Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Mecze - Czy Chelsea pokona Bayern ?

Dj Tom - Pią Mar 18, 2005 2:17 pm
Temat postu: Czy Chelsea pokona Bayern ?
Czy Chelsea pokona Bayern ?
RadoGol - Pią Mar 18, 2005 3:03 pm

Z pewnością tak :wink: . Ma lepszych piłkarzy i lepszego trenrea.
yahoo4 - Pią Mar 18, 2005 3:51 pm

Mam nadzieję że tak 8)
UKI - Pią Mar 18, 2005 5:02 pm

Może być ciężko ale wygramy i pokażemy Arsenalowi jak się powinno wygrywać!!!
VEG - Pią Mar 18, 2005 6:40 pm

hmmm...bedzie ciezko...angielskie druzyny zawsze mialy problemy z ograniem niemieckich klubow :| ale wierze w Chelsea i awans do 1/2 finału :-)
jasio - Pią Mar 18, 2005 8:06 pm

będzi ciężko ale powinno się udać. BArcelona jest lepsza od Bajernu
MikeWest - Pią Mar 18, 2005 9:51 pm

Bez dwóch zdan przejdzie Chelsea!!
McLaren - Pią Mar 18, 2005 10:02 pm

Dla mnie faworytem dwumeczu jest Chelsea. Wydaję mi się,że Barcelona jest silniejsza od Bayernu. Bayern to jednak zdyscyplinowana drużyna i zawsze może zaskoczyć rywala swą dobrą grą. Bawarczycy w poprzedniej rundzie rozgrywek wyeliminowali drużyne Arsenalu, z którą przegrali w rewanżu 0 - 1,ale za to w pierwszym spotkaniu odnieśli zwycięstwo 3 - 1. Zespół Bayernu Monachium wypadł poniżej oczekiwań w meczach grupowych z Juventusem Turyn, z którymi zagrali dwukrotnie słabo. Mam nadzieje, że po meczu rewanżowym na Olympiastadion w Monachium, wszyscy będziemy szczęśliwi jak po meczach z Barceloną.
Pterodaktyl2011 - Sob Mar 19, 2005 1:41 pm

Jestem za Chelsea. Wydaje mi się że The Blues w pierwszym meczu u siebie postarają się strzelić pierwsi tak jak w meczu z Barcą, zaś na wyjeździe zagrają na remis, jeżeli się uda skontrują i strzelą bramkę, potem będą czekali na kolejne okazje. Wierzę w to że Chelsea przejdzie do półfinału tej edycjii Champions League.
Krzyniu - Sob Mar 19, 2005 1:54 pm

Oczywiscie ze pokona Bayern. Druzyny Niemieckie podobnie jak Włoskie glownie skupiaja sie na obronie a nie na ataku.A chelsea ma przeciez bardzo dobra obrone i atak Wogole jest dobrze zgrana druzyna
:mrgreen:

yahoo4 - Sob Mar 19, 2005 2:36 pm

Szymek napisał/a:
Jestem za Chelsea. Wydaje mi się że The Blues w pierwszym meczu na wyjeździe zagrają na remis, jeżeli się uda skontrują i strzelą bramkę, potem będą czekali na kolejne okazje. U siebie postarają się strzelić pierwsi tak jak w meczu z Barcą. Wierzę w to że Chelsea przejedzi do półfinału tej edycjii Champions League.

Pierwszy mecz jest w Londynie :wink:

Pterodaktyl2011 - Sob Mar 19, 2005 5:22 pm

Oj !! Już poprawiam !!
taflo4ever - Sob Mar 19, 2005 7:30 pm

przeciwnika trzeba szanowac Bayern prowadzi w Bundeslidze aleee My prowadzimy w Premiership i to my jestesmy faworytem, trzeba nie stracic bramki u siebie a na wyjezdzie cfc jest w stanie zrobic wszystko nawet wygrac 4-0 :D

pozdro-flo4ever

SOBOL - Sob Mar 19, 2005 9:58 pm

Bayern jest o klase gorszy od Barcelony tak wiec bedziemy mieli lżejszą przeprawe w przeciwieństwie do nas oni też muszą sie skupić na lidze
MikeWest - Sob Mar 19, 2005 10:28 pm

W obronie beda straszyć Kuffour i Kahn ............ Buahahahahahaha
No cóż ci dwaj mają ostatnio przednią formę ;)
Nie widze wiekszych szans dla FCB w starciu z The Blues....

Chelseak - Nie Mar 20, 2005 10:59 am

Chelsea powinna wygrac i juz!!:DD:D:D:D:D:D:D:D:D!!
golem - Pon Mar 21, 2005 5:41 pm

Chelseak napisał/a:
Chelsea powinna wygrac i juz!!:DD:D:D:D:D:D:D:D:D!!

no raczej wkońcy chelsea jest naj,naj,naj,naj,najlepsza

dawids_90 - Wto Mar 22, 2005 9:57 pm

pokona oczywiście 2 - 0
MikeWest - Wto Mar 22, 2005 10:57 pm

u siebie 3-1 a an wyjeździe 1-1 :D
CFC zawsze do przodu :D

Luka - Czw Mar 24, 2005 12:00 pm

Myślę, że Chelsea wygra. Musi się udać. Co prawda Bayern ma Kahna, no ale on też jest do pokonania!
MikeWest - Czw Mar 24, 2005 6:55 pm

Buehhehe
To żew Bayern ma kahna to tylko wozmocnienie dla Chelsea

pavel - Pon Kwi 04, 2005 7:14 pm

Ja myśle że Chelsea wygra bo jak wygraliśmy z Barcą to z Bayernem też wygramy :D :D 8) 8)
Krzyniu - Pon Kwi 04, 2005 8:43 pm

Ja mysle ze Chelsea wygra z Bayernem Monachium gdzies tak 3 do 0. Mam do was dwa pytania czy w środe 7 kwietnia odbedzie sie mecz Chelsea Bayern, czy zostal on przelozony z popodu smieci papieza. A drugie pytanie to takie czy Didier Drogba zagra juz w pierwszym meczu czy dopieru w meczu rewanzowym. Czekam na wasze odpowidzi.
pavel - Pon Kwi 04, 2005 8:49 pm

Mecz 7 kwietnia zostanie przełorzony ale czy Dider zagra w pierwszym meczy tego niewiem :wink:
Kicky - Wto Kwi 05, 2005 8:56 pm

W Bayernie prawdopodobnie nie zagra Pizarro a występ Makkaya stoi pod znakiem zapytania więc bądźmy dobrej myśli.Mamy dobry, zgrany zespół, dobrych piłkarzy i kibiców którzy cały czas dopingują "The Blues", czego nam jeszcze trzeba. Do boju Chelsea :!: :!:
VEG - Sro Kwi 06, 2005 10:45 pm

bardzo dobry mecz Chelsea.. w tym 1 meczu Bayern nic nie pokazal...chociaz czuje lekki niesmak ostatniej akcji meczu gdzie Carvalho ewidentnie zfaulowal Ballacka... no coz.. oby jak najmniej takich akcji... ale rewanz bedzie ciekawszy :D pozdro dla wszystkich kibicow :D
Nienor - Sro Kwi 06, 2005 11:41 pm
Temat postu: Brawo
To był dobry mecz, ale wygrana 4:1 byłaby jeszcze lepsza ;) . Życzę The Blues zwycięstwa w Monachium. I brawa dla Lamparda!!! Oby tak skutecznie grał w rewanżu!!!
El Moro - Czw Kwi 07, 2005 8:22 am

Wynik jak z Barca ale w Hiszpanii przegralismy 2:1.Teraz myśle, że bezproblemu wygramy z Bayernem na wyjezdzie :wink:
McLaren - Pią Kwi 08, 2005 6:19 pm

No i zwycięstwo. Mecz był zacięty, ale nie dokońca wyrównany. Szczęście uśmiechnęło się pod koniec meczu do Bawarczyków. Karny pod sam koniec meczu...i bramka Ballacka przywraca Niemcom nadzieję na awans. Świetny mecz Lamparda. Frank udowodnił już po raz kolejny, że jest znakomitym technikiem. Oliver Kahn miotał się w bramce, ale nic z tego nie wynikało, bo padały kolejne bramki. Brawa dla The Blues! Przed reważnem są naprawde w komfortowej sytuacji.
MikeWest - Pią Kwi 08, 2005 8:55 pm

Szwaby oszukiwaly i kopaly anszych gdy tylko sędzia Shrek (zwz na posture i wyglad ;) ) nie patrzyl.
Jest to naprawde przykre :/
Mam andzieje że jak wróci Matej to razem z Didierem (który wcale neir ozegral dobrego emczu :/ ) pokażą pajacom z bawarii gdzie ich miejsce!

bags - Sob Kwi 09, 2005 11:11 am

i znów był dobry mecz lamparda wogóle chelsea jest mistrzem :D
maciek - Sob Kwi 09, 2005 11:32 am

Chelsea już pokonała Bayern, ale narazie tylko w pierwszym meczu. Ten wynik jest jednak neutralny, bo wystarczą dwa głupie błędy w obronie i już możemy się żegnać z Ligą Mistrzów. Na pewno w drugim meczu nie możemy zlekceważyć drużyny z Niemiec. Bo jak napisałem możemy odpaść. Ja typuje wynik w drugim meczy 3 - 1 dla dyżyny Chelsea Londyn. :D
UKI - Nie Kwi 10, 2005 9:20 am

No niestety Chelsea - Bayern 4-2. Wszyscy nażekamy na to, że nie powinno być karnego. Lecz moim zdaniem 4-2 to wcale nie jest zły wynik wręcz przeciwnie. Chelsea słynie ze swojej wspaniałej obrony i bawarczykom bedzie bardzo ciezko strzelic 2 bramki a nawet jak sie im to uda to mamy wspaniałych atakujących Drogbe, Gudjohnsena, Kezmana, Lamparda chociaż to pomocnik ale jest bardzo skuteczny podobnie jak Joe Cole czy Duff. Bayern teoretycznie nie ma juz szans ale jak to bedzie? to się okaze juz niedlugo. Mam nadzieje że nie przytrafi sie nam żaden pech i pewnie awansujemy do kolejnej rundy. Jak wyeliminowaliśmy Barce to jesteśmy w stanie poonać każdego i mamy duże szanse na wygranie LM. Jak Robben wróci będziemy już całkiem nie do zatrzymania. Ale jeżeli trzeba niech leczy sie długo ale skutecznie by znowu nie zostal odrazu kontuzjowany jest to najlepszy skrzydlowy The Blues i bardzo dobry zawodnik na przyszlosc nie moze on tyle czasu tracic na leczenie. Robben wracaj do zdrowia.
MikeWest - Pon Kwi 11, 2005 8:19 pm

Mam nadzieję że tym razem nasi nie dadzą sobie narzucić stylu (perfidnego dodajmy) drużyny Bayernu. Mogloby to sie źle skończyć. Oczekuję że CFC na początku meczu coś strzeli i mecz potoczy się po anszej myśli...Osobiście pragen wielkiej glorii jednak doskonale rozumiem i prawdopodną taktyke i sklad wiec remis i awans do anstepnej rundy jak najbarzdziej mnei ucieszą ;]
jawoe - Wto Kwi 12, 2005 7:24 pm

chelsea spokojnie pokona bayern bedzie zaciety mecz chelsea wygra 2:1 bramke strzeli drogba i terry
MikeWest - Wto Kwi 12, 2005 9:44 pm

i już sie pomylileś :P
Chelsea wyra to oczywiste i awansuje
jets przerwa jest 1-0 dla nas po golu Lampsa i znowu zmylce Lucio
Bronimy się mądrze i ladnie bo po co atakować
Szkoda widac ze Drogba nie ma szybkości coś mu z kolanem
Ale imponują mi Carvalho i Makelele :D

VEG - Wto Kwi 12, 2005 11:29 pm

Spotkanie rewaznowe... piekny mecz w wykonaniu Bawarczykow...rownie piekny w obronie i kontrataku CHelsea... bardzo dobry wystep obrony z wyjatkiem Hutha ktory czul presje na boisku....dzieki za te 2 bramki i dreszczyk emocji podczas meczu a teraz ide spac bo za duzo wypiwszy i jak wyjde na dwor to bede calowal ludzi z radosci po awansie do 1/2 finalu mojego kochanego klubu pozdro for all :D
Nienor - Sro Kwi 13, 2005 1:27 am

Czy nie uważacie że sędzia przedłużał ten mecz tylko po to, żeby Bayern strzelił zwycięską bramkę i wyszedł ze swojego stadionu z twarzą?
Brawa dla najlepszego klubu na świecie za zasłużony awans do półfinału.