Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Mecze - [CL] Inter Milan vs. Chelsea FC 24.02.2010 r.

true_blue - Pią Gru 18, 2009 1:12 pm
Temat postu: [CL] Inter Milan vs. Chelsea FC 24.02.2010 r.
stalo sie. Emilio Butragueno odczytal podczas losowania par 1/8 finalu LM nazwe Chelsea FC zaraz po Interze Mediolan. nie ukrywam, ze podswiadomie przeczuwalem takie rozwiazanie, gdyz historia futbolu pokazuje, iz ta dyscyplina sportu kocha wszelkiego rodzaju 'smaczki' i podteksty.
Jose Mourinho, czyli trener uwielbiany przez wszystkich (ewentualnie 99%) kibicow The Blues, a takze przez pilkarzy, ktorzy mieli z nim przyjemnosc pracowac (vide komentarz Lamparda po meczu z Arsenalem, iz po tym zwyciestwie 3:0 poczul sie PRAWIE jak za czasow The Special One) wraca na Stamford Bridge, gdzie zostanie z pewnoscia cieplo przyjety. oby jednak ta goscina zakonczyla sie na wystawnym obiedzie i brawach od kibicow, bowiem Inter Mediolan bedzie stanowil niezle wyzwanie dla ekipy CA.
co wiecej, nasz excoach przywiezie ze soba gracza, ktory jak powszechnie wiadomo znajduje sie w kregu zainteresowan wlodarzy The Blues - Mario Balotelli'ego. na pewno dobre wystepy tego pilkarza przeciwko ekipie z zachodniego Londynu moga sie przyczynic do jego ewentualnego transferu (chyba, ze nastapiloby to juz zima ale w obecnej sytuacji nie wydaje sie mozliwe, aby prezes Moratti dal zielone swiatlo takiej transakcji).
Inter Mediolan jest najprawdopodobniej najlepszym obecnie wloskim zespolem, aczkolwiek wage tego sformulowania oddaje niedawna konfrontacja z FCB, gdzie pilkarze Internazionale Milano wypadli absolutnie bezbarwnie (z 2iej strony byla to TA 'mistyczna' Barcelona).
nawet probujac zachowac obiektywizm i tak para Chelsea FC vs. Inter Mediolan wydaje sie najciekawsza sposrod wszystkich dzis rozlosowanych, a na pewno jest w 1szej trojce uzupelniana przez zestawienia: AC Milan vs. Manchester United oraz Real Madryt vs. Olimpique Lyon.
czasu na rozpracowanie rywala pozostalo sporo, bo ok 2 miesiecy, a ktoz ma znac lepiej specyfike wloskiej calcio niz Carlo Ancelotti, a wiec....do pracy! ;)

Patryk - Pią Gru 18, 2009 2:23 pm

Trochę się pośpieszyłeś z tym tematem ;p

Edit: zawsze można było tutaj napisać :) , bo do lutego to ten temat pewnie będzie gdzieś na drugiej stronie ;d

ale co do samego losowania to mogło być łatwiej, ale chciałem, abyśmy wylosowali Inter ze względu na Jose. Do tego Inter nie jest zbyt mocny na arenie europejskiej, więc powinniśmy awansować dalej. Oczywiście wszystko (przez te dwa miesiące) może się zmienić.

true_blue - Pią Gru 18, 2009 2:41 pm

chyba nie bylo sensu zakladac tematu "Para losowania CFC - Inter" aby wymienic sie spostrzezeniami odnosnie tego wydarzenia, a tak ewentualnie bedzie mozna do niego w lutym wrocic ;)
DROGBA13 - Pią Gru 18, 2009 10:32 pm

No mogliśmy trafić lepiej, ale jak Inter pokazuje w tym sezonie to jest jak najabrdziej do pokonania. Powrót Jose to będzie również niezywkle ciekawym wydarzeniem. Jest to mój jeden z ulubionych trenerów, jest to fenomenalny coach jednak liczę, że nie pokaże tego w starcia z Nami, a Nasi nie okażą mu sentymentów na boisku i pokażą, że w tym roku nikt nie jest nam straszny. :razz:
jojo8 - Pon Gru 21, 2009 8:16 am

No ale jeśli nie potrafimy wygrać z WHU, to co będzie z Interem :?: Powiem szczerze, że boję się o ten mecz. :cry:
DROGBA13 - Pon Gru 21, 2009 11:47 am

Jeżeli będziemy grać z Nimi tak jak gramy ostatnio to nie mamy czego szukać w tych pojedynkach. Pomimo, iż Inter jest jak najbardziej do ogrania to grając tak jak w ostatnich meczach to moglibyśmy mieć problemy nawet w LE. Musimy wrócić do tego co graliśmy na początku, bo inaczej ten sezon będzie stracony.
corrny - Pon Gru 21, 2009 1:10 pm

Do meczu zostały dwa miesiące...
DROGBA13 - Czw Lut 04, 2010 6:18 pm

Cytat:
Inter vs Chelsea (analiza)
Niebawem to na co wszyscy fani piłki nożnej na całym świecie czekają. Najlepsze drużyny Europy zmierzą się fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Spośród ośmiu pojedynków, kilka szczególnie przykuwa uwagę fanów. Jednym z nich jest mecz włoskiego Interu z angielską Chelsea. Przyjrzyjmy się z bliska aktorom tego spektaklu.

Obie drużyny to formacje gwiazd. Nie wszystkie błyszczą ale możemy się spodziewać że w tak ważnych meczach dadzą z siebie wszystko.

Przypuszczalna ustawienie drużyn:
Chelsea 4-5-1 lub 4-4-2
Inter 4-3-3 lub 4-4-2

Bramka

Zarówno Peter Cech jak i Julio Cesar są jednymi z najlepszych bramkarzy na świecie.

Peter Cech - nigdy w pełni nie odzyskał fenomenalnej formy, w której był przed urazem czaszki. Wydaje się, że lata jego świetności powoli przemijają aczkolwiek nadal jest postrachem snajperów.

Julio Cesar – tak jak cała drużyna jest ostatnio w fenomenalnej formie, która rośnie z meczu na mecz. Podczas derbów z Milanem obronił kilka bardzo ważnych piłke w tym karnego.

Postawa bramkarzy wydaje się w tym meczu kluczowa, gdyż jeden błąd może przesądzić o wyniku spotkania.

Nasza ocena: Inter – Chelsea 1:0 w starciu bramkarzy.

Obrona

Formacja, w której doświadczenie dopełnia młoda krew.

Chelsea – filar obrony I kapitan drużyny John Terry znalazł sie ostatnio pod ostrzałem mediów co może zaszkodzić jego drużynie. Kontuzji w meczu z Burnley doznał Ashley Cole, ale wydaje się, że w Lidze Mistrzów zagra. Poza tymi problemami obrona Chelsea to skała. Jej zawodnicy potrafią zarówno doskonale bronić jak i zdobywać bramki ze stałych fragmentów gry (Ivanovic, Terry) jak i mocno atakować skrzydłami (Cole).

Inter – podobnie jak przeciwnicy dysponuje świetną obroną. Jedynym mankamentem może okazać się lewe skrzydło, na którym najprawdopodobniej wystąpi Santon. Stałe fragmenty gry to także mocna strona tej obrony (Lucio, Samuel), a Maicon na prawym skrzydle to niemal dodatkowy napastnik.

Nasza ocena: Inter – Chelsea 1:1, czyli w obronie remis.

Środek pola

Tu tak naprawdę rozegra się walka o awans do dalszej fazy Ligi Mistrzów. Obie drużyny są w tej formacji osłabione ale zmiennicy mogą pokazać zęby.

Chelsea – kontuzja Essiena i słabszy okres Lamparda wydaja się być szansa dla przeciwników. Nie wolno jednak zapominać że Lampard jest geniuszem środka pola i zawodnikiem , którego Mourinho chciał najbardziej w Interze. Ballack, Malouda to silne strony, ale Deco jest daleki od życiowej formy.

Inter – Stankovic to zawodnik nieobliczalny, potrafiący wspiąć się na wyżyny w ważnych meczach i to jego brak może być dla zespołu z Mediolanu najbardziej odczuwalny. Środek Interu to defensywni pomocnicy: Zanetti, Cambiasso, Motta i Munturai. Występ pierwszej dwójki jest pewny i są to bardzo mocne strony drużyny. Muntari i Motta – to w tej chwili dwa znaki zapytania. Ich forma jest bardzo nierówna i ciężko zgadnąć, który wystąpi. Atak w tej formacji reprezentuje fenomenalny Wesley Sneijder, który jest w Interze prawdziwą gwiazdą i gdy tylko jest na boisku Inter wygrywa.

Nasza ocena: Inter Chelsea 1:1, czyli znowu remis (ale z lekkim wskazaniem na Inter).

Atak

Chelsea – Drogba i Anleka to zawodnicy, którzy gdy tylko dostaną piłkę są dużym zagrożeniem dla każdej obrony. Mogą grać razem w ustawieniu 4-4-2 lub osobno przy taktyece 4-5-1. Drogba może być nieco zmęczony po PNA, ale z pewnością sztab Chelsea zrobi wszystko by odzyskał pełnię sił. Anelka jest jak maszyna do zdobywania goli i każdy jego kontakt z piłką zwiastuje bramkę. Rezerwowy Salomon Kalu jest zawodnikiem bardzo szybkim i może występować także jako skrzydłowy – napastnik przy grze w formacji 4-5-1.

Inter – absolutnym hitem stycznia był transfer Gorana Pandeva. Świetnie wprowadził się do zespołu i już tworzy zgraną parę z Diego Milito. Z PNA wrócił Samuel Eto’o i wydaje się że Mourinho zagra trzema napastnikami. Na ławce czeka Balotelli, który mimo ciężkiego charakteru miewa przebłyski geniuszu.

Nasza ocena: W tej formacji także remis Inter – Chelsea 1:1.

Trenerzy

Carlo Ancelotti miał wspaniały start z Chelsea i wydaje się, że ta drużyna jest dla niego stworzona. Zna Inter z meczów w lidze włoskiej z Milanem i jest genialnym strategiem.

Jose Mourinho jest trenerem, który był architektem budowy nowej Chelsea Londyn. Zna zawodników i ich styl gry. Ta wiedza może okazać się bezcenna.

Nasza ocena: Inter – Chelsea 1:1, w pojedynku szkoleniowców.

Podsumowanie Inter – Chelsea 5:4

Ten dwumecz na pewno będzie wielkim widowiskiem i pojedynkiem dwóch równorzędnych drużyn. Obie dominują w ligach krajowych i są w świetnej formie. Obie składają się z doskonałych zawodników i mają trenerów z najwyższej półki.

Chelsea gra od czasów Mourinho w wielkim stylu i jest z pewnością jedna z najlepszych drużyn globu. Solidna obrona, fantastyczny środek pola i żądła które kłują wszystkie bramki sprawiają, że Chelsea to drużyna bardzo trudna do pokonania.

Inter to drużyna od wielu lat niemogąca przełamać psychologicznej bariery w Lidze Mistrzów. To zespół, która do niedawna mimo wielu gwiazd w składzie grał bez polotu i często męczył się ze „średniakami”. W tym sezonie jednak Jose Mourinho dokonał cudu. Inter stał się drużyną, która zawsze walczy do końca, potrafi utrzymać się przy piłce a zawodnicy uwierzyli w swoje możliwości i po odejściu Ibrahimovica grają bardziej zespołowo.

Przy tak wyrównanych składach o losie tych spotkań mogą decydować czynniki psychologiczne i odrobina szczęścia. Komu ono dopisze? Okaże się 24 lutego i 16 marca.

Źródło:serieA.pl
Autor: Maciej Michalak

Jak ja patrzę na te zespoły to wydaje mi się, że Chelsea jest lepszym zespołem i jeżeli będzie forma to właśnie my znajdziemy sie w 1/4 CL. Inter co rok zapowiada walkę w Lidze Mistrzów jednak nie idzie im to zaspecjalnie dobrze i liczę, że podobnie będzie i teraz a magia Mourinho nic nie da. :razz:
A co wy sądzicie na temat tej analizy i tego meczu. :razz:

jojo8 - Czw Lut 18, 2010 9:33 pm

No to czas odświeżyć temacik :grin: . Jako, że do meczu został niecały tydzień, postanowiłem, że coś napiszę :smile: . Co do samego meczu, jestem nastawiony na sporawą dawkę emocji. Gramy w Mediolanie, więc Inter będzie chciał wykorzystać atut własnego boiska. Obie drużyny prowadzą w ligowej tabeli( co prawda Duma Londynu tylko jednym punktem, a Nerrazurri aż siedmioma), więc rywalizacja powinna być ciekawa. Wynik typuję na 1-1 lub 2-1 dla którejś z drużyn :wink: .
Kociek - Pią Lut 19, 2010 7:03 pm

Inter prowadzi większą ilością punktów, lecz liga włoska to nie to samo co angielska. Ciekawi mnie to, czy w tym meczu zagra już Essien. Jest konieczny na chwilę obecną. Na razie mój wstępny wynik to 2:1 lub 3:1 dla The Blues.
DROGBA13 - Pią Lut 19, 2010 10:36 pm

Ja nie mogę się doczekąć tego meczu w którym zmierzymy się z Jose. Dla mnie to wielki trener, którego bardzo szanuję i lubię. Liczę na fantastyczne widowisko, które te 2 zespoły są w stanie Nam zapewnić. Pierwsze spotkania 1/8 CL obfitowały w wiele emocji-odbyły się 4 bardzo fajne mecze w tym fenomenalne spotkanie nieskutecznego Milanu z bardzo skutecznym ManU.
Jednak przede wszystkim ważny jest wynik-ważniejszy niż piękne zagrania itp. Chciałbym, co oczywiste wygranej, jednak wiem, że naprzeciw Nam stanie zespół, który w tym roku ma za zadanie osiągnąć coś w CL, w której w ostatnich latach odnaleźć się nie mogli. Mają bardzo dobry skład, którym dowodzi świetny coach, który jest w stanie z tych zawodników zrobić fajny, mocny zespół. Jednak w żadnym razie nie sądzę, iż jesteśmy na straconej pozycji. Mamy lepszy zespół, który również chce w tym roku dojść bardzo daleko w CL(czyt. wygrać pierwszy raz w hisotrii). Wydaje się, że jesteśmy faworytami nawet w Mediolanie. Liczę, że postaramy się już tu o wygraną i strzelimy 1 może 2 bramki, które utrudnią zdecydowanie zadanie Interowi. Jose podkreśla, że zna dobrze Chelsea, że wie, iż jest to świetny zespół, jednak my też znamy go i liczę, iż równiez wykorzystamy dobrze swoją wiedzę i pokonamy Mediolańczyków.
Ciekaw też jestem jak spiszemy się w meczu z Wolves, który mam nadzieję pokaże Nam, że znajdujemy się w naprawdę dobrej formie, gdyż po stratach pkt. w ostatnim czasie z Hull i Evertonem chciałbym się upewnić, że wszystko jest ok.
Obstawiam 1-0, bądź (co bym wolał) 2-1, które będzie gorszym wynikiem dla Interu. Już nie mogę się doczekać tych meczy, które mam nadzieję dobrze rozpoczną Naszą batalię o to, by podajże w sobotni, majowy wieczór udowodnić, że jesteśmy najlepszym zespołem w Europie i oby w tym roku żaden sędzia Nam nie przeszkadzał, nie chciał stać się główną gwiazdą Naszych meczy a Europa będzie Nasza :!: :mrgreen:

true_blue - Pią Lut 19, 2010 11:59 pm

24 lutego odbedzie sie 1sza odslona naprawde zacietego pojedynku, w ktorej moim zdaniem padnie wynik remisowy (0:0, 1:1).
ciezko wytypowac, ktora z druzyn ma wieksze szanse na koncowy triumf w dwumeczu, gdyz zarowno Ancelotti swietnie zna Inter, jak i Mourinho Chelsea. ponadto, obie druzyny maja zblizony potencjal kadrowy (aczkolwiek, co do przytoczonej przez DROGBA13 analizy, uwazam ze nasza linia pomocy goruje nad wloska).
takze na obu zespolach spoczywa ogromna presja wyniku - Inter ma niesamowite parcie, aby w koncu ugrac cos w CL (Moratti glownie po to zatrudnil Jose, a pozegnal sie z triumfujacym ale tylko na krajowym podworku Mancinim), natomiast The Blues (Roman^^) pragna w koncu ponownie dostac sie do finalu i tym razem go nie przegrac.
w meczu na San Siro bierzmy przyklad z ManU, liczmy na dobre sedziowanie i...oby Inter byl naszym 1szym i nie ostatnim przystankiem w fazie play off ;)

keicam - Sob Lut 20, 2010 6:03 pm

Czy wybiera sie ktos do Mediolanu ?
Jezeli tak prosze o kontaky Ja mam samolot z Katowic w srode o 6.05 rano.
Always Blue !!!

Frankieciara - Nie Lut 21, 2010 6:59 pm

wejdz na forum stowarzyszenia
http://chpl.linuxpl.eu/forum/index.php
kilka ludzi leci na ten mecz;) i z tego co wiem tym samym samolotem

jojo8 - Nie Lut 21, 2010 7:46 pm

Macie rację. Liga włoska to nie to samo co Premiership. Włosi grają ociężale,ich gra rzadko wprawia w zachwyt. Do czego zmierzam? Jeśli zagramy ofensywnie od pierwszych minut, narzucimy im własny styl gry, to witam w 1/4! :cfc1:
JFH - Pon Lut 22, 2010 11:49 am

keicam napisał/a:
Czy wybiera sie ktos do Mediolanu ?
Jezeli tak prosze o kontaky Ja mam samolot z Katowic w srode o 6.05 rano.
Always Blue !!
Frankieciara napisał/a:
wejdz na forum stowarzyszenia
http://chpl.linuxpl.eu/forum/index.php
kilka ludzi leci na ten mecz;) i z tego co wiem tym samym samolotem
dokłądnie tak !!

odezwij sie, kontakt na pw

jojo8 - Wto Lut 23, 2010 5:06 pm

Mecz już jutro. Spodziewam się wielkiej walki z obu stron. Mam nadzieję, że konfrontacja w Mediolanie przebiegnie po myśli The Blues. Pozostaje tylko trzymać kciuki!
DROGBA13 - Wto Lut 23, 2010 8:36 pm

Cytat:
Jednym z największych wydarzeń tej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów będzie spotkanie mistrza Włoch Interu Mediolan prowadzonego przez Jose Mourinho ze zmierzającą po mistrzostwo Anglii Chelsea Londyn, czyli byłą ekipą portugalskiego szkoleniowca.
The Special One z The Blues rozstał się 20 września 2007 roku, po czym po kilkumiesięcznej przerwie zdecydował się na przygodę z Interem Mediolan. We Włoszech poza ciągłymi kłótniami z arbitrami oraz prezydentami i działaczami innych klubów udało mu się wywalczyć do tej pory jedynie mistrzostwo i Superpuchar kraju, co patrząc na ostatnie obfite lata w wykonaniu Nerazzurrich, w których tradycyjnie dostarczali oni Scudetto do niebiesko-czarnej części Mediolanu, nie jest osiągnięciem szczególnym.
Niedawno po drugiej stronie barykady działał Carlo Anceotti, czyli aktualny szkoleniowiec prowadzącej w tabeli Premier League Chelsea. 50-letni opiekun po niemal ośmiu latach pracy z Milanem zdecydował się podjąć kolejnego wyzwania i po raz pierwszy w karierze objął drużynę zagraniczną. Efekt jego pracy jest niemal natychmiastowy, bo już w pierwszym roku Ancelotti ma szansę na wywalczenie mistrzostwa kraju, wygranie Ligi Mistrzów oraz zdobycie Pucharu Anglii, a jedynym trofeum na jakie nie ma już nadziei pozostaje Puchar Ligi.
Priorytetowe pozostają jednak dwa pierwsze cele, czyli triumf na krajowym podwórku i zwycięstwo na arenie europejskiej. Zresztą oba kluby, które dane nam będzie oglądać w środę na boisku czekają na upragniony sukces w Lidze Mistrzów z wielkim utęsknieniem. Chelsea jeszcze nigdy w swojej historii nie wygrała najważniejszych klubowych rozgrywek w Europie, a Inter na triumf w nich czeka od 1965 roku, gdy jeszcze były nazywane Pucharem Europy Mistrzów Krajowych.
Zresztą zwycięstwo w tych rozgrywkach było celem jaki Massimo Moratti, prezydent Interu, postawił Mourinho, gdy ten obejmował jego drużynę przed poprzednim sezonem. Portugalczyk na razie nie był w stanie spełnić oczekiwań w pierwszym sezonie pracy odpadając już w 1/8 finału, po dwumeczu z Manchesterem United. Co więcej w konfrontacjach z największymi europejskiego futbolu, z którymi w ostatnich dwóch latach mierzył się zespół z Mediolanu, Interowi ani razu nie udało się zdobyć gola, remisując na swoim terenie 0:0 z Manchesterem United i Barceloną oraz przegrywając na wyjazdach z tymi drużynami w stosunku 0:2.
Tym razem także to nie mediolańczycy są faworytem dwumeczu, jednak mało jest śmiałków, którzy z góry skazywaliby ich na odpadniecie z Ligi Mistrzów. Inter pod wodzą Mourinho teoretycznie nie spełnia pokładanych w nim nadziei, ale specjaliści podkreślają, że Portugalczyk w ciągu kilkunastu miesięcy pracy zdecydowanie podniósł jakość piłkarską mistrza Włoch, co może zaprocentować w kolejnych latach. Najwięksi optymiści po stronie włoskiej liczą oczywiście także, że szkoleniowiec bezbłędnie wskaże słabe strony swoich byłych podopiecznych i w pojedynku przeciw nim nastawi perfekcyjnie zawodników Interu. Naszym zdaniem ten mecz zakończy się jednak remisem.
Typ Goal.pl: 0:0
źródło : Goal.pl

Tu kolejna analiza tych meczy, które przez wielu sa uznawane za największe hity 1/8 CL. Co do ostatnich meczy obydwu zespołów to nie grają one swoich 100 %, jednakże gra Interu wydaje się trochę słabsza. Ostatnie 3 mecze Mediolańczyków zakończone zostały remisami. Obydwa zespoły mają trochę problemów kadrowych, co może mieć spore znaczenie dla losów tych spotkań, jednak ja uważam, że z tego dwumeczu to My wyjdziemy zwycięsko.
Jutro obstawiam 2-1 dla Nas i kolejne trafienia Tito, który jest w wysokiej formie(fajnie by było gdybym znów trafił wynik i Naszych strzelców, jak w meczu z Wolves :razz: ).

Adek goku - Sro Lut 24, 2010 6:01 pm

Jak nic 1:3 dla Chelsea ! :D
Adrian - Sro Lut 24, 2010 6:46 pm

pozostały 2h bez jednej minuty :D
mam nadzieję na zwycięstwo ew. remis :)

DROGBA13 - Sro Lut 24, 2010 10:45 pm

Miało być 2-1 i jest tylko, że to miało być dla Nas. Spodziewałem się lepszej gry The Blues, lepszego Drogby, a tu niestety się nie udało. Szkoda też straty Cecha. Oby w rewanżu było lepiej. Chciałbym 2-0 dla Nas.
jojo8 - Sro Lut 24, 2010 10:49 pm

Niestety, pierwszy mecz przegrywamy na San Siro 1-2. Nie jest źle, aczkolwiek porażka nigdy nie satysfakcjonuje. Co do zawodników, oto moja propozycja oceny w skali 1-10
1.Cech-4
2.Carvalho-6
3.Ivanowic-7
4.Terry-4
5.Ballack-3
6.Obi Mikel-3
7.Lampard-4
8.Malouda-4
9.Kalou-3
10.Drogba-3
11.Anelka-3
Oceniałem tylko podstawową jedenastkę, gdyż zarówno Strurridge jak i Hilario nie mieli okazji się zaprezentować. Podsumowując: w ataku słabo, w obronie dziury, które trzeba załatać do 16 marca. Pozostaje mieć nadzieję, że w Londynie, będziemy cieszyć się z awansu :wink: .

true_blue - Sro Lut 24, 2010 10:51 pm

mecz od poczatku ulozyl sie po mysli Wlochow, po wymanewrowaniu Terry'ego zdobyli bramke i mogli spokojnie grac 'po swojemu', czyli niemal w komplecie na wlasnej polowie, czekajac na okazje do kontry (mozemy dziekowac Eto'o za wybitne spartolenie okazji jaka jeszcze grajac w FCB wykorzystalby stojac tylem). w 2iej polowie nie liczac krotkotrwalego stanu 1:1 obraz gry wygladal podobnie.
bardzo rozczarowal Lampard (a wlasciwie jego brak na boisku, rozgrywanie pilki probowal brac na siebie Anelka biegajac po calym placu gry), rowniez Terry nie powinien dac sie tak latwo zmylic Milito, Drogba takze nie pokazal nic godnego uwagi poza rzutem wolnym w 1szej polowie, ktory o malo co nie zamienil sie w gola, decyzja o wpuszczeniu Sturridge'a byla rownie trafiona co strzal Ballacka 'na zamkniecie' akcji po ostatnim kornerze.
na plus na pewno Ivanovich, ktory 'zaskoczyl' w 2iej polowie i wypracowal piekna bramke zdobyta przez Kalou, ktory - gdyby nie zolta kartka i czeste sytuacje stykowe z rywalami - powinien zostac do konca meczu na boisku (szczegolnie szkoda niepodyktowanego za faul na nim rzutu karnego - znow w meczu CFC w LM sedzia pokazuje sie z negatywnej strony).
miare pecha dopelnil fakt kontuzji Petra Cecha i choc nie wiadomo do konca co stalo sie z jego kolanem, wygladalo to jednak na...koniec sezonu w jego wykonaniu. oby Hilario stanal na wysokosci zadania w rewanzu (i oby dalej), a takze w najwazniejszym, finalnym etapie EPL.
wynik 1:2 korzystny absolutnie nie jest ale stwarza nie az tak zly podklad pod mecz na SB, pod warunkiem ze Chelsea zagra lepiej w srodku pola i w ofensywie - The Blues musza zdobyc bramke jako pierwsi i to najlepiej wiecej niz 1.

Czelsi - Sro Lut 24, 2010 11:02 pm

Bez kitu tak slabo to nie pamietam kiedy gralismy... Nazwisko "Lampard" to chyba 2-3 razy uslyszalem w tym meczu... Zreszta szkoda komentowac o to moje oceny:
1.Cech-5
2.Carvalho-6
3.Ivanowic-7
4.Terry-5
5.Ballack-4
6.Obi Mikel-4
7.Lampard-2
8.Malouda-6
9.Kalou-5
10.Drogba-2
11.Anelka-2

Boje sie jednego ,ze mozemy odpasc... Bo zauwazmy ,ze z druzynami lepszymi zazwyczaj nasze dobre aukcje/bramki opieraja sie na grze z kontry. Inter wygral i wie ,ze remis im wystarczy,wiec beda grac uwaznie i bronic swego.A zreszta bedzie co bedzie,ale i tak wierzyc trzeba !!! :cfc1: Wiecej ambicji !!

P.S Joe Cole czemu on sie nie pojawil czemu ? lampard kompletnie nic nie gral czemu nie zostal zmieniony? czemu tak pozno ta zmiana sturridge? Carlo obudz sie prosze;/

Kociek - Sro Lut 24, 2010 11:42 pm

Niestety spotkała Nas przykra porażka 2:1, do tego jakaś kontuzja Cecha. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego. Szkoda że Paulo Ferreira nie mógł zagrać na lewej obronie a tak to Malouda zagrałby zamiast Kalou który oprócz bramki za dużó nie pokazał. I tego jego rażące błedy mogły doprowadzić do nerwicy. No cóż, ale Ferreira nie został zgłoszony do tych rozgrywek. Drogba dzisiaj też grał jakoś tak chaotycznie, mógł trochę więcej podawać. Chyba za wszelką cenę chciał zdobyć bramkę która byłaby zapisana na jego konto. Ale patrząc w kontekście rewanżu na Stamford Bridge wynik nie jest zły, więc aż tak chyba nie trzeba rozpaczać. Mam nadzieję, że w tym meczu zagra już Michael Essien którego mi koniecznie brakuje.
corrny - Czw Lut 25, 2010 1:16 pm

Wynik nie jest zły, ale mogło być lepiej. Fatalnie spisała się nasza obrona, Terry nabrany na najprostszy zwód świata, przy drugiej bramce nikt nie raczył pokryć Cambiasso, który spokojnie oddaje dwa strzały. Nie mam pretensji do naszych napastników, bo obrona Interu zagrała fantastycznie. Szkoda, że uderzenie Drogby z wolnego nie wpadło, bo może inaczej by się to potoczyło. Najważniejsze, że strzeliliśmy bramkę. U siebie powinno być o wiele lepiej.
sznyta88 - Czw Lut 25, 2010 7:56 pm

jak to mawiaja, " Wlosi strzelaja bramke, i mecz sie konczy ". A przy prowadzeniu zaparkowali autobus klubowy na 16m.
Zabraklo Essiena i jego bombek z za pola karnego, zabraklo gry Ballacka i Lamparda ktorzy powinni wziasc gre na wlasne barki. Przyklad " wjazd Ivanovic'ia pod pole karne i juz okazja strzelecka ". Pod koniec meczu Anelka robil za srodkowego pomocnika i napastnika...
byl chaos...
mam nadzieje ze na Stamford pokazemy prawdziwa sile ognia, by nabrac wiecej optymizmu przed nastepnymi meczami :)

Blue Blue Blue !!! :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1:

DROGBA13 - Pią Mar 12, 2010 11:38 pm

A tu-co Nasz były mówi o rewanżu z Nami:
Cytat:
Były trener Chelsea Londyn, a obecnie Interu Mediolan, Jose Mourinho stwierdził w jednym z wywiadów, że powrót na Stamford Bridge, gdzie Nerazzurri stoczą z The Blues bój o 1/4 finału Ligi Mistrzów będzie dla niego nie łatwym przeżyciem, jednak Portugalczyk zapewnia, że całym sercem będzie za swoją obecną drużyną.

- Dobrą rzeczą jest to, że nie będę musiał przebyć dużej odległości, gdyż na Stamford szatnię z ławką rezerwowych dzieli nie więcej jak pięć metrów - mówił Mourinho - Dzięki temu nie będę musiał wczuwać się w atmosferę panującą na trybunach, w emocje fanów The Blues przybyłych na ten mecz. Będę mógł po prostu usiąść na ławce i grać swoją grę. Moi zawodnicy walczą na boisku, a ja wraz z nimi poza nim. Jednak oni są ważniejsi- mecze wygrywa się na boisku, nie na ławce. Będę w Londynie i moje serce będzie biło dla Interu. Jestem w końcu profesjonalistą. Pamiętam jednak o czasie, który spędziłem w
Chelsea - zapewnił The Special One.

źródło : FootballItalia.net

Pełen profesionalizm. Dla mnie jeden z najlepszych trenerów i napewno chciałbym żeby jeszcze kiedyś poczuł "atmosferę panującą na trybunach, emocje fanów" jako ponownie trener The Blues. Ja też pamiętam o czasie, który u Nas spędził i bardzo dziękuję za to i chciałbym jeszcze, jednak sorry, ale w rewanżu to CHELSEA górą-MADRYT-rezerwujcie miejsca dla Niebieskich-majowy finał będzie Nasz. :cfc1: