Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Premier League - Transfery pozostałe ekipy .

booch - Wto Maj 20, 2008 11:26 pm
Temat postu: Transfery pozostałe ekipy .
Jako , że przeglądając forum nie zauważyłem tego tematu a pisanie w każdym topicu z osobna o danej ekipie mija się z celem zapodałem nowy temat. Chciałbym abyśmy tutaj pisali o wzmocnieniach ale naszych rywali . Bo nie tylko Chelsea się wzmacnia:) .

Na początek Benitez i znów kolejny zakup a raczej dostanie zawodnika za darmo a mianowicie. Philipp Degen jest to prawy obrońca z Borussii Dortmund ma 25 lat . Ma on być konkurentem dla takich graczy jak Arbeloa czy Finnan .

Jak widzimy znów się zaczyna debila polityka Beniteza i znów będziemy czytać wypociny Steca jak to Benitez jest geniuszem ale nie ma kasy :) .

Tottenham też nie próżnował i zakupił za 16 mln funtów Modrica. Czytałem bardzo ciekawą anegdotkę związaną z tym transferem . Podobno Keegan dzień wcześniej zaproponował 14 mln odesłali faksem do NUFC , że czekają na wyższą ofertę ale już nikogo nie było w biurze w tym samym czasie Spurs włączyło się do akcji i podwędzili NUFC Modrica rano jak Keegan pojawił sie w robocie zarządał zwolnienia wszystkich z biura .

Wracając do meritum. Modric był łączony z każdą dużą ekipą , Barcelona Chelsea Arsenal i inne pytały sie o tego chłopaka. Środkowy pomocnik i zobaczymy czy Suprsy będą miały z niego pożytek .

Na razie tyle bo plotek nie chce zapodawać bo codziennie czytamy masę różnych informacji .

Piekar - Wto Maj 20, 2008 11:44 pm

Cytat:
Tottenham też nie próżnował i zakupił za 16 mln funtów Modrica. Czytałem bardzo ciekawą anegdotkę związaną z tym transferem . Podobno Keegan dzień wcześniej zaproponował 14 mln odesłali faksem do NUFC , że czekają na wyższą ofertę ale już nikogo nie było w biurze w tym samym czasie Spurs włączyło się do akcji i podwędzili NUFC Modrica rano jak Keegan pojawił sie w robocie zarządał zwolnienia wszystkich z biura .

Tez to slyszalem, ale wg wypowiedzi Modrica on i tak woli tottenham, tak mu tez doradzali w zagrzebiu. Bk, ale to nie pierwszy raz w ostatnim czasie kiedy tot podwedzil transferowo zawodnika NUFC, nie pamietam kogo jeszcze moze sie myle ale byly juz chyba takie akcje miedzy tymi dwoma klubami :P

Wojtek - Wto Maj 20, 2008 11:54 pm

...a mało piłkarzy po transferze obwieszcza, że kibicuje nowemu klubowi od dzieciństwa :)
KleszczuCFC - Sro Maj 21, 2008 6:45 pm

Nasri przeszedł do Arsenalu !! Szkoda bo przydałby się
mati95 - Czw Maj 22, 2008 2:19 pm

Młodzi by się przydali np;właśnie Nasri,Ben Harfa,Miguel Veloso,Benzema,Anderson,Nani.Ale wątpie żeby MU sprzedał Nani'ego i Anderson'a.
ricky31 - Czw Maj 22, 2008 2:23 pm

mati95 napisał/a:
Nasri

Raz że w Arsenalu, dwa że nie widze go jakoś w angielskiej lidze.

mati95 napisał/a:
Ben Harfa

Czy on jest taki świetny?... przemyślałbym to.

mati95 napisał/a:
Miguel Veloso

Następny środkowy pomocnik? Po co na co...

mati95 napisał/a:
Benzema

Sam powiedział że nie lubi Anglii i woli lige hiszpańską

mati95 napisał/a:
Anderson,Nani

Owned.

Odpowiedź jest prosta - Ricardo Quaresma...

mati95 - Czw Maj 22, 2008 2:27 pm

ricky31 napisał/a:
mati95 napisał/a:
Nasri

Raz że w Arsenalu, dwa że nie widze go jakoś w angielskiej lidze.

To dlaczego jest w Arsenalu???
ricky31 napisał/a:

mati95 napisał/a:
Ben Harfa

Czy on jest taki świetny?... przemyślałbym to.

Jest młody to by się rozwiną
ricky31 napisał/a:
mati95 napisał/a:
Miguel Veloso

Następny środkowy pomocnik? Po co na co...

Za Makelele bo jest stary
ricky31 napisał/a:

Ricardo Quaresma
Nie przejdzie
ricky31 - Czw Maj 22, 2008 2:33 pm

mati95 napisał/a:
To dlaczego jest w Arsenalu???

No na 100% jeszcze nie jest, ale uważam że to nie jest dobre posunięcie...
Pamiętasz Reyesa?Nasri jest graczem podobnym do niego, a zresztą, drogie tranfsery sie Arsenalowi nie sprawdzają...

mati95 napisał/a:
Jest młody to by się rozwiną

Tak jak SWP siedząc na ławce? To nie FM.

mati95 napisał/a:
Za Makelele bo jest stary

Przypominam, że środkowi pomocnicy to Lampard,Ballack,Mikel i czekający Sidwell.Mieliśmy Diarre, to sie go pozbyliśmy, to doskonały przykład na to, że środkowych u nas pod dostatkiem.Chyba że odejdzie Sidwell i Ballack/Lampard to wtedy ktoś będzie potrzebny.

mati95 napisał/a:
Nie przejdzie

Ciekaw jestem dlaczego.
- Potrzebuje nowych wyznań, sam to potwierdził.
- Nie grał jeszcze w lidze angielskiej
- Jest podobny grą do Ronaldo, więc raczej by sobie poradził doskonale
- Porto przy naszej kasie nie odmówi dobrej ofercie
- Chelsea sie nie odmawia...

Piekar - Czw Maj 22, 2008 7:36 pm

Ale czy przypadkiem quaresma nie jest pomocnikiem? My potrzebujemy tylko napastnika moim zdaniem.
booch - Pią Cze 20, 2008 9:08 am

Dzisiaj czytam sobie BO i pisze , że Adebyaor już jest sprzedany do Barcelony za 27 mln pozyskali go. Jeszcze nie jest nic oficjalnego bo Wenger szuka zastępcy ale jak sie potwerdzi to Arsenal na razie pikuje w dół .
Lehman stary ale odchodzi do Stutgartu i na razie nie ma nikogo kto ma wypełnić lukę Flamini już w Milanie. Dużo mówi się o odejściu Hleba a teraz Adebayor jak ci wszyscy odpadną a jedynie co czytamy to NAsri jest praktycznie nowym zawodnikem to Wenger bedzie miał ciężki orzech do zgryzienia.

[ Dodano: Sob Cze 21, 2008 9:02 am ]
O jednak to zbytnio ściema nie jest dzisiaj Ingla rozmawia z Wengerem .Dotyczy i Hleba i Adebayora jak tych piłkarzy sprzeda Wenger a znów sprowadzi jakiś dzieciaków to nie niech zapomni o wielkiej czwórce .

CHELSEAMAN - Sob Cze 21, 2008 5:57 pm

Moglismy my Adebayora pozyskac... Tworzyliby ciekawy duet z Drogbą
Mr.Death - Sob Cze 28, 2008 3:37 pm

Tottenham zaczyna prowadzić politykę transferową na wzór Arsenalu. Znakomite, przemyslane, ekonomiczne, i perspektywiczne transfery, gracze uznawani za wielkie talenty : Gio dos Santos, Luka Modric, byc moze Santana. Ten zespół może zgrać się w tym sezonie i w kolejnym być jednym z poważniejszych konkurentów dla wielkiej czwórki

[ Dodano: Sob Cze 28, 2008 3:39 pm ]
A tak btw, teraz czytając newsy, dowiaduję się, że i my probowalismy pozyskac Dos Santosa. Wiedział ktoś coś o tym?

Thimesh - Sob Cze 28, 2008 3:43 pm

były nawet ploty, że my im maloude, oni nam gds.. ale to okazalo się sraniem w banie, jak widać
Mr.Death - Sob Cze 28, 2008 3:49 pm

Może kluby o tyle się dogadały co sam zawodnik nie był zainteresowany. Wszakże u 'Kogutów' raczej pierwszy skład ma zaklepany.
Wlodzio - Pią Sie 22, 2008 12:33 pm

Gratulacje dla Man City - ich środek obrony należy teraz do najsilniejszych w lidze. Dunne, Richards, Ben Haim i Kompany gwarantują w miarę równą grę środka defensywy przez cały sezon, a do tego dwójka z nich jest bardzo przyszłościowa. Dochodzi do tego jeszcze utalentowany Corluka i mamy obronę na poziomie Arsenalu i Liverpoolu, a tylko trochę słabszą od defensywy Chelsea i ManU.
Wojtek - Pią Sie 22, 2008 12:38 pm

Terry-Dunn, Carvalho-Richards, Kompany-Alex, Ivanovic-Ben Haim.

Wolę jednak nasz środek.

booch - Pią Sie 22, 2008 12:47 pm

MC zaskoczył mnie tym transferem ale zobaczymy jak to sie potoczy . MC ma porblemy teraz małe ze swoim właścicielem do tego atak ich no nie jest zbytnio mocny. JA tam czekam czy uda się może Aston Villi sprowadzić Roque wtedy mieliby fantastyczny skład i mogliby wyprzeć Arsenal z czwórki .
Mr.Death - Pią Sie 22, 2008 1:51 pm

ja mimo wielu glosow jestem zdania,ze to teraz Tottenham bedzie rewelacja rozgrywek
Kociek - Czw Maj 28, 2009 5:46 pm

Powoli można wracac do rozmów na temat transferów pozostałych ekip.
Więc zaczynam od tego, że klub który cudem utrzymał się Premiership, czyli Hull City zainteresowany jest kupnem Victora Anichebe z Evertonu. Nigeryjczyk miał już przyjść w styczniu, ale Moyes zablokował transfer. Jeśli miałoby dojść do transferu to cena wyniosłaby około 5 MLN funtów. A takie wzmocnienie się przyda, żeby znowu nie modlić się o pozostanie w lidze.

Krzychu - Czw Maj 28, 2009 7:58 pm

Oni się będą modlić tak czy inaczej o utrzymanie. Trudno im będzie, bo raczej nie wierzę, że znowu zaczną tak dobrze. No, ale nie ma się co dziwić, jak się ma klub ze stosunkowo małym budżetem i cyba najsłabszy skład w lidze. Moim zdaniem spadną, ale zobaczymy jak to będzie :smile:
Kociek - Wto Cze 02, 2009 4:30 pm

Jak donosi brytyjski tabloid The Daily Mirror Hull City jest zainteresowane sprowadzeniem pomocnika Newcastle United – Kevina Nolana.

Menadżer Tygrysów Phip Brown bardzo dobrze zna 26-letniego piłkarza. Panowie pracowali razem w Boltonie Wanderers, gdzie Brown był asystentem menadżera klubu z Reebok Stadium. Drużyna z hrabstwa East Riding of Yorkshire chciałby wypożyczyć tego piłkarza na jeden sezon.

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 4:39 pm ]
To Manchester City zaczyna wielkie zakupy. Pierwszy jest Gareth Barry. Warunki kontraktu są już ustalone, a zawodnik ma jedynie przejść testy medyczne i zostanie oficjalnie przedstawiony jako nowy gracz "Citizens".
Na szybko:
kto:Gareth Barry
z: Aston Villa
do: Manchester City
kwota: 12 000 000 FUNTÓW

[ Dodano: Sob Cze 20, 2009 12:31 pm ]
kto: Roque Santa Cruz
z: Blackburn Rovers
kwota: 21 000 000 EURO

[ Dodano: Nie Cze 28, 2009 1:23 am ]
Cytat:
Blacburn Rovers planują transferową ofensywę! Po sprzedaży Roque Santa Cruza do Manchesteru City, w kasie klubowej znalazło się aż 16,5 mln funtów. To pozwoliło działaczom drużyny z Premiership, na sprowadzenie prawdziwej gwiazdy do klubu. Okazał się nią Ruud Van Nistelrooy, którego "Królewscy chcieli by sprzedać, za zaledwie 1,5 mln funtów. Reprezentant Holandii wypełnił by lukę w linii ataku, którą zwolnił paragwajczyk.

Już wcześniej zakup holendra planowali działacze Tottenhamu, jednak zaporowe wynagrodzenie dla zawodnika, okazało się nie do przejścia. Jak donoszą media, van Nistelrooyowi niechce się opuszczać Santiago Bernabeu, więc jeśli miałby przejść do Blackburn, działacze musieliby mu postawić bardzo wysoką pensję. Na to jednak nie stać zespołu z Premiership i dopóki holender nie obniży swoich oczekiwań, do transferu nie dojdzie.

[ Dodano: Nie Cze 28, 2009 1:24 am ]
Znając życie jest to mało prawdopodobne, ale nie mówmy hop.

[ Dodano: Pon Cze 29, 2009 1:08 am ]
Cytat:
Aston Villa przymierza się do kupna Sola Campbella z Portsmouth. Ponieważ piłkarz ma jeszcze ważny kontrakt z "The Pompey", anglicy będą musieli wyłożyć spore pieniądze na stół, żeby sprowadzić piłkarza na Villa Park.

Portsmouth nie zamierza jednak oddawać jednego z lepszych zawodników i wkrótce złożą anglikowi nowy kontrakt, wysokości 40 tys. funtów tygodniowo. Sytuacja Campbella komplikuje się z dnia na dzień, gdyż coraz to więcej klubów zgłasza zainteresowanie byłym reprezentantem Anglii.

Sol przeżywa chyba drugą młodość skoro Aston Villa jest zainteresowana jego usługami.

[ Dodano: Pon Cze 29, 2009 1:10 am ]
Młody perspektywiczny zawodnik West Hamu United, Freddy Sears został wypożyczony do Crystal Palace na rok. Piłkarz przeszedł już testy medyczne i teraz będzie walczył z klubem o wejście do Premiership. Sears został wypożyczony z Londynu na rok, jednak bez możliwości pierwokupu.

DROGBA13 - Sro Lip 01, 2009 11:44 am

Co do transferów to wreszcie ManU wzieli się do roboty. Zakupili Antonio Valencię. Jest to 23 letni Ekwadorczyk wstępujący wcześniej w Wigan. Podpisał z Diabłami 4 letni kontrakt. ManU jest bardzo zadowolone z tego transferu wychwalając tego zawodnika.

Ale ManU nie kończy jeszcze swojego polowania, gdyż według Miralema Pjanicia blisko przjeścia na OT jest Karim Benzema. Miralem twierdzi, że jego kolega z zespołu miałby kosztować 28 mln funtów.

A wy jak oceniacie te transfery?? Czy Benzema przjedzie do ManU?? Czy Valencia jest dobrym wzmocnieniem.

corrny - Sro Lip 01, 2009 9:29 pm

Benzema ponoć już w Madrycie :oops: Sprawdziłem i nie ponoć ino oficjalnie.
DROGBA13 - Sro Lip 01, 2009 11:12 pm

A następnym transferem ma być Xabi Alonso...
as - Czw Lip 02, 2009 10:15 pm

W Anglii mistrz osłabił się wielce-Ronaldo i Tevez i na dodatek następców transferowych wybitnych nie widać-nie powtórzą mistrza.
City robi się ciekawe,ale oni będą walczyć o top4 a nie o mistrza.Faworytem w walce o tytuł powinni być Liverpool i Chelsea,ale z uwagi,że Chelsea za Ancelottiego gra 1 sezon(różnie to może być-ze Scolarim wiadomo jak było) to The Reds są faworytami,ale obie drużyny mają porównywalne składy.

DROGBA13 - Pią Lip 03, 2009 7:56 pm

Wogóle narazie angielskie zespoły jeszcze się chyba nie rozkręciły na rynku transferowym, bo raczej to Real tylko żyje okresem transferowym. Czekam na jakiś hit wreszcie w wykonaniu jakiegoś angielskiego teamu a najlepiej jakby to była Chelsea. :mrgreen:
Alou - Wto Lip 07, 2009 7:40 am

kociek 50 lamps napisał/a:
Pierwszy jest Gareth Barry. Warunki kontraktu są już ustalone, a zawodnik ma jedynie przejść testy medyczne i zostanie oficjalnie przedstawiony jako nowy gracz "Citizens".
Na szybko:
kto:Gareth Barry
z: Aston Villa
kwota: 12 000 000 FUNTÓW

I właśnie takie transfery to przykłady na to, że Terry może odejść :cry:

Krzychu - Wto Lip 07, 2009 9:47 pm

:lol: prędzej kontynenty się połączą niz Terry przejdzie. Nie porównuj Terry'ego go Barry'ego bo tp zupełnie inny kaliber.
Alou - Sro Lip 08, 2009 4:32 pm

Jakby nie było to Barry był taką samą legendą dla AV jak John dla nas. Stąd to porównanie :mrgreen:
Kociek - Wto Lip 28, 2009 12:32 am

Cytat:
Darren Bent jest bliski transferu z Tottenhamu do Sunderlandu za 15 milionów funtów. W związku z tym piłkarz nie udał się do Chin na przedsezonowe tournee Ostróg.

Angielskiemu napastnikowi bardzo zależy na zmianie klubu na taki, w którym będzie miał pewne miejsce w pierwszej jedenastce, aby w jak najlepszy sposób przygotować się do przyszłorocznych Mistrzostw Świata.
Menadżer Sunderlandu, Steve Bruce, niedawno przyznał, że rozmowy zostały wstrzymane ze względu na brak zgodności co do kwoty. Wszystko wskazuje jednak na to, że osiągnięto już kompromis.

Oznaczałoby to również, że blisko finalizacji jest transakcja z Portsmouth. Menadżer londyńskiego klubu, Harry Redknapp, zażyczył sobie Petera Croucha. Wtedy, prócz nowego nabytku, w linii ataku występowaliby Jermain Defoe, Robbie Keane i Roman Pavlyuchenko.

Ale czy Crouch jest w obecnej chwili dobrym zawodnikiem dla Tottenhamu?

DROGBA13 - Czw Sie 06, 2009 2:26 am

Sunderland też postanowił się wzmocnić dobrym zawodnikiem jakim niewątpliwie jest Darren Bent. Zawodnik przeszedł do Sunderlandu na 4 lata z Tottenhamu za kwotę 10 mln funtów, co jest rekordem Sunderlandu( wcześniej najwyższą kwotą wydaną na transfer było 9 mln funtów na Craiga Grodona z Hearts). Sprowadzenie 25 latka to jak dla mnie świetny ruch, gdyż ten młody napastnik może stać się jednym z najważniejszych ogniw Sunderlandu w nowym sezonie.
Krzychu - Czw Sie 06, 2009 10:45 am

Znając przecudowną politykę transferową Sp*rs to Bent wróci za rok... :D
DROGBA13 - Pią Sie 07, 2009 2:09 am

A tu o transferze Olofinjana i wypożyczeniu Altidore do Hull:
http://transfery.info/news-full-10773.html

Kociek - Pią Sie 07, 2009 11:24 am

Natomiast Aston Villa wzmocniła się Fabianem Delph'em, a Tottenham wzmocnił się zawodnikiem spadkowicza Premiership Sebastianem Bassongiem.
Didi - Sob Sie 08, 2009 12:31 pm

No to widzę że "Sroki" zostały już troszkę obkupione ze względu na spadek. Ciekawe kto następny.

Ciekawi mnie jak się zaprezentuje w Aston, za dużo okazji widywać jego gry nie miałem więc nie mam zdania. Przypuszczam że jak pretendent do wejścia w wielką czwórkę kupuje takiego piłkarza i uważa go za wzmocnienie to raczej coś w nim jest.

DROGBA13 - Sob Sie 08, 2009 10:42 pm

A Liverpool poszukuje środkowego obrońcy. Agger, Skrtel i Carragher są kontuzjowani, więc zespół z Anfield postanowił znaleźć kogoś kto mógłby wzmocnić siłę defensywną The Reds. Wybór padł na obrońcę Hull, Michaela Turnera. Liverpool oferował 8 mln euro, jednak oferta została odrzucona, gdyż Hull oczekują za 25 latka o 6 mln euro więcej. Negocjacje w sprawie transferu będą jednak kontynuowane. Jednak jeżeli one nie przyniosły by skutku The Reds mieli by ściągnąć Sylvaina Distina z Porsmouth.
Kociek - Wto Sie 18, 2009 11:26 pm

To do Blackburn Rovers przejdzie Michel Salgado, według mnie chyba jeden z lepszych wyborów, podobnie jak parę lat temu zagra przez kilka sezonów tak jak Ivan Campo w Boltonie. I myślę że nie powinien miec problemów z aklimatyzacją.

Natomiast z Fulham kontrakt podpisał Damien Duff i dobrze zrobił jeśli dalej chce grać w Premier League. Tylko ciekawe na jakiej dokładnie pozycji będzie grał?

DROGBA13 - Sob Sie 22, 2009 3:51 am

Anonsowany od kilku dni transfer Liverpoolu stał się faktem. Sotirios Kyrgiakos będzie grał na Anfield Road. 30- letni stoper podpisał z "The Reds" dwuletnią umowę. Kwota transferowa miała wynosić ok. 3 milionów euro.
Co myślicie o tym transferze?? Bo ja nie wiem czy to jest wzmocnienie czy nie, bo zawodnik mało znany, do najmłodszych nie należy a co do poziomu piłkarskiego to też nie wiem czy to napewno ten. :razz:

Didi - Sob Sie 22, 2009 12:36 pm

Taka zapchajdziura w razie kontuzji, dobry zakup na ławkę
Adrian - Sob Sie 22, 2009 9:44 pm

też nie znam
grał w sparingu z Polską w ogóle?

DROGBA13 - Sob Sie 22, 2009 9:45 pm

Mi się wydaje, że nawet w kadrze go chyba wtedy nie było. :razz:
Kociek - Sob Sie 29, 2009 8:52 pm

John Mensah został zawodnikem Sunderlandu:
http://www.transfery.info/news-full-10974.html
Narazie tylko wypozyczenie, ale potem moze skonczyc sie to transferem definitywnym. Ale jak za często nie gra w Lyonie, to pewnie zagra w Sunderlandzie, a i budową bardzo pasuje do angielskiej ligi.

[ Dodano: Sob Sie 29, 2009 9:04 pm ]
Natomast Arouna Dindane został wypożyczony z Lens do Portsmouth:
http://www.transfery.info/news-full-10975.html
Jak dla mnie to korzystne wzmocnienie dla drużyny Pompeys.

DROGBA13 - Nie Sie 30, 2009 3:26 pm

Jedna z gwiazd Premiership, francuski defensor Sylvain Distin został nowym zawodnikiem Evertonu. Po dwuletnim pobycie w Portsmouth obrońca zapragnął zmian, czego efektem jest podpisanie trzyletniej umowy z nowym pracodawcą.
Źródło: evertonfc.com

Adrian - Nie Sie 30, 2009 4:29 pm

taka gwiazda że pierwszy raz to nazwisko słyszę :lol:
Didi - Nie Sie 30, 2009 6:22 pm

Troche przesadzone z określeniem gwiazda. Ale bądź co bądź znana postać. Widocznie Lampsik mało widziałeś meczy w premiership.
Adrian - Nie Sie 30, 2009 8:12 pm

no ja oglądam tylko skróty oprócz spotkań Chelsea :P
ewentualnie mecze typu ManU - Arsenal ;)
a nie pamiętam np. żeby on się czymś wyróżnił w finale FA Cup jak grał z nami Everton a obydwu ligowych meczy jakoś nie obejrzałem z nimi jak się tak teraz zastanawiam ;)

Didi - Nie Sie 30, 2009 8:54 pm

lampsik napisał/a:
a nie pamiętam np. żeby on się czymś wyróżnił w finale FA Cup jak grał z nami Everton a obydwu ligowych meczy jakoś nie obejrzałem z nimi jak się tak teraz zastanawiam

Nie mogłeś go widzieć w tych meczach bo on nie grał w Evertonie a dopiero do niego poszedł :mrgreen: Troszkę się zamotałeś :razz: .

Poprzednim klubem francuza było Portsmouth.

Adrian - Nie Sie 30, 2009 9:05 pm

a rzeczywiście :D
heh ja i moje czytanie ze zrozumieniem :P
no ale w naszych meczach z Portsmouth też jakoś nie błyszczał

DROGBA13 - Pon Sie 31, 2009 2:20 pm

Grający w angielskiej Premier League zespół Hull City potwierdził podpisanie kontraktu z grającym dotychczas w Sunderlandzie Paulem McShanem. Kwoty transferu nie ujawniono.
Dwudziestosześcioletni zawodnik podpisał z „Tygrysami” czteroletni kontrakt.

ChrisWildman - Pon Sie 31, 2009 4:34 pm

lampsik napisał/a:
no ale w naszych meczach z Portsmouth też jakoś nie błyszczał

Bo był już stary :wink: Tak naprawdę to mimo wieku nadal prezentował wysoki poziom. Żal Portsmouth, mają naprawdę niewielkie szanse na utrzymanie się.

DROGBA13 - Pon Sie 31, 2009 7:42 pm

Sky Sports donosi, że bramkarz Liverpool FC Charles Itandje został wypożyczony na sezon 2009/10 do greckiego klubu AO Kavala.

Transfer 31-letniego napastnika Benjamina Mwaruwariego do Hull City został unieważniony. Zawodnik z Zimbabwe nie doszedł powiem z Tygrysami do porozumienia w kwestii indywidualnego kontraktu. Może to oznaczać, iż ubiegłoroczny beniaminek zdecyduje się jednak zatrzymać Daniela Cousina szykującego się do przeprowadzki do Burnley.

Filar defensywy Hull City Michael Turner dostał od swojego klubu pozwolenie na negocjacje transferowe z Sunderlandem.
W ostatnich dwunastu miesiącach zawodnika chciały u siebie Tottenham i Liverpool, jednak obaj potentaci odbili się jak od ściany, gdyż "Tygrysy" nie chciały się pozbywać swego najlepszego stopera. W tym kontekście może dziwić dzisiejsza zgoda na negocjację z "Czarnymi Kotami". Być może wpływ na tą decyzję miało to, że całkiem niedawno w odwrotnym kierunku powędrował Paul McShane.

Portsmouth wystosowało ofertę dotyczącą transferu egipskiego napastnika Amra Zakiego. Zawodnik jest obecnie piłkarzem Zamalku Kair, jednak poprzedni sezon spędził w angielskim Wigan Athletic.