Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Thorax
Nie Lut 12, 2006 4:54 pm
Chelsea - Everton

Kto przejdzie do następnej rundy FA Cup?
Everton
25%
 25%  [ 1 ]
Chelsea
75%
 75%  [ 3 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sro Lut 08, 2006 10:12 am   Chelsea - Everton

Dzisiaj o godzinie 21:05 odbędzie się spotkanie pomiędzy Chelsea, a Evertonem. Jest to rewanż z FA Cup. W poprzednim spotkaniu padł wynik 1:1.
Teraz jednak wg mnie padnie wynik 3:1. Poprzednia passa remisów, to tylko czysty przypadek, wypadek przy pracy. Chelsea w ostatnim meczu z inny zespołem z Liverpoolu pokazała na co ją stać, wygrała z zespołem na trzecim miejscu w tabeli 2:0. Chociaz wiadomo, że na tablicy powinien widnieć wynik 3:0, ale to już szczegół :D
Crespo świetnie pokazuje, że bez Drogby w napadzie, Chelsea też umie zdobywać bramki. W poprzednim meczu strzelił dwie bramki, w tym jedna bardzo ładna, ale niestety sędzia uznał, że był offside, niestety się pomylił. Sędzia to też człowiek (chyba, takie są moje odczucia xD), może się mylić ;) . Bramki dla Chelsea zdobądą: Crespo, Robben, Terry ( jakiś corner sią trafi ;) )

MiC 

Wysłany: Sro Lut 08, 2006 10:27 am   

th0raX napisał/a:
W poprzednim meczu strzelił dwie bramki

Trzy bramki :P A co do wyniku sadze ze bedzie 2:0 i chyba Mourinho znowu da pograc rezerowym. Chlopaki wrocili juz do swojego poziomu wiec raczej powinni zmiesc Everton zz boiska :)

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sro Lut 08, 2006 11:16 am   

Tak trzy, ale ta co wbił piłkę z lini bramkowej, nie licze bo wtedy faktycznie był offside. Ale zdenerwowałem się, że tej jego trzeciej bramki nie uznali. Ten młody sędzia liniowy wskazał tyle offsidów i wszystkie słusznie, a ten pewnie pomyślał sobie: jak ten młody wskazał tyle offside'ów słusznie to tu też pewnie był :?

blu 

Wysłany: Sro Lut 08, 2006 1:06 pm   

The Blues nie mają w tym sezonie szczęścia w meczach z Evertonem (dwa remisy po 1:1) jednak myśle, że ten mecz wygrają. Na pewno są dobrze zmotywowani by zdobyć w tym sezonie FA Cup (zwłaszcza, że odpadli z League Cup) i nie pozwolą sobie na słabszą grę. Zagrają pewnie w mocno rezerwowym składzie wiec nie spodziewam się wysokiego zwycięstwa, ale na pewwno przyłożą się do obrony- obstawiam 1:0 albo 2:0 dla Chelsea.

[ Dodano: Sro Lut 08, 2006 11:11 pm ]
No i The Blues wygrali! 4:1 Piękny wynik. Nie spodziewałem się aż tak wysokiej wygranej Chelsea, widać że chłopaki są teraz w świetnej formie. Cieszy mnie, że w końcu SWP dostał szanse gry, jak na zawodnika za którego Chelsea zapłaciła tyle kasy to gra on stanowczo za mało. No i to po faulu na nim Lampard zdobył bramkę z karnego- widać że decyzja o wpuszczeniu go na boisko była słuszna.

W tym sezonie FA Cup będzie nasz! Oby więcej takich zwycięstw!

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Czw Lut 09, 2006 8:55 am   

Ale byłem blisko... Chyba pierwszy raz :mrgreen: Wynik róznił się jedną bramką, no to strzelec jeden też nadbywał. Ale jak typowałem Crespo, Robben, Terry. Co do tego karnaego dla Evertonu, znów Terry reką zagrywał :? W spotkaniu z Liverpoolem też zagrywał i powinien być rzut karny, w innych konfrontacjach też tak bywało, ale juz nie pamiętam, nawet Bożydar ( :D ) wspomniał o tym komentując walke CFC - LFC. Jako na kapitana zespołu i tak świetnego obrońce nie powinien tego robić. Cieszy mnie zwycięstwo i to, że Chelsea dalej rywalizuje o FA Cup.

MiC 

Wysłany: Czw Lut 09, 2006 9:22 am   

Mecz bardzo dobry w wykonianiu The Blues. Swietnie zagrał Robben, SWP i Gallas. Pierwszy gol gdzie Crespo zgral do Robbena to normalnie cudo :) . Bylo widac ze SWP chcial sie pokazac walczyl na prawej stronie, krecil obroncami Evertonu jak chcial, dzieki jednemu z jego dryblingow sedzia podyktowal karnego, bo obroncy Evertonu musieli go powstrzymac faulem. Mimo ze mial rozcieta glowe to gral do konca :) Takze Gallas czyscil wszystko na lwewej obronie i pokazywal sie w akcjach ofensywnych. Robben to juz klasa sama w sobie. Walczyl na calym boisku, dzieki czemu strzelil gola. Mecz w wykonaniu 11 z Stamford Bridge bardzo dobry. Jestem coraz bardziej optymistycnzy na mecz z Barcelona.

th0raX napisał/a:
Co do tego karnaego dla Evertonu, znów Terry reką zagrywał

Terry to wymiatal w tym meczu jak zawsze. Reka zagral Huth pozatym reka byla nastrzelona. Ale mimo ze Huth zagral reka nie zmienia to faktu ze mial dobry mecz. To dzieki niemu Terry trafil na 4:1 po wykonaniu rzutu wolnego. Trzeba tez pochwalic Johnsona, ktory pokazal ze jest dobry i gdyby tylko Mourinho dawal mu szanse to ten byl by lepszy od Fereiry. Ogolnie mlodziez zagrala dobrze kazdy staral sie pokazac ze jest wartosciowym zawodnikiem dla The Blues.

erbol 

Wysłany: Czw Lut 09, 2006 11:54 pm   

Cudnie :mrgreen: Chelsea, po chwilowych "potknięciach" znowu gra jak dawniej!
A teraz chciałbym, żeby jeszcze w finale FA Cup trafili na Liverpool...I wygrali jeszcze raz... :mrgreen:
To by było na tyle...
the world has ever seen

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi