Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Skład - Fernando Torres

true_blue - Wto Lut 01, 2011 1:11 pm
Temat postu: Fernando Torres
Czas odkurzyć pajęczyny na forum ;)

Okazja ku temu niezgorsza, jako że dziś w nocy naszym zawodnikiem został Fernando Torres (zatem dział 'Skład' jest już jak najbardziej odpowiednim miejscem na ten temat), czyli piłkarz który nie raz i nie dwa dawał próbkę swoich umiejętności w meczach przeciwko The Blues.
Roman w końcu osiągnął swój cel, który wydaje się że przyświecał mu już od dłuższego czasu (ileż to razy pojawiały się 'rewelacje' o rzekomym rychłym transferze). Może w wydaniu tak drastycznie dużej sumy pieniędzy (!) pomógł mu fakt, iż ostatnio po raz 1szy za jego rządów klub wyszedł w ostatecznym rozrachunku na plus (ok 4 mln funtów)? ;)
Niektórzy uważają, że nasz Dobrodziej przepłacił i to słono lecz...fakt jest faktem i można jedynie gdybać, czy L'pool nie wyjdzie lepiej na zainwestowaniu podobnej sumy w 2 klasowych napadziorów (Suarez i Carroll).
Jedyne pytanie jakie teraz stawiają sobie wszyscy kibice Chelsea, to: czy popularny El Nino będzie godnie i (równie) skutecznie reprezentował niebieskie barwy jak miało to miejsce z czerwoną koszulką? Trzeba przyznać, że obecny sezon nie jest wyjątkowo udany w jego wykonaniu, a najlepszy mecz zaliczył chyba niestety przeciwko nam...od którego notabene rozpoczęła się nasza fatalna passa (z małymi przerwami na zwycięstwa vs Fulham i Bolton), która miejmy nadzieje została już na dobre zażegnana. Nawet jeśli to jeszcze w pełni nie nastąpiło, to mam nadzieję, że przejście na niebieską stronę tego, który dał jej początek to sprawi. Zwłaszcza, że nadarza się ku temu nie lada okazja, gdyż Torres najprawdopodobniej zadebiutuje w drużynie Chelsea w przyszłej kolejce, kiedy to na Stamford przyjadą The Reds. Zresztą on sam już zapowiedział, że cudownie byłoby strzelić gola swojej byłej drużynie, więc oby dane mu (i nam!) było zaznać tej radości ;)

Btw. Wczoraj gdzieś między lawiną newsów na temat w/w transferu naszym graczem został również David Luiz z Benfiki. Do niedawna temat nr 1 transferowych spekulacji z naszym udziałem, teraz zajmuje znacznie odleglejsze miejsce (czy słusznie?) w zainteresowaniu prasy i kibiców.

saicune - Wto Lut 01, 2011 4:14 pm

Torres jest niewątpliwym wzmocnieniem chelsea ale przydał by się jeszcze jakis pomocnik w stylu hamsik :) ))
Alfonsinho - Wto Lut 01, 2011 5:53 pm

Dla mnie bardziej kluczowe jest sprowadzenie Davida Luiza niż Torresa. 50 mln funtów brytyjskich to kupa kasy. Jeśli Dzieciaka będą omijały kontuzje to super. Jeśli nie, będzie oznaczało to że pieniądze zostały wywalone przez Romka w błoto.

Btw. teraz pojawi się pewnie niemała grupa sezonowców którzy będą kibicować Chelsea bo Torres tu "przyszedł".

Lauri - Wto Lut 01, 2011 7:44 pm

saicune napisał/a:
Torres jest niewątpliwym wzmocnieniem chelsea ale przydał by się jeszcze jakis pomocnik w stylu hamsik :) ))

rozumiem, że tylko po to, aby go kupić?

Nie da się ukryć, 50mln do spora kasa. Jednak myślę, że zacznie się spłacać już od przyszłego weekendu :twisted:

gmao - Czw Lut 03, 2011 2:46 pm

Alfonsinho napisał/a:
Dla mnie bardziej kluczowe jest sprowadzenie Davida Luiza niż Torresa. 50 mln funtów brytyjskich to kupa kasy. Jeśli Dzieciaka będą omijały kontuzje to super. Jeśli nie, będzie oznaczało to że pieniądze zostały wywalone przez Romka w błoto.

Btw. teraz pojawi się pewnie niemała grupa sezonowców którzy będą kibicować Chelsea bo Torres tu "przyszedł".

No masz rację, przyszedłem tu kibicować Chelsea wraz z Torresem, ale nie jest w tym chyba nic złego że idę tam gdzie mój idol. chcę poznać historię Chelsea, chcę teraz cieszyć się zwycięstwami i smucić (oby jak najrzadziej) porażkami i remisami. Kibicuję Torresowi od lat i mam nadzieję że zostanę tu tak samo ciepło przyjęty jak El Nino.

darthmates - Sob Lut 05, 2011 8:04 pm

Wszyscy tak podniecają sie ściągnięciem Fernando ... Ja uważam, że bardziej opłacalnym tranferem okaże się jednak transakcja związana z Luizem. Poza tym ciekawy jestem ustawienia Chelsea. Torres to raczej gracz mogący grać na pozycji Drogby. Nie wiem, czy ich jednoczesna obecność na boisku nie będzie się 'gryzła' wszak to zawodnicy o bardzo podobnej charakterystyce ...
czaro15le - Nie Lut 06, 2011 7:43 pm

Zgadzam się ale raczej Torres to będzie mocny punkt drużyny :cfc1:
skuter69 - Nie Lut 06, 2011 11:55 pm

Torres to Jonasz . Nie Judasz. Jonasz. Szkoda że nie kupiły go scumy.
MonikaCole#10 - Wto Lut 08, 2011 11:26 pm

Cholera nie pisałam na forum chyba ze 4 lata :) widzę, że forum trochę 'umarło' a szkoda, bo pamiętam fajnych użytkowników. Co do transferu Torresa, to zachwycona nie jestem, dla mnie ten zawodnik stracił na wartości, chociaż w sumie nigdy dla mnie wielkim piłkarzem nie był. 50 milionów to kupa kasy za zawodnika, którego forma pozostawia wiele do życzenia. W ostatnich latach co prawda odnosił sukcesy; mistrz Europy i Świata, ale jego wkład w zdobywaniu trofeów przez Hiszpanów był znikomy. On już od paru sezonów nie prezentuje sobą niczego, nie sądzę, aby to był potrzebny transfer, a już na pewno nie za taką kwotę. Dla mnie to on jest warty góra 15 milionów. Chociaż może tu w końcu rozwinie skrzydła, bo wiadomo, że Liverpool od paru sezonów jest w dołku, nic nie osiąga, może to dlatego Torres tak obniżył loty. Nie wierzę w niego i głupotą dla mnie było pakowanie kasy w tego zawodnika, ale zobaczymy co z tego będzie. Może rozwinie skrzydła, czego nie zrobił przez 4 lata grając dla The Reds.
Adrian - Sro Lut 09, 2011 12:28 am

sorry ale nie zgodzę się z Tobą w ogóle
jak nie miał wkładu w sukcesY (Y celowo wielkie) jak na Euro przecież strzelił jedynego gola w finale? z MŚ się zgodzę, z ME KOMPLETNIE nie
przez 4 lata nic nie pokazał w LFC? popatrz sobie na jego statystyki strzeleckie a potem takie bzdury wypisuj, akurat Torres się tam piłkarsko rozwinął, a co miał wygrać Liverpool z 2-3 dobrymi graczami i resztą średniaków? a byli blisko majstra w sezonie 08/09, gdyby nie sprzedali Alonso to pewnie w zeszłym roku by było z nimi trudniej, poza tym Nando grał tam 3.5 jeśli się już mam czepiać
15 milionów? bez przesady, 50 wg mnie też za dużo, ale 15 za mało, coś w połowie drogi między tymi dwoma kwotami ;)

Patryk - Czw Lut 10, 2011 5:00 pm

MonikaCole#10 napisał/a:
. Co do transferu Torresa, to zachwycona nie jestem, dla mnie ten zawodnik stracił na wartości, chociaż w sumie nigdy dla mnie wielkim piłkarzem nie był.
Nie był wielkim piłkarzem? helloł? Nawet wystarczy spojrzeć na tą cholerną wikipedię i zobaczyć ile bramek dla Liverpoolu strzelił ( dla Liverpoolu, który ma chyba najgorszy okres w historii) Nie wspomnę już nawet o tym ile razy za skórę nam zalazł podczas meczów z LFC.
MonikaCole#10 napisał/a:
Dla mnie to on jest warty góra 15 milionów.
To ile wart jest Drogba? 5?
czaro15le - Czw Lut 10, 2011 8:37 pm

Drogba to najlepszy piłkarz The Blue więc się od niego odczep :evil:
Patryk - Czw Lut 10, 2011 9:03 pm

ale mnie nie pobijesz?
MonikaCole#10 - Czw Lut 10, 2011 10:45 pm

Patryk napisał/a:
Nie był wielkim piłkarzem?

Nie. Mnie osobiście nigdy nie powalał na kolana swoją grą.

Patryk napisał/a:
helloł?

Mógłbyś darować sobie teksty tego typu?

Patryk napisał/a:
Nawet wystarczy spojrzeć na tą cholerną wikipedię i zobaczyć ile bramek dla Liverpoolu strzelił

Nie odsyłaj mnie proszę na 'cholerną wikipedię' bo wiem gdzie ile bramek strzelił.

Patryk napisał/a:
To ile wart jest Drogba? 5?

Jest bezcenny.

Zanim nabiorę zaufania do Nando jak do piłkarza Chelsea FC, to chyba normalne, że najpierw chcę zobaczyć jak będzie się sprawował. Mam skakać ze szczęścia bo hiszpański chłopaczek z rozreklamowanym nazwiskiem u nas zawitał? Jestem nastawiona sceptycznie, to fakt. Ale chyba mogę, prawda? No, ale życzę powodzenia El Nino.

Patryk - Pią Lut 11, 2011 12:30 am

MonikaCole#10 napisał/a:
Nie. Mnie osobiście nigdy nie powalał na kolana swoją grą.

Ujmując umiejętności Torresowi trzeba być cholernie ślepym.
MonikaCole#10 napisał/a:
Mógłbyś darować sobie teksty tego typu?

Nie
MonikaCole#10 napisał/a:
Nie odsyłaj mnie proszę na 'cholerną wikipedię' bo wiem gdzie ile bramek strzelił.

Nie mów mi co mam robić, proszę.
MonikaCole#10 napisał/a:
Jest bezcenny.

W tym sezonie jest wart 5 mln
MonikaCole#10 napisał/a:
Zanim nabiorę zaufania do Nando jak do piłkarza Chelsea FC, to chyba normalne, że najpierw chcę zobaczyć jak będzie się sprawował. Mam skakać ze szczęścia bo hiszpański chłopaczek z rozreklamowanym nazwiskiem u nas zawitał? Jestem nastawiona sceptycznie, to fakt. Ale chyba mogę, prawda? No, ale życzę powodzenia El Nino.

Problem jest w tym, że jeszcze niczego nie zobaczyłas, a traktujesz go jak piłkarza gorszego od Kalou. Mówiąc, że jego udział był znikomy na Euro ( tu już Ci Adriann odpisał) pokazujesz jak cholernie nieobiektywna, albo niedoinformowana jestes i na siłę piszesz głupoty.

darthmates - Pią Lut 11, 2011 11:24 am

Patryk napisał/a:
W tym sezonie jest wart 5 mln

Jesteś dyrektorem sportowym w Chelsea, żeby wyceniać kto jest ile wart?

MonikaCole#10 - Pią Lut 11, 2011 12:03 pm

darthmates daruj sobie :) to dzieciak szesnastoletni, dla którego wszystko jest 'cholerne', myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. I nie może pogodzić się z tym, że nie wszyscy kochają 'wielkiego' Fernando. Ja zakończyłam z nim jakąkolwiek dyskusję, gdyż nie wymieniamy się poglądami, a jedynie on próbuje mi na siłę 'wcisnąć' swój punkt widzenia. Istnieje coś takiego, jak własne zdanie, poglądy i opinie, wiesz Patryku? Zatem nie zmuszaj wszystkich do radowania się przybyciem na Stamford Nando. Niech najpierw te powody do radości nam da.
Patryk - Pią Lut 11, 2011 2:49 pm

darthmates napisał/a:
Jesteś dyrektorem sportowym w Chelsea, żeby wyceniać kto jest ile wart?
Jeżeli Torres jest wart 15 mln to Drogba jest 5. I pierwsza i druga kwota nie jest adekwatna do umiejętnosci zawodnika, o to mi chodziło ;)
MonikaCole#10 napisał/a:
darthmates daruj sobie :) to dzieciak szesnastoletni, dla którego wszystko jest 'cholerne', myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. I nie może pogodzić się z tym, że nie wszyscy kochają 'wielkiego' Fernando. Ja zakończyłam z nim jakąkolwiek dyskusję, gdyż nie wymieniamy się poglądami, a jedynie on próbuje mi na siłę 'wcisnąć' swój punkt widzenia. Istnieje coś takiego, jak własne zdanie, poglądy i opinie, wiesz Patryku? Zatem nie zmuszaj wszystkich do radowania się przybyciem na Stamford Nando. Niech najpierw te powody do radości nam da.

Zmuszam kogos? Znam wielu kibiców, którzy nie chcieli Fernando Torresa w Chelsea, ale potrafili to oprzeć sensownymi agrumentami, a Twoje są po prostu smieszne. Nie próbuje Ci niczego 'wcisnąć', bo widzę, że nie ma sensu.

Sam uważam, że nie jest wart 50 mln, że jest kontuzjogenny, że moglismy ulokować tą kasę chociażby w Lukaku, ale pisanie, że jest wart 15 mln, nic nie pokazał w reprezentacji, a do tego nie jest i nie był wielkim piłkarzem to czysta głupota.

MonikaCole#10 napisał/a:
to dzieciak szesnastoletni,
o wybacz wielce dorosła 19 latko :roll:
darthmates - Pią Lut 11, 2011 7:15 pm

Cytat:
Jeżeli Torres jest wart 15 mln to Drogba jest 5. I pierwsza i druga kwota nie jest adekwatna do umiejętnosci zawodnika, o to mi chodziło

to najwyraźniej coś Ci nie wyszło. piłkarz kosztuje tyle, na ile jest w stanie grać. zapamiętaj sobie.

Adrian - Pią Lut 11, 2011 11:36 pm

chyba Tobie nie wyszło coś w zrozumieniu tego co napisał Patryk ;)
przecież to nie było napisane dosłownie, Patrykowi chodziło o to, że Drogba gra w tym sezonie słabiej od Torresa

darthmates - Sob Lut 12, 2011 2:20 am

a co znaczy dla Ciebie 'gra słabiej'?
Patryk - Sob Lut 12, 2011 11:02 am

Co znaczy? To znaczy, że po tej malarii ( która ile czasu temu była? :? ) Drogba to cień samego siebie, nic nie walczy, mało strzela ( tak, zaraz zostanę zjedzony argumentem, że Torres strzelił mniej, ale zauważmy z kim Torres grał w LFC), przegrywa wiele pojedynków. Ogólnie w ataku robi za ozdobę. Nie wiem, może to dlatego, bo ma już 32/33 lata i nie jest w stanie grać tak jak chociażby sezon temu, ale jak dla mnie to wrócił księciunio, który się opier****. Powinien usiąść na ławkę kosztem Fernando, który jest nam w stanie zapewnić jakieś ożywienie w ataku, jakaś walkę i jakieś checi.
darthmates - Sob Lut 12, 2011 11:50 am

A ja uważam, że Drogba jest bardzo solidnym graczem, który jest w niezłej dypozycji. Fakt, nie strzela ostatnio za dużo goli, ale w dzisiejszej piłce napastnik ma nie tylko zdobywać bramki, ale zastawiać się, robić 'tłok w napadzie' i miejsce innym zawodnikom, przybliżając ich do pola karnego/bramki oraz (jesli ma dobre warynki fizyczne, a Tito jak wszyscy dobrze wiemy je posiada) stanowić solidny punkt w obronie chociażby przy stałych fragmentach gry.
Jeśli uważasz, że 'jest cieciem samego siebie', bo nie strzela aż tak wielu bramek jak dawniej, to jesteś w błędzie. Uważam nawet, że dojrzał i gra o wiele lepiej - zdecydowanie bardziej zespołowo, niż jeszcze 3-4 lata wstecz. Nie zawsze liczba strzelonych bramek świadczy o formie. Często nie docenia się roboty jednego zawodnika, dzieki której gra poszczególnej formacji tudzież całego zespołu funkcjonuje i wygląda dobrze.
Nie uważam również, że powinien usiąść na ławce. To Fernando powininem pokazać, że jemu się to miejsce w składzie należy. Bo jeśli uważasz, że po ostatnim meczu potwierdził swoje umiejętności i udowodnił, że jest lepszy od Didiera, i powinien grać 'pierwsze skrzypce' w napadzie, to chyba nie mamy o czym rozmawiać.

Patryk - Sob Lut 12, 2011 12:11 pm

darthmates napisał/a:
A ja uważam, że Drogba jest bardzo solidnym graczem, który jest w niezłej dypozycji. Fakt, nie strzela ostatnio za dużo goli, ale w dzisiejszej piłce napastnik ma nie tylko zdobywać bramki, ale zastawiać się, robić 'tłok w napadzie' i miejsce innym zawodnikom, przybliżając ich do pola karnego/bramki oraz (jesli ma dobre warynki fizyczne, a Tito jak wszyscy dobrze wiemy je posiada) stanowić solidny punkt w obronie chociażby przy stałych fragmentach gry.

Nie strzela goli, nie biega, nie walczy, nic nie robi, o to mi chodzi. Co z tego, że ma dobre warunki fizyczne jak ostatnio w ogóle ich nie wykorzystuje? przegrywa pojedynki 1vs1 z teoretycznie słabszymi piłkarzami.
darthmates napisał/a:
Nie zawsze liczba strzelonych bramek świadczy o formie. Często nie docenia się roboty jednego zawodnika, dzieki której gra poszczególnej formacji tudzież całego zespołu funkcjonuje i wygląda dobrze.
I takim zawodnikiem niby jest teraz Drogba? Bardziej mi do tego pasuje Ramires.
darthmates napisał/a:
Nie uważam również, że powinien usiąść na ławce. To Fernando powininem pokazać, że jemu się to miejsce w składzie należy. Bo jeśli uważasz, że po ostatnim meczu potwierdził swoje umiejętności i udowodnił, że jest lepszy od Didiera, i powinien grać 'pierwsze skrzypce' w napadzie, to chyba nie mamy o czym rozmawiać.
Gdzies tak napisałem? Btw. na pewno gorzej od Drogby nie zagrał :) I racja, musi udowodnić, że zasługuje na miejsce w pierwszym składzie, ale sorry, Drogba udowadnia, że zasługuje? Według Ciebie tak, według mnie nie i gra tylko dlatego, że nie ma/nie miał kto za niego zagrać ( tzn. był Sturridge, ale Carlo nie miał jaj na niego postawić) Teraz mamy Torresa i myślę, że przy takiej dyspozycji Didiera pewnie go wygryzie ze składu. I wcale nie mysle tak, ze przyszła nowa gwiazdka i trzeba dla niej zrobić miejsce w drużynie, bo kosztowała 50 mln i jest fajna na youtube.
Adrian - Sob Lut 12, 2011 12:18 pm

Na pewno nie jest słabszy, a Drogba właśnie jest kompletnie bez formy. Tak jak napisał Patryk - w ogóle nie walczy, nie biega, w sumie wiem, że to nie jego styl, ale dopóki strzelał gola za golem czy też dużo asystował to ok nie można było mieć do niego pretensji
Mnie osobiście wkurza właśnie brak motywacji, jak zespołowi nie idzie to powinien grać na 120%, a on gra tylko na jakieś 75-80. Ancelotti powinien posadzić go na ławce dla jego dobra, to by go może zmotywowało, co by też pomogło zespołowi
Ja się jednak obawiam, że Torres mentalnie to podobny zawodnik, za wielkiego walczaka go nigdy nie uważałem, ale ostatnio zaczyna wracać do swojej wielkiej formy, więc może przynajmniej coś nastrzela
Chętnie bym zobaczył go w ataku z Anelką, Ramires niech przejdzie do środka, a Lampard na szpicę diamentu, czyli by to wyglądało tak (sama pomoc i atak):

Obi
Ess - Ramires
Lampard
Anelka - Torres

ciekawe jakby to wyszło, a jeszcze lepiej, gdyby miejsce Obiego w składzie zajął McEachran, Essa i Lamparda cofnąć o 1 miejsce w tył i Josha tam gdzie wpisałem Franka :)

darthmates - Sob Lut 12, 2011 2:27 pm

Patryk napisał/a:
Nie strzela goli, nie biega, nie walczy, nic nie robi, o to mi chodzi. Co z tego, że ma dobre warunki fizyczne jak ostatnio w ogóle ich nie wykorzystuje? przegrywa pojedynki 1vs1 z teoretycznie słabszymi piłkarzami.

widocznie oglądasz jakieś inne mecze. Drogba to taki duży, z '11' na plecach. polecam się przyjrzeć dokładnie tym bardziej, że mecz trwa 90'.
Patryk napisał/a:
I takim zawodnikiem niby jest teraz Drogba? Bardziej mi do tego pasuje Ramires.

Ramires? Phahaha, nie bądź śmieszny. ;d
poza tym nie chodziło mi o rolę czyściciela - piłkarza, który rozbija akcje przeciwnika, a raczej o jego roli w napadzie. czytanie ze zrozumieniem i ogólna wiedza o piłce się kłania.
Patryk napisał/a:
Gdzies tak napisałem?

Tak, w powyższym poście:
Patryk napisał/a:
Powinien usiąść na ławkę kosztem Fernando (..)

Patryk napisał/a:
Btw. na pewno gorzej od Drogby nie zagrał I racja, musi udowodnić, że zasługuje na miejsce w pierwszym składzie, ale sorry, Drogba udowadnia, że zasługuje? Według Ciebie tak, według mnie nie i gra tylko dlatego, że nie ma/nie miał kto za niego zagrać ( tzn. był Sturridge, ale Carlo nie miał jaj na niego postawić) Teraz mamy Torresa i myślę, że przy takiej dyspozycji Didiera pewnie go wygryzie ze składu. I wcale nie mysle tak, ze przyszła nowa gwiazdka i trzeba dla niej zrobić miejsce w drużynie, bo kosztowała 50 mln i jest fajna na youtube.

To wszystko prawda. Nie zagrał wcale gorzej od Drogby. Nie oznacza to jednak, że zagrał na tyle lepiej, by jemu należało się miejsce w składzie. Bardzo się cieszę, że wreszcie to zayważyłeś. O to chodzi, żeby poprzez rzeczową dyskusję dowiedzieć się czegoś nowego i w pewnym stopniu rozwinąć. Jak Torres sprawdzi się w Chelsea i czy okaże się dobym nabytkiem? Czas pokaże. Nie mniej Drogba takim się okazał i dlatego zasługuje na szacunek. Co więcej, jest jednym z lepszych napastników jakich klub miał od dawna. To natomiast, że nie jest w najlepszej formie wcale nie oznacza, że jej nie ma.

[ Dodano: Sob Lut 12, 2011 2:31 pm ]
wszystko napisałem powyżej. myślę, że również powinieneś się zapoznać z moim zdaniem.
Adrian napisał/a:
ale dopóki strzelał gola za golem czy też dużo asystował to ok nie można było mieć do niego pretensji

jesli chodzi to zdanie to tak, jak mówiłem: rolą napastnika jest zdobywanie bramek, ale to nie jedyne jego zadanie. myślę, że po prostu nie doceniacie jego pracy w formacji atakującej, bo po prostu jej nie widzicie.

i może daruj sobie te drabinki ze składami ... pozostawmy decyzję trenerom.

czaro15le - Sob Lut 12, 2011 5:53 pm

ZAL MI WAS TYLE POWIEM . :cfc1: Chelsea wymiata :cfc1: :cfc2: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: tak czy siak

SuPcIo TwOjA WyPoWiEdŹ WnIeSłA tĄ RoZmOwĘ nA NoWy PoZiOm... //3

Adrian - Sob Lut 12, 2011 8:55 pm

darthmates napisał/a:
Patryk napisał/a:

widocznie oglądasz jakieś inne mecze. Drogba to taki duży, z '11' na plecach. polecam się przyjrzeć dokładnie tym bardziej, że mecz trwa 90'.

haha, wiem że możesz mieć prawo do własnej opinii, ale to co Patryk napisał jest prawdą wg mnie i masz rację, może oglądamy inne mecze, bo Ty chyba oglądasz te z ostatniego sezonu ;)
wtedy Drogba tak grał, teraz na pewno nie, chyba że bieganiem i walką nazwiemy truchtanie i jakiś tam zryw od czasu do czasu

darthmates - Nie Lut 13, 2011 1:00 am

Adrian, polecam ustosunkowywać się do moich wypowiedzi nt. Twojego zdania, a mój dialog z Patrykiem pozostawić już nam. Chyba nie potrzebuje żadnego adwokata jak mniemam.
MonikaCole#10 - Nie Lut 13, 2011 1:40 am

Drogba ma usiąść na ławie, a grać ma Fernando? A z jakiej racji? Żaden z nich ostatnio nie imponuje formą, a Carlo pewnie tak czy tak nie posadzi Drogby. Bo to zawodnik przydatny, nawet jak nie strzela. Jest silny i dobrze zbudowany, dobrze się zastawia, potrafi przetrzymać piłkę. A to, że Torres może wnieść trochę ożywienia do linii ataku, to może prawda. Jest szybki, czego odmówić mu nie można. Ale i tak uważam, że obecnie żaden z naszych napastników nie jest lepszy od pozostałych, tzn biorąc pod uwagę formę.
Patryk - Nie Lut 13, 2011 1:46 am

darthmates napisał/a:

No spoko, skoro już wiesz, który to Drogba to zacznij sledzic jego grę, a nie karierę w fmie.
darthmates napisał/a:
Ramires? Phahaha, nie bądź śmieszny. ;d
poza tym nie chodziło mi o rolę czyściciela - piłkarza, który rozbija akcje przeciwnika, a raczej o jego roli w napadzie. czytanie ze zrozumieniem i ogólna wiedza o piłce się kłania.
mi chodziło o piłkarza, który mimo iż nie jest widoczny robi bardzo dużo dla całego zespołu, a często się go nie docenia. Jeżeli Ty uważasz, że takim piłkarzem jest Drogba to
darthmates napisał/a:
Phahaha, nie bądź śmieszny. ;d
darthmates napisał/a:
To wszystko prawda. Nie zagrał wcale gorzej od Drogby. Nie oznacza to jednak, że zagrał na tyle lepiej, by jemu należało się miejsce w składzie. Bardzo się cieszę, że wreszcie to zayważyłeś. O to chodzi, żeby poprzez rzeczową dyskusję dowiedzieć się czegoś nowego i w pewnym stopniu rozwinąć. Jak Torres sprawdzi się w Chelsea i czy okaże się dobym nabytkiem? Czas pokaże. Nie mniej Drogba takim się okazał i dlatego zasługuje na szacunek. Co więcej, jest jednym z lepszych napastników jakich klub miał od dawna. To natomiast, że nie jest w najlepszej formie wcale nie oznacza, że jej nie ma.

Pełna zgoda co do tego, że Drogba jest jednym z najlepszych napastników na swiecie, jednym z najlepszych napastników w klubie... ba! nawet w historii klubu, ale obecnie się opi*******, nie wiem czym jest to spowodowane, czy brakiem rywalizacji ( może przybycie Torresa to zmieni) wiekiem czy czyms innym. Prawda jest taka, że nie może grać w pierwszym składzie tylko i wyłącznie dlatego, że ma status gwiazdy i legendy, nie może grać za zasługi, tak jak i Torres musi udowodnić to, że zasługuje na grę w pierwszym składzie, a mimo wszystko od Drogby wymagam więcej niż od Fernando, bo ten drugi ma troszkę pod górkę w tym momencie. Jeżeli wszystko potoczy się w dobrym kierunku to będziemy mieć dwóch najlepszych napastników na swiecie, ale obecnie mamy ich tylko na papierze i to mnie bardzo boli.

Adrian - Nie Lut 13, 2011 12:58 pm

darthmates napisał/a:
Adrian, polecam ustosunkowywać się do moich wypowiedzi nt. Twojego zdania, a mój dialog z Patrykiem pozostawić już nam. Chyba nie potrzebuje żadnego adwokata jak mniemam.

przeczytaj jeszcze raz moją ostatnią wypowiedź a znajdziesz tam słowa "wg mnie"
poza tym moje zdanie widocznie jest takie samo jak Patryka, również uważam, że Drogba, mówiąc krótko, się opieprza ostatnimi czasy na boisku
no i sprawa zasadnicza - to jest forum, więc jeśli chcecie sobie prowadzić dialog, do którego nikt się nie będzie wtrącał to polecam pw/gg/maila/telefon/sms/list

darthmates - Nie Lut 13, 2011 1:17 pm

Patryku, nie gram w FM'a, bo nie mam zwyczajnie na to czasu. Tak możesz się odnosić do przedszkolaka, bo dla niego to byłby może jakiś znaczący agrument.
Jeśli uważasz, że Ramires jest piłkarzem, który tak wiele robi dla drużyny podczas meczu to ... eee ... współczuję.
Ty uważasz, że Drogba nic nie robi na boisku. Ja widzę, że biega, próbuje i logicznym jest, że kiedy nie ma się najwyższej formy strzeleckiej, to o bramki trudno. Poza tym powołując się na Twoje argumenty, Fernando wcale nie przejawiał większej chęci gry, niż Didier w mojej ocenie. Poza tym ja od samego początku próbuję Ci wytłumaczyć, że jeśli Ty nie widzisz tego, że się stara (bo pewnie gdyby strzelał gol za golem tematu by nie było), to wcale nie oznacza, że tak jest. Więcej pokory.
Co do reszty merytorycznej się zgadzam.

Adrian, jasne. Masz absolutną rację. To Twoje zdanie i masz prawo takie mieć. Ale kultura wymaga też tego, że na pytanie/jakiś argument/zarzut odpowiada osoba pytana. Kiedy jadą dwie osoby tramwajem i jedna zapyta drugiej co robi dziś wieczorem, Ty nie jesteś zobligowany do odpowiedzi nawet, jeśli jedziesz razem z nimi. Masz prawo mieć własne plany, ale nie musisz o nich mówić, bo to po prostu nieuprzejme - tak, jak teraz Twoja próba nawiązania dialogu.
Adrian napisał/a:
jeśli chcecie sobie prowadzić dialog, do którego nikt się nie będzie wtrącał to polecam pw/gg/maila/telefon/sms/list

wracając do obrazowego przykładu, który podałem powyżej - to, że Ty jedziesz tym samym tramwajem nie oznacza, że nikt inny nie może głośno o czymś mówić, czy też rozmawiać. przepraszam bardzo, ale nie jesteś na tyle kompetentną osobą, by mówić mi z jakich środków przekazu mam korzystać, a z jakich nie.

przy okazji takich wpisów apleuję o większą kulturę i chwilę refleksji, ponieważ takie inicjatywy mogą być (a w zasadzie nawet powinny być) przyczyną wstydu za siebie i własne zachowanie.

Lauri - Nie Lut 13, 2011 2:03 pm

darthmates od tego jest forum, aby wyrażać swoje zdanie w jakimś temacie, a Ty nie jesteś kompetentą osobą, aby ludziom mówić czy mogą się tutaj udzielać czy nie. Adrian dobrze napisał, chcesz prowadzić dyskusję z jedną osobą to przejdź na prywatne środki komunikacji, bo tak samo jak Ty nie życzysz sobie, aby ktokolwiek zabierał głos w tej jałowej dyskusji tak samo ktoś może nie mieć życzenia, aby czytać, że jedynym słusznym kierunkiem w tej dyskusji jest to, że Drogba jest zajebisty, a Torres nie. Chcesz prowadzić dyskusję, a nie szanujesz zdania drugiej strony.

Również nie uważam, aby Drogba grał w tym sezonie na poziomie takim, aby bezgranicznie na niego stawiać. Znów gra bez chęci i zaangażowania do którego mnie przyzwyczaił, wcale mu się nie dziwie, bo wiedząc, że nie ma godnego zmiennika wcale starać się nie musiał. Mam nadzieje, że przyjście Torresa wpłynie na niego pozytywnie, zwłaszcza jeżeli będizemy grać naszym standardowym ustawieniem. Chociaż nie sądze, aby wydali 50mln (którą to wartość ustala rynek, a nie dyrektor sportowy tak jak ktoś wyżej pisał) na gościa który będzie musiał walczyć o miejsce w składzie, czyli zapewne przejdziemy na "diament". Bo Carlo ma za małe "cohones" aby potrzepać DD.

Mamy demokrację, dlatego też pozwól ludziom zabierać głos jeżeli przy tym nie łamią żadnych reguł moralnych, etycznych etc ;)

Patryk - Nie Lut 13, 2011 3:50 pm

darthmates napisał/a:
Patryku, nie gram w FM'a, bo nie mam zwyczajnie na to czasu. Tak możesz się odnosić do przedszkolaka, bo dla niego to byłby może jakiś znaczący agrument.
Jeżeli uważasz, że był to argument to wybacz :roll:
darthmates napisał/a:
Jeśli uważasz, że Ramires jest piłkarzem, który tak wiele robi dla drużyny podczas meczu to ... eee ... współczuję.
To samo odczuwam w stosunku do Ciebie, kiedy twierdzisz tak o Drogbie ;)
darthmates napisał/a:
Poza tym powołując się na Twoje argumenty, Fernando wcale nie przejawiał większej chęci gry, niż Didier w mojej ocenie. Poza tym ja od samego początku próbuję Ci wytłumaczyć, że jeśli Ty nie widzisz tego, że się stara (bo pewnie gdyby strzelał gol za golem tematu by nie było), to wcale nie oznacza, że tak jest.

Ogładałes jego mecze w Liverpoolu, czy powołujesz się tylko na ten mecz przeciwko The Reds? I jeżeli Ty widzisz, że Drogba się stara to musisz być monco zaslepiony i cierpieć na syndrom Corrny'ego ( wybacz Corrny :D ) Było wiele meczów, w których Drogba nie strzelał bramek ( nie mówię tylko o ostatnim sezonie), ale walczył, starał się i ja ( i pewnie wiele innych osób, którzy teraz krytykują Didiera) widzielismy to i nikt wtedy do niego nie miał pretensji.
darthmates napisał/a:
Więcej pokory.
Człowieku, w kogo Ty się próbujesz bawić? Takie teksty to serio sobie możesz zachować dla siebie, bo nikim dla mnie nie jestes, żeby dawać takie rady :roll:
darthmates - Nie Lut 13, 2011 8:45 pm

Lauri, nikomu nic nie zabraniam. Racjonalnie oceniłem jego postawę w mojej rozmowie z innym członkiem forum. Mam do tego prawo. I nie mówi mi proszę czy szanuję czyjeś zdanie czy nie, o tym najlepiej wiem ja sam.

Patryk, nic nie będę Ci wybaczał, bo jeszcze takiej krzywdy, żebyś musiał to robić, mi nie uczyniłeś. ;]
Co do oświadczenia nt porówania roli na boisku Drogby i Ramiresa podtrzymuję swoje zdanie. Ty możesz mieć oczywiście swoje.
W kwestii dyspozycji Tito (nie tylko tej strzeleckiej) wyraziłem już swoje zdanie. Nie mam nic więcej do dodania.
W nikogo nie próbuję się bawić. To była tylko rada. A co z nią zrobisz, to już tylko Twoja sprawa.

booch, chyba pozostało chodzić piechotą, nie? xd Nie mniej to było chyba wtrącenie nie na temat patrząc na tytuł postu. ;]

Lauri - Nie Lut 13, 2011 9:18 pm

darthmates napisał/a:
Lauri, nikomu nic nie zabraniam. Racjonalnie oceniłem jego postawę w mojej rozmowie z innym członkiem forum. Mam do tego prawo. I nie mówi mi proszę czy szanuję czyjeś zdanie czy nie, o tym najlepiej wiem ja sam.

W rozmowie toczonej na forum ogólnym. Zapewne gdyby Adrian podzielił Twój pogląd to nie miałbyś żadnych obiekcji. Jeżeli ktoś pisze na temat rozmowy, a jego posty mają jakąkolwiek wartość merytoryczną to nie rozumiem dlaczego niby ma się nie udzielać widząć, że ktoś w jego mniemaniu nie ma racji?

Co do Twojego szacunku do zdania innej osoby, to pierwsze lepsze z brzegu:

darthmates napisał/a:

Jeżeli tak go okazujesz to ja podziękuje.

Żeby nie było tak całkiem offtopowo...to czy to się niektórym podoba czy nie, El Nino jest u nas i prędzej Drogba się pożegna z klubem niż on. Mam jednak nadzieje, że oboje przyniosą nam jeszcze dużo punktów.

darthmates - Nie Lut 13, 2011 9:34 pm

Lauri napisał/a:
Zapewne gdyby Adrian podzielił Twój pogląd to nie miałbyś żadnych obiekcji.

Sądzę, że gdyby odpowiadał za mnie na pewne zarzuty nawet trafnie, to raczej upomniałbym, że pytano o to mnie. I o tym mówię od początku. Polecam przeczytać.

Cytat:
Jeżeli tak go okazujesz to ja podziękuje.

Ironia jest dopuszczalną formą w dialogu. Została użyta w celu czysto stylistycznym, aby spotęgować odczucia odbiorcy. Tenże zabieg nie ma nic wspólnego z szacunkiem, lub jego ewentualnym brakiem.

Cytat:
Żeby nie było tak całkiem offtopowo...to czy to się niektórym podoba czy nie, El Nino jest u nas i prędzej Drogba się pożegna z klubem niż on. Mam jednak nadzieje, że oboje przyniosą nam jeszcze dużo punktów.

Z dużym prawdopodobieństem można powiedzieć, że tak będzie. Jednak niebyłbym raczej niczego pewien. W futbolu zdarzają się różne, czasem zupełnie nielogiczne, hitorie.
Ja również mam nadzieję, że ich gra (wzajemna lub nie) poprawi wyniki naszej drużyny, bo to jest dzisiaj najważniejsze.

ChelseaLuk - Sro Lut 23, 2011 3:02 pm

ja mam nadzieję że Torres wróci do formy jaką prezentował w liverpoolu przed kontuzją. Na chwilę obecną niech się wdroży w system Chelsea a potem znajdzie na pewno formę ;) Pytanie czy będzie dał radę pobić swój rekord bramkowy ?
lordbercik - Czw Lut 24, 2011 9:28 pm

Zgodze sie z "Luk" , Torresowi jest potrzebna znajomosc z czlonkami zespolu ,
potrzebuje sie wbic jak by to ujac ... w samo serce druzyny ,
Ja mysle , ze on bedzie znacznie lepsza ukazywal forme na boisku niz w LFC.
Jest nowym , moim zdaniem cale zadanie bedzie spadalo na niego , wiec powinno
to przyniesc dobre notowania.

ChelseaLuk - Pią Lut 25, 2011 9:15 am

oby londyńscy kibice to zrozumieli, żeby go nie wygwizdali bo oczekiwania są ogromne bo ogromne były pieniądze. Naprawdę potrzebny jest jak najszybsze jego wkomponowanie w drużynę. Uznawany za najlepszego napastnika a przynajmniej jednego z najlepszych jego pokolenia więc musi zacząć w końcu coś grać ;]
Jan11541 - Sro Lip 20, 2011 6:47 pm

Torres może dobry , ale w Chelsea coś mu nie idzie szkoda [/list][/code][/quote]
Kiler91 - Pią Lip 22, 2011 11:31 am

Jan11541 napisał/a:
Torres może dobry , ale w Chelsea coś mu nie idzie szkoda [/list][/code]
[/quote]

Nie idzie? A może gra dobrze. Czemu wy jesteście jak wszystkie mecze? Patrzycie na to ile bramek i tyle. A może szukajcie tego co robi dla zespołu. Czy wy nie rozumiecie, że każdy musi spełniać jakąś rolę? Dla mnie Torres może nie mieć przez cały sezon bramki i asysty. A będzie grał dobrze i wypracowywał innym sytuacje, brał na siebie uwagę obrońców itd. Liczy się końcowy sukces.

Didi - Nie Lip 31, 2011 1:29 am

Poprzedni sezon dla Torresa nie zaczął się najlepiej ponieważ sporą część rundy jesiennej spędził u lekarzy. Po wyleczeniu urazu następuje dążenie do odzyskania optymalnej formy. Jak wiemy potrzeba na to czasu. Nałożył się na to wszystko transfer Fernando do Chelsea. Fakt ten wiąże się ze zmianą otoczenia, nowymi kolegami oraz inna wizja gry. Również cena jaką The Blues musieli zapłacić za "Dzieciaka" spewnością nie pomagała Torresowi w odzyskaniu optymalnej dyspozycji. Mimo wszystko Torres po transferze do Chelsea nie grał źle. Wiadomym jest że napastnika rozlicza się z bramek, ale ewidentnie brakowało mu szczęścia pod bramką. Ciężko w takiej sytuacji w jakiej znalazł się Hiszpan z marszu powrócić do świetności.

Podsumowując: Wszystkie te czynniki skumulowały się i doprowadziły do słabego sezonu w jego karierze, ale pamiętajmy że nikt nie jest w stanie grać non stop na pełnych obrotach bez jakiegoś kryzysu, spadku formy. To jest normalne, więc na jakiekolwiek oceny gry Torresa jeszcze za wcześnie. Poczekajmy do końca nadchodzącego sezonu i wtedy będziemy mogli sprawiedliwie wypowiedzieć się w kwestii gry Fernando dla Chelsea.

GuGu1 - Pon Sie 01, 2011 10:54 pm

Popatrzcie jaką piękną bramkę strzelił Fernando Torres w meczu Chelsea-Aston Villa
Profesjonalna bramka pierwszy kontakt z piłką i gol... niesamowite :D po tej bramce myślę , że ,,El Nino'' się w końcu rozkręci i zacznie strzelać więcej bramek:)
http://www.youtube.com/watch?v=DMnsZJrU5X4

CycumanCFC - Sob Sie 20, 2011 11:46 am

Wydaje mi się,że w tym sezonie zacznie strzelać bramki,wiadomo jak to jest z kontuzjami, miesiąc bez gry to spory czas aby stracić formę. Sam wiem jak to jest miesiąc bez piłki i pierwszego dnia ledwo co przy piłce się utrzymywałem,jednak z dnia na dzień znów powróciłem do formy,praktycznie potrzebowałem około 2 tygodni. Myślę że coś ustrzeli w dzisiejszym meczu z WBA.
Rafał - Pią Lis 04, 2011 8:40 pm

No wreszcie Fernando odzyskuje swoją formę! Jego ostatnie występy są naprawdę godne uwagi. Wraca stary dobry El Nino, który siał postrach w zasiekach rywala. Forma w miarę się stabilizuje, a i bramki zaczyna strzelać. Zawsze w niego wierzyłem i ufałem jego możliwością. Wkrótce 50 milionów może się kompletnie spłacić... Kto wie, czy nie okaże się bohaterem finału LM :)
Adrian - Pią Lis 04, 2011 10:48 pm

haha nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość, ale obyś był dobrym prorokiem :D
szkoda, że dostał czerwień przeciwko Swansea, bo jego powrót do optymalnej formy chyba nieco się spowolnił, ale mam nadzieję, że szybko wróci do swojej najlepszej dyspozycji

Beniamin CFC - Pią Lis 04, 2011 11:32 pm

Ja tam Myślę że nasz Torres się jeszcze rozkręci i zacznie strzelać dla nas jak Messi dla FCB
:wink:

JimiLampard - Nie Maj 20, 2012 9:59 pm

Torres. jak narazie to on musi wpaść w rytm i formę wtedy zobaczymy :wink:
szczechuyo - Sob Cze 02, 2012 4:13 pm

Torrez... cóż coś mu nie idzie. Wstrzelił się dopiero na Champions Leagure 2012.
Torres9Chelsea - Sro Sie 08, 2012 9:25 pm

Torres jest cudownym piłkarzem i zasługuje na taki klub jak Chelsea Londyn. Z jednej strony dobrze, że Didier Drogba odszedł z drużyny. Może będzie wtedy jakaś szansa dla El Nino :)
matii574 - Sob Sie 11, 2012 12:19 pm

chelsea!!!!!

MANCHESTER!!!/ Patryk

Panuś - Czw Sie 16, 2012 12:10 pm

Teraz Torres może się wykazać. Nie czuje już oddechu Didiera Drogby, Daniel Sturridge to dla niego nie jest konkurent tego kalibru. Zaczynając często mecze od pierwszej minuty do ostatniej powinien grać już pewniej niż dotychczas ;)
matii574 - Czw Sie 16, 2012 9:45 pm

Panuś napisał/a:
Teraz Torres może się wykazać. Nie czuje już oddechu Didiera Drogby, Daniel Sturridge to dla niego nie jest konkurent tego kalibru. Zaczynając często mecze od pierwszej minuty do ostatniej powinien grać już pewniej niż dotychczas ;)

[ Dodano: Czw Sie 16, 2012 10:48 pm ]
Torres jest super piłkarzem udowodnij to w Liverpoolu a teraz czas na CHELSEA!!!!!!!!!

$TORRES$ - Pią Sie 31, 2012 9:30 am
Temat postu: CZY WASZYM ZDANIEM TORRES POWINIEN GRAĆ W 11
MOIM ZDANIEM.... TORRES POWINIEN GRAC SĄ + I - TORRES TO MÓJ IDOL OD 9Lat
marekp - Sob Wrz 22, 2012 6:23 am

jeszcze nie ma "przebojowości".Potrzebuje drugiego napastnika.Warto więc poszukać... np. D.Villa. Za dwójką napstników Oscar, Hazard i Mata.Za nimi Lampard
ale obrona jest do bani (Terry juz wymęczony a Luiz jest do niczego. A.Cole to za malo.ramires też nie jst dobrym obrońcą. :oops:

Lauri - Nie Wrz 23, 2012 2:59 am

marekp napisał/a:

ale obrona jest do bani (Terry juz wymęczony a Luiz jest do niczego.

Terry wymęczony? Średnio się z tym można zgodzić. Już prędzej bym się przychylił do Pana opinii dot. Luiza chociaż nie do końca
Mamy jeszcze Cahilla

marekp napisał/a:
A.Cole to za malo.

Bertrand?

marekp napisał/a:
ramires też nie jst dobrym obrońcą. :oops:

No, średnim. Jednak proszę pamiętać, że Cech jest słabym napastnikiem, ale jakoś go nie sprzedajemy z tego powodu :roll:

marekp napisał/a:
Pora też szukac bramkarza

Courtois?

marekp - Nie Wrz 23, 2012 4:25 am

Cech dobry ale...lata lecą i.... (oczywiście Cech to nie napastnik)
Podtrzymuję wersję ,że obrona jest do bani --- jak na mistrza Champions League----jak na szóste miejsce Lidze to może być.

Lauri - Nie Wrz 23, 2012 5:20 pm

marekp napisał/a:
Cech dobry ale...lata lecą i....

Dobry, ale stary to sprzedać?

ponadto:

LauriCFC napisał/a:

marekp napisał/a:
Pora też szukac bramkarza

Courtois?

marekp napisał/a:
(oczywiście Cech to nie napastnik)

a Ramires to obrońca? :roll:

marekp napisał/a:
Podtrzymuję wersję ,że obrona jest do bani --- jak na mistrza Champions League----jak na szóste miejsce Lidze to może być.

Zdaje się, że z tą obroną zdobyliśmy i CL i 6 miejsce

ponadto ponawiam

LauriCFC napisał/a:

marekp napisał/a:
A.Cole to za malo.

Bertrand?

LauriCFC napisał/a:
Mamy jeszcze Cahilla

Naszą rozmowę proponuję przenieść do tematu bardziej ogólnego tj.
http://www.chelsea.pl/for...8436598#8436598

także, jeżeli będzie Pan chciał odpisać to proszę tam zamieścić swój post.

javamma - Czw Sty 31, 2013 8:43 am

Ogulnie Torres jest spoko ale to dżoker jak gra od początku to lami ale jak wejdzie w połowie to strzeli kilka powinni zostawić go na ławie i wpuszczać w połowie

ogulnie chelsea jest spoko ale mnie rozwaliło jak wygrała lige mistrzów (2012) ale nie wyszła z grupy (2013)

gulku - Czw Mar 07, 2013 9:45 am

Torres kompletnie nie odnajduje się w Chelsea. Jak dla mnie powinni się go jak najszybciej pozbyć, póki jest jeszcze coś wart.
perzu25 - Pią Sie 16, 2013 9:06 am

Jak w nadchodzącym sezonie nie sprawdzi się pod skrzydłami The Happy One, to powinien wracać do Hiszpanii, bo na świecie nie ma lepszego trenera od naszego starego/nowego :cool:
damian9924 - Wto Sie 27, 2013 3:54 pm

Torres jest potrzebny Chelsea do gry kombinacyjnej, widać że walczy i stara się aby pomóc drużynie. Moim zdaniem powinien pozostać w ''The Blues'' ponieważ dużo wnosi do drużyny...
arc1773 - Wto Sie 27, 2013 6:58 pm

Jeśli nie pojawi się nowy napastnik to Torres definitywnie powinien zostać. Jeśli się pojawi to powinien odejść bo ciężko trzymać rezerwowego z taką pensją. Poza tym byłby jeszcze Ba i Lukaku, a z czasem Piazon i Feruz.
Patryk - Sro Wrz 11, 2013 5:24 pm

Piazon to nie jest bardziej pomocnik?
jasmin.nowak123 - Nie Paź 27, 2013 10:57 pm

Patryk napisał/a:
Piazon to nie jest bardziej pomocnik?

No właśnie też mi się tak wydawało. Ale z tymi młodymi zawodnikami jest czasem tak, że zmieniają pozycje - taki Ferdinand gdy zaczynałkarierę był napastnikiem;]

wejman90 - Czw Lis 14, 2013 3:47 pm

Torres jeszcze będzie wielki w Chelsea!
drygal - Czw Lis 28, 2013 10:10 am

a mi się jednak wydaje, że wielki nie będzie. Potrzeba nowej krwi. Dobrego snajpera w stylu Drogby. Może Lewandowski ? :)
Lauri - Pią Gru 06, 2013 1:27 am

drygal napisał/a:
Dobrego snajpera w stylu Drogby. Może Lewandowski ? :)

:lol:

Patryk - Sob Gru 07, 2013 3:14 pm

na tym forum to już tylko ':lol:' pozostaje :D
dodżo92 - Sro Sty 08, 2014 9:37 am

A co jest takiego śmiesznego w tym, że Lewandowskiego? Nie rozumiem. Chłopak ma mega talent, świetną zastawkę, instynkt strzelecki. Takiej klasycznej 9 w chelsea obecnie brakuje. Pamiętam jak był Drogba, to można było konstruować grę pod niego. Piłkarza z takimi atutami zawsze warto mieć w składzie. Szczególnie w lidze angielskiej. Dlatego nie rozumiem poruszenia pseudoznawców piłki, którzy pewnie nigdy w życiu nie grali w żadnym klubie :) pozdrawiam!
shege - Pon Lip 21, 2014 10:19 pm

http://pilkanoznafc.blogs...zostanie-w.html :cfc2:
maxsyriusz - Wto Sie 05, 2014 6:45 pm

Moim zdaniem Torres ma już najlepsze lata za sobą ;p
KarolDuran - Wto Sie 05, 2014 6:50 pm

Ja też jestem tego zdania :D
KrugelFred - Wto Sie 05, 2014 6:56 pm

Nigdy już nie będzie grał tak jak za czasów Liverpoolu :(
jackdaniel5 - Wto Sie 05, 2014 7:01 pm

Niestety, muszę przyznać rację...
PatRub1502 - Wto Sie 05, 2014 7:06 pm

Ja tam w niego cały czas wierzę, że się odrodzi :D
wondrasz - Sro Cze 10, 2015 7:29 pm

Zmarnowana kasa...
okrok - Wto Cze 23, 2015 7:20 am

totalna strata funduszy, powinni wydać to na coś sensownego
borysek77 - Sro Cze 24, 2015 5:28 pm

okrok napisał/a:
totalna strata funduszy, powinni wydać to na coś sensownego

Dokładnie...

someone12 - Nie Cze 28, 2015 5:18 pm

Szkoda, że tak z nim wyszło...
Frodeck - Pon Cze 29, 2015 1:20 pm

Na pewno znajdzie się jakiś dobry napadzior :)
tronikk - Sro Sty 27, 2016 11:40 pm

Strata kasy to była...
mirs29 - Czw Lut 18, 2016 8:36 pm

Ciekawa sprawa :)
gosowh - Czw Kwi 28, 2016 7:55 am

Ja ogólnie mam wrażenie, że do tej pory on w żadnym klubie nie miał dobrej gry, tak jakby całe życie grał bez formy :P