Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Mecze - [FM] Crystal Palace vs Chelsea 17/07/2010

Adrian - Pon Lip 12, 2010 6:56 pm
Temat postu: [FM] Crystal Palace vs Chelsea 17/07/2010
W końcu zakończył się Mundial, ale nie mamy zbytniej przerwy od piłki, ponieważ już w sobotę na boisko w końcu wybiegną piłkarze Chelsea, którzy zagrają z Crystal Palace (szybko minęło, co nie). Zapewne w dość mocno rezerwowym składzie, zadebiutować powinien także Benayoun. Oczywiście bez Joeya, Ballacka, Belli, może jeszcze Deco, jeśli dogada się z Fluminense. Pewnie także bez tych co grali na Mundialu, przynajmniej niektórych. Mecz będzie taką typową rozgrzewką, nie wiadomo nic, ale gramy z dużo niżej notowanym rywalem. Mam oczywiście nadzieję, że wygramy, powiedzmy 2:0 (żeby zacząć tak jak w ubiegłym, jakże udanym sezonie). Bardziej niż zwycięstwa pragnę jednak tego by się zakończyło bez kontuzji. A Wy co myslicie?

P.S - w regulaminie nie widziałem co wpisać w [] przy meczu towarzyskim, mam nadzieję, że jest ok ;)

Patryk - Pon Lip 12, 2010 7:02 pm

Adrian napisał/a:
P.S - w regulaminie nie widziałem co wpisać w [] przy meczu towarzyskim, mam nadzieję, że jest ok ;)
rok temu pisaliśmy FM ;)

Dużo graczy jest jeszcze zmęczonych po mundialu, więc pewnie zagra kilku młodych, a w tym sezonie, jak w żadnym innym, liczę na ich dobrą grę, więc mam nadzieję, że już od początku będą błyszczeć. Szczerze? to wynik za bardzo mnie nie obchodzi :P

Adrian - Pon Lip 12, 2010 7:10 pm

poprawione
no wiem że wynik nieważny, ale nie wygrać nam po prostu nie wypada :P
ciekawe czy CA zaryzykuje i wpuści Mikela i Essiena, a może chociaż jednego
wydaje mi się, że nie powinni grać Terry, Lampard, Drogs, może Flo i Nico też, ale tym pierwszym 3 należy się jeszcze wypoczynek ;)
Benayoun niech haruje :D

DROGBA13 - Pon Lip 12, 2010 10:07 pm

Ja uważam, że w tym meczu powinno zagrać jak najwięcej młodych z których Carlo będzie chciał korzystać podczas sezonu. Teraz jest taki moment, że tym głównym daje się trochę odpoczynku, trochę odpuszcza na treningach po ciężkim turnieju, więc trzeba w jak największym stopniu przetestować tych rezerwowych, którzy będą ich zastępować w trakcie sezonu jak będzie potrzeba. Ancelotti powinien teraz jak najwięcej dać im grać, bo dowiedzieć się na jakiej pozycji jest im najlepiej, jak zachowują się podczas gry w takich meczach, jakie zagrania preferują itp. Teraz jest odbry moment, żeby Carlo naprawdę dobrze zapoznał się z grą podczas meczu naszych młodziaków, którzy mają być włączeni do kadry na zbliżający się sezon. Jest to znakomita okazja, by wyselekcjonować z nich najlepszych, którzy będą mieli możliwość bycia zmiennikami pierwszej 11.
Kociek - Wto Lip 13, 2010 1:37 am

Teraz niech grają rezerwowi, młodzież, niech pokaże się Benayoun a najlepszych zostawmy na mecze w Hamburgu i Eintrachcie ;)
Wynik raczej większej roli nie gra, ale wypadałoby wygrać niewielką różnicą bramek :)

Fan102 - Sro Lip 14, 2010 1:11 am

Dokładnie, aby sie chłopacy roztruchtali, pokopali trochę i się zgrali - bo zawsze mecz to co innego niż zwykły trening. Fajnie byłoby zobaczyc : Hutchinsona, Van Aancholta, Brume i Manciannego na obronie :D
No i Benayona na pomocy ofc :D Matica , Kakute.

Olek - Sro Lip 14, 2010 1:27 pm

Z kim jeszcze Bedą grac sparinigi przed sezonem ??
Kociek - Sro Lip 14, 2010 2:49 pm

Olek napisał/a:
Z kim jeszcze Bedą grac sparinigi przed sezonem ??

piątek, 23. lipca - Ajax Amsterdam - wyjazd
niedziela, 1. sierpnia - Eintracht Frankfurt - wyjazd
środa, 4. sierpnia - Hamburg - wyjazd

mati1467 - Czw Lip 15, 2010 1:59 pm

Mecz dopiero w sobotę, już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że będzie można gdzieś obejrzeć. Na pierwszym meczu skład będzie sporo okrojony, skoro mają nie zagrać gracze, którzy występowali w RPA.

1 Petr Cech
17 Jose Bosingwa
18 Yury Zhirkov
22 Ross Turnbull
23 Daniel Sturridge
24 Nemanja Matic
33 Alex
40 Henrique Hilario
41 Sam Hutchinson
43 Jeffrey Bruma
44 Gael Kakuta
45 Fabio Borini
46 Jacopo Sala
50 Jan Sebek
?? Yossi Benayoun

Nie wystąpią:

2 Branislav Ivanovic
3 Ashley Cole
5 Michael Essien
6 Ricardo Carvalho
8 Frank Lampard
11 Didier Drogba
12 Mikel
15 Florent Malouda
19 Paulo Ferreira
20 Deco
21 Salomon Kalou
26 John Terry
39 Nicolas Anelka

gregory266 - Czw Lip 15, 2010 4:18 pm

No czyli cały pierwszy skład nie gra i dobrze niech rezerwowi pokażą co potrafią.Jeśli chodzi o wynik wygramy 2:0 lub 3:1.Najbardziej nie mogę doczekać się meczów z HSV i Ajaxem.Chciałbym w którymś z tych dwóch meczów zobaczyć pełny skład...
DROGBA13 - Czw Lip 15, 2010 11:36 pm

A wie ktoś coś może o transmisjach :?: Będzie można zobaczyć to gdzieś na necie czy się nie zanosi :?:
Co do wyniku to myślę, że Nasze rezerwy są sporo lepsze nawet od pierwszego składu Palace i obstawiam 3-0.

Adrian - Czw Lip 15, 2010 11:49 pm

co do składu to Essien i Mikel mogą coś zagrać, przecież na Mundial nie pojechali ;)
no i wydaje mi się też, że Bosingwa nadal się leczy

Kociek - Pią Lip 16, 2010 3:39 am

DROGBA13 napisał/a:
A wie ktoś coś może o transmisjach :?: Będzie można zobaczyć to gdzieś na necie czy się nie zanosi :?:

Najpewniej w sobotę będzie wiadomo co do transmisji ;)

mati1467 - Pią Lip 16, 2010 10:51 am

Kociek napisał/a:
DROGBA13 napisał/a:

Najpewniej w sobotę będzie wiadomo co do transmisji ;)

No na razie jeszcze nie ma żadnej transmisji, ale pewnie będzie gdzieś na jakiś rosyjskich stronach :lol: Może jakości nie będzie powalającej ale powinny być mecze. Oby było lepiej ;)

gregory266 - Pią Lip 16, 2010 9:49 pm

Jutro Essien zagra na 100%. Ciekawe jak się zaprezentuje...
DROGBA13 - Sob Lip 17, 2010 12:20 am

Jak ja się stęskniłem za tym zawodnikiem. Jak przypominam sobie jak grał kiedy był zdrowy to to jest coś niezwykłego. Liczę, że od jutra będziemy widzieć takiego Michaela jak wcześniej i że kontuzje będą go już omijać, gdyż z nim w składzie Nasza gra jest sporo lepsza: skuteczniejsze rozprowadzenie piłki, cięższa do przejścia defensywa, częstsze odbiory i szybkie kontrataki i Essien dysponuje do tego fenomenalnym uderzenie z dystansu. Mam nadzieję, że jutro dobrze mu pójdzie dyrygowanie Naszym zespołem w którym będzie też miejsce dla Naszych młodziaków. Trzeba ich próbować w takich meczach, bo jak nie teraz to kiedy :?:
gregory266 - Sob Lip 17, 2010 6:19 pm

Chelsea wygrała z Crystal Palace 1:0 po golu Essiena w 60' minucie.Cały mecz to raczej przeciętne widowisko Chelsea grała lepiej od przeciwnika i mogła wygrać wyżej.Ważny gol powracającego do składu Essiena,dobrze że to on strzelił :grin: .Cóż czekamy na kolejne mecze...
Didi - Sob Lip 17, 2010 8:10 pm

Powiem tak, mecz na + dla naszych mlodych. najbardziej podobała mi się gra Surridge, wszędzie go było pełno i robił szum, momentami wyglądał jak jeździeć bez głowy ale ma predyspozycje chłopaczyna na dobrego napastnika. Liczę na więcej występów z jego strony.

osobiście zaskoczył mnie McEachran, kolejny dobrze rokujący piłkarz, naprawdę bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, nie zapominając o Bertrandzie ktory równiez zaliczyć może te zawody do udanych, mial parcie na przód i to nawet z niezlym skutkiem, parę skilsów mi zostanie w pamięci.

Matić też mi się podobał, spokoj, rozdzielał - brawa.

Ubolewam że nie zobaczylem Kakuty ani Boriniego, no ale siedzą na MS u-21 wiec lipa.

Najsłabiej Di santo chociaż w niego wierzę ale nie wiem czy będzie coś z niego.

Jak tak patrząc na tych mlodych to doszedłem do wniosku ze aż wielu transferów nie potrzeba, ewentualnie mozna kupić kogoś do środka pomocy jeszcze, bardziej ogranego od naszych młokosów.

as - Sob Lip 17, 2010 8:56 pm

kurcze można gdzie oglądnąć powtórkę meczu,ściągnąć mecz skądś
Kociek - Nie Lip 18, 2010 12:13 am

Obejrzeć raczej nie obejrzysz, pewnie tylko na stacjach zagranicznych, cały mecz trudno znaleźć. Ja znalazłem tylko bramkę i skrót: http://www.chelsea.pl/for...8433811#8433811
Fan102 - Nie Lip 18, 2010 12:29 am

Tez mi się wydaje, ze póki co potrzebny jest nam 1 transfer. Srodkowy pomocnik - ktos za Ballacka. W miejsce deco mamy Kakute ;) nasza perelke ktora zrobi szum w ataku.

Ryan Bertnard, Studge, i wlasnie Josh McEachran byli widoczni.
dobry wystep Brumy, Matica.

Zawiodl Di Santo, chlopak chyba sobie miejsca nie znajdzie w CFC.

No w obronie było troche strachu czasami.

Ajax to juz powazniejszy przeciwnik, powróci Yossi i pewnie Mancianee i Zhirkov.

@down:
Wydaje mi się, ze na Ajax nie wyjdziemy pierwszym składem, bo wieskzosc graczy nie wroci z urlpów.

DROGBA13 - Nie Lip 18, 2010 12:48 am

Dość nudne spotkanie, ale jest wygrana 1-0 po golu Essiena i mogli się pokazać młodzi, co było najważniejsze w tym meczu. Nasz coach z tego meczu może wynieść sporo cennych wniosków co do ich gry.
Ciekawe jak będzie wyglądał Nasz skład na Ajax. Rywal sporo lepszy, więc pewnie zobaczymy pierwszy skład, ale ciekawi mnie czy jakiś młodziak na tyle przekonał Carlo, że ten da mu kolejną szansę zaprezentować się jeszcze raz, tym razem przeciwko rywalowi sporo lepszemu. A jak nie to, żeby na ławce znalazło się kilku, którzy mogli by wejść w przypadku, gdyby ten mecz poszedł Nam bardzo dobrze i szybko byśmy osiągneli przewagę np. 2 bramek. :razz:

Pranzi - Pią Sie 06, 2010 9:30 pm

Kociek napisał/a:
piątek, 23. lipca - Ajax Amsterdam - wyjazd
niedziela, 1. sierpnia - Eintracht Frankfurt - wyjazd
środa, 4. sierpnia - Hamburg - wyjazd

Niestety nie oglądałem. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak poszło? :wink:

Patryk - Pią Sie 06, 2010 11:53 pm

Wyniki mówią same za siebie ;)