Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Mecze - ARSENAL-CHELSEA

robben92 - Pią Gru 16, 2005 2:11 pm
Temat postu: ARSENAL-CHELSEA
W NIEDZIELE NA HIGHBURY CHELSEA ZAGRA Z ARSENALEM! SĄ TO DERBY LONDYNU
JA STAWIAM 1-2 DLA CHELSEA!

CHELSEA RULEZZZZZZ

Thorax - Pią Gru 16, 2005 2:57 pm

Ja obstawiam remis. Chelsea i Arsenal zawszelką cene będą walczyć, żeby nie oddać punktów, co ja mówie żeby wygrać mecz. Arsenalowi w tym sezonie dużo brakuje do Chelsea, ale zawsze Arsenal na mecz z Chelsea szczególnie się przygotowuje i walczy do ostatniej kropli krwi :mrgreen: W takich meczach nie liczy się tabela, statysyki, w tym meczu Arsenal będzie chciał udowodnić, że wcale nie jest gorszy od CFC, natomiast CFC chce pokazać że są lepsi.
No a remis 1:1 będzie :P

erbol - Pią Gru 16, 2005 3:50 pm

Ja również obstawiam remis. Mimo tego, że Arsenal się rozpada i coraz gorzej z nimi, to jednak Chelsea również ostatnio nie gra tak jak powinna...tak jak potrafi. Będzie 1-1 (najpierw piłka się odbije od Drogby :wink: a potem Henry wyrówna).
Stoiczkow - Pią Gru 16, 2005 11:40 pm

Może teraz los się odwróci i Arsenal wygra po fartownej główce Cambpella albo Toure. Oby...

YNWA

erbol - Pią Gru 16, 2005 11:47 pm

Może...To by było nawet ciekawe...i zabawne :mrgreen: a potem tytuł w Przeglądzie Sportowym "Przegrali bo mieli pecha...wygrali bo mieli szczęście" :wink: ...
Krzyniu - Sob Gru 17, 2005 1:45 pm

Ja obstawiam na zwyciestwo Chelsea. Mecz moim zdaniem zakonczy sie 1do 2 dla The Blues. Ostatnio Arsenal cos nie ma formy o ile sie nie myle to od 4 meczy nic wygral z tego dwa mecze przegral. Graja za nerwowo w meczu z Newcastle czerwona kartka. No lecz trener Arsenalu Wenger nadal twierdzi ze Kanonierzy maja jeszcze szanse dogonic lidera CHELSEA. Ja w to watpie i kibice Arsenalu w Anglii tez w to zwatpili bo juz nie obstawial kto zdobedzie mistrzostwo Anglii. Obstawiam ze bramki zdobeda dla Chelsea: Lampard , Drogba a dla Arsenalu Van Persi. Moze szczela to jedyna bramke dla kibicow na otarcie lez.
blu - Sob Gru 17, 2005 2:17 pm

Stawiam na Chelsea. Mecz na pewno bedzie wyrównany, obstawiam 1:0.
erbol - Sob Gru 17, 2005 2:18 pm

Teraz to Chelsea więcej nie wygrywa więc jeśli już wygrają to zapewne będzie to 1-0 :wink: Ale nie wydaje mi się, żeby dzisiaj pokonali Arsenal...niestety :|
Krzyniu - Sob Gru 17, 2005 2:29 pm

erbol napisał/a:
Ale nie wydaje mi się, żeby dzisiaj pokonali Arsenal...niestety Neutral

Wiesz dzisiaj Chelsea na pewno nie wygra bo dzisiaj jest sobota a Chelsea gra jutro w niedziele o 17 :D

erbol - Sob Gru 17, 2005 5:15 pm

HAHAHAHA!! Faktycznie! Dni mi się pomyliły :D To zmienia postać rzeczy. Jutro to wygrają :wink:
Goguś - Sob Gru 17, 2005 7:18 pm

Bez dwóch zdań - to bedzie ciezki mecz, dokładnego wyniku nie obstawie, u buka dałem na Chelsea z podpórką i sądze, że ona mi pieniądze uratuje. Nie mniej jednak, mam nadzieje, że to CFC zwycięży, skromnie bo skromnie ale 3ptk będa a tylko to się liczy.
lampardfan - Sob Gru 17, 2005 7:54 pm

Obstawiam skromne zwycięstwo 1:0 bądź 2:1 oczywiście Chelsea :) po bramce głową Terry'ego i wspaniałym rzucie wolnym bitym przez Lamparda :mrgreen: Myśle, że to będzie bardzo zacięty mecz obfitujący w akcje ofensywne obydwóch drużyn...
Thorax - Nie Gru 18, 2005 6:56 pm

Jednak Chelsea panuje w Londynie! Hehehe, ale się ciesze tym bardziej, że byłem nastawiony na remis. Duże brawa dla Robbena i Cole'a, ale dla Robbena w szczególności. Świetny mecz, bramka, kilka całkiem ładnych akcji. Podobnie Cole, ale jednak w tym meczu lepszy był Robben. W końcówce zaskoczył mnie Mourinho, wprowadził Hutha, rozumie należy bronić korzystnego rezultatu, ale żeby Hutha wystawiać ;)
blu - Nie Gru 18, 2005 7:28 pm

2:0 dla Chelsea- już wiadomo kto rządzi w Londynie!
Odrzański - Nie Gru 18, 2005 9:05 pm

Arsenal sie bał, tak ja to odebrałem, Chelsea bezlitośnie wykorzystała wsyztkie błędy i "po ptokach"

Londyn jest niebieski

robben92 - Nie Gru 18, 2005 9:18 pm

Brawo Chelseaaaaa:D Brawo Robben i Cole:D Oby tak dalej:) Ciesze sie ze Arjen sie rozkręca!!
Teraz wygrac mecz z Fulham:)

Chelsea Forever:)

Krzyniu - Wto Gru 20, 2005 3:15 pm

No i spoko ze Chelsea wygrala z Arsenalem juz trzeci raz w tym sezonie. W sumie jakby zebrac wszystkie 3 mecze to jest 1 do 5 dla Chelsea. Arsenal ma bardzo trudne tygodnie to juz jego trzecia porazka pod rzad od 1998 roku mu sie to nie zdazalo a Chelsea po raz pierwszy od 1990 roku wygrala z Arsenalem na ich wlasnym stadjonie. Bardzo dobry mecz rozegral Robben zreszta Joe Cole tez. Dobrze ze arbiter nie zaliczyl bramki. Oczywiscie moge sie doczepic tylko jednego zawodnika HUTHA ktory wszedl pod koniec meczu bodajrze w 88 minucie za Drogbe i co...... Terry ciagle ratowal druzyne juz sie zaczelo robic nerwowo nie wiem gdzie byl ten obronca. Juz lepiej by Drogba bronil wyniku. Wynik meczu mogl byc rozny nawet 3 do 3. Gdyby bramka zostala zaliczona dla Arsenalu, potem slupek Henrego i pod koniec meczu wspaniala okazja Piresa chyba nie pamietam dokladnie. Chelsea trafila dwa razy bramiki a trzecia bramke mogla zdobyc gdyby nie slupek po strzale Joe Cole-a. Ale jestem bardzo zadowolony z wyniki tego spotkania i aby tak dalej szlo Chelsea w lidze i nie tylko z checia bym zobaczyl taka Chelsea w Lidze Mistrzow... POZDRO
ziben - Sro Gru 21, 2005 3:06 pm

Myślę że mecz nie byl taki emocjonujący ale jak zwykle Chelsea pokonala rywali i napewno zagości u nich puchar Premiership jak bylo to w seszłym sezonie!
Chelsea grała znakomicie jak się oczywiście po niej spodziewałem!
Wszystkie ataki Arsenalu fantastycznie przerywali obrońcy!
Pięknie grał J.Cole i Roben! Lampard doskonale wspomagał atak Drogba wysmienicie myslał na boisku jednym slowem mecz się udał!

W Marcu Chelsea czeka meczący mecz w LM z Barceloną!
Chodź jestem fanem Chelsea stawiam na Barcelone właśnie ona powinna wejść do dalszych rozgrywek Ligi Mistrzów!

PzDr. :)

MiC - Sro Gru 21, 2005 3:25 pm

ziben napisał/a:
Chodź jestem fanem Chelsea

ziben napisał/a:
Crespo wysmienicie myslał na boisku jednym slowem mecz się udał!

Yyyy jedno pytanie grał Crespo to ja chyba slepy jestem :| Prawdziwy kibic :twisted:

ziben - Sro Gru 21, 2005 7:16 pm

Przepraszam cię Mic pomyliło mi się tyle mam rzeczy na głowie zmienie na Drodbę!
pawlo - Sro Gru 21, 2005 10:27 pm

na poczatek witam wszystkich..

i od razy pisze ze kibicuje manchesterowi united, zeby nie bylo nie domowien. mam nadzsieje ze bedzie tu mozna podyskutowac kulturalnie i rzeczowo w gronie fanow angielskiej pilki...

a tera d tematu :)

a do powiedzenia ma tylko tyle, ze obecnie nie widze druzyny ktora moglaby pokonac chelsea oprocz manchesteru...

liczylem na liverpool to sie przeliczyle (4-1 bodajze), arsenal byl ostatnia nadzieja to pokazal ze sa teraz na poziomie sredniaka angielskiej pilki i jedyne o co moga powalczyc w tym sezonie to uefa... (chyba ze przejda jakas dziwna metamorfoze, badz zrobia porzadne transfery). Henry pewnie odejdzie, bo odstaja poziomem od tych zawodnikow i sie po prostu marnuje...

mam takie wrazenie ze jezeli manchester ma dogonic chelsea, to chelsea mecz przegrta, a nie przeciwnik go wygra (jezeli rozumiecie co mam na mysli)

byc moze liverool powalczy jeszcze, bo ma niezla passe ale teraz mecz na SB tak samo jak z manchjezterem wiec marnie to widze...

ladna bramka robbena, podobala mi sie... blad obrony ale i znakomite podanie, drugiej nie widzialem bo mecz ogladalem tylko fragmentami krotkimi bo nie mialem czasu...

no nic, wciaz 9 punktow. as przeceiz jezsze manchester zaliczy 2 wysatepy z arsenalem...

jednak szanse na wywalczenie misterzostwa upatruje w tym ze manchester odpadl z LM i bedzie troche odciazonyw koncowej i zapewne najwazniejszej fazie sezonu. a chelsea mimo szerokeij kadry nie zachwyca juz trak jak w tamtym sezonie, gdzie miotla wqszystko co sie rusza na boisku (jedynie nedzno-niebiescy zza miedzy z wami wywalczyli kozysty bilans). w tym roku kilka juz druzyn pokazalo ze z chelsea da sie wygrac... (pomijam mecz na OT bo to inna bajka i to sie rzadzi wlasnymi prawami), ale betis, charlton...

no nic.. mam nadzieje ze ten sezon bedzie bardziej emocjonujacy od poprzedniego (choc z perspektywy cxzasy, to najbardzije nudna lige zrobil manchestrer :P )

pozdrawiam

Szosti - Czw Gru 22, 2005 11:10 am

Ogladałem mecz Chelsea grała pieknie a arsenal słabo i nieporadnie