Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Mecze - [EPL]Chelsea Londyn - Manchester City /12.12.11/

lulek16 - Wto Gru 13, 2011 10:11 pm
Temat postu: [EPL]Chelsea Londyn - Manchester City /12.12.11/
Co myślicie o tym meczu? Moim zdaniem Chelsea zagrała całkiem nieźle ale i tak wpadło dużo mniej bramek niż powinno. No i Lampard w końcu strzelił karnego.
edytka0911 - Pon Gru 19, 2011 7:55 am

ja myślę że fajnie że wygrali cieszyłam się w ch**** ale jesli chodzi o grę to rewelacji nie było, przez pierwsza połowę górą było City, druga połowa lepsza w naszym wykonaniu, ogólnie było nieźle ale sobotni mecz z Wigan sprowadził mnie na ziemie ;/ aż boje się pomyśleć co będzie z Totenham
Didi - Czw Gru 22, 2011 12:51 am

edytka0911 napisał/a:
ja myślę że fajnie że wygrali cieszyłam się w ch**** ale jesli chodzi o grę to rewelacji nie było, przez pierwsza połowę górą było City, druga połowa lepsza w naszym wykonaniu, ogólnie było nieźle ale sobotni mecz z Wigan sprowadził mnie na ziemie ;/ aż boje się pomyśleć co będzie z Totenham

Brak Ramiresa i odrazu średnio to wygląda. Meireles i Lampard nie mogą grać razem. Znowu defensywa się nie popisała... Może i Luiz stwarza wrażenie jakby nie umiał grać w obronie ale gdy tylko gra na środku to nie tracimy tego typu bramek co z Wigan czyli totalne zamieszanie(farfocle,milion odbitek od każdego)..

Po dzisiejszych wynikach poprostu musimy wygrać z Tottenhamem.