Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Forum - Wasze propozycje i uwagi !

Tomasz - Sro Sie 17, 2005 2:04 pm
Temat postu: Wasze propozycje i uwagi !
Odnoszę wrażenie, że te forum jest troche 'zapuszczone' i mam parę propozycji jak sprawić, żeby zmieniło się ono na lepsze :mrgreen: Wiem, że niektóre rzeczy moga być trudne bądź niemożliwe do wykonania ale mimo wszystko napisze co lezy mi na sercu :P

1. powinno się dodac ze 2,3 nowe działy - moja sugesta: Inne sporty (czyli dyskusje niezwiązane z piłka nożną ), histora CFC (forumowicze mogliby wymieniac sie swoja wiedza z kibicami chelsea o krótszym stażu ).

2. Zamiast robic z Hyde Parku dział do nabijania postów powinno się zrobic specjalny dział na forum, w którym posty nie byłyby naliczane - tam możnabyloby się bawić we wszystkie 'skojarzenia' czy 'zgadnij kto'. Nie byłoby nabijania i forum byłoby dużo przejrzystsze. ( dobrze sprawdziło sie to na forum Bayernu) :wink:

3. Czasami brakuje emot, które dobrze by ukazały dany nastrój piszącego post, powinno byc ich troche więcej ( mam nadzieje że zaraz nie podniesie się krzyk, że forum nie jest po to żeby emotami sie bawic ale trudno :P )

4. W porównaniu z forami innych druzyn, nasze forum odwiedza stosunkowo mało osób. Może by tak jakaś mała reklama forum.chelsea.pl na www.chelsea.pl ? :) Polski serwis The Blues jest teraz chyba najczesciej odwiedzanym klubowym serwisem, wiec reklama powinna poskutkować.

Na razie to wszystko, jak na cos wpadne to zedytuje. Prosze o komentarze, dajcie tez jakies swoje propozycje.

MiC - Sro Sie 17, 2005 2:34 pm

Tomasz napisał/a:
Odnoszę wrażenie, że te forum jest troche 'zapuszczone' i mam parę propozycji jak sprawić, żeby zmieniło się ono na lepsze

Oz ty :evil: Ja ci dam zapuszczone :evil: Zapuszczone to by bylo gdyby kazdy pisal co chce i gdyby nie bylo Moderatorow :evil: Podpadles mi zato "Zapuszczenie" :twisted: :P .

Tomasz napisał/a:
1. powinno się dodac ze 2,3 nowe działy - moja sugesta: Inne sporty (czyli dyskusje niezwiązane z piłka nożną ), histora CFC (forumowicze mogliby wymieniac sie swoja wiedza z kibicami chelsea o krótszym stażu ).

No jeden dzial mogl by byc wlasnie "Inne Sporty" :) , a o histori Chelsea mozna rozmawiac w dziale The Blues :) Ale to juz zalezy od Cimka :D

Na temat reszty sie nie wypowiadam bo jestem Moderatorem wszystko zalezy od Admina :D

Cimek - Sro Sie 17, 2005 2:34 pm

Tomasz napisał/a:

Jak dla mnie działów jest wystarczająca ilość. Co najwyżej można by dodać Inne sporty, innych nie widzę sensu. Zawsze można napisać w hyde parku. Jeśli zaś idzie o historia CFC wątpie żeby on cieszył się jakimś dużym powodzeniem, a zawsze można napisać na ten temat w The Blues

Tomasz napisał/a:
2. Zamiast robic z Hyde Parku dział do nabijania postów powinno się zrobic specjalny dział na forum, w którym posty nie byłyby naliczane - tam możnabyloby się bawić we wszystkie 'skojarzenia' czy 'zgadnij kto'. Nie byłoby nabijania i forum byłoby dużo przejrzystsze. ( dobrze sprawdziło sie to na forum Bayernu) Wink

No właśnie chyba tak trzeba będzie zrobić, bo np temat skojarzenia cieszy się bardzo dużą popularnością i być może jest to związane tylko z nabijaniem postów. może jeszcze dziś założe taki dział.

Tomasz napisał/a:
3. Czasami brakuje emot, które dobrze by ukazały dany nastrój piszącego post, powinno byc ich troche więcej ( mam nadzieje że zaraz nie podniesie się krzyk, że forum nie jest po to żeby emotami sie bawic ale trudno Razz )

No ja akurat za emotami w nadmiarze nie przepadam. Tylo zaśmiecają tekst. Może jakieś dorzucę, ale jak dla mnie ich ilość jest wystarczająca.

Tomasz napisał/a:
4. W porównaniu z forami innych druzyn, nasze forum odwiedza stosunkowo mało osób. Może by tak jakaś mała reklama forum.chelsea.pl na www.chelsea.pl ? Smile Polski serwis The Blues jest teraz chyba najczesciej odwiedzanym klubowym serwisem, wiec reklama powinna poskutkować.

Akurat tego problemu nie potrafię rowiązać. Było już dawane kilka informacji o forum na stronie głównej. Pod każdym newsem jest link do forum, ale ludzi wciąż tu mało zagląda. Nie mam pojęcia jak zwiększyć ruch na forum, ale moim zdaniem przede wszystkim główną bolączka jest niski poziom merytoryczny naszego forum. Mało kto pisze jakieś dłuższe wypowiedzi, dominują głównie tematy polegające na wybraniu ulubionego piłkarza, klubu itd. które tak na prawdę nic nie wnoszą, bo rzadko kiedy widzę jakieś uzasadnienie. Jednak w ostatnim czasie i tak już widać znaczna poprawę jakości postów. Miejmy nadzięję, że będzie tak dalej to coraz więcej osób powinno tu zaglądac.

Tomasz - Sro Sie 17, 2005 3:07 pm

Dzieki za szybka odpowiedz

MiC napisał/a:

Podpadles mi zato "Zapuszczenie"

No cóz, brakowało mi innego słowa :roll: A tak ogólnie to miałem na mysli to, że wszystkie tematy świata sa w Hide Parku(który jest najczesciej odwiedzanym działem) i czasem az sie prosi, zeby dac osobny dział na zabawy w 'piszemy opowiadanie' czy na dyskusje o innych sportach, bo w samym Hide parku jest zbyt duza róznorodnosc tematyczna :wink:

poznaniak - Pon Sie 22, 2005 5:04 pm

według mnie rozwionzanie jakie wybram admin jest słuszne chodzi mi tu o to ze stworzenie działu bezlicznika było słuszne bo kiedy zaglądałem tu niedawno jeszcze jako niezalogowany własnie do tego słuzyła ta zabawa w skojarzenia - nabijanie postów
dreh - Nie Paź 02, 2005 11:04 am

Jak dla mnie forum może zostać jest bardzo ładne ma kolr taki jaki ma Chelsea kolor nic tu moim zdaniem nie trzeba zmieniać ;)
kusior - Wto Lis 08, 2005 4:43 pm

skasujcie mozliwosc komentowania newsow, to tylko obniza poziom stronki :evil: :evil: :? :| :roll:
Marcino - Pon Lis 28, 2005 3:32 pm

Proponuję zmienić nazwe tematu na: Pytania i sugestie dotyczące forum.
Pozwólcie, że ja zacznę.
Chciałbym, aby szanowne grono moderatorskie udzieliło mi informacji nt. ostrzeżeń. Interesuje mnie szczególnie, po jakim czasie znikają.

MiC - Pon Lis 28, 2005 4:09 pm

Marcino napisał/a:
Interesuje mnie szczególnie, po jakim czasie znikają.

Chyba wcale nie znikaja :) Chociaz dobrze nie pamientam.

Goguś - Pon Lis 28, 2005 6:19 pm

Nie chciałbym się wtracać, ale dałbym koledze jeszcze jedną szansę, niech dostanei okres próbny, jeśli będzie spokojny można zdjąć ostrzeżenie z uwagi na krótki staż. Ostateczna decyzja należy do Was - to tylko sugestia.
Marcino - Pon Lis 28, 2005 7:20 pm

Spytałem, bo na spotkałem się już na innych forach z podobną wersją forum i tam ostrzeżenia znikały po dwóch miesiącach, myślałem, że tu jest podobnie. :shock:
Jeżeli są one na zawsze to wypada usunąć mi przynajmniej te za naruszenie regulaminu LT, wynikało to z niewiedzy. :?

Krzyniu - Pon Lis 28, 2005 7:23 pm

Marcino napisał/a:
Chciałbym, aby szanowne grono moderatorskie udzieliło mi informacji nt. ostrzeżeń. Interesuje mnie szczególnie, po jakim czasie znikają.

2 miesiace i ostrzezen nie ma conajmniej tak bylo w kwietniu ale mysle ze do tego czasu sie nic nie zmienilo i jestem tego pewien na 99 % Pozdro...

Tomasz - Wto Lis 29, 2005 8:04 pm

UWAGA !

Od tej pory ten temat służy do pisania skarg, zażaleń, próśb, pomysłow itd itp. Użytkowników odnośnie naszego wspólnego dobra, jakim niewatpliwie jest to forum :)

Marcino - Wto Lis 29, 2005 8:10 pm

Rozumiem, że mogę pisać co mi się podoba na forum a co nie? Nie ma problemu...
Co Ci się podoba na forum?
No myślę, że na forum ogólnie panuje rodzinna atmosfera i nieraz ktoś zarzuci dżołkiem, że boki zrywać. Właściwie podoba mi się wszystko, nie mam większych zastrzeżeń. Administratorzy dbają o to, by każdy użytkownik był zadowolony i mógł dostosować forum do swoich potrzeb.
Co Ci się nie podoba na forum?
Nie chciałbym być niemiły, ale nieraz ktoś napisze posta nie na temat i umyka to uwadze moderatorów. Co gorsza, zdarzają się przypadki nieserdecznych odzywek, czy nawet (sic!) lekkich przejawów impertynencji. Są to jednak drobne incydenty, które nie wpływaja na ogólny zarys tego forum.

Goguś - Wto Lis 29, 2005 9:05 pm

Cytat:
Nie chciałbym być niemiły, ale nieraz ktoś napisze posta nie na temat i umyka to uwadze moderatorów. Co gorsza, zdarzają się przypadki nieserdecznych odzywek, czy nawet (sic!) lekkich przejawów impertynencji. Są to jednak drobne incydenty, które nie wpływaja na ogólny zarys tego forum.

... i kto to mówi ...
PS: czy to równoznaczne z prośbą o bana? Tzn. dokładniej o ostrzezenie ale na jedno wychodzi bo masz już trochę nazbierane.

Polecam
to: http://chelsea.pl/forum/v...er=asc&start=15
i to: http://chelsea.pl/forum/viewtopic.php?p=9134#9134

swietna lektura na dłuuuuugie zimowe wieczory, jak już wspomniałem długie - ale naprawde warto :wink:

Marcino - bez urazy, ale dziwi mnie twoje zachowanie, sam robisz potężne OT, a potem ubiegasz się o ukaranie sprawców (czyt. samosąd). Wybacz ale tego nie rozumiem. Jeśli łaska to możesz mnie oświecić.

Marcino - Wto Lis 29, 2005 10:01 pm

Piotruś napisał/a:

Marcino - bez urazy, ale dziwi mnie twoje zachowanie, sam robisz potężne OT, a potem ubiegasz się o ukaranie sprawców (czyt. samosąd). Wybacz ale tego nie rozumiem. Jeśli łaska to możesz mnie oświecić.
Jasne. Ja za moje wybryki zostałem ukarany już dwoma ostrzeżeniami, a np. taki Paweł Sz wciąż ma czyste konto mimo, że nie pozostawał mi dłużny. :roll: Chociaż tu można wziąc pod uwage pewne okoliczności łagodzące opisane przeze mnie w temacie o Juve. Ponadto, bez urazy, wiele tematów to jeden wielki syf, stek bezsensownych postów, lub też cały temat jest w ogóle bez sensu. :?
Goguś - Sro Lis 30, 2005 1:55 pm

nie ma sensu się sprzeczać, może po prostu piszmy wszyscy normalnie, nie wdawajmy sie w dyskusję a wszystko będzie ok. Pamiętaj że masz już 2 ostrzeżenia na koncie a 3-cie to zakaz pisania więc póki czas - dobrze Ci radzę - odpuść pawłowi sz. i innym "winowajcom" a skup się na sobie bo Twoja sytuacja najlepiej nie wyglada :|

PS: Jeśli się nie mylę krzyniu wspominał o możliwości zdejmowania ostrzeżeń - kuszące nieprawdasz

Liso - Sro Lis 30, 2005 2:35 pm

Ja mam takie pytanie do adminów i moderatorów. Dałoby się wprowadzić, coś ala "wykropkowanie przekleństwa" taki hack by były poprawiane błędy ortograficzne?? Niektórzy w ogóle nie znają zasad i piszą tak, że aż mózg się filcuje :lol: . Wiem wiem, młody gość musi się nauczyć, ale niech to robi w wordzie czy gdzieś....

Wiem, że moja prośba jest trudna to spełnienia jednakże prosiłbym o jej rozważenie.

PS. Odp pewnie otrzymam taką: Pytanie rozważone, prośba odrzucona :lol: :lol: Tak na poważnie - pomyślcie o tym ;)

MiC - Sro Lis 30, 2005 2:42 pm

Jest cos takiego ze przeklenstwo mozna wykropkowac. Tylko najpierw trzeba napisac rozne formy tego przeklenstwa, ktore bedzie wykropkowane. Sadze ze z ortografia tez by sie dalo cos takiego zrobic tylko czy jest sens czasami jak jest duzo bledow ortograficznych to zostaje to poprawione przez moderatorow. :)
Liso - Sro Lis 30, 2005 4:52 pm

MiC napisał/a:
Jest cos takiego ze przeklenstwo mozna wykropkowac. Tylko najpierw trzeba napisac rozne formy tego przeklenstwa, ktore bedzie wykropkowane. Sadze ze z ortografia tez by sie dalo cos takiego zrobic tylko czy jest sens czasami jak jest duzo bledow ortograficznych to zostaje to poprawione przez moderatorow. :)

Też tak myślałem.... to trzeba będzie pomyśleć i wyszukać innej metody walk z debilizmem...

Marcino - Sro Lis 30, 2005 4:59 pm

Liso napisał/a:
MiC napisał/a:

Też tak myślałem.... to trzeba będzie pomyśleć i wyszukać innej metody walk z debilizmem...
Debilizm innych jest jak wódka, z nim nie wygrasz.
Liso - Sro Lis 30, 2005 10:12 pm

Marcino napisał/a:
Debilizm innych jest jak wódka, z nim nie wygrasz.[/quote]

Z wszystkim można wygrać - uwierz mi ;) . Mam nadzieje, że admini/moderatorzy coś wykombinują, a jak nie to trzeba będzie inaczej kombinować 8)

Goguś - Czw Gru 22, 2005 9:37 pm

MiC (ew. Cimek bo pewnie wie o propozycji) - jak została ona rozpatrzona?
Cimek - Pią Gru 23, 2005 11:31 am

Piotruś napisał/a:
MiC (ew. Cimek bo pewnie wie o propozycji) - jak została ona rozpatrzona?

A jaką propozycję masz na myśli?

Goguś - Pią Gru 30, 2005 10:49 am

Skleć ktoś temat zbiorczy o transferach i połącz te wszystkie wypociny w jedno bo człowieka qrw*ca bierze jak musi to wszystko czytać :|

Będe wdzieczny

Tomasz - Nie Sty 01, 2006 8:19 pm

No to tak: ktoś tam w przyszłosci zrobi porzadek z tymi tematami o transferach to sie nie martw. Tylko raczej nie bedzie tematu zbiorczego ale zostana 'okienka transferowe' a reszte sie zamknie bo jakbysmy zrobili z tego balaganu całość to by to było mało czytelne ( najpierw wszyscy by podawali tylko jednego pilkarza, potem inni trzech, a potem inni jeszcze za 200mln euro )

Kwestia pana Jasia1 została juz rozwiązana - dostał 3 ostrzezenie ( to głownie kieruje do Piotrusia bo on szczególnie sie na niego skarzył )

I jeszcze wam pytanie jedno do Cimka odnosnie stronki ( wiem ze powinienem w innym temacie ale jak juz tu pisze to tu skoncze ). Otóz zastanawiam sie kto dał takie głupie pytanie do sondy na stronie głównej www.chelsea.pl ? Przeciez ono jest totalnie nie na miejscu. Żeby jeszcze była opcja ze Chelsea wogóle nie zdobedzie mistzrostwa to rozumiem, ale niestety wyszło z tego regularne dzielenie skóry na niedzwiedziu i cwaniakowanie krótko mówiąc. A co jesli sie okaze ze nie wygramy mistrzostwa ? W piłce wszystko jest mozliwe a jak nie wygramy to bedzie jeden śmiech na sali że juz wielce na stronce taką sonde dalismy. Poza tym to jakies takie dziecinne pytac sie z jaka przewaga wygramy lige wiadomo ze wiekszosc dzieciaków da najwieksza opcje ( zero obiektywnosci ). :? Tak więc nie chce sie wymadrzac ale radziłbym ta ankiete zmienic.

Krzyniu - Sob Sty 14, 2006 10:33 pm

Czesc Witam i to prawdopodobnie jest moj ostatni post. Po pierwsze mam prosbe do Cimka aby zdjal mnie z funkcji moderatora bo tak bez niczego to glupio odchodzic i bede modem ale nic nie bede robil wiec juz mozesz wybrac zastepce mojego. Odchodze w ogole z forum spoko tu bylo Chelsea jest spoko ale zaistanial inny klub dla mnie mozecie sobie mowic co chcecie... NARA WSZYSTKIM

PS. Mysle ze dobrym moim zastepca bylby th0raX. Ale to juz od Cimka zalezy to tylko moja ostyatnia propozycja nara wszytskim .......... POZDR Jak cos zawsze mozecie na mnie liczyc .....

Goguś - Sob Sty 14, 2006 11:16 pm

Szkoda, no ale cóż. Rzeczywiście th0raX to odpowiedni kandydat, nie chce sie wchrzaniac ale powinno się rozważyć przyjęcie jeszcze jednej osoby. Dużo jest tutaj do moderowania, a to wszystko przez userów - nabijaczy.

Smeim jeszcze zaproponowac swoja skromną osobę na tą funkcję gdyż;

1. Szymek tutaj żadko bywa.
2. Na tym forum moderator ma dużo pracy.

Tomasz - Nie Sty 15, 2006 6:43 pm

Krzysztof - zszokowałeś mnie... nie spodziewałbym sie tego ze przejdziesz do innego obozu, nie mniej jednak szanuję twoją decyzję. Teraz te forum juz całkiem straci wartośc, gdy nie bedzie jednego z naszych najbardziej wartościowych userów... :|

Ok teraz przejdzmy do tematu modów - bedziemy to omawiac w dziale redakcyjnym, tutaj jednak pozwole sobie ogłosic moją opinię: otóz jak dla mnie to modami mogą byc obaj panowie, zarówno kolega Piotr jak i Rafał (nie bede juz pisał th0raX bo wkurza mnie pisanie tego skomplikowanego nicka :lol: ). Obaj są niezwykle bojowi i czesto wyprzedzają nawet same Grono Moderatorskie ze swoimi interwencjami (tj. pouczaniem niedoświadczonych forumowiczów łąmiących regulamin). Gdybyscie wiec byli modami przynajmniej ja, Szymek i MiC bedziemy mieli mniej pracy :mrgreen:

Decyzja nalezy jednak do cimka, ale widze ze i Rafał i Piotr wręcz palą się do pracy :twisted:

Goguś - Nie Sty 15, 2006 9:08 pm

heeeeeh .... Tomaszu, twoja szczerość mnie rozbija / na (i tutaj złamie prawa autorskie heyah) malusieńkie kawałeczki. Nie mniej jednak deklaruje że mam czas na dalsze pouczanie nieświadomych użytkowników i bybby to dla mnie zaszczyt gdybyście mnie właśnie wybrali (co nie znaczy że wówie th0raX'owi nie ... to też dobry kandydat)
Thorax - Pon Sty 16, 2006 9:02 am

Dziękuję za te nominacje. Mam już pierwszy pomysł. Jeden z moderatow, który dobry jest z ortografii zaznaczał by błędy na czerwono i userzy musieliby je poprawiać. Jeżeli nie, ostrzeżenie. Zapewne poprawiłoby to estetykę forum.

@Tomasz
Możesz pisać też Bania, zamiast Rafał.

Goguś - Pon Sty 16, 2006 11:27 am

Cytat:
Dziękuję za tę nominacje. Mam już pierwszy pomysł. Jeden z moderatow, który dobry jest z ortografii zaznaczał by błędy na czerwono i userzy musieliby je poprawiać. Jeżeli nie, ostrzeżenie. Zapewne poprawiłoby to estetykę forum.

o to chodziło ... :lol:

myślę że nawet i nie jeden ale kilku, najlepiej wszyscy - jeśli zauważysz błąd - poprawiasz, bez robienia podziałów

Thorax - Pon Sty 16, 2006 3:58 pm

Dokładnie. Nie sprecyzowałem swojej wypowiedzi. Ale nie poprawiać i zaznaczać, ale tylko zaznaczyć, w ten sposób można się czegoś nauczyć. Co do mojego ę i e, to niewiem czemu, ale baaardzo często robie takie błędy :? Ale na takie coś nie zwracało by się w sumie uwagi, poprostu nie każdy używa klawisza ALT, a wytykając mu te błędy i nakazywanie mu ich poprawienia, mogłoby część zniechęcić.

@Piotruś
Chyba się piszę: Dziękuję za te nominacje. A nie jak mnie poprawiłeś: Dziękuję za tę nominacje. Chodziło mi o liczbe mnogą nominacji. A Ty wzięłeś to za liczbę pojedyńczą, ale wtedy i tak trzeba byłoby napisać "tą". Ty mnie nominowałeś, Tomasz, Krzyniu.

Krzyniu napisał/a:
PS. Mysle ze dobrym moim zastepca bylby th0raX.

Piotruś napisał/a:
Rzeczywiście th0raX to odpowiedni kandydat

Tomasz napisał/a:
otóz jak dla mnie to modami mogą byc obaj panowie, zarówno kolega Piotr jak i Rafał

Tomasz - Pon Sty 16, 2006 4:14 pm

Piotruś napisał/a:
O to chodziło ...

myślę, że nawet i nie jeden, ale kilku, najlepiej wszyscy - jeśli zauważysz błąd - poprawiasz, bez robienia podziałów.

:P
No i dlatego już na wstępie muszę was trochę zdystansować do tej ''cenzury'' (bo nie wiem, jak to inaczej nazwać). Otóż cieżko jest poprawiać każdy głupi błąd no i w ogóle to jest pozbawione sensu, bo takie wtrącanie się do ortografii na forach piłkarskich przypomina mi trochę wtrącanie się Radia Maryi do polityki. :P A tak poza tym, to na tym forum akurat ludzie robią tyle błędów i literówek (oczywiście sam nie jestem bez winy, żeby nie było) że aż szkoda czasu tracić na takie manipulacje. Przecież byle idiota i tak sobie nie weźmie do serca, że zrobił jakiśtam błąd ortograficzny i tego nie poprawi.

Co do tematu modów - według mnie niepotrzebne jest wyłanianie kogoś spośród dwójki chętnych: th0raX czy Piotruś; już lepiej jak obaj nimi zostaną skoro tak chcą.

Cimek - Pon Sty 16, 2006 6:24 pm

Tomasz napisał/a:
Co do tematu modów - według mnie niepotrzebne jest wyłanianie kogoś spośród dwójki chętnych: th0raX czy Piotruś; już lepiej jak obaj nimi zostaną skoro tak chcą.

Żaden inny mod nie zabrał głosu w tej sprawie, więc rozumiem, że zaakceptowali kandydatury thoraxa i piotrusia i oni obaj zostają nowymi modami.

Goguś - Pon Sty 16, 2006 6:42 pm

Dziękuje uprzejmie - a te poprawy, to taka drobna manipulacja ... owszem - poprawiać trzeba - kto zauważy błąd - poprawia, bez żadnych specjalnych stołków.
Thorax - Pon Sty 16, 2006 7:18 pm

Bardzo dziękuje i ciesze się, że mogłem dołączyć do szanownego grona moderatorskiego xD Mam nadzieję że będzie nam się dobrze współpracować.
Chomik - Nie Sty 22, 2006 4:58 pm

Ja zgłaszam chęci i czas na Moderowanie :wink:
Goguś - Nie Sty 22, 2006 7:02 pm

Chomik napisał/a:
Ja zgłaszam chęci i czas na Moderowanie :wink:

:lol:

Raz że nie potrafisz się opanować bo z kąd tyle ostrzeżeń, a dwa ze nie mamy wakatu na tą funkcje więc ... Zadzwonimy do pana.

Thorax - Nie Sty 22, 2006 7:24 pm

Czas to ja też mam, a teraz pewnie zauważyłeś nie ma "ruchu" na forum, więc nie potrzebni nowi modzi. Szczerze mówiąc ja też tu jestem nie potrzebny, przy takim ruchu sam Cimek by wystarczył :? Jak już powiedział Piotruś, zadzwonimy, prosze sekretarce numer zostawić :D Oczywiście nie obraż się.
Goguś - Nie Lut 05, 2006 10:57 am

Dla jasnośći, dałem sobie 5 ostrzeżen za obraze Tokio Hotel ... sprawiedliwość musi być
MiC - Nie Lut 05, 2006 11:34 am

Cytat:
Dla jasnośći, dałem sobie 5 ostrzeżen za obraze Tokio Hotel ... sprawiedliwość musi być

:| :| :| :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Goguś - Nie Lut 05, 2006 2:12 pm

MiC napisał/a:
Cytat:

:| :| :| :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

No co ... obrażam ulubiony zespół pewnego (już mu nie zrobie siary) użytkownika, najpierw go wyzwałem od pedałów, potem sam siebie ociachowałem i wstawiłęm ostrzezenia - prawo równe dla wszystkich :lol:

Thorax - Nie Lut 05, 2006 2:51 pm

Jak dla mnie to nie możesz czuć się usprawiedliwiony. Dobrze że dałeś sobie ostrażenie, aczkolwiek jesteś moderatorem i nie powinieneś łamać ustalonego regulaminu. Takie moje zdanie.
Goguś - Nie Lut 05, 2006 2:57 pm

No właśnie, ale tak mnie ten Tokio Hotel ******* że się niemogłem powstrzymać. No ale mam już te ostrzezenia i tak zostanie ... nastepnym razem sam siebie zbanuje, bo mi czasem co niektórzy na nerwy działają.

Przykład Przykład i jeszcze raz Przykład. Nastepnym razem bedzie ostrzezenie :wink: // MiC

yahoo4 - Nie Lut 26, 2006 9:11 pm

Czemu moderatorzy nie usuwacie debilnych postów wielkich "kibiców" Barcy, którzy obrażają CFC i pisza posty typu "TYLKO BARCA" :?: :roll:
Thorax - Nie Lut 26, 2006 9:21 pm

Wskaż mi konkret jak obraził. Na ogół staram się pilnować, może coś umkło mojej uwagi. A jeżeli pisze, typu "tylko Barca", nie obrażając przy tym nikogo, to niestety, ale może takie coś pisać. Ok. 90% fanów, na tym forum pisze podobnie, róznica lezy jedynie w zespole.
yahoo4 - Nie Lut 26, 2006 9:58 pm

Chodzi mi również o to, że mody edytują posty (czasami edytują tak, że calą treść usuną i napisza coś swojego) zamiast całe posty usunąć :roll:
kicek_jadzika - Wto Cze 27, 2006 1:13 pm

Jestem bardzo zdenerwowana bo czemu obrazek w podpisie musi mieć do 400 x 50 to jest takie cieniutkie ze sie nie da a moderatorzy maja grube i duże obrazki w podpisach wkurza mnie to
kościelna - Wto Cze 27, 2006 2:13 pm

no ile ja sie musiala narobic na taki maly obrazek
chyba pol godziny
do moderatorow czy nieszlo by zrobic tego wiekszego

qazxc - Wto Cze 27, 2006 2:16 pm

No własnie czemu moderatorzy moga miec wieksze obrazki sluzace jako podpis a zwykli uzytkownicy taki male
kicek_jadzika - Wto Cze 27, 2006 2:39 pm

jA TEZ ROBILAM TO PRZEZ 45 MINUT!!
oderka - Wto Cze 27, 2006 2:46 pm

ja bardzo dlugo mój robiłem chociarz szukałem tak długo ale musiałem wybrac taki zwykły bo juz niechcialo mi sie szukac To jest BEZSENSU powinniscie to powiekszycc!!!
Thorax - Wto Cze 27, 2006 2:51 pm

Moderatorzy wcale nie mają przywilejów, niektórzy użytkownicy również mają średnie obrazki. Nie pisze duże bo duża jest tapeta ;) Trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić :cool:
Cimek - Wto Cze 27, 2006 2:51 pm

kicek_jadzika napisał/a:
Jestem bardzo zdenerwowana bo czemu obrazek w podpisie musi mieć do 400 x 50 to jest takie cieniutkie ze sie nie da a moderatorzy maja grube i duże obrazki w podpisach wkurza mnie to

Akurat w kwestii obrazków w podpisie każdy ma takie same prawa, po prostu dodajecie je w niewłaściwy sposób. Jeśli ktoś chce wgrać obrazek na serwer forum to wtedy nałożone są liczne restrykcje jak choćby te wymiary 400x50. Jednak zawsze można dodać obrazek z zewnątrz (np. z imageshack.us) wtedy wystarczy w podpisie dać
Kod:
[img]adres obrazka[/img]
i wtedy obrazek może być większy.

kościelna napisał/a:
no ile ja sie musiala narobic na taki maly obrazek
chyba pol godziny
do moderatorow czy nieszlo by zrobic tego wiekszego

Wydaje mi się, że mówisz tutaj o avatarze, a nie o obrazku w podpisie. Wielkość avatarów na pewno nie zostanie zwiekszona

kościelna - Sro Cze 28, 2006 1:19 pm

;(
no znowu nie na temat chyba sie powiesze

CloneTrooper - Sro Cze 28, 2006 4:02 pm

a ja mam pytanie czy moderatorzy mogą usuwać ostrzeżenia w czasie nie krótszym niż ono wygasa czyli po roku ?
MiC - Sro Cze 28, 2006 4:26 pm

CloneTrooper napisał/a:
a ja mam pytanie czy moderatorzy mogą usuwać ostrzeżenia w czasie nie krótszym niż ono wygasa czyli po roku ?

Tylko Administrator moze :)

Goguś - Pią Cze 30, 2006 10:16 pm

W zasadzie, jeśli dostałeś za jednym razem 2, to mod może je zminimalizować - that's all.
booch - Nie Lip 09, 2006 5:05 pm

Moją propozycją jest zamknięcie działu bez licznika . Jest on całkowicie bezsensowny .Ludzie wchodzą tylko na forum aby napisać z czym im sie kojarzy autobus albo piłka, napisać klub na jakąs literkę lub wkleić głupią fotke. Pytam się po co to ?Jest to tylko śmietnik który moim zdaniem trzeba niezwłocznie usunąc . To nie jest piaskownica żeby pisać z czym sie kojarzy sie autobus lub inne słówko tylko forum o klubie Chelsea oraz piłce nożnej i na tym powinniśmy się skupiać . Jeżeli trzeba wypelnić luke jakaby została po usunięciu " bez licznika" to ja proponuje dział "inne sport" .Napewno interesujecie się też innymi sportami niż tylko piłka nożna . Niektórzy z was oglądają formułe 1 inni lubia oglądać koszykówke w wykonaniu gwiazd NBA jeszcze inni lubią boks a jeszcze inni interesują sie golfem . Jest to oczywiście propozycja, która należy przedyskutować , więc proszę o wypowiedzi .

[ Dodano: Wto Lip 11, 2006 11:34 am ]
Rozumiem że milczenie jest zgodą akceptacji na wyżej napisany post przezemnie . Postaram sie skontaktować z paniem Cimkiem i przedyskutować ten temat .

kicek_jadzika - Wto Lip 18, 2006 6:53 am

Nie zgadzam sie poniewaz w tym dziale mozemy sie rozerwac wykorzystac nasza tworczosc wiec jestem stanowczo na NIE
kościelna - Wto Lip 18, 2006 10:09 am

kicek_jadzika napisał/a:
Nie zgadzam sie poniewaz w tym dziale mozemy sie rozerwac wykorzystac nasza tworczosc wiec jestem stanowczo na NIE

No właśnie co ci sie w nim nie podoba ????Na każdej stronce jest takie coś i na tej też ma być .Napewno wiekszość osób jest na nie i ja też .A wogóle musi być ja tej stronce jakaś rozrywka....

NIE

kicek_jadzika - Wto Lip 18, 2006 10:11 am

kościelna napisał/a:
No właśnie co ci sie w nim nie podoba ????

konkretnie prosimy

booch - Wto Lip 18, 2006 10:48 am

Jeżeli twórczościa nazywasz pisanie klubów na literkę a lub c czy d albo wklejanie jakiegoś fotosa i proszenie o next fotos np. C.Ronaldo bez koszulki to fajnie macie w życiu .Ja dalej będę opstawiać przy zamknięciu tego działu i napisze do Cimka .
kicek_jadzika - Wto Lip 18, 2006 10:58 am

to se pisz na serio sztywny jestes koles nie wiem o co ci chodzi jeszcze jakby te posty sie liczyly to bym rozumiala dlaczego sie hajasz ale tak to nie masz powodu!! daj se powiedziec
booch - Wto Lip 18, 2006 11:06 am

Napisz po Polsku to może cos z tego zrozumiem .Narazie widze jeden wielki bełkot .Idź dalej pisać klub na literke w albo f .
kościelna - Wto Lip 18, 2006 11:10 am

To jest dział bez licznika tam posty sie nie licza ,a jak ci on przeszkadza to se tam nie wchodź .Wyluzuj troche nikt ci nie każe tam pisać postów ani tam wchodzić .Po co Cimek ma zamykać ten temat jak On go sam wymyślił.Na bez liczniku moderatorzy też piszą posty czy tematy np. MiC wymyślił foto zabawe .Jak np. Moderator wstawi komuś bana to idzie sie odstresować na bez licznik .
Obraziłeś Moderatorów i ludzi ktorzy piszą na bezliczniku.

Odpuść sobie !!!!!!!!!

kicek_jadzika - Wto Lip 18, 2006 11:12 am

No właśnie koscielna napisała jak to było....,,po polsku" :evil: okropny jestes i sztywny
booch - Wto Lip 18, 2006 11:21 am

Oj dzieci dzieci .Wytłumaczcie mi w jaki sposób obraziłem modków ? Czyli ich pomysły nie moge podwarzać ? Przecież to też ludzie i mogą się mylić. Cimek wymyślił ten dział aby rozwijać napewno forum ale niestety jak widać po forum nie było to dobre rozwiązanie . Rozumiem że jak nie pisze klubu na literkę f lub g i nie wklejam fotki Zidana to jestem sztywny bo tak wynika z twojego rozumowania .
kicek_jadzika - Wto Lip 18, 2006 11:24 am

nie !! odwracasz kota ogonem!! jestes sztywny bo co ci przeszkadza ten dzial!! poprostu tam nie pisz nie zaglądaj i tyle jestem na 5 innych forach i wszedzie są takie dzialy tylko ze tam są posty wliczane ale jakos mi to różnicy nie robi i nikt nie robiz tego problemu człowieku
kościelna - Wto Lip 18, 2006 11:26 am

booch napisał/a:
Cimek wymyślił ten dział

To po co ma go usuwać ???Specjalnie bo Pan booch tak chce
Pomyśl czasami!!!!!!!!!!!!

booch - Wto Lip 18, 2006 11:34 am

Bo jest jednym wielkim wysypiskiem śmieci .Wydaję mi się , że Cimek chciał aby dział bez licznika był tylko dodatkiem do forum i żeby tam zaglądać i napisać newsa jak się już udzieli odp. na inne tematy.Jest całkowicie inaczej ludzie wchodzą tylko na forum po to żeby pisać i wklejać fotki .To się mija z celem .Jeżeli jesteś zarejestrowana na 5 innych "forach" to tam sobie pisz te głupoty ale nie tu ! Co mnie to obchodzi czy posty są wliczane czy nie są.To wy się podniecacie statystykami . Dla mnie mogą to zamknąć na amen i będę o to się starał
kicek_jadzika - Wto Lip 18, 2006 11:37 am

chcialabym przeklnąc ale nie moge nie wypada ja mam statystyki głęboko gdzieś nie wchodze na to forum zeby powklejac fotki ale zeby poznac fajnych ludzi pogadac z nimi po to sa fora a z reszta teraz to mi to wisi denerwujesz mnie no ale coz sa ludzie i taborety skonczmy juz ta walke bo to nie ma sensu pisz se do cimka pisz se gdzie chcesz
Frankieciara - Wto Lip 18, 2006 12:15 pm

booch, jakoś za tobą nikt się jeszcze nie wstawił. Najlepiej zrób ankietę, niech lud zdecyduje :idea:
kościelna - Wto Lip 18, 2006 12:52 pm

kicek_jadzika napisał/a:
pisz se do cimka pisz se gdzie chcesz

Ale pamietaj bez licznika nie zostanie usunięte

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 10:01 am ]
booch napisał/a:
Cimek chciał aby dział bez licznika był tylko dodatkiem do forum i żeby tam zaglądać i napisać newsa jak się już udzieli odp. na inne tematy

Ale chciał i ta decyzja ma zostac

Tomasz - Sob Lip 22, 2006 2:38 pm

Może ja wtrące swoje trzy grosze.

Otóz uwazam, że faktycznie dział Bez Licznika jest niepotrzebny i odciąga on uwage od naprawde ważnych tematów, które niestety nie ciesza sie takim zainteresowaniem. Widze też ze niektórzy fani działu Bez Licznika twierdza że mozna sie na nim rozerwac. Owszem mozna ale od czego? Z moich obserwacji wynika bowiem, ze są tacy którzy pisza 90% swoich postów wlasnie w tym dziale, a pozostałe 10% procent to albo w Hyde Parku albo jakies pare ogólników nic nie wnoszących do tematów bedących istotą tego forum, a wiec tematów związanych bezposrednio z Chelsea. I od czego sie tu rozrywac ? Jak juz ktos chce sie rozerwac to lepiej niech idzie na miniclip.com i tam niech se pogra w gierki a siedzac i piszac prawie wyłacznie w Bez Licznika tylko obciąza moderatorów, którzy zamiast zajac sie powaznymi tematami muszą praktycznie całą swoja uwage i czas poswiecać na ten dział, bo niestety to on stanowi serce tego forum.
Z drugiej strony wątpie zeby cos sie zmieniło po zamknieciu tego działu. Obawiam sie, że ludzie predzej przerzucą sie na inne forum niz skupia sie tu na powaznych tematach.
Ogólnie uwazam ze pomysł jest ciekawy ale moze on wniesc niewiele korzysci, a wrecz spotkac sie z krytyka uzytkowników, co zreszta widac. Na niekorzysc pomysłodawcy przemawia równiez fakt ze inne fora swietnie funkcjonuja posiadajac dział Bez Licznika, no ale na kazdym forum sa inni ludzie i duzo zalezy od tego w jakim przedziale wiekowym mieszcza sie kibice danej druzyny.

booch napisał/a:
Wydaję mi się , że Cimek chciał aby dział bez licznika był tylko dodatkiem do forum i żeby tam zaglądać i napisać newsa jak się już udzieli odp. na inne tematy

No wlasnie. A problem tego forum polega na tym, że to inne tematy sa dodatkiem do działu Bez Licznika a nie odwrotnie, wiec mimo wszystko równiez jestem za zamknieciem tego działu. Moznaby z niego zostawic jedynie pojedyncze sensowne tematy, m.in. "przedstawmy sie'' albo ''super zabawe dla wszystkich forumowiczów''.

alfarek2 - Czw Sie 31, 2006 6:41 pm

witam a ja mam tez jeden pomysł:) przydał b sie tu dział "mp3" kazdy napewno ogladając te forum zaljżał by na ten dział a co za tym idzie zwiększyła by sie popularność tego forum. Większość ludzi lubi gdy muza idzie jak siedzi przed kompem na internecie a jesli powstanie tego typu dział kazdy bedzie miał coś wiecej w swojej kolekcji mp3 i napewno bedzie dobrze wsppninał ta strone, forum i oczywscie modernatorów stworzyli by ten dział. Więc oczekuje od moderntórw pozytywnego rozpatrzenia mej propozycji??:):) :mrgreen: Mam jeszcze prośbe kto bedzie za tym pomysłem niech mnie poprze:):) bede wam za to wdzięczny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cool:
MiC - Czw Sie 31, 2006 7:03 pm

alfarek2 napisał/a:
ięc oczekuje od moderntórw pozytywnego rozpatrzenia mej propozycji??:):)

To jest forum o Chelsea, a nie o mp3. Zaraz by sie zlecialo pelno ludzi, ktorym zalerzy tylko na muzyce a w innych sprawach nawet by sie nie wypowiadali. Poza tym umieszczanie mp3 w internecie jest karane. Oczywiscie da sie to ominac ale to i tak niedobry pomysl.

alfarek2 - Pią Wrz 01, 2006 9:04 am

witam ponownie i po wczorajszej nocce :razz: wpadłem na pomysł na jeden dział a mianowicie"Reprezentacje Nardowe CFC" lub lub cos w tym stylu :) ten dział był by dobrm rozwionzaniem ponieważ Team CFC jest bardzo szeroki jesli chodzi o reprezentacje nardowe w tym dziale mogły by sie zawierać różne ciekawoski oraz newse dotycząc jakies rezprezentacji:).

Mój drugi i chyba ostatni pomysł :P P jest taki iż mogł by powstac taki oto dzał "Historia" ten dział był by dobrom lektura oraz dobrym nauczycielm historii która napewno bedzie ciekwiła niejednego fana CFC każdy chciał by żeby jego wiedza o CFC była poszerzona w tym dziale mogły byc takie tematy jakk najlepsi piłkarze wszechczasów CFC, najlepsze winiki CFC w europejskich puchar jaki i w Premiership itp zalezy to tylko od forumowiczów.
Wiecej prosze znów o pozytywne rozpatzrenie myej prożby przez modernatorów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MiC - Pią Wrz 01, 2006 11:23 am

alfarek2 napisał/a:
"Reprezentacje Nardowe CFC"

Poco zakladac dzial gdzie sa opisane wystepy naszych pilkarzy w druzynach narodowych. Masz dzial sklad tam sa pilkarze i tam moze pomowic otym jak pilkarz spisal sie podczas meczu reperezentacji.

alfarek2 napisał/a:
"Historia"

Jest taki dzial na stronie tam sobie mozesz poczytac. Poza tym nie wyobrazam sobie zeby byly w tym dziale toczone madre rozmowy, pewnie byla by to napinka innych kibicow Chelsea od ilu kibicuja i chcieli by zablysnac historia The Blues, albo kibice innych klubow zakladali by temat w stylu "Jaka historia istniejecie dzieki Abramowiczowi".

Wiec ze wszystkim jestem na Nie.

viking71 - Pią Wrz 08, 2006 10:06 am

DLACZEGO NIE MOŻNA SCIAGNAĆ TAPET NA TELEFON I KIEDY BEDA CZYNNE?! JEZELI OSOBY TAK CHCA PROMOWAĆ NA STRONIE CHELSEA!!! TO NIECH LEPIEJ DADZA SOBIE SPOKÓJ!!! CHELSEA PONAD ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VIKING71
booch - Pią Wrz 08, 2006 11:03 am

Mozesz pisać bez CapsLocka ? Idź gdzie indziej jak nie pasuje Ci tutaj .
viking71 - Pią Wrz 08, 2006 12:49 pm

to sie duzo dowiedziałem od ciebie w tym temacie?!

[ Dodano: Pią Wrz 08, 2006 2:05 pm ]
widze ze orientujesz sie bardzo co sie dzieje na stronie chelsea i znasz na wszystko odpowiedz! mam dobra rade skoncz te swoje gadki spod piaskownicy jak smarkacz i zaczni sie troche interesowac w temacie! mam nadzieje że dostane od ciebie wiadomość na poczte szeryfie!!!

booch - Pią Wrz 08, 2006 1:17 pm

Odrazu lepiej bez CapsLocka .O co tobie biega to ja moge Ciebie sie zapytać .Wpadasz tutaj jak do obory rządasz tapet na telefonik i jeszcze oczerniasz. Może tapetki rusza z odsłona nowej stronki ,która notabene jest juz parwie na ukończeniu
viking71 - Pią Wrz 08, 2006 4:25 pm

czy nie można było od razu wyjasnic tej sprawy?! a tak była nie potrzebna wymiana zdań! a co do tej obo..... to udam że nie słyszałem w końcu kibicujemy tej samej ukochanej CHELSEA! ale zanim cos napiszesz to przemysl to nie boli! pozdrawiam
MonikaCole#10 - Pią Wrz 08, 2006 5:12 pm

Viking daj sobie spokój dziecko.Nie ośmieszaj się więcej.A nam normalnym forumowiczom aż niedobrze się robi że taki partacz jak ty w ogole może się podawać za fana Chelsea. Jesteś chamem i prostakiem to wypad z forum! Bo to nie jest miejsce dla takich jak ty!

Sorry(moderzy i adminowie) za te określenia ;-)

Słowne ostrzeżenie!
Dodam, że nie jestem pobłażliwy, ale od teraz każdy najpierw dostaje słowne ostrzeżenie, a później warny. Thorax

Tomasz - Pią Wrz 08, 2006 5:59 pm

Moniko Cole - twój post też do kulturalnych nie należy, w dodatku nie masz nic na swoje usprawiedliwienie.
MonikaCole#10 - Pią Wrz 08, 2006 6:22 pm

No wiem prepraszam :sad: ale strasznie mnie wkurzaja tacy forumowicze przepraszam :neutral:
Tomasz - Pią Wrz 08, 2006 6:38 pm

W porządku. Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie, którzy potrafia sie przyznac do błedu. Dobra, koniec gadania, bo sie serio grupa rządząca zdenerwuje. :smile:
MonikaCole#10 - Nie Wrz 17, 2006 8:24 pm

Wpadłam na taki pomysł aby "powiększyć" trochę forum. Pomyślałam że mogłby być taki dział jak "legendy piłkarskie" czy poprostu "ledendy' coś takiego. To byłoby ciekawe. Przecież tylu wspaniałych piłkarzy było napewno byłby o czym pisać no nie wiem? Co wy na to? ;-)
CloneTrooper - Nie Wrz 17, 2006 8:27 pm

jak dla mnie były by to działy do nabijania a posty by były typu
jaki Pele był cudowny
Maradona pięknie zrobił Anglików
Romario to był gość
G. Zola ale on wymiatał

Jestem na nie mimo że naprawdę lista legend futobolu jest długa

Jarperto - Wto Wrz 19, 2006 11:28 am

ale moze zawsze warto spróbować. bo nie mozemy nazwac nabijaniem poważnych rozmów o piłce, a przeciez o to właśnie chodzi na forum. porządni uzytkownicy nie zwracają uwagi na ilosc postów. a nabijacze i ofermy umysłowe znajdą sie nawet w najbardziej sprecyzowanych tematycznie działach.

i jeszcze taka uwaga do administratorów!

prosze o przywrócenie limitu nieprzeczytanych postów, moze nie do 1000, ale chociaz 500.
nasze forum jest bardzo zywe i naprawde, przy dobrych wiatrach, w ciagu jednego dnia juz kasują mi sie posty, które chciałbym przeczytac. 100 to zdecydowanie za mało.

Thorax - Wto Wrz 19, 2006 12:41 pm

Nie wiem o co chodzi, tzn domyślam się, ale ja mam ponad 1600 nieprzeczytanych postów ;)

[ Dodano: Wto Wrz 19, 2006 1:42 pm ]
Czyli tak jakby, nie było, żadnego limitu.

Jarperto - Wto Wrz 19, 2006 12:45 pm

w takim razie przyjacielu nie umiem wytłumaczyć dlaczego jak wchodze na forum widzę komunikat:
"coś tam coś tam przekroczyłeś limit 100 postów, usunięte zostały coś 50. " tak jest za każdym razem, stad moja prośba.

fanka_franka - Wto Wrz 19, 2006 1:31 pm

Jarperto nie tylko ty masz taki problem. Ja staram się wchodzić na forum średnio 2 razy w ciągu dnia i są dni, kiedy za każdym razem mi się włącza, że przekroczony limit postów i ileś tam zostało skasowanych czy jakoś tak. Już nawet zaczęłam wchodzić 3 razy w ciągu dnia, ale to wcale nic nie zmienia, bo też mi się wyświetla ten komunikat. A jeszcze jakiś czas temu mogłam mieć bezkarnie po 150 nieczytanych postów i nic.

A może limit dotyczy tylko zwykłych forumowiczów a nie moderatorów i administratora ??? W każdym bądź razie jeśli da się z tym coś zrobić to z góry dzięki :smile:

Jarperto - Wto Wrz 19, 2006 9:51 pm

fanka_franka napisał/a:
A może limit dotyczy tylko zwykłych forumowiczów a nie moderatorów i administratora

właśnie to miałem jeszcze napisać. hmm... czyżby administratorzy i moderatorzy czuli sie w jakiś sposób lepsi? :wink:

liczę na naprawienie tego defektu, bo utrudnia to korzystanie z forum.

dzieki wielkie.

iawia - Pią Wrz 22, 2006 3:02 pm

Moje propozycje są dwie:
1. Można by (wreszcie) zlikwidować dział "Mistrzostwa Świata". Mundial skończył się w lipcu, następny dopiero za 4 lata, a ostatni post został napisany 7 lipca, więc ja nie widzę powodów, aby ten dział nadal istniał.
2. Aby zachować proporcje można by się zastanowić nad stworzeniem nowego działu. Np. "Liga Mistrzów". Te elitarne rozgrywki zasługują na uwagę i można by się pokusić o stworzenie osobnego działo poświęconego Champions League. Można by w nim zamieszczać takie tematy jak „grupa c” czy „faza grupowa”. Tak samo jak w przypadku MŚ.

matti_134 - Pią Wrz 22, 2006 3:18 pm

<- No, nawet bym poparł, bo jest jedynie temat CHELSEA W LIDZE MISTRZÓW, i CHAMPION S LEAGUE. A warto by popisać o innych grupach, żeby to było wszystko ładnie i przejrzyście.
Thorax - Sob Wrz 23, 2006 8:41 am

i-am-what-i-am napisał/a:
1. Można by (wreszcie) zlikwidować dział "Mistrzostwa Świata". Mundial skończył się w lipcu, następny dopiero za 4 lata, a ostatni post został napisany 7 lipca, więc ja nie widzę powodów, aby ten dział nadal istniał.

Wg mnie nie ma szans na zlikwidowanie dziłu MŚ, poprostu nie opłacaloby się kasować newsy z tego działu i poźniej za dwa lata znów zakładać nowy, bo eliminacje się będą zaczynać. Póki co ten dział został tylko zamknięty.

A co do działu LM to myśle, że wraz z nową odsłoną strony, można by stworzyć nowy dział.

Cimek - Pon Wrz 25, 2006 11:32 am

MonikaCole#10 napisał/a:
Wpadłam na taki pomysł aby "powiększyć" trochę forum. Pomyślałam że mogłby być taki dział jak "legendy piłkarskie" czy poprostu "ledendy' coś takiego.

Odpada. Raczej żadnych sensownych rozmów by tam nie było, a jak kogoś interesuje historia piłki to jest sporo książek czy stron internetowych poświęconych tej tematyce.

i-am-what-i-am napisał/a:
2. Aby zachować proporcje można by się zastanowić nad stworzeniem nowego działu. Np. "Liga Mistrzów". Te elitarne rozgrywki zasługują na uwagę i można by się pokusić o stworzenie osobnego działo poświęconego Champions League. Można by w nim zamieszczać takie tematy jak „grupa c” czy „faza grupowa”. Tak samo jak w przypadku MŚ.

Odnośnie działów to myślę, że niedługo wprowadzonych zostanie wiele modyfikacji. Po pierwsze wszystkie ligi z zakładki Futbol w Europie (może z wyjątkiem Premier League) zostaną zastąpione jednym działem. Sensownych tematów jest tam bardzo mało, więc nie ma co utrzymywać tylu działów. Natomiast dział Champions League myślę, że powstanie.

Jarperto napisał/a:
Prosze o przywrócenie limitu nieprzeczytanych postów, moze nie do 1000, ale chociaz 500.
nasze forum jest bardzo zywe i naprawde, przy dobrych wiatrach, w ciagu jednego dnia juz kasują mi sie posty, które chciałbym przeczytac. 100 to zdecydowanie za mało.

Niestety, jest to niemożliwe. Powód - za duże obciążenie serwera jakie było generowane przez forum przed wprowadzeniem wielu restrykcji (w tym ograniczenia limitu nieprzeczytanych postów do 100).

Jarperto - Pon Wrz 25, 2006 12:36 pm

Thorax napisał/a:
Wg mnie nie ma szans na zlikwidowanie dziłu MŚ, poprostu nie opłacaloby się kasować newsy z tego działu i poźniej za dwa lata znów zakładać nowy, bo eliminacje się będą zaczynać. Póki co ten dział został tylko zamknięty

to jest absolutnie oczywiste. po to istnieje możliwosć zamykania działów, aby utrzymać porządek, anie tracic tego co juz za nami. nie mozesz w nim teraz pisać, bo nie ma mistrzostw, ale wiadomo też, ze zaczną sie w koncu na nowo. :wink:

Cimek napisał/a:
Niestety, jest to niemożliwe. Powód - za duże obciążenie serwera jakie było generowane przez forum przed wprowadzeniem wielu restrykcji (w tym ograniczenia limitu nieprzeczytanych postów do 100).

skoro obciążenie serwera było za duze przy 1000 postów, to po co od razu zmniejszac limit o 10 razy!?

to nie tylko moje odczucie, ale także innych użytkowników, ze tak mały limit uciążliwia korzystanie z forum. moja propozycja to przynajmniej 300. sam jestem adminem na jeszcze dwóch forach i wierz mi, obciążenie będzie ledwo zauważalne. tu uprzedzam twoje słowa: nawet przy takiej liczbie użytkowników.

matti_134 - Nie Paź 01, 2006 8:35 pm

Cimek napisał/a:

Za duże obciążenie... Tak myśle, "Mamy 9648 zarejestrowanych użytkowników", jakby usunąć tych użytkowników którzy np. nie wchodzili na forum od 3 miesięcy (albo nawet więcej, bo są tacy którzy nawet 1 posta nie napisali a ostatnio tu byli 2 lata temu). Obserwując, ile osób tu biernie uczestniczy w życiu forum, to może (!) 10 % by było. Po takim oczyszczeniu nie byłoby lepiej?

chelsea16 - Sob Paź 14, 2006 8:52 pm

Można by się zastanowić nad działem EURO, no bo jak sa MŚ, no to i ME, chyba można zrobić.
(jak ktos wczesniej juz to napisal to usuncie tego posta)

Goguś - Nie Paź 15, 2006 1:28 pm

Można, ale przcież do ME zostały 2 lata. NAwet nie wiemy kto w nich wystąpi.
chelsea16 - Nie Paź 15, 2006 1:44 pm

Goguś napisał/a:
Można, ale przcież do ME zostały 2 lata. NAwet nie wiemy kto w nich wystąpi.

wiem to taka rada na przyszłość, a po za tym można też pisać o eliminacjach.

iawia - Pon Paź 23, 2006 8:11 pm

A ja chciałbym znowu powrócić do tematu istnienia działu "bez licznika". Jak wiadomo z "Hyde Parku" zrobiono kolejny dział w którym posty nie są zliczane, wiec pytam się po co istnieją dwa działy, które maja bardzo podobne właściwości, a tematy dyskusji w znacznym stopniu oddalone są od piłki nożnej? Można by zlikwidować na dobre jeden z tych działów, a zostawić jeden, w którym złączono by wszystkie najważniejsze tematy z tych dwóch działów, np. "Oceń swojego poprzednika", "Skojarzenia...", "Foto Zabawa !!!!!" czy "Kącik nocnych marków ..." Zaoszczędzono by w ten sposób miejsca, które można by poświęcić na stworzenie nowego działu którego domagano się już od dawna czyli "Inne sporty".
Pumpkinhead - Nie Lis 05, 2006 4:23 pm

Ja mam taką propozycje forum :mrgreen:
1. Chelsea Londyn (zostawiłbym tak jak jest)
- skład
...
2. Futbol (dodałbym jeszcze Puchary Europejskie LM, Uefa bo tego nie ma)
- liga angielska
- liga hiszpańska
- lga włoska
- liga niemiecka
- liga polska
- puchary europejskie
- piłka w świecie (MŚ, ME)
3. Nie tylko piłka:
- inne sporty
- hyde park (wszystko inne)
- gry forumowe (bez licznika)
- młodzież (seks, hobby, używki, szkoła) - moża się czegos dowiedzieć
- kultura, polityka itp. (rozmowy o filmach, ksiązkach, wladzy itp)
- można zrobić dział buchmacherski by wspolnie kupony tworzyć
4. Inne
- kosz
- regulamin

To chyba tyle ... rozwój forum da troche więcej mozliwości i więcej pracy Administratorą, ale myśle że dadzą rady ... a my bedziemy mieli więcej tematów na rozmowy :wink:

Goguś - Nie Lis 05, 2006 9:38 pm

HP (sex, hobby, używki, szkoła) - opisu bym sobie oszczędził - jednak liczbę działów trzeba ograniczyć a co do rozgrywek ... piszemy w dziale futbol temat "Serie A 2006/07" i jest to temat zbiorczy. Niedługo zarząd planuje wprowadzić zmiany, któe w zasadzie wymagaja jedynie dopracowania szczegółów. Cierpliwości.
Pumpkinhead - Nie Lis 05, 2006 10:53 pm

Goguś napisał/a:
opisu bym sobie oszczędził

Nic co ludzkie nie jest nam obce :razz:

Temat zbiorczy -- jeden temat na ligę?? a może tak :P ??
1.Futbol w Europie
a) Liga Włoska
- AC Milan (zbiorczy) ---> i można tutaj latami pisać
- Inter ..... itd
- transfery
- sezon2006/2007
Ilośc tematów to już będzie zależała od iloci interesantów danym działem :) myślę jednka im więcej tym lepiej bo widać zainteresowanie :cool:

Tomasz - Pon Lis 06, 2006 9:16 pm

Nie no, wlasnie teraz widac, ze zakladanie tematu na kazdą osobną druzyne jest bez sensu, bo tam nie ma zadnej dyskusji i potem to wygląda tragicznie, np dział o lidze holenderskiej, z pięc tematów tam jest i ze sto postów moze. Smiac sie chce jak sie to widzi. Goguś dobrze mówi: dajemy w dziale Futbol jakis temat o danej lidze i tam o niej dyskutujemy. No i tam na bieżąco mozna bedzie rozmawiac o kazdej druzynie. Bo moim zdaniem lepiej jak w jakims dziale jest malo tematów ale popularnych, niż duzo tematów a w kazdym po 10 postów.

A HP i Bez Licznika zaczyna mi działać na nerwy. Wlasciwie miedzy jednym a drugim nie ma juz zadnej równicy...

Pumpkinhead - Pon Lis 06, 2006 9:45 pm

Tomasz napisał/a:
Nie no, wlasnie teraz widac, ze zakladanie tematu na kazdą osobną druzyne jest bez sensu

Czy ja mówię, że na każda druzynę z osobna temat ... przecież w lidze wloskiej nikt nie będzie pisał np. o Atalncie czy Messinie ... pewnie by był tylko temat odnosnie Juve, AC, Inter myślę ze to koniec. Jednak wydaje mi się, że na dana lige 1 temat to napradę za mało ... forum dopiero jednak ewoluuje i nie okłamując siebie połowa to dzieci ... z czasem się podejmnie nowe tematy i dyskusje ... potrzeba tylko czasu.

Tomasz napisał/a:
Bez Licznika zaczyna mi działać na nerwy

Teamty te na każdym forum dzilają mi na nerwach ... może mozna wprowadzić w opcje profilu poprostu wyłaczenie tego tematu :)

Tomasz - Pon Lis 06, 2006 10:03 pm

Ty masz swoje zdanie ja mam swoje. A i tak nie my podejmiemy decyzję. :smile: Ja mysle ze 1 temat na jedna lige to mimo wszystko wystarczająco duzo, bo poki co wlasnie są osobne tematy na kazda lepszą druzyne i nawet jesli jest tam kilkadziesiąt postów to bardzo małej wartosci merytorycznej. Poza tym jest to jednak forum o Chelsea no i powiedzmy że o Premiership więc wiesz. :smile: I jak sam juz zauwazyłes: ci, ktorzy mają swiadczyc o jakosci tego forum, czyli forumowicze to w wiekszości sezonowe dzieci, które wchodza, piszą pięć postów i juz wiecej nie wracają. A poza nimi to przez forum przewija się tak z dziesięć-piętnascie regularnie udzielających sie ludzi, wiec takie rozbijanie jednej ligi na kilka tematów to moim zdaniem słaby pomysł, bo takim dzieciom bardziej ułatwia nabijanie.
Pumpkinhead - Pon Lis 06, 2006 10:12 pm

Co racja to racja ... zamkam ten temat co miałem powiedzieć to powiedziałem i jak mówiłeś to "Rada Starszych" zadecyduje co i jak ... a co do nabijania nie czaje co im to daje :/ ... peace
Goguś - Pon Lis 06, 2006 10:25 pm

I tak powstaną tematy klubowe, ale ograniczą się do piłkarskich mocarstw i potęg. O wszelkich rozgrywkach piszemy w temacie który działa cały sezon.

Bez licznika - jestem przeciwnikiem tego działu, powinien powstać hyde park gdzie zabawy ograniczyłyby się tylko do tych inteligentnych.

Liso - Wto Lis 07, 2006 9:58 am

Goguś napisał/a:
Bez licznika - jestem przeciwnikiem tego działu, powinien powstać hyde park gdzie zabawy ograniczyłyby się tylko do tych inteligentnych.

Według mnie dział Bez Licznika mógłby zostać... wiele osób tam pisze (fakt, że mało sensownie) ale takie tematy są potrzebne (by rozładować swoją frustrację). Poza tym liczba postów nie jest liczona więc tym bardziej nie ma żadnego problemu. Takowy może pojawić sie w momencie, gdy Baza danych będzie zapchana przez to (nie wiem czy to ma duży wpływ). Wtedy można by opróżnić poszczególne tematy z wszystkich postów i byłoby luźniej.

Proponują utworzyć także dział z zabawami konkretnymi (np. Co to za miejsce, czy jak nazywa się ten trener). Zostałyby napisany jasno regulamin, liczone punkty - to mogłoby być ciekawe...

Poza tym czemu dużo osób jest za usunięciem Bez Licznika? Z powodu, że są tam idiotyczne posty? Jeżeli tak to nikt nie każe wchodzić (zaraz ktoś napisze, żę chodzi o adminowanie - można dać jednemu z modów ten dział w całości do opieki i po sprawie).

Blue Diamond - Wto Lis 07, 2006 6:03 pm

No to ja mam uwage na temat kogos o nicku MiC który rozdaje ostrzezenia na lewo i prawo
CloneTrooper - Wto Lis 07, 2006 6:40 pm

Póki co jest to najlepszy moderator i nie rozdaje ostrzeżeń za darmo zresztą nie trzeba było nabijać postów jeden za drugim trzeba uważać chcemy porządne i czyste forum.
Goguś - Wto Lis 07, 2006 6:47 pm

Blue Diamond napisał/a:
No to ja mam uwage na temat kogos o nicku MiC który rozdaje ostrzezenia na lewo i prawo

Przestanie, ale ty musisz pisać dłuższe posty. Po to jest duży limit żeby za każde przewinienie dać osobną karę. To tak jak z punktami karnymi dla kierowców.

MiC - Wto Lis 07, 2006 8:10 pm

Blue Diamond napisał/a:

Zwroc uwage ile pisza Vipy, albo uzytkownicy jak Jarpeto, EpSo, Monika Cole itp. Pisza po 2-3 posty dziennie, ale one sa obszerne, a nie tak jak ty ze napisales 26 postow w 15 minut, z czego tylko 2 posty mialy chyba wiecej niz jedno zdanie. Poza tym nie rozumiem twojego zalenia mi sie na gg i pisania ze mam 18 lat wiec nie powinienem dawac tyle ostrzezen :neutral:

Thorax - Wto Lis 07, 2006 8:36 pm

A ja w pewnym stopniu rozumie żal Diementa ponieważ dostał odrazu 8 ostrzeżeń.

Goguś napisał/a:
Po to jest duży limit żeby za każde przewinienie dać osobną karę. To tak jak z punktami karnymi dla kierowców.

No tak ale po wymierzeniu kary od MiC'a to może zostać już ukarany tylko raz i koniec. Po drugie, po co chciałeś wprowadzać te ostrzeżenie słowne, skoro jest właśnie ten duży limit?

matti_134 - Wto Lis 07, 2006 9:13 pm

Może i 8 to jest troszeczke za dużo, ale ja osobiście jak to rano zobaczyłem, to też sie zdenerwowałem. To jedno.

A drugie: to jeśli użytkownik "Blue Diamond" uważa że nie zasługuje to... niech pokaże że potrafi pisać mądrze. Bo opisanie koło 15 piłkarzy, o każdym mniej więcej, że jest bardzo dobry itp. no to mądre nie jest.

MiC ma lepsze i gorsze dni, ale są użytkownicy, którzy na forum siedzą już bardzo długo i potrafią żyć bez ostrzeżeń.

Goguś - Sro Lis 08, 2006 7:36 am

Thorax napisał/a:
A ja w pewnym stopniu rozumie żal Diementa ponieważ dostał odrazu 8 ostrzeżeń.

Goguś napisał/a:
Po to jest duży limit żeby za każde przewinienie dać osobną karę. To tak jak z punktami karnymi dla kierowców.

No tak ale po wymierzeniu kary od MiC'a to może zostać już ukarany tylko raz i koniec. Po drugie, po co chciałeś wprowadzać te ostrzeżenie słowne, skoro jest właśnie ten duży limit?

Chciałem, ale nikt tego nie zrobił więc jest jak jest, gdyby limity sie zmieniły, to wtedy kary byłyby łagodniejsze i max. 1 ostrzeżenie na post.

Blue Diamond - Sro Lis 08, 2006 10:51 am

No coz mnie osobisce dziwi fakt ze na dzien dobry dostałem az 8 ostów , a jeszcze bardziej dziwi mnie fakt ze MiC jest najlepszym moderatorem. No coz jesli tak jest to ja jestem czarnoskóry i jestem fanem Arsenalu Londyn , w doatku zamiat pisac na forum o tym ze klubie pisze sobie na forum o Chelsea Londyn które ponoc jest najlepsze

No coz tak sie zastanawiam , bo nie chce mi sie patrzec na te 8 ostów czy nie opuscic tego forum po zaledwie kilku dniach od zalogowania. Widze ze jest tu duzy nacisk kładziony na poziom który przez rozdawanie np. ostów na lewo i na prawo bedzie niski

CloneTrooper - Sro Lis 08, 2006 11:50 am

Nikt Cię tu na siłę nie trzyma a poza tym nie zwalaj teraz winy na MiC'a bo kto Ci kazał w ciagu iluś minut zrobić 20 postów wyścig to jest nie możesz kilka napisać sensownych. MiC jest najlepszy i najostrzejszy a poziom jednak wypowiedzi jakie tutaj się znajdują nie są raczej na niskim poziomie tymi słowami obrażasz to forum.
Nikt Cię tu na siłę nie trzyma mnie łaski nie robisz jak tu piszesz a nie wiem jak innym !!

MiC - Sro Lis 08, 2006 12:27 pm

Blue Diamond, zarejstorwales sie na forum po 1 w nocy. Napisales jednego posta bo wtedy akurat ja tez bylem na forum gdy zniknelem zaczeles nabijac. W regulaminie sa punkty ze nie wolno nabijac. Jesli sie rejstrujesz oznajmiasz ze przeczytales regulamin. Widocznie go nie przeczytales bo sie do niego nie dostowales i za to takze powinienes dostac ostrzezenie. Piszesz tez ze na dzien dobry dostales ostrzezenia. Jesli na dzien dobry dosotsowal bys sie do regulaminu to napewno bys tych ostrzezen nie dostal. A nie tak ze ja wchodze rano na forum. Napisane jest 28 postow z tego 25 twoich i skomentowany caly dzial sklad, a wypowiedzi sa jedno zdaniowe. I zamiast teraz sie poprawic to znowu piszesz jedno zdanie w temacie o Menchesterze, wiec nie wiem skad twoje oburzenie.
Blue Diamond - Sro Lis 08, 2006 1:11 pm

No coz moje oburzenie jest z doswiadczenia przebywania na róznych forach w necie , jezeli tak ma działa forum to ja podziekuje za współprace.
Goguś - Sro Lis 08, 2006 6:28 pm

Blue Diamond napisał/a:
No coz moje oburzenie jest z doswiadczenia przebywania na róznych forach w necie , jezeli tak ma działa forum to ja podziekuje za współprace.

Do widzenia w takim razie, nie jesteśmy forum OT i nie tolerujemy takiego zachowania.

Miszka07 - Sob Gru 02, 2006 4:19 pm

Moja propozycja to ustalenie liczby po której będzie kasować nieprzeczytane posty na 1000. Teraz jest na 100, ale nie każdy codziennie może wejść na forum i czytać. Powyżej 100 posty są usunięte (nie są zaznaczone jako nieprzeczytane) a to utrudnia czytanie forum .
Liso - Nie Gru 03, 2006 7:29 am

Miszka07 napisał/a:
Moja propozycja to ustalenie liczby po której będzie kasować nieprzeczytane posty na 1000. Teraz jest na 100, ale nie każdy codziennie może wejść na forum i czytać. Powyżej 100 posty są usunięte (nie są zaznaczone jako nieprzeczytane) a to utrudnia czytanie forum .

Z tego co pamiętam było to spowodowane tym, iż serwer/baza danych gdzie jest forum jest bardzo obciążony (zobacz ile jest użytkowników). Powoduje to nie działanie forum i zawieszanie. Dlatego też postanowiono wprowadzić limit 100 postów....

Jeżeli się mylę niech mnie ktoś poprawi...

CloneTrooper - Pon Gru 04, 2006 5:24 pm

Mam pytanie czy dało by się zrobić weryfikację użytkowników którzy sie rejestrują a potem nic nie piszą i wogule nie wchodzą na stronkę?? Zaoszczędzilibyśmy troszkę miejsca na serwerze
Thorax - Pon Gru 04, 2006 6:15 pm

Nawet nie takie troche
"3002 użytkowników oczekuje na aktywację."
A na forum zarejestrowanych jest 11473. Te 3 tysiące stanowią jakieś na oko 25%! W PA jest osobna zakładka dotycząca tych nieaktywnych użytkowników, ale nie widze nigdzie możliwości usunięcia wszystkich, a może poprostu tylko Cimek ma do tego władze ;) BO jakby trzabyło 3002 osoby usuwać pokolei to lipa... :/
A co do tych osób które nic nie piszą to raczej byłby to kiepski pomysł, bo może ktoś się zarejestrował bo chce pisać komentarze po newsem, chyba, ze to też jest gdzieś zliczane, ale wątpie.

erixon - Nie Gru 10, 2006 10:26 pm

witam! troszke brakuje mi na waszym forum dzialu sprzedam/kupie gdzie kibice mogliby wymieniac sie pamiatkami i roznymi rzeczami dotyczacymi klubu! ja wlasnie w takim celu zarejestrowalem sie na forum, mam do sprzedania rarytasik, w sam raz na swiateczny prezent. http://allegro.pl/item149...a_mistrzow.html zapraszam serdecznie do licytacji :)
MonikaCole#10 - Wto Gru 12, 2006 7:46 pm

Ja mam taką prozpozycje żeby zrobić tak że posty na forum mogą czytać tylko zalogowani użytkownicy?
booch - Wto Gru 12, 2006 7:51 pm

w jakim celu ?
MiC - Wto Gru 12, 2006 8:17 pm

MonikaCole#10 napisał/a:
Ja mam taką prozpozycje żeby zrobić tak że posty na forum mogą czytać tylko zalogowani użytkownicy?

Jesli nie jestes zarejstrowany na forum to widzisz tylko 4-5 dzialy z tego co pamientam. Wiec innych postow nie mozna przeczytac ;)

CypiS - Sro Gru 13, 2006 11:16 am

Thorax napisał/a:
Nawet nie takie troche
"3002 użytkowników oczekuje na aktywację."

A co do tych osób które nic nie piszą to raczej byłby to kiepski pomysł, bo może ktoś się zarejestrował bo chce pisać komentarze po newsem, chyba, ze to też jest gdzieś zliczane, ale wątpie.

Przeciez rejestracja na stronie, a rejsestracja na forum jest oddzielna czy mi sie wydaje, bo juz nie jestem pewny?

Cimek - Sro Gru 13, 2006 11:52 am

Cytat:
Przeciez rejestracja na stronie, a rejsestracja na forum jest oddzielna czy mi sie wydaje, bo juz nie jestem pewny?

Wydaje Ci się :) Rejestracja na forum i na stronie jest wspólna, tzn. jest wyłącznie rejestracja na forum, która potem umożliwa pisanie komentarzy pod newsami.

RafalCrespoq - Wto Gru 19, 2006 4:56 pm

fajnie było by jakby pisało ile kto napisał postów i np. jak ktoś napisze 20 to pod nazwa pisze trampkarz itp
Thorax - Wto Gru 19, 2006 6:26 pm

Właśnie specjalnie został usunięty licznik postów, aby pozbyć się części nabijaczy, ale widze, że i tak część dalej nabija, a jakby ktoś miał jeszce jakiś przydomek mieć za to to jeszcze więcej nabijaczy by pisało chcąc mieć najlepszą rangę, także pomysł odpada ;)
RafalCrespoq - Wto Gru 19, 2006 7:06 pm

Mam jeszcze jedną propozycję tylko nie dawajcie mi za nią ostrzeżeń.Modowie i Admini modli by byś trochę mniej surowi, dawajcie mocne ostrzeżenie słowne i dopiero póżniej bana.Kumpel się dziwił że lista osób z ostrzezeniami taka wielka,jak za spama 3 nawet 5 .Jak ktoś przeprasza że nie na temat to odrazy 3???Nie tak surowo
Thorax - Wto Gru 19, 2006 7:14 pm

Przeczytaj cały temat (Pokaż się) a się dowiesz czemu tak "surowo". Może i faktycznie czasem za dużo ktoś ostzreżeń daje, ale ja daje średnio po 2, zależy od wykroczenia, czyli pięć wykroczeń jest dozwolonych czy to mało?!
W przypadku aż 10 ostrzeżeń do bana nie ma sensu dawać upomnień ustnych, bo po pierwsze zarobisz pierwsze upomnienie to masz jeszce sporo "wolnych" ostrzeżeń, po drugie niewiadomo kto dostał już słowne upomnienie a kto nie.

RafalCrespoq - Wto Gru 19, 2006 7:32 pm

no dobra.Mam kolejny pomysł-fajnie było by jakby można składać życzenia ueserom którzy mają urodziny
Na forum tak gdzie ja jestem jest taj że można zobaczyć gdzie kto jest(jak jest zalogowny) czy coś pisze czyta itp. pokazuje sie to:Zarejestrowani Użytkownicy i najerzdża się myszką na użytkownika i wtskakuje chmurka

MiC - Wto Gru 19, 2006 7:33 pm

RafalCrespoq napisał/a:
fajnie było by jakby można składać życzenia ueserom którzy mają urodziny

Juz cos takiego bylo, ale musialo zostac usuniete z powodu zbyt obciazonego servera forum.

Thorax - Wto Gru 19, 2006 7:34 pm

Obie funkcje były już kiedyś, ale prawdopodobnie zostały usunięte, ponieważ zbytnio obciążało serwer :| Tak więc wątpie, aby Cimek znów je przywrócił, aczkolwiek byłbym na tak.

EDIT:
MiC mnie uprzedził... :D

Goguś - Pią Gru 22, 2006 11:10 pm

Po to jest 10 ostrzeżen które wygasają po roku, zeby móc karać współmiernie do winy, pomiedzy kur..ą jak to nazywa się panią lekkich obyczajów a wyzywaniem innego użytkownika od ch... jak to mówi sie na męskiego członka, przez małpy (ostatnio małpy w czerwonym), debili, gówien etc. a kończąc na fanie Barcelony. A ustne nic nie dadzą bo większość nabijaczy nawet powtórnie nie zajrzy do danego tematu.
chelsea16 - Sob Gru 23, 2006 5:54 pm

A może by przywrócić topic ,,dorzuć coś od siebie"???

P.S. Wiem, że to genialny pomysł :wink:

Robbie - Nie Cze 10, 2007 11:17 pm

Moje propozycje

1. Oczyścić forum z duchów. Każdy zarejestrowany przed 1 maja 2007, kto nie napisał ani jednego posta, powinien być skasowany. Żalu, smutku nie będzie, tylko miejsce na serwerze i realne statystyki ilości osób.

2. Podnieść limit nieprzeczytanych postów o conajmniej 100 do 200... Nie ma mnie czasami na forum 3 dni, wracam i limit 100 postów easily przekroczony

3. Założyć dział po angielsku, dla fanów z innych krajów odwiedzających forum oraz dla polskich fanów Chelsea chcących powalczyć z językiem angielskim

Thorax - Pon Cze 11, 2007 5:53 am

Cytat:
1. Oczyścić forum z duchów. Każdy zarejestrowany przed 1 maja 2007, kto nie napisał ani jednego posta, powinien być skasowany. Żalu, smutku nie będzie, tylko miejsce na serwerze i realne statystyki ilości osób.

Pamiętaj, że forum ma system logowania połączony ze stroną i może ktoś ma konto, nie piszę na forum, ale za to komentuje newsy, głosuje sobie w ankiecie itp.

Robbie napisał/a:
2. Podnieść limit nieprzeczytanych postów o conajmniej 100 do 200... Nie ma mnie czasami na forum 3 dni, wracam i limit 100 postów easily przekroczony

To wchodź codziennie :P
A na poważnie to faktycznie może być to uciążliwe i warto podnieść ten limit. Osobiście jednak jest mi to obojętne bo ja takiego limitu nie mam ^^

Cytat:
3. Założyć dział po angielsku, dla fanów z innych krajów odwiedzających forum oraz dla polskich fanów Chelsea chcących powalczyć z językiem angielskim

Można spróbować, jednak szczerze, to myślę, ze nie będzie miał kto pisać na tym forum, jednak większość będzie wolała pisać w języku polskim. Jednak, jeżeli nie będzie cieszył się popularnością to można zawsze się czegoś takiego pozbyć ;p

booch - Pon Cze 11, 2007 10:07 am

Dokałdnie stronka jest połączona razem z forum i np sa osoby co pisza na stronce a na forum nie .Co do limitu to akurat mam to samo co thorax ale przyznam ze czasami nie ma mnie przez weekend i mam 300 komentarzy z czego 250 z takich topikow jak " bez licznika "
Z tym angielskim to fajna sprawa zawsze mozna sie poduczyc jezyka .

Jarperto - Pon Cze 11, 2007 8:30 pm

juz kiedys zglaszałem do Cimka taki postulat, ale omówił ze wzgledu na przeciazenia serwera, wiec raczej jest to niemozliwe.

radze po prostu, tak jak robie to od pewnego czasu, po kolei odznaczac tematy z hydeparku i bez licznika jako nieczytane.

Robbie - Wto Cze 12, 2007 12:47 am

No dobra, po zanegowaniu moich punktów (choć się z Wami zgadzam), ost opcja to at least topic po angielsku, jakoś wyszczególniony spośród innych, tak że wchodzisz na forum i go widzisz. Np. "We welcome foreign supporters" lub coś takiego :)
Jarperto - Wto Cze 12, 2007 5:24 pm

a angielski dzial. jak najbardziej, jestem za, czekałem na cos podobnego, moze uda nam sie go z czasem rozwinąc.
Whiskey - Pią Cze 15, 2007 4:16 pm

Będą wybory moderatora maja? Chciałbym oddać swój głos na CloneTroopera który swoją wiedzą, a także obiektywizmem powinein być wzorem do naśladowania dla innych userów.

Pozdrawiam.

ps. Chce Vipa, a co!

Robbie - Pią Cze 15, 2007 4:41 pm

Whiskey napisał/a:
ps. Chce Vipa, a co!

Zaspokój proszę moją ciekawość i powiedz dlaczego chcesz VIPa? :)

Frankieciara - Pią Cze 15, 2007 4:44 pm

Przecież to było stwierdzenie ironiczne. Przynamniej tak mi się wydaje... :smile:
Robbie - Pią Cze 15, 2007 4:53 pm

Jakby tak faktycznie było to nie pisałby tego wszędzie :p
Whiskey - Pią Cze 15, 2007 8:02 pm

Robbie napisał/a:
Whiskey napisał/a:
ps. Chce Vipa, a co!

Zaspokój proszę moją ciekawość i powiedz dlaczego chcesz VIPa? :)

Proszę bardzo - oto 10 powodów dlaczego powinienem mieć Vipa:
1.Ty masz Vipa.
2.Jestem internetowym napinaczem.
3.Frankeciara ma Vipa.
4.Chce mieć dostęp do dzialu dla Vipów.
5.Uważam się za wartościową persone.
6.Swoimi postami wniosłem coś do tego forum.
7.Pisze to ironicznie.
8.Kibicuje MU.
9.Jednego z Vipów znam(dość mało aktywny ów waćpan) z innej strony pośrednio związanej z pilką.
10.CloneTrooper i Booch są w tej grupie, a ja nie.

Jak widać moje argumenty są mocne( :D ) I nie ma ch*** na nie :D

Dobra, normalnie strach sie bać, nie ma jak przed demokracją zwiać :D A ja kończe, bo mam przyjemniejsze sprawy na głowie :p

ps. Zadalem tez pytanie o ankiete :( (

CloneTrooper - Pią Cze 15, 2007 9:40 pm

Co ma do tego obecność mnie booch'a i Frankieciarki. Nasza trójka długo się starała o status Vipa i wypracowała go bardzo ciężko. Nie chcieliśmy Vipa ale za nasze zasługi dla forum go otrzymaliśmy więc proszę Cię daj mocniejsze argumenty te do mnie nie przemawiają.
Jarperto - Pią Cze 15, 2007 9:50 pm

to sa zadne argumenty, wiec po prostu nie pisz podobnych rzeczy, bo to na pewno nie wnosi nic na forum.

a pewnoscia po 20 postach Twoj wkład nie jest tak ogromny by zasluzyc na miano Vipa.

trzeba sie po prostu wykazywac cały czas... i moze kiedys.

corrny - Pią Cze 15, 2007 9:57 pm

:lol: Albo mi się wydaje, albo Wy odebraliście to na poważnie - chłopak jaja sobie robi...
Whiskey - Sob Cze 16, 2007 11:18 am

Wybaczcie,że nic nie pisałem. Do 2 byłem zajęty :wink: Nie wiem czemu potraktowaliście to na poważnie, i z całego mojego posta wydobyliście tylko PS'a. Jak zauważyliśćie zaglądam na te forum raz na jakiś czas, więc tytuł Vipa mi raczej wisi. Starałem się zresztą to wam pokazać w 10 powodach dla których powinienem być Vipem. Chyba każdy powinien zauważyć,że było to pisane z nutką ironii i zlośliwości. Jak widać dostrzegł to jedynie najmłodszy z komentatorów mojego posta ;)

PS.
Cytat:
Będą wybory moderatora maja?

Kiedy dostanę odpowiedź?

Frankieciara - Sob Cze 16, 2007 11:24 am

CloneTrooper napisał/a:
Nie chcieliśmy Vipa ale za nasze zasługi dla forum

Mów za siebie, kto nie chciał ten nie chciał.
Przecież ja też zauważyłam że chłopak napina a nie pisze serio :razz:
Cytat:
Kiedy dostanę odpowiedź?

A co Ci tak zależy ?

Jarperto - Sob Cze 16, 2007 5:54 pm

nie wiem czy udajesz takiego cfaniaka czy ktos cie oszukał, ale ironie było widac na kilometr, ale i tak chcialem znac twoje powody, które skłonily cie do pisania takich rewelacji.
Damian2902 - Pon Cze 18, 2007 10:26 pm

Proszę mi wskazać punkt regulaminu, który złamałem.

Cytat:
Trochę za dużo tych zdjęć było ...

:roll:

rafisoltys - Pon Cze 18, 2007 11:02 pm

Po prostu cała strona była dla twoich zdjęć, a to sie chyba mija z celem bo tu sie pisze... chcesz pokazywać zdjęcia od tego masz galerie ...
Robbie - Wto Cze 19, 2007 12:57 am

Ja nie wiem czemu tak się Damian pobudziłeś, szkoda że przed wygraniem La Ligi ostatniego posta napisałeś we wrześniu, chyba jakoś nie wierzyłeś w swój zespół, a jak już wygrał to wchodzisz na bogu-ducha-winne forum kibiców Chelsea, jakbyśmy nie wiedzieli, że królewscy z Madrytu (bo jeszcze kilka innych królewskich jest) wygrali rozgrywki :]
ziom77 - Wto Lip 10, 2007 1:40 pm

moze ktos zrobi dzial gry online i jeszcze grafika? :?:
Thorax - Wto Lip 10, 2007 3:04 pm

ziom77 napisał/a:
gry online

To nie można pisać w gry komputerowe?

ziom77 napisał/a:
grafika?

Jest temat do tego i powinien wystarczyć i tak nie ma tam zbyt dużej ilości postów więc nowy dział nie ma sensu.

ziom77 - Czw Lip 19, 2007 5:12 pm

niech ktos usunie moj temat metaldamage bo nikt nic tu nie pisze a swoja droga gdzie moge zrobic temat o avatarach i sygnach? :?:
prosze niech ktos odpowie

Thorax - Pią Lip 20, 2007 9:36 am

Temat o grafice już jest poszukaj :) Zapewne w Hyde Parku.
ziom77 - Pon Lip 30, 2007 6:36 pm

Ja w hyde parku nie znalalazlem tematu o grafice tylko jest temat o pulpicie
Thorax - Pon Lip 30, 2007 6:45 pm

W Kościele chyba wczoraj nie byłeś...

W Biblii napisano: "szukajcie a znajdziecie!"

http://www.chelsea.pl/forum/viewtopic.php?t=1728

Lauri - Wto Sie 14, 2007 1:21 pm

takie pytanie mam

nie dalo by sie wprowadzic takiej mozliwosci jak "OTWORZ TEMATY W KARTACH" :?:
na niektorych forach po wejsciu w "zobacz posty nieprzeczytane" widnieje taki odnosnik po prawej stronie nad tematami

JFH - Pią Sie 17, 2007 9:56 am

Propozycja do zakładających temat w dziale Mecze.
Jak zakładasz temat Premiership :

[EPL] Reading vs Chelsea /15.08.2007/
[CL] Champions League
[FA] Puchar Anglii
[LC] Puchar Ligi (Carling Cup)

pisze tutaj poniewaz temat Mic'a "zakładanie tematow" jest zamkniety ;)
Jesli propo przejdzie przez szereg modow mniejszych i wiekszych adminow :P prosze o poprawe istniejacych tematow ;)

Robbie - Pią Sie 17, 2007 3:33 pm

Zgodzę się, że to wygląda znacznie lepiej, mniejszy bałagan, zmienia się tylko tytuły tematów.
krzychu22 - Wto Sie 21, 2007 2:39 pm

Mam pytanie do administratora forum czy wiesz jak się tworzy forum ??
Frankieciara - Wto Sie 21, 2007 2:48 pm

jest jeszcze ten temat post roku lub cos w tym stylu :?:

btw w wieku 9 lat to ja sie bawilam klockami lego i stawialam dom z krzesel i przescieradel, i bawialam sie misiami, i uczylam sie. i czytalam ksiazki.

ups. ty i tak nie skapujesz.

chelsea16 - Nie Lis 18, 2007 1:39 pm

To ja teraz ponawiam mój apel (ten topic p11) o stworzenie działu Mistrzostwa Europy. Myślę, że teraz nie jest za wcześnie.
czeko - Pon Gru 10, 2007 9:38 am

Nie wiem czy ktoś na to zwracał uwagę (zapewne tak...), ale przydałoby się wyrzucić wszystkich 0-postowcow... no sorry, ale po co na serverze maja leżeć puste konta? na które nie wchodził nikt od roku czy nawet dwoch lat...
Thorax - Pon Gru 10, 2007 3:16 pm

0-postowców nie można usunąć, bo użytkownicy forum są ściśle powiązani z użytkownikami strony. Tak więc ktoś nie musi pisać postów a moze być aktywny np. poprzez komentarze. Co do ostatniej wizyty to nie wiem czy tak łatwo mozna ich wyłapać...
Filippo - Wto Gru 11, 2007 6:06 pm

Ale można by zamieścić, przy rejestracji informację, że po np. roku od ostatniego logowania konto zostanie usunięte.
Thorax - Wto Gru 11, 2007 6:08 pm

A co to da skoro nie da sie tego łatwo wyłapać (chyba).
Pablo07 - Pią Gru 14, 2007 6:14 pm
Temat postu: Uwagi
Uważam za słabo rozbudowany jest dział w "Puchary" a mianowicie "Champions League"
Powinny być m.in. wszystkie grupy.

CloneTrooper - Pią Gru 14, 2007 6:25 pm

Po co go rozbudowywać temat jest ogólny wypowiadać się można o wszystkich grupach i fazach pucharu. Jeślibyśmy wprowadzili podział na grupy bilans postów w tym temacie nie przekraczyłby liczby 10 wyłączam z podziału grupę z Chelsea. Pomysł nie ma szans powodzenia.
Robbie - Pią Gru 14, 2007 6:37 pm
Temat postu: Re: Uwagi
Pablo07 napisał/a:
Uważam za słabo rozbudowany jest dział w "Puchary" a mianowicie "Champions League"
Powinny być m.in. wszystkie grupy.

Z tego co wiem, to jest strona o Chelsea, nie o Lidze Mistrzów. Jakbym chciał poczytać o innych grupach to wszedłbym na uefa.com
Jak zwykł mawiać nieodżałowany Mr Harding dlaczego nie kupuje przed meczami tłumacząc dlaczego nie kupuje programów meczowych:
"I know who plays for Chelsea. I don't give a f**k who plays for them!"

chelsea16 - Czw Gru 20, 2007 2:03 pm

chelsea16 napisał/a:
To ja teraz ponawiam mój apel (ten topic p11) o stworzenie działu Mistrzostwa Europy. Myślę, że teraz nie jest za wcześnie.

Houston!!!Słuchga mnie ktoś wogóle, bo zero jakiejkolwiek reakcji, a EURO tuż, tuż. Można by było gadać też w temacie o organizacji EURO 2012.

Fischer - Czw Gru 20, 2007 2:51 pm

To dobry pomysł z tym forum o EURO. Do zawodów tuż tuż. :grin:

Myślę, że przydałby się dział o filmach i telewizji. Tak czy siak, telewizję chyba wszyscy oglądają, więc myślę, że nie trzeba by było narzekać na pustki. :grin:

Blazer - Nie Gru 30, 2007 3:30 pm

Moim zdaniem powinno więcej działów.Moderatorzy powinni założyć te działy już.Przydało by się coś co można ciekawie komentować.
bayo - Nie Gru 30, 2007 3:37 pm

Blazer napisał/a:
Moim zdaniem powinno więcej działów.Moderatorzy powinni założyć te działy już.Przydało by się coś co można ciekawie komentować.

No tak ze 100 chociaz zeby bylo, bo teraz jest zdecydowanie za malo. Ciesze sie jak wchodze i widze ze mam nieprzeczytanych 355 postow i juz 200 usunieto, a wchodze kilka razy na dzien. Ludzie to jest forum Chelsea :!: Klubu pilkarskiego z Londynu.
To forum bez zadnej straty [merytorycznej] mozna smialo odchudzic o 50% dzialow, a co za tym idzie kompletnie nieistotnych watkow.

CloneTrooper - Nie Gru 30, 2007 3:41 pm

Póki co myślę że ilość działów nie ulegnie zmienia, zwiększenie kategorii tematycznych mogłoby spowodować albo większą aktywność userów w co raczej wątpie albo wręcz przeciwnie puste działy z pojedynczymi tematami i nielicznymi postami.
Thorax - Nie Gru 30, 2007 4:49 pm

bayo napisał/a:
Ciesze sie jak wchodze i widze ze mam nieprzeczytanych 355 postow i juz 200 usunieto, a wchodze kilka razy na dzien.

Ja wchodzę kilka razy i nie mam tylu to raz, a dwa, nie usuwa tych z przeciągu trzech dni, więc jeśli nawet co trzeci dzień wchodzisz na forum, to niczego nie przegapisz :)

Wygodna jest też opcja posty od ostatniej wizyty :)

Co do samego pomysłu zwiększenia działu, to jedyny dział jaki można byłoby dodać to ME, ale i tak nie wiem... Bo jak bayo napisał, to jest forum CHELSEA, a nie piłki nożnej.

Robbie - Nie Gru 30, 2007 11:49 pm

Wchodzę na forum kilka razy dziennie i dziś otrzymałem właśnie taką wiadomość jak bayo... absurd...

Po kiego grzyba topiki o każdym polskim klubie z osoba? Wwalić jeden z ligą polską i tyle! Po co każdy zagraniczy-nieangielski klub ma swój topik? Idiotyczne nabijanie!! I-D-I-O-T-Y-C-Z-N-E!! (przeliterowałem, jakby ktoś miał trudności)

Pogadajmy jeszcze o tym, kto wygra puchar intertoto lub puchar ekstraklasy... fora Wam się pomyliły?

Redman - Pon Gru 31, 2007 12:08 am

Mozna zrobic jakis czat na stronce. Co wy na to?
Thorax - Pon Gru 31, 2007 12:44 am

REDMAN napisał/a:
Mozna zrobic jakis czat na stronce. Co wy na to?

jest czat, na stronce.

jeżeli pomyliło Ci się z forum to masz SB :)

Robbie napisał/a:
Wchodzę na forum kilka razy dziennie i dziś otrzymałem właśnie taką wiadomość jak bayo... absurd...

Jak mówiłem, moeze Ci pisać, ze jakaś liczba tam jest usunięta ale i tak będziesz miał więcej niż te 200 limitu, bo z trzech dni wiadomosci nie są usuwane z llisty nieprzeczytanych. Bynajmniej tak tam pisze, i tak chyba jest bo na innych forach czasem miewałem taki komunikat, a jakoś nie miewałem tak że "skąd ten post?" :)

Robbie - Pon Gru 31, 2007 1:03 am

Teraz czekam na mądrą opinię kogoś mądrego (właśnie... :roll: ) a propos zlikwidowania i połączenia wielu tematów.
Wlodzio - Pon Gru 31, 2007 1:06 am

Robbie napisał/a:
Teraz czekam na mądrą opinię kogoś mądrego

Pojechało Blazerem...

Prawdą jest, że zamiast tematów o każdym klubie OE z osobna można by stworzyć jeden wspólny temat. Nikomu gorzej od tego nie będzie...

Robbie - Pon Gru 31, 2007 1:09 am

Wlodzio napisał/a:
Prawdą jest, że zamiast tematów o każdym klubie OE z osobna można by stworzyć jeden wspólny temat. Nikomu gorzej od tego nie będzie..

i zamiast 20 tematów po 4 wpisy (często idiotyczne) miałoby się jeden z 80... co wygląda lepiej a co wymuszone/na siłę?

chelsea16 - Pon Gru 31, 2007 9:40 am

Thorax napisał/a:
Co do samego pomysłu zwiększenia działu, to jedyny dział jaki można byłoby dodać to ME, ale i tak nie wiem... Bo jak bayo napisał, to jest forum CHELSEA, a nie piłki nożnej

Ale MŚ to są, Euro to nie(dyskryminacja!! :razz: ), w końcu grają nasi zawodnicy.

Thorax - Pon Gru 31, 2007 9:52 am

Cytat:
Teraz czekam na mądrą opinię kogoś mądrego (właśnie... :roll: ) a propos zlikwidowania i połączenia wielu tematów.

łączenie tematów to chyba Cimka robota tylko i wyłącznie, albo mam ukryte zdolności których z których i tak nie wiem jak korzystać.

KafarCFC - Pon Gru 31, 2007 4:14 pm

Dlaczego, zeby sie zalogowac to musze 2 razy wpisywac nick i haslo, bo za pierwszym razem nie reaguje? Zarowno na stronce jak i na forum.
Blazer - Pią Sty 04, 2008 2:46 pm

Ja mam taki może fajny pomysł.żeby zrobić specjalne rangi dla wszystkich uczestników forum.Z początku ktoś by miał jedną np. szarą gwiazdkę.Jak ktoś napisze powyżej 10 postów będzie miał 2 szare gwiazdki.Np.
1 szara gwiazdka
2 szara gwiazdka
3 szara gwiazdka
4 szara gwiazdka
5 szara gwiazdka
1 żółta gwiazdka
2 żółta gwiazdka
3 żółta gwiazdka
4 żółta gwiazdka
5 żółta gwiazdka
1 czerwona gwiazdka
2 czerwona gwiazdka
3 czerwona gwiazdka
4 czerwona gwiazdka
5 czerwona gwiazdka
1 niebieska gwiazdka
2 niebieska gwiazdka
3 niebieska gwiazdka
4 niebieska gwiazdka
5 niebieska gwiazdka
5 gwiazdek w kolorze ciemnego zielonego to była by osoba która przekroczyła np. sumę
7.000 napisanych postów.
A zbanowany to był by ktoś z 3 czarnymi gwiazdkami.

I takie rangi były by.A dla Moderatorów były by gwiazdeczki w specjalnych kolorach.żeby forum było lepsze i bardziej zabawne.

Thimesh - Pią Sty 04, 2008 2:55 pm

Naprawdę świetny pomysł, kapitalny, wprost na forum devilpage. Za dużo allegro.
Pumpkinhead - Pią Sty 04, 2008 2:56 pm

Tez mi się podoba ... lubię zbierać gwiazdki :D Jedna już mam :P
Blazer - Pią Sty 04, 2008 3:01 pm

Nie kupuję na Allegro i tam nie wchodzę...ale naprawdę dobry czy kłamiecie :?: :!: :???:
MiC - Pią Sty 04, 2008 3:09 pm

Takie cos bylo i to sie nazywa "ranga". Zostalo to zlikwidowane bo ludzie nabijali posty zeby miec jak najwiekszy licznik i range. Rangi jakie sa kazdy widzi.
Wojtek - Pią Sty 04, 2008 3:10 pm

Przetłumaczyć Ci czy ściemniać razem z nimi ? Beznadziejny
Thimesh - Pią Sty 04, 2008 3:10 pm

Ależ skąd, naprawde świetny pomysł, wrzuć to na forum devilpage, a wszyscy będą zachwyceni... jak dzieci ;]
Robbie - Pią Sty 04, 2008 3:22 pm

normalnie wing commander :D
corrny - Pią Sty 04, 2008 3:37 pm

MiC napisał/a:
Rangi jakie sa kazdy widzi.

Zajechało pierwszą, polską encyklopedią :mrgreen:

Blazer - Pią Sty 04, 2008 3:47 pm

No to jak będą pisać głupie posty żeby mieć tą rangę jak najwyższą to je będziecie usuwa lub dawać ostrzeżenie.
Wojtek - Pią Sty 04, 2008 3:51 pm

A który moderator zgodzi się na zabawę zapewniającą mu dodatkową robotę ?

Mam inną propozycje. Udzielaj się mądrze i często, włączą Cie do vipów i będziesz miał większą uciechę niż z frajerskiej rangi.

Robbie - Pią Sty 04, 2008 3:55 pm

Bowiem widzisz, my tutaj doceniamy za jakość, nie ilość ;-)
Pablo07 - Pią Sty 04, 2008 4:35 pm

Robbie napisał/a:
Bowiem widzisz, my tutaj doceniamy za jakość, nie ilość

Tak. Zgadzam się. Gdyby coś takiego wprowadzono to posty byłyby pisane byle jak. Każdy by pisał o wszystkim nawet jak nie ma konkretnego stanowiska w danej sprawie. Dlatego Wojtek i Robbie mają racje. Niech jest jak jest.

Frankieciara - Pią Sty 04, 2008 5:19 pm

A chłopak jest z mojego miasta :???: Blazer czy twoja mama uczy polskiego w liceum? Bo moja polonistka sie chwalila ze jej syn wlasnie w twoim wieku kibicuje Chelsea.

A forum właśnie dlatego trzymie poziom bo nie ma tych glupich rang :!:

Robbie - Pią Sty 04, 2008 5:53 pm

Cytat:
A chłopak jest z mojego miasta

Banować, banować! :D Już jest pretekst :P

Frankieciarka* napisał/a:
Blazer czy twoja mama uczy polskiego w liceum?

Daje Ci dobre oceny? Jak nie, to mamy kolejny pretekst: panować, panować :P

MiC - Pią Sty 04, 2008 6:10 pm

Blazer napisał/a:
No to jak będą pisać głupie posty żeby mieć tą rangę jak najwyższą to je będziecie usuwa lub dawać ostrzeżenie.

Mialem cos napisac ale mi sie odechcialo. Proponuje tylko cegle :?

Limak - Pią Sty 04, 2008 6:50 pm

Nie wiem czy to kiedyś było poruszane, ale forum ma chyba krótki czas do automatycznego wylogowania. Otwieram kilka tematów w panelach, a kiedy skończę muszę się ponownie logować. Można coś z tym zrobić?
Boniek-8 - Pią Sty 04, 2008 6:54 pm

Limak napisał/a:
kródki

'krótki'

a co do twojej wypowiedzi;p to masz opcje "zaloguj mnie automatycznie przy kazdej wizycie" (czy jakos tak)

KafarCFC - Pią Sty 04, 2008 7:15 pm

Chodzi o to, ze jak np. pisze jakiegos dlugiego posta i potem biore wyslij to mi wyskakuje, ze musze sie zalogowac, bo widac dlugo bylem nieaktywny. A to "dlugo" to na tym forum jest zbyt krotkie wg mnie.
Thorax - Pią Sty 04, 2008 7:18 pm

Wiem w czym problem ale to napiszesz długiego posta, wchodzisz w nowym oknie/karcie na forum i ewentualnie logujesz się :) No chyba, ze da się to zmienić :) Po problem faktycnzie czasem występuje.
Blazer - Sob Sty 05, 2008 10:30 am

nie nie uczy
chelsea16 - Wto Sty 08, 2008 1:47 pm

Można by zamiast ych badziewnych rang wprowadzić pochwały np. w formie biletu na meczyk Chelsea, za pomoc itp. bierzesz i stawiasz bilecik. Coś takiego funkcjonuje na wielu forach.
Czekam na obiektywną ocenę.

Wojtek - Wto Sty 08, 2008 1:57 pm

Owszem funkcjonuje w formie np. postaw piwo :)

Mi takie zabawy do szcześcia niezbędne nie są, ale jakiegoś wielkie sprzeciwu także nie wyrażę.

chelsea16 - Wto Sty 08, 2008 6:29 pm

Mi też nie jest to jakoś potrzebne, ale byłoby to jakiegoś rodzaju urozmaicenie.

P.S. Ale te ludki są fajne :cfc2: :cfc1: :cfc2:

MiC - Wto Sty 08, 2008 7:21 pm

Tych ludkow mialo byc wiecej :?
Thorax - Wto Sty 08, 2008 7:29 pm

:cfc1: :cfc2: :cfc3: :rip:

Tyle ich jest :)

Trzeba wejść w odpowiedz :)

MiC - Wto Sty 08, 2008 7:31 pm

Malo :P jak wroce do domu, czyli jutro :D to dam jeszcze jedna propozycje ;)
Thimesh - Wto Sty 08, 2008 8:17 pm

Tylko nic związanego z Twoim avkiem ^^
corrny - Wto Sty 08, 2008 8:30 pm

MiC dodaj tego :

Cimek albo zapomniał albo nie chciał jej wstawić ale fajna jest :mrgreen:

booch - Sro Sty 09, 2008 4:33 pm

Ty lepiej powiedz czy piłeś Red Hooda w barze :)
chelsea16 - Sro Sty 09, 2008 5:12 pm

A jeszcze lepiej będzie jak ktoś oceni mój pomysł.
Limak - Sro Sty 09, 2008 8:08 pm

Zastanawiam się za co taki 'bilecik' czy coś miał by być przyznany? Na większości forum z 'piwkami', otrzymuje się jak np. wrzuci się jakiś plik, czy w inny sposób pomoże. Tutaj nie mamy takiej potrzeby więc za co? Za napisanie czegoś konstruktywnego? ;)
chelsea16 - Czw Sty 10, 2008 5:37 pm

Za jakąś poszukiwaną informację, za jakiś avatar, a nawet, jak powiedziałeś, za wyczerpującą wypowiedź. Nie chodzi o to, żeby szastać tym, na prawo i lewo, a żeby było to taką ciekawszą formą podziękowania, czy uznania. :cfc1:
Lauri - Czw Sty 10, 2008 8:49 pm

moglbys zarzucic obrazkiem takiego bileciku? :D ja spotkalem sie jedynie z plusami i wydaje mi sie ze taka forma nagradzania jest odpowiedniejsza od rang :D
kasia s - Czw Sty 10, 2008 9:48 pm

A dla mnie to jest trochę bez sensu :wink: Bo jak ktoś może w czymś pomóc to wychodzę z założenia, że pomaga :wink: Mnie to nie będzie jakoś motywowało, bo nie robi mi różnicy czy mam tego plusika czy nie, a jak mogę w czymś pomóc to i tak pomogę :wink:
Lauri - Czw Sty 10, 2008 11:10 pm

no ale jesli juz by mialo by cos byc wprowadzone to lepsze plusy niz rangi :D
kasia s - Czw Sty 10, 2008 11:11 pm

To na pewno :wink:
chelsea16 - Pią Sty 11, 2008 10:14 pm

No, na pewno, na pewno, a nie zarzuce, bo tym jestem zielony, aczkolwiek jest taka jedna osoba na forum...

Albo strzel gola, daj piłkę? Zagraj meczyk? No nie mam pojęcia, a im więcej o tym myślę...

Lauri - Pią Sty 11, 2008 10:25 pm

wystarczy screena zrobic i wycicac w paincie :P

wypowie sie ktos z Szefostwa w tej sprawie? :D

MiC - Sob Sty 12, 2008 7:04 am

Jedno pytanie "POCO TO :?: " Czy dzięki temu świat się jakoś zmieni :?:
KafarCFC - Nie Sty 13, 2008 9:06 pm

Nie no swiat nie, ale forum troche sie zmieni :)
Koza - Pon Sty 14, 2008 11:53 pm

Przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że dobre jest takie jakie jest i nic nie trzeba zmieniać... :D
adi14 - Nie Sty 27, 2008 11:20 am

chelsea gurą :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc2: :cfc2: :cfc2: :cfc2: :cfc2: :mrgreen:

Dowaliłeś do pieca :) szczególnie z ta "gurą". 5 // MiC

gawron09 - Pon Lut 18, 2008 9:32 pm

Moja uwaga jest taka, żeby pewne osoby nie robiły bydła na innych stronkach o chelsea, i nie kopiowały newsów... PLEASE :cfc2:
Iverson - Pon Lut 18, 2008 9:34 pm

kto, co i skad ?
booch - Pon Lut 18, 2008 9:37 pm

Dokładnie chciałbym to wiedzieć ....
gawron09 - Pon Lut 18, 2008 9:46 pm

Już Wy dobrze wiecie!
Lauri - Pon Lut 18, 2008 10:57 pm

moze to sie tyczy cl.pl i newsa o 100 bramkach Lampsa :lol:
chelsea16 - Pon Mar 03, 2008 7:50 pm

Aston 11 napisał/a:
Chelsei

Mam propozycję, żeby zmodyfikować regulamin i banovać za coś takiego albo dawać chociaż za to warny, bo to nawet nie jest śmieszne (czyt. żal.pl).

Wojtek - Sob Mar 29, 2008 7:54 pm

Witam, piszę ponieważ jestem zbulwersowany zachowaniem moderatora Thimesha. Wykorzystuje powierzoną mu funkcję by nie pozwolić mi na robienie sobie z niego jaj.

To jest istna konfabulacja :)

Thimesh - Sob Mar 29, 2008 8:00 pm

... toż to maskarada jakaś...
MiC - Sob Mar 29, 2008 10:20 pm

Thimesh napisał/a:
... toż to maskarada jakaś...

Masz racje zbanujmy Wojtka bo mu odbija :)

Thimesh - Sob Mar 29, 2008 10:24 pm

wyjąłeś mi to z ust (bez skojarzeń) :D
Krzyhu - Czw Kwi 03, 2008 7:08 pm

Według mnie to powinien odrazu po meczu zmieniać sie nagłówek w stronie głownej ''ostatni mcze'' i ''nastepny mecz'' , a nie tak 2h przed meczem!!!! :grin:
Wojtek - Czw Kwi 03, 2008 8:15 pm

To wina przeglądarki a nie strony. Kilka razy "odśwież" i powinno być dobrze.
mati95 - Czw Kwi 10, 2008 5:08 pm

wkurza mnie Mic. Przez cały czas zamyka moje tematy i zwraca mi uwagi za nic.Proszę zróbcie coś z tym PLS :neutral: OK?
corrny - Czw Kwi 10, 2008 5:12 pm

Jak przeczytasz regulamin to zrozumiesz to :wink:
Thimesh - Czw Kwi 10, 2008 5:48 pm

zróbmy coś z Micem... jakieś pomysły??
MiC - Czw Kwi 10, 2008 6:05 pm

Może wygnajmy go z kraju :?:
Wojtek - Czw Kwi 10, 2008 7:23 pm

Przecież jest w stanach mięśniaku...
Thimesh - Czw Kwi 10, 2008 7:27 pm

on w stanach?? co to za farmazon, przecież to mięczak
MiC - Czw Kwi 10, 2008 7:31 pm

Mięczak to Wojtek :D I w jakich stanach :shock:
Thimesh - Czw Kwi 10, 2008 8:06 pm

chyba wyższej świadomości... moment moment, przecież to mi chciałeś zmienić nick na mieczaka :D
MiC - Czw Kwi 10, 2008 8:36 pm

No ty jesteś naczelnym mięczakiem :) , a Wojtek jest twoim padawanem bo nawet nie umie napisać mięczaku tylko pisze mięśniaku :D
Wojtek - Czw Kwi 10, 2008 8:52 pm

cycki sobie dorobił, kazał mówić mięśniaku, a teraz odwraca kota ogonem :) a stany masz w profilu cycku
MiC - Czw Kwi 10, 2008 9:02 pm

Wojtek napisał/a:
cycki sobie dorobił, kazał mówić mięśniaku, a teraz odwraca kota ogonem

Nie rozumiem twoich sztywnych docinek :???:

Wojtek napisał/a:
a stany masz w profilu cycku

Jak dla mnie to to jest miasto mięczaku

Lauri - Czw Kwi 10, 2008 9:32 pm

"Wasze propozycje i uwagi" sa bardzo na temat :lol:
MiC - Czw Kwi 10, 2008 9:40 pm

Lauri napisał/a:

Nie Off Topuj :)

mati95 - Pią Kwi 11, 2008 6:31 pm

MiC napisał/a:
Lauri napisał/a:

Nie Off Topuj :)

mówiłeś żebym nie pisał krótkich postów,a sam się przyciełeś.

Inferno2000 - Pią Mar 20, 2009 6:35 pm

Wejdźcie sobie na strone Liverpoolu... Oni mają taką zaje**** rzecz po prawej stronie na środku... Po każdym meczu jest okienko z wszystkimi info i linkami do wszystkich bramek itp., itd., może wbijcie takie coś...
Chelsea-wielku - Pią Mar 20, 2009 8:22 pm

Moim zdaniem powinien być jakiś szablon(skórka Forum..
Taki pokazujący że to jest forum Chelsea!

:cfc1:

Wlodzio - Pią Mar 20, 2009 8:24 pm

Chelsea-wielku napisał/a:

Taki pokazujący że to jest forum Chelsea!

A niebiesko - biała kolorystyka wskazuje, że jest to forum Liverpoolu tak?

MiC - Pią Mar 20, 2009 8:35 pm

Mi się wydaje że to forum pepsi :roll:
Chelsea-wielku - Sob Mar 21, 2009 2:02 pm

Niee ogólnie więcej obrazków Chelsea..
MiC - Sob Mar 21, 2009 2:14 pm

W topie masz herb Chelsea i napis ze to forum chelsea.pl, na dodatek każdy dział posiada herb Chelsea i są emoty związane z Chelsea. Co mam Ci tu jeszcze Ballacka wkleić ? Załóż sobie fotobloga, albo fotke.pl jak Ci obrazków brakuje. Albo sobie książki z obrazkami poczytaj czy coś :roll: Co za ludzie.
Thorax - Sob Mar 21, 2009 2:50 pm

A jak sobie kto zasłuży to będzie miał taki fajny, odlotowy obrazek pod nickiem!

:cfc1: :cfc2: :cfc1: :cfc2: