Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tomasz
Sob Lut 18, 2006 10:14 pm
Czy Chelsea pokona Bayern ?

Czy Chelsea pokona Bayern ?
tak
93%
 93%  [ 14 ]
nie
6%
 6%  [ 1 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
bags

Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 11:11 am   

i znów był dobry mecz lamparda wogóle chelsea jest mistrzem :D

maciek 

Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 11:32 am   

Chelsea już pokonała Bayern, ale narazie tylko w pierwszym meczu. Ten wynik jest jednak neutralny, bo wystarczą dwa głupie błędy w obronie i już możemy się żegnać z Ligą Mistrzów. Na pewno w drugim meczu nie możemy zlekceważyć drużyny z Niemiec. Bo jak napisałem możemy odpaść. Ja typuje wynik w drugim meczy 3 - 1 dla dyżyny Chelsea Londyn. :D

UKI 
CheLsEa THe BesT

Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 9:20 am   

No niestety Chelsea - Bayern 4-2. Wszyscy nażekamy na to, że nie powinno być karnego. Lecz moim zdaniem 4-2 to wcale nie jest zły wynik wręcz przeciwnie. Chelsea słynie ze swojej wspaniałej obrony i bawarczykom bedzie bardzo ciezko strzelic 2 bramki a nawet jak sie im to uda to mamy wspaniałych atakujących Drogbe, Gudjohnsena, Kezmana, Lamparda chociaż to pomocnik ale jest bardzo skuteczny podobnie jak Joe Cole czy Duff. Bayern teoretycznie nie ma juz szans ale jak to bedzie? to się okaze juz niedlugo. Mam nadzieje że nie przytrafi sie nam żaden pech i pewnie awansujemy do kolejnej rundy. Jak wyeliminowaliśmy Barce to jesteśmy w stanie poonać każdego i mamy duże szanse na wygranie LM. Jak Robben wróci będziemy już całkiem nie do zatrzymania. Ale jeżeli trzeba niech leczy sie długo ale skutecznie by znowu nie zostal odrazu kontuzjowany jest to najlepszy skrzydlowy The Blues i bardzo dobry zawodnik na przyszlosc nie moze on tyle czasu tracic na leczenie. Robben wracaj do zdrowia.

MikeWest 
też gram z '8'

Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 8:19 pm   

Mam nadzieję że tym razem nasi nie dadzą sobie narzucić stylu (perfidnego dodajmy) drużyny Bayernu. Mogloby to sie źle skończyć. Oczekuję że CFC na początku meczu coś strzeli i mecz potoczy się po anszej myśli...Osobiście pragen wielkiej glorii jednak doskonale rozumiem i prawdopodną taktyke i sklad wiec remis i awans do anstepnej rundy jak najbarzdziej mnei ucieszą ;]

jawoe 
j-27

Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 7:24 pm   

chelsea spokojnie pokona bayern bedzie zaciety mecz chelsea wygra 2:1 bramke strzeli drogba i terry

MikeWest 
też gram z '8'

Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 9:44 pm   

i już sie pomylileś :P
Chelsea wyra to oczywiste i awansuje
jets przerwa jest 1-0 dla nas po golu Lampsa i znowu zmylce Lucio
Bronimy się mądrze i ladnie bo po co atakować
Szkoda widac ze Drogba nie ma szybkości coś mu z kolanem
Ale imponują mi Carvalho i Makelele :D

VEG 
Chelsea forever !

Wysłany: Wto Kwi 12, 2005 11:29 pm   

Spotkanie rewaznowe... piekny mecz w wykonaniu Bawarczykow...rownie piekny w obronie i kontrataku CHelsea... bardzo dobry wystep obrony z wyjatkiem Hutha ktory czul presje na boisku....dzieki za te 2 bramki i dreszczyk emocji podczas meczu a teraz ide spac bo za duzo wypiwszy i jak wyjde na dwor to bede calowal ludzi z radosci po awansie do 1/2 finalu mojego kochanego klubu pozdro for all :D

Nienor 

Wysłany: Sro Kwi 13, 2005 1:27 am   

Czy nie uważacie że sędzia przedłużał ten mecz tylko po to, żeby Bayern strzelił zwycięską bramkę i wyszedł ze swojego stadionu z twarzą?
Brawa dla najlepszego klubu na świecie za zasłużony awans do półfinału.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi