sie nie wygra.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi