Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Thorax
Czw Lut 09, 2006 8:46 am
Chelsea Londyn - FC Liverpool

Kto opuści mecz "na tarczy"?
Chelsea
50%
 50%  [ 2 ]
Liverpool
50%
 50%  [ 2 ]
Nikt, będzie remis
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
MiC 

Wysłany: Pon Lut 06, 2006 12:52 am   

Mnie po dzisiejszym meczu cieszy forma Crespo, ktory trafil do siatki The Reds trzy razy, ale tylko raz jego gol zostal uznany :? Dzieki temu ze Hernan jest w takiej formie Drogba po powrocie z PNA bedzie musial naprawde byc w wysokiej formie aby powrocic do pierwszej 11. Del Horno po swietnym poczatku sezonu zlapal chyba zadyszka juz od paru spotkan nic nie pokazuje. Dzisiaj na lewej stronie mial problemy z Kewellem naszczescie jest jeszcze Gallas. Nie potrzebnie niektorzy z was swientuja juz zdobycie trzeciego mistrzostwa Angli. Przypominam ze do konca zostalo jest 13 kolejek. O zdobyciu mistrzostwa bedzie mozna mowic jestli 29 kwietnia na Stamford Bridge The Blues pokonaja druzyne Czerwonych Diabłów. Wtedy mistrzostwo bedziemy mieli w kieszenie. Narazie z niecierpliwoscia oczekuje 21 lutego i potyczki z Katalonczykami na Stamford Bridge :twisted:

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Wto Lut 07, 2006 2:30 pm   

Czerwona kartka dla Reiny. Co raz bardziej mnie to denerwuje. Benitez oburzony, Reina skrzywdzony przez sędziego, zaraz mnie cos weźmie :evil: . Najpierw sfaulował Gudiego, za ten faul obejrzałby z pewnością żółty kartonik, może nawet i czerwony, póżniej odepchnął Robbena, za co również powinien dostać żółtą co najmniej. Dwie żółte w przeciągu kilku sekund, to co sędzia miał mu dac żółtą, opuścić rękę jeszce raz pokazać i poźniej w konsekwencji za dwie żółte czerwoną? Odrazu dał czerwoną. I biedy Pepe został skrzywdzony, a cały Liverpool oszukany. Jeszce wypowiedź Reiny: mam nadziej że winni zostaną ukarani, czy jakoś tak. Robben owszem nie postąpił fair-play, no ale co Robbenowi też sędzia miał dać czerwoną? Za to, że został odepchnięty i teatralnie upadł? Ale mnie zbulwersowali :evil:

Tomasz 

Wysłany: Wto Lut 07, 2006 4:38 pm   

A tam, takie prowokacyjne zachowania jak u Robbena normalne w piłce noznej są i tyle. Trzeba umiec trzymac nerwy na wodzy.
Myślę ze kazda decyzja arbitra w takiej sytuacji byłaby dyskusyjna - czy pokazałby żółc, czy czerwień. Moim osobistym zdaniem (jakkolwiek nie lubie Liverpoolu) nie byla to jednak sytuacja na czerwona kartke. Wślizg Reiny porównany na www.chelsea.pl do jakiegos tajemniczego chwytu karate ( :lol: ) byl w rzeczywistosci kierowany na pilke i Hiszpanowi istotnie udało sie ta pilke wygarnac spod nog Gudiego. Za to 'akcja' w polu karnym byla naprawde ciekawa. :D Reinie puscily nerwy i odepchnał (chyba nawet nie uderzył) Robbena. I to juz na kartke zasługiwało, mysle jednak ze tylko na żółta (Robben w tym meczu tez z reszta troche przesadzał, krzyczał na sedziego, rzucał sie jak opetany i jeszcze pyskował 8) ). Nie ma co jednak nad tym spekulowac, czerwona kartka to nie nasz problem tylko Beniteza. No i w koncu Dudek dostanie swoja szanse.

Co do koncowych minut meczu: miałem mieszane uczucia gdy Lampard strzelał rzut wolny a Dudek stał na bramce. Bo gdyby Dudek był pierwszym bramkarzem L'poolu wtedy nie byłoby mi go żal, ale teraz, w takiej sytuacji, w jakiej przed Mistzrostwami Swiata postawił go Benitez, naprawde jakoś nie chciałem zeby Lampard go jeszcze dobił i istotnie nie udało mu sie to, choć petarde strzelił niezła a Polak sparował pilke z trudnosciami.
Fajna była tez ostatnia akcja Robbena gdy wpadł w pole karne bez najmniejszych problemów kiwając dwóch obronców. Nie zdecydował sie jednak na strzał i pilka poleciała na rzut rozny. To była jedna z ostatnich akcji meczu.
Swietna jest tez forma Crespo. Strzelił w zasadzie dwie bramki, bo przy tej ostatniej został ewidentnie oszukany bo spalonego nie było. W ogóle po tym meczu mamy wlasciwie same powody do radosci. :D

blu 

Wysłany: Wto Lut 07, 2006 5:40 pm   

Bardzo ładny mecz w wykonaniu Chelsea. Przyjemnie ogląda się taką gre. The Blues przełamali w końcu to, krótkie bo krótkie, ale jednak pasmo remisów. Cieszy to, że wracają do wysokiej formy, zwłaszcza że mecz z Barceloną zbliża się wielkimi krokami, a Barca ostatnio nie błyszczy. Szkoda, że sądzia nie uznał bramki Crespo, ale nie ma na co marudzić- 2:0 to świetny wynik.

Co do czerwonej kartki dla Reiny to uważam, że była w 100% zasłużona. Wiadomo, że każde uderzenie (czy też odepchnięcie jak kto woli) innego zawodnika w twarz to murowana kartka. Reina nie gra od wczoraj wiec dobrze o tym wiedział. Dodatkowo miało to miejsce bezpośrednio po faulu na Gudjohnsenie. Sędzia podjął dobrą decyzję. A teatralne zachowanie Robbena? Chyba, każdy zawodnik na jego miejscu podobnie by się zachował. Trzeba wykozystywać takie sytuacje. Reina jest sam sobie winny.

@th0raX
Mój błąd. Z rozpędu zagłosowałem "na" Chelsea zanim przeczytałem pytanie :mrgreen: Za bardzo "podchwytliwą" ankietę zrobiłeś :mrgreen:

erbol 

Wysłany: Wto Lut 07, 2006 8:34 pm   

Ślicznie! Pięknie! Wspaniale!! No..może trochę przesadzam ale jestem B-A-R-D-Z-O zadowolony z wygranej Chelsea.
1) wygrali - 3 punkty, Crespo po raz kolejny pokazał klasę, Gallas fajnie strzelił :mrgreen:
2) czerwona kartka dla Reiny = osłabienie Liverpoolu w trzech meczach = 9 punktów "w plecy" [przy "pomyślnych wiatrach" :wink: ] = nie dogonią Chelsea już wogóle.
3) The Blues kolejny raz udowodnili, że odpadnięcie w tamtej edycji LM z Liverpoolem to był zwykły...przypadek, ewentualnie...sędzia. (wiem, wszyscy już o tym zapomnieli a tylko ja do tego wracam i się czepiam ale sorry, teki już jestem :mrgreen: )
No i po
4) (bardziej osobiste :wink: ) w pracy nikt mi nie dokuczał i mnie nie drażnili. Zawsze jak Chelsea przgra to mam lipe bo jako jedyny im tam kibicuje a dzisiaj to JA śmiałem się z innych "śpiewając" - DWAAA ZEEEROOO, DWAAA ZEROOO! :mrgreen:

SUPER! SUPER! SUPER! SUPER!
the world has ever seen

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sro Lut 08, 2006 9:55 am   

erbol napisał/a:
2) czerwona kartka dla Reiny = osłabienie Liverpoolu w trzech meczach = 9 punktów "w plecy" [przy "pomyślnych wiatrach" ] = nie dogonią Chelsea już wogóle.

Wiesz jakoś niechciałbym, żeby Liverpool przegrał w tych meczach, ponieważ wtedy Jurek Dudek ma szanse się pokazać i może wywalczyłby miejsce w wyjściowej 11. Ale znów te szansę są nikłe. Pepe to ulubieniec Beniteza :? No i wtedy po finale LM już mi się wydawało, że będzie grał w podstawie, a tu co? Lipa :? No i jeszcze, watpie żeby Liverpool stracił te dziewięć punktów, wkońcu Dudek jest również dobrym piłkkarzem.

Tomasz napisał/a:
(Robben w tym meczu tez z reszta troche przesadzał, krzyczał na sedziego, rzucał sie jak opetany i jeszcze pyskował 8) ).

Hyhy, masz racje xD Szczególnie takie zachowanie można było zaobserwować, po jednej z akcji, niestety nie pamiętam jakiej.

PS. A propo(popo :lol: ) tych "prowokacji" piłkarzy. Pamiętacie jak Makelele w poprzednim sezonie, w LM, klepnął w głowe przeciwnika, po czym przeciwnik również go lekko klepnął, po tym klepnięciu, Makelele padł na ziemię i zaczął zwijać się z bólu :mrgreen:
Sory za tyle wyrazów "klepnął". Makelele dostał żółtą, a przeciwnik czerwoną, niestety nie pamiętam z kim wtedy grali. Takie rozwiązanie w meczu z Liverpoolem chyba było by najsłuszniejsze.

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Sro Lut 08, 2006 1:51 pm   

Piłkarze zawsze kombinowali, :P no ale cóż, to jest ułatwianie sobie pracy (takie klepnięcie :mrgreen: )

Tomasz 

Wysłany: Sro Lut 08, 2006 8:53 pm   

erbol napisał/a:
odpadnięcie w tamtej edycji LM z Liverpoolem to był zwykły...przypadek, ewentualnie...sędzia. (wiem, wszyscy już o tym zapomnieli a tylko ja do tego wracam i się czepiam ale sorry, teki już jestem

Ja tego chyba nigdy nie zapomne.
erbol napisał/a:
(bardziej osobiste ) w pracy nikt mi nie dokuczał i mnie nie drażnili. Zawsze jak Chelsea przgra to mam lipe bo jako jedyny im tam kibicuje a dzisiaj to JA śmiałem się z innych "śpiewając" - DWAAA ZEEEROOO, DWAAA ZEROOO!

A to znowu nie takie osobiste. :) Załoze sie ze niejeden kibic Chelsea ma z kolegami w szkole/pracy podobne perypetie. Mnie na przykład męczą w mojej klasie kibice Barcy, ale tym razem to ja bede mógł wyśmiac ich po tej przegranej Barcelony z Atletico (na razie tego nie zrobie bo mam ferie 8) )
th0raX napisał/a:
Dudek ma szanse się pokazać i może wywalczyłby miejsce w wyjściowej 11. Ale znów te szansę są nikłe. Pepe to ulubieniec Beniteza

No i tu wlasnie jest probelm Dudka, chociaz dzis na onecie czytałem o rzekomej wypowiedzi Beniteza, jakoby ktoś z dwójki Dudek/Carsson miał bronić juz na stałe (oczywiscie w przypadku zaprezentowania sie w nadchodzacych meczach z dobrej strony)
th0raX napisał/a:
Makelele dostał żółtą, a przeciwnik czerwoną, niestety nie pamiętam z kim wtedy grali. Takie rozwiązanie w meczu z Liverpoolem chyba było by najsłuszniejsze.

hehe, szczerze mówiac, nie wiadomo mi nic o tym zajsciu. No ale faktycznie Robben chyba zasłuzyl w tym meczu na zolta wiec byloby to dobre rozwiazanie. :wink:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi