Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Transfery - Bramkarz potrzebny od zaraz

folompirt392 - Sro Sie 11, 2010 10:16 am
Temat postu: Bramkarz potrzebny od zaraz
Jezeli petr cech bedzie kontuzjowany na dlugo to hilario moze sobie nie dac rady z trudnymi przecziwnikami np.Man utd,arsenal oraz liverpool.To wedlug mnie chelsea powinna kupic bramkarza na rezerwe np.lloris.

Shift Ci się popsuł??

Patryk - Sro Sie 11, 2010 3:24 pm

Jeszcze nam brakuje tematu ' obrońca potrzebny od zaraz' :roll: Do stycznia mam nadzieję, że jakos przetrzymamy ewentualne kontuzje Cecha, a w styczniu dołączy do nas utalentowany Delac.
Adrian - Czw Sie 12, 2010 1:11 am

a czemu nie przyszedł już teraz, wydaje mi się, że tak było ustalone
DROGBA13 - Nie Sie 15, 2010 3:19 pm

Z tego co wyczytałem w Przeglądzie Sportowym to jesteśmy zainteresowani ściągnięciem Asmira Begovicia ze Stoke. Podobno 23-letni bramkarz przymierza się do odjeścia z klubu, jeżeli przegra rywalizację o numer jeden z Duńczykiem Thomasem Sorensenem. Stoke jednak twardo twierdzi, że Bośniaka nie puszczą.
Ja jednak uważam podobnie jak Patryk, możemy już poczekać na Deleca. Natomiast jak ściągnelibyśmy i Bośniaka to trzeba było by się rozstać z parą Hilario, Turnbull, gdyż ich szanse na grę będą malutkie.

filip1993 - Nie Sie 15, 2010 10:50 pm

Cech już wrócił, więc trochę ucichnął pogłoski na temat ściągniecia nowego bramkarza.
Patryk - Pon Sie 16, 2010 2:22 pm

DROGBA13 napisał/a:
Z tego co wyczytałem w Przeglądzie Sportowym to jesteśmy zainteresowani ściągnięciem Asmira Begovicia ze Stoke.
Bylismy, Stoke zapowiedziało, że nie odda bramkarza.
danielcfc - Czw Sie 19, 2010 6:11 pm

slyszal ktos o zainteresowaniu polskiego bramkarza broniacego w jakies norweskiej druzynie ktory zwie sie Leciejewski przez nasz klub? co o tym myslicie? :cfc1:
Lamps33 - Nie Sie 22, 2010 11:52 am

chciałbym żeby polak znalazł się w Chelsea :cfc1:
xXxKOWALxXx - Sob Wrz 18, 2010 7:12 pm

polaków lepiej nie ja bardzo zauwarzylem ze w chelsea sa sami murzyni i teraz doszlo kilka :roll:

Ja natomiast zauwaŻyłem, że nie znasz ortografii dlatego pragnę Cię nagrodzić dwoma ostrzeżeniami/Lauri

Adrian - Nie Wrz 19, 2010 1:03 am

a to widzisz w tym jakis problem czy murzyn czy bialy?
Mewto - Nie Wrz 19, 2010 3:51 pm

Artur Boruc jest niezłym bramkarzem mógłby być rezerwowym w Chelsea;]
DROGBA13 - Nie Wrz 19, 2010 4:41 pm

Co do wypowiedzi xXxKOWALxXx zauważyłem, że nie zna ortografii i chciałbym zaznaczyć, że jest to temat o bramkarzach, a nie o tym jakiego koloru mamy piłkarzy. W każdym bądź razie "murzyn" nie musi być w niczym gorszy od "białego", dlatego nie rozumiem wogóle Twojej wypowiedzi.
Sauron35 - Wto Wrz 21, 2010 2:01 am

xXxKOWALxXx napisał/a:
polaków lepiej nie ja bardzo zauwarzylem ze w chelsea sa sami murzyni i teraz doszlo kilka :roll:

http://img158.imageshack....991/tripgj9.swf

Lauri - Wto Wrz 21, 2010 8:02 pm

Wracać do tematu :D
bruneros - Sro Wrz 22, 2010 11:02 pm
Temat postu: ...
Boruc mógłby konkurować Petrem o nr. 1 ale jako drugiego bramkarza prponuje Fabiańskiego bo się nadaje tylko i wyłącznie na nr 2. Ze wszystkim i tak bym poczekał na decyzję Carlo, on i tak wie lepiej... :) a co za tym idzie podziękujcie raz jeszcze Sylvio B. że pozwolił Wam go oddać.. ;)
Dżejk77 - Czw Wrz 23, 2010 12:50 am

No i po dzisiejszym meczu z Newcastle widać poziom zmiennika Petra Cecha...nie chcę oceniać Turnbull'a po tym akurat jednym meczu,ale wszyscy wiedzą że jest za słaby na ten klub...
DROGBA13 - Czw Wrz 23, 2010 1:10 pm

Co do wypowiedzi brunerosa-Berlusconi zrezygnował z niego ze względu na brak wymaganych od niego wyników, a nie oddał go do Chelsea. Boruca nie opłaca się brać na 2 bramkarza, bo nigdy nie był by na stałe bramkarzem numer 1 a on by się z tym nie pogodził, bo mu zależy na grze a nie na łapaniu kasy w bogatyym klubie. Jak sam mówi w Fiorentinie, że jak nie będzie grał to może odejedzie już w zimę. A jak chcemy mieć klauna jako bramkarza to mamy Turnbulla a nie sprowadzać Fabiańskiego, który ostatnio z podobnych zagrań słynie.
Rzeczywiście teraz nie mamy dwójki dobrej, ale jak przyjdzie Delec z wypożyczenia w zimę to problem ten powinien zostać rozwiązany.

Adrian - Czw Wrz 23, 2010 1:29 pm

Nie wiem po co nam ten trzeci słupek co wczoraj stał w tej bramce
Zdecydowanie bardziej wolałbym żeby ściągnęli z wypożyczenia Taylora z powrotem i to on bronił w takich meczach albo Walker, Turnbulla powinniśmy się jak najszybciej pozbyć, nawet po prostu zwolnić go z kontraktu i tyle

nekrol - Pon Lis 29, 2010 10:58 am

Spokojnie każdemu może zdarzyć się gorszy dzień...
Dragoon72 - Nie Gru 26, 2010 11:51 am

Manuel Neur z Bayernu Levenksenburg
Lauri - Nie Gru 26, 2010 12:39 pm

Z czego? :o
Masz zamiar wymienić całą baze danych z FMa? opanuj się chłopaku i zacznij pisać bardziej treściwe posty..

torres#1fan - Pon Cze 06, 2011 6:49 pm
Temat postu: Re: Bramkarz potrzebny od zaraz
Podobno Chelsea chcę sprowadzić Sandomierskiego z Jagielloni. :mrgreen: :twisted: :rip: :cfc3: :cfc2: :cfc1:

/nie używaj tylu emotikonek, pierwsza i ostatnia reprymenda, następnym razem będzie post za 3 punkty - Adrian

Stobartczyk - Sro Sie 22, 2012 9:00 pm

Co do wcześniejszych spekulacji Lloris nie przeszedłby w roli zmiennika ale na nr1 nadałby się, co się tyczy bramkarza realnego to ponoć Courtois ma wrócić z Athletico Madryt ale wątpie żeby udało by mu się zastąpić Cecha, podobny przykład mamy z de Geą który kompletnie nie radzi sobie w ManU
bosakk - Czw Sty 02, 2014 10:35 am
Temat postu: Re: Bramkarz potrzebny od zaraz
torres#1fan napisał/a:
Podobno Chelsea chcę sprowadzić Sandomierskiego z Jagielloni. :mrgreen: :twisted: :rip: :cfc3: :cfc2: :cfc1:

Osobiście o wiele bardziej widziałbym w bramce the blues Boruca. Bardzo dobry bramkarz z ogromnym doświadczeniem. Myśle że lepszy od Czecha

PanTobias - Pon Sty 06, 2014 9:41 pm

Hehe, Sandomierski, już to widzę :D Faktycznie, jak już to prędzej Boruc albo nawet Fabiański :D
ruppert15 - Pon Sty 06, 2014 9:53 pm

No fakt, Sandomierskiego sobie kompletnie nie wyobrażam ;D
Timber777 - Pon Sty 06, 2014 10:04 pm

Boruca bym bardzo chętnie zobaczył w bramce the Blues :D
filikili - Pon Mar 10, 2014 8:24 pm

No fakt, bramkarz to by nam się przydał :) Chyba nie ma szans, że obecni dadzą sobie radę na takim poziomie :)
swarley144 - Pon Mar 10, 2014 8:34 pm

Heh, no fakt, mamy z tym ostatnio nie mały problem ;p Bez jakiegoś dobrego transferu będzie chyba niestety straszna kicha ;/
armadillo4 - Pon Mar 10, 2014 8:40 pm

Może coś się wyklaruje w najbliższym okienku transferowym. Wiecie może coś na ten temat?
grooves16 - Pon Mar 10, 2014 8:48 pm

Z tego co mi wiadomo, to żadnych przecieków nie ma. Z resztą długo jeszcze do okienka transferowego :)
Tukanman - Pon Mar 10, 2014 9:04 pm

W końcu będą musieli kogoś kupić :D Im prędzej, tym lepiej :D
kacperoskar2 - Pon Mar 10, 2014 9:12 pm

No i najpewniej tak się to w końcu skończy. Pytanie tylko kiedy to nastąpi ;p
narshall55 - Pon Mar 10, 2014 9:20 pm

A co myślicie o Fabiańskim? Podobno nie chce kontraktu z Arsenalem przedłużyć ;D
tedjed91 - Pon Mar 10, 2014 9:27 pm

Ja Fabiańskiego z miłą chęcią bym w bramce Chelsea zobaczył. Tylko, że jego forma w chwili obecnej jest wielką niewiadomą ;/
Lauri - Pon Mar 10, 2014 10:58 pm

Courtois to już się dla Was nie liczy? :roll:
kolpakor - Wto Mar 11, 2014 9:12 pm

Może za kilka lat, ale póki co nie można go zaliczyć do grona moich faworytów ;p
Polikarp50 - Wto Mar 11, 2014 9:25 pm

Też mi się tak wydaje. Chłopak świetnie się zapowiada, ale generalnie rzecz biorąc jeszcze musi popracować :)
machimuro - Wto Mar 11, 2014 9:36 pm

Dajmy mu szansę :) Kto wie, może nas zaskoczy :D
zolwozwierz - Wto Mar 11, 2014 9:44 pm

W ogóle w Belgii jest w ostatnich latach wysyp tych młodych talentów :D Teraz jeszcze ten bramkarz doszedł :D
TomRonald - Wto Mar 11, 2014 9:56 pm

Nie da się ukryć, że mają wysyp młodych talentów :D Ale mimo wszystko reprezentacja u nich póki co trochę kuleje ;p Ciekawe jak sie rozwinie ten bramkarz :D
sammyy87 - Wto Mar 11, 2014 10:19 pm

Dla mnie ten młody z Belgii jest szansą dla Chelsea :) Nie powinni go sprzedawać i niedlugo powinien być z niego konkretny bramkarz :D Szczęsny tez miał niewiele jak wchodził do bramki Arsenalu :D
Kubenn - Sro Sie 26, 2015 5:05 pm

sammyy87 napisał/a:
Dla mnie ten młody z Belgii jest szansą dla Chelsea :) Nie powinni go sprzedawać i niedlugo powinien być z niego konkretny bramkarz :D Szczęsny tez miał niewiele jak wchodził do bramki Arsenalu :D

Zgadzam się w 100% :)

dorry302 - Pią Paź 23, 2015 7:42 pm

Nie najlepiej teraz wygląda nasza forma...
miss2 - Sob Lis 21, 2015 7:03 pm

A mi się wydaje, że jest całkiem nieźle...
mirs29 - Czw Lut 18, 2016 8:31 pm

Mi też...
tentiom - Wto Kwi 26, 2016 11:37 am

No ostatnio to tak ciężko z ta formą. Ale "wrócą silniejsi" :P
SuperManiek - Czw Maj 05, 2016 4:00 pm

Oby wrócili jakkolwiek - ostatnio nie wygląda to najlepiej. My trzymamy kciuki.
talar - Wto Maj 24, 2016 9:49 pm

SuperManiek napisał/a:
Oby wrócili jakkolwiek - ostatnio nie wygląda to najlepiej. My trzymamy kciuki.

Dokładnie, popieram...

hanael5 - Sro Cze 29, 2016 3:00 pm

Będzie dobrze, zobaczycie :)
niflutyor - Czw Cze 30, 2016 8:18 am

Możliwe, a tym bardziej, że Hazard jest w formie na euro :D A może akurat Chelsea zainteresuje się którymś z Polskich piłkarzy? :D