Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Arsenal Londyn (temat zbiorczy)
Autor Wiadomość
Filipek

Wysłany: Czw Gru 30, 2004 6:24 pm   

Arsenalowi potrzeba przebudowy. Chelsea jest lepsze. Po prostu Chelsea jest lepsza

OLE OLE OLE OLE OLE!!!!Nie damy sie!!!Nie damy sie!!!!

fudi 

Wysłany: Czw Sty 06, 2005 10:48 am   

oczym tu gadać przecież chelsea jest najlepsza zresztą zobaczymy na koniec sezonu

UKI 
CheLsEa THe BesT

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 6:51 pm   

Chelsea jest lepsza od Arsenalu ma lepszego bramkarza ma lepszą obronę ma lepszą pomoc no atak słabszy niestety ale z czasem to się zmieni :D Więc nie ma co dyskutować Chelsea górą !!!

Chomidinho 

Wysłany: Wto Lut 15, 2005 10:40 am   

szanuje arsenal (chociasz ich nie lubie) podobnie jak ac milan. ale i tak najlepszy klub na swiecie to CHELSEA 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Arjen Roben 
CHELSEA CFC

Wysłany: Sro Lut 16, 2005 6:52 pm   

UKI napisał/a:
Chelsea jest lepsza od Arsenalu ma lepszego bramkarza ma lepszą obronę ma lepszą pomoc no atak słabszy niestety ale z czasem to się zmieni :D Więc nie ma co dyskutować Chelsea górą !!!

Według mnie to Chelsea ma wszystko lepsze od wszystkich klubów nie tylko z ligi ale i w Europie. No i maja znakomitego taktyka i stratega

Bartosz 
CFC & GKS J-BIE

Wysłany: Pią Lut 18, 2005 9:26 am   

Ja tam nie lubie Arsenalu i podobnie jak kolego Shonsu...zawsze kibicuje przeciwnej drużynie gdy kanonierzy z kimś grają!!!!Poprostu w LOndynie liczy sie tylko jeden klub i jest to Chelsea!!!!ONLY CHELSEA!!!A Arsenal to jest teraz bez formy i już nic nie zdziała w tym roku ani w lidze mistrzów nani tym bardziej w lidze bo CHELSEA im na to nie pozwoli!!!!C`mon CHELSEA Ps: Już sie nie mogę doczekać rewanżu na Stamford Bridge jak złoimy dupsko Arsenalowi, a Henry powinien do dzisiaj przepraszać za tą bramke nieuczciwą co nam w derby strzelił!!!

Luigi 

Wysłany: Nie Lip 31, 2005 9:02 pm   

A ja tam szanuje Kanonierów...bardzo ich lubie ..i nie zważam na to ze są z tego samego miasta co CFC..

Larry 

Wysłany: Sro Sie 03, 2005 2:16 pm   

Nie lubie Arsenalu, od zawsze nie lubiłem!
Jedyny zespół, którego NIE ZNOSZĘ.

A to, że są z tego samego miasta, co Chelsea jeszcze pogłębia nienawiść. To tak zacząłem kibicować Chelsea: kiedys grali z Arsenalem, więc po raz pierwszy kibicowałem The Blues... i tak zostało. Spodobali mi sie wtedy.

Cinx 

Wysłany: Pon Sie 15, 2005 8:54 pm   

powinno się szanować przeciwne zespoły :wink: ja do Arsenalu nie mam nic..mają kilku świetnych piłkarzy...

Liso 

Wysłany: Pon Sie 22, 2005 10:42 am   

Ja równiez to Kanonierów nic nie mam. Zespół jak każdy inny - należy się szacunek za zdobyte tytuły oraz za grę. Drużyna bardzo mocna, co pokazuje każdego sezonu w Premiership. Po odejściu Veiry będzie im ciężko walczyć równie dobrze, ponieważ Francuz był mocnym punktem drużuny.

W ostatnim meczu Chelsea - Arsenal pokazali to, że brakuje im zdecydowanego lidera. Miejmy nadzieje, iż niedługo zaczną grać o wiele lepiej, ponieważ Chelsea nie może wygrywać wszystkiego po kolei :mrgreen: :mrgreen: (oczywiście żart )

Odpowiedz do tematu