Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Portugalska (Temat Zbiorczy)
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Cze 29, 2009 9:05 am   

Martwić to się nie martwię, bo nawet i bez tych 5 mln to sobie poradzą. Bo ja Perez będzie chciał zakupić kogoś nowego to zapewne bez większego namyślania wyciągnie grubszą forsę.
A co do Ligi Portugaskiej to jak tam Porto?? Szykują jakieś transfery czy zamierzają kogoś sprzedać. Bo z tego co ja wiem, to Lisandro interesuje się Bayern a Bruno Alvesa też kilka zespołów chciało by mieć w składzie.

Kociek 

Wysłany: Wto Lip 28, 2009 8:01 pm   

To teraz do Savioli dołączy Keirrison ale narazie tylko na sezon:
Cytat:
Benfica Lizbona będzie przez najbliższy sezon klubem Keirrisona. Barcelona zdecydowała się na wypożyczenie młodego piłkarza.

Trudno było zakładać, że Keirrison będzie grał jakąś większą rolę w Barcelonie, dlatego działacze zdecydowali się wypożyczyć byłego piłkarza Palmeirasu. W taki sposób, Brazylijczyk trafił do Benfiki.

Młody napastnik będzie wypożyczony na rok, zaś Benfica ma prawo do przedłużenia wypożyczenia na kolejny rok. Keirrison będzie partnerował w ataku byłemu piłkarzowi Realu- Javierovi Savioli.

Widać Benfica próbuje jakoś zaistnieć w Europie.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Lip 29, 2009 5:29 pm   

A niestety Porto sprzedało kilku ważnych zawdoników. Chodzi mi tu przede wszystkim o L.Lopeza i Lucho. Szkoda, bo lubię ten zespół, jednkaże liczę, że i bez tych zawodników zaliczą wmiarę dobry sezon. Ostatnio wygrali w przedsezonowym turnieju z Lyonem po 2 golach Hulka na którego teraz bardzo liczę w Porto i taki wynik to dobry prognostyk przed sezonem. W tym roku chciałbym, żeby obronili mistrza krajowego, może puchar krajowy i jakąś 1/4 w CL. :mrgreen:

Kociek 

Wysłany: Sro Lip 29, 2009 6:28 pm   

DROGBA13 napisał/a:
A niestety Porto sprzedało kilku ważnych zawdoników. Chodzi mi tu przede wszystkim o L.Lopeza i Lucho.

A możesz przypomnieć gdzie powędrował Lucho Gonazalez?

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Lip 29, 2009 9:00 pm   

Przeszedł do Marsylii.

Kociek 

Wysłany: Nie Sie 02, 2009 10:41 am   

A Benfica wzmocniła się kolejnym zawodnikiem Realu, tym razem jest to Javi Garcia. Hiszpan podpisał z klubem pięcioletnią umowę. Wcześniej z Realu do Benfici przywędrował Saviola.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Sie 02, 2009 3:42 pm   

Ja i tak w Portugali liczę, że nie będzie nikt miał szans ze Smokami.
A co do tego transferu to widać, że Real próbuje choć trochę zmniejszyć swoją i tak już szeroką kadrę, a Benfica próbuje to wykorzystać wzmacniając się w walce o mistrza Portugalii.

Odpowiedz do tematu