Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Mecze - [EPL] Chelsea vs. Aston Villa 27.03.2010 r.

DROGBA13 - Sob Mar 27, 2010 12:34 am
Temat postu: [EPL] Chelsea vs. Aston Villa 27.03.2010 r.
Jeszcze większość z Nas jest przy Naszym dobrym meczu z Portsmouth, jednak rywal z najwyższej półki to nie był, nie ta forma i cały czas wszystko jest przeciwko nim, więc ten pogrom nie był dziełem przypadku czy Naszej jakieiś nadzwyczajnej gry, ale sytuacji w ekipie Pompey. Teraz nadszedł czas, by pokazać, czy chcemy tego mistrza czy nie. Mecz jutro o 16 na SB powinien trochę bardziej umożliwić Nam poznanie obecnej prawdziwej formy Naszych, bo ten z Portsmouth jak wcześniej pisałem, by troche nie miarodajny. :razz: Aston znajduje się na 7 miejscu w tabeli na wskutek kilku słabszych meczy, które ostatnio przytrafiły się ekipie O'Neilla. Jednak myślę, że jest to zespół, który dalej chce powalyczć o to świetne 4 miejsce dające możliwość gry w eliminacjach do CL, a strata wynosi tylko 4 pkt, a dodatkowo chyba w Anglii nie trzeba zaspecjalnie mobilizować zespołów do meczy przeciwko Chelsea dlatego, że wygrać z Nami chce każdy. My natomiast tak samo jak Aston potrzebujemy pkt., jednak Nasz cel na ten mecz jest tylko jeden - 3 pkt. Teraz każda strata pkt. będzie bardzo bolesna, więc innego celu niż wygrana być nie może. A warto wygrać, również dlatego, że Bolton u siebie może spróbować wyrwać pkt. ManU, co pozwoliło by Nam na powrót na fotel lidera.
Wydaje się, że sobotnia potyczka ma tylko jednego faworyta. Mimo iż Aston Villa to bardzo niebezpieczny przeciwnik z aspiracjami na Ligę Mistrzów to jednak piłkarze Martina O’Neilla pokazali w dwóch ostatnich meczach, że ze starć z niżej notowanymi drużynami nie zawsze potrafią wyjść zwycięsko. Tak zdążyło się w potyczkach na własnym stadionie z Wolverhampton (2:2) oraz Sunderlandem (1:1).
Gospodarze przegrali w tym sezonie w Birmingham 1:2. Kibice The Villans pamiętają zapewne fantastyczne widowisko z grudnia 2007 roku, kiedy ich ulubieńcy zremisowali w Londynie z Chelsea 4:4.
Obstawiam na jutro zwycięstwo 2-1, może 3-1 i liczę, że znów do zwycięstwa poprowadzą Nas grajacy ostatnio świetnie: Dider i Flo. :cfc1:

Krzychu - Sob Mar 27, 2010 8:53 am

Jesli tego nie wygramy to mozemy zapomniec o tytule juz, bo z taka forma gonic Man Utd i Arsenal, majac przed soba mecze na OT i Anfield bedzie czyms wlasciwie niemozliwym, zwlaszcza, ze mamy najtrudniejszy terminarz z pierwszej trojki.
Adrian - Sob Mar 27, 2010 9:28 am

Właśnie w AV wypadło ostatnio 3 kluczowych graczy - Dunne (który strzelił jedną z bramek w meczu z nami), Milner i Agbonlahor - to również powinno nam pomóc, nie ma innej opcji niż wygrana, myślę że z motywacją na mecz nie będzie problemów ;)
Camill - Sob Mar 27, 2010 1:50 pm

Bardzo, ale to bardzo ważny mecz. Należy to po prostu wygrać, nabrać pewności siebie i jechać z podniesionym czołem na Old Trafford. A łatwo nie będzie na pewno, bo Aston Villa nie odda łatwo trzech punktów. Spodziewam się dzisiaj dużej ilości fauli i małej liczby goli. Nie ma też co liczyć na festiwal strzelecki Drogby, bo Villa posiada odpowiednich obrońców aby powstrzymać naszego snajpera. Może Lampard coś ustrzeli z dystansu wreszcie? Jedno jest pewne... Będzie CHOLERNIE ciężko, ale Chelsea zawsze miała mentalność zwycięzców i właśnie między innymi za to ich przecież kochamy : ) Nie obraziłbym się na powtórkę sprzed roku, kiedy wygraliśmy pewnie 2:0 : )
C'MON CHELSEA!

jojo8 - Nie Mar 28, 2010 1:51 pm

Wspaniały mecz! 7-1 robi wrażenie( osobiście żałuję, że nie ma czystego konta :wink: ). Cieszą aż 4 gole Lampsa. Co tu dużo mówić-koncertowo! :smile: Jeżeli będziemy tak grać dalej, to mamy realne szansę na mistrzostwo. :cfc1:
DROGBA13 - Nie Mar 28, 2010 6:13 pm

Świetny mecz i jak tak patrzę na wynik z ostatnich Naszych dwóch meczy ligowych teraz zaczynam bardziej żałować tej porażki z Interem. Z taką grą jak wczoraj było by każdemu ciężko Nas zatrzymać. Ale za to mistrza musimy wygrać i mam nadzieję, że już w najbliższej kolejce na OT udowodnimy, że mistrz będzie NASZ.