Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Inne ligi - Liga Szkocka (Temat Zbiorczy)

Fischer - Wto Gru 18, 2007 4:37 pm
Temat postu: Liga Szkocka (Temat Zbiorczy)
Tutaj pogadamy sobie o mojej ulubionej lidze (poza Premiership naturalnie :mrgreen: ), a mianowicie SPL (Liga Szkocka, znamy tam Celtic, Rangersów, Hearts...). Bardzo lubię Celtic Glascow, tzn. kibicuję The Blues, ale chętnie oglądam mecze Celtów. W Szkocji grają ładny futbol. No ale to dyskusja a nie monolog więc wypowiedzcie się. :mrgreen: Jakie są wasze ulubione kluby? Czy myślicie że ktoś przerwie dominację Celticu?
Pablo07 - Wto Gru 18, 2007 7:41 pm

Trudno powiedzieć kogo bardziej lubić.
Rangersi to przyjaciele Chelsea.
W Celticu grają Polacy.

Ja kibicuje Celticowi.
Artur Boruc zapowiedział ostatnio że zamierza odejść. Ciekawe czy odejdzie.
Podobno w jego miejsce miałby wskoczyć Szamotulski :)
Magia Magica (Żurawskiego) na razie nie oczarowuje.
Niech lepiej odejdzie.

Zgadzam się że Szkocka liga jest ciekawa.
Mecze są niezwykle efektowne.

Fischer - Sro Gru 19, 2007 2:25 pm

Boruc podobno miałby odejść do Arsenalu - jednak w to wątpię. Co prawda broni lepiej niż sędziwy już Lehmann, ale nie zapominajmy, że jest tam Fabiański. Fabian jest sporo młodszy od Boruca, a broni prawie że tak jak on (no, może ciut przesadzam), więc w przyszłości pewnie będzie grał jak Artur... Żurawski może odejść do jakiegoś niemieckiego klubu (nie pamiętam nazwy), to chyba dobry wybór... Ponoć zainteresowane jest nim też Los Angeles Galaxy, ale to byłaby sportowa emerytura, w skrócie mówiąc.
Blazer - Sob Gru 29, 2007 3:16 pm

W tej lidze zdecydowanym faworytem jest Celtic, ale Rangers też jest bardzo silny.Oni będą walczy o mistrzostwo ligi.Myślę, że Dundee Utd. też nie jest takie słabe ale raczej nie lepsi są od Celticu i Rangersu.
groom - Sob Gru 29, 2007 9:37 pm

http://sport.wp.pl/kat,32...06&ticaid=1515e

:sad:

Grzybator - Pią Mar 07, 2008 5:13 pm

Ja kibicuje Borucowi oraz każdemu gdzie gra Polski piłkarz.......
Celtic Glasgow to najlepszy klub ligi szkockiej (moim zdaniem)....Pozdroo :cfc1:

lamparder - Pon Mar 10, 2008 4:34 pm

Ja kibicuje naturalnie Rangersom. W końcu kibice CFC się trzymają z kibicami Rangers.
Ogólnie liga Szkocka mnie nie kręci :neutral:

Sypek - Pon Mar 10, 2008 8:15 pm

Ja bardzo w lidze szkockiej cenię Celtic. Jest to jeden z moich ulubionych klubów. Resztą się nie interesuje.
Grzybator - Wto Cze 03, 2008 7:52 pm

Trudno się dziwić skoro jeśli mowa o SPL to tylko wymawiane są te dwie nazwy: Cletic, Rangers..... To w końcu wiadomo ciągle jest głośno o walce tych dwóch klubów o mistrzostwo ligi szkockiej...
cInEk - Sro Cze 04, 2008 9:33 pm

Piłkarsko znów Celtic miał farta, ale kibicowsko nikt w Szkocji nie jest lepszy od fanów Rangersów.. Miszkając w Londynie nie powiedzielibyscie już, że lubicie Celtic.. taka prawda :)
gate7 - Pon Paź 27, 2008 11:24 am

Ban // MiC
Sebek19 - Czw Lut 12, 2009 12:03 pm

Kurcze ale tu spokojnie w tym temaciku, czas to zmienić trochę rozruszać klimaty chociażby ze względu na zbliżające się wielkimi krokami Old Firm derby. Już 15 lutego dojdzie do kolejnej potyczki pomiędzy zespołami Celtic'u i Rangers'ów. Jak pamiętamy poprzednie spotkanie wygrał na Ibrox Park Celtic (0-1) które miało miejsce 27/12/2008. O ile dobrze sobie przypominam wynik uratował mi.n Celtom Artur Boruc, który wtedy postarał się i zaprezentował dobrą postawę taką do jakiej przywykliśmy np. w trakcie poprzednich sezonów. Dodam jeszcze że zwycięską bramkę w tamtym spotkaniu zdobył Scott McDonald. Czekam na wasze komentarze i opinie dotyczące nadchodzącej potyczkich pomiędzy The Boys & The Gers oraz wasze typy dotyczące wyniku. Zaznaczam że to dość ważny pojedynek i Celtic nie może czuć się zbyt pewnie i komfortowo ponieważ ma tylko 2 pkt przewagi nad lokalnym rywalem.
Danton - Pon Lut 16, 2009 7:14 pm

a derby sie zakonczyly bezbramkowym wynikiem a boruc zagrał bardzo dobry mecz wg mnie, rangersi przewazali:)
osobiscie kibicuje celtikowi:)

Kubu$$ - Pon Lut 16, 2009 7:18 pm

Danton napisał/a:
boruc zagrał bardzo dobry mecz wg mnie

Nie tylko według Ciebie na oficjalnej str Celtcu został wybrany graczem meczu;)

Wie ktoś może o oficjalnej ofercie Celticu dla Lecha w sprawie Smudy?? :lol:

Sebek19 - Wto Lut 17, 2009 12:51 pm

Kubu$$ napisał/a:
Wie ktoś może o oficjalnej ofercie Celticu dla Lecha w sprawie Smudy?? :lol:

oficjalnej hehe dobre, kolejne ploty jak nic pamietam tego newsa jak go przeczytałem to polew był konkretny, lepiej niech siedzi Smuda w Lechu (stabilizacja) przede wszytskim,

a odnosnie meczu to dokładnie Boruc (zawodnik meczu) uratował Celtic od porażki i pozwolił że nadal cieszą się skromną 2 pkt przewagą w tabeli na Rangers'ami

Kubu$$ - Nie Lut 22, 2009 1:15 pm

Sebek19 napisał/a:
epiej niech siedzi Smuda w Lechu (stabilizacja) przede wszytskim,

Ale Smuda sam powiedział ze w Lechu bedzie na 95% tylko do końca sezonu. I potwierdził ze Celtic jest nim zainteresowany :smile:

Sebek19 - Pią Kwi 17, 2009 11:16 am

Ciekawa sytuacja w lidze Scottish Premier League, a mianowicie Celtic tylko z zalewdie punktem przewagi nad Rangersami przewodzi w tabeli, zresztą w tym sezonie te przewagi punktowe pomiedzy obydwoma klubami w tabeli nie były chyba wyższe niż 5-6 punktów (o ile dobrze sobie przypominam), tak więc w tym sezonie aby zdobyć majstra Celtic musi się sprężyć.
cInEk - Sob Kwi 18, 2009 3:41 pm

Ja mam nadzieję, że Rangersi przegonią jeszcze celtic i chłopaki z Ibrox Park po 5 latach znów zdobędą mistrzostwo SPL :cool:

"We Love to See The Lassies With The Blue Scarfs On
We Love To Hear The Boys All Roar
But I Don't Have To Tell You That The Best Of All
We Love to See The Rangers Score" !!!!!

Quaresma13 - Sob Maj 09, 2009 8:33 pm

Piłkarze Glasgow Rangers wygrali na własnym stadionie z Caltic Glasgow 1:0 i objęli prowadzenie w tabeli ligi szkockiej. Całe spotkanie rozegrał nasz polski bramkarz, Artur Boruc.
Kondi - Sob Maj 09, 2009 8:39 pm

hahaha! Brawo Gers :) do tytułu jeden krok, jeden, jedyny krok nic więcej... :D oby dali radę
Krzychu - Sob Maj 09, 2009 9:41 pm

Oby się tym razem udało, bo nie raz byli naprawdę blisko, jak rok temu, a i tak skończyło się fatalnie...
Kondi - Sob Maj 09, 2009 9:42 pm

Rok temu wyszła im bokiem gra na kilku frontach do samego końca i z niemal pewnego tytułu wyszły nici :(
cInEk - Pon Maj 11, 2009 2:34 pm

w tym roku już nie odpuszczą.. mają trudniejsze mecze niz celtic ale są w świetnej formie.. powinni sobie chlopaki poradzić a mistrzostwo kraju to pewne miejsce w lidze mistrzow :grin:
Kondi - Nie Maj 24, 2009 4:01 pm

STAND UP FOR THE CHAMPIONS :!: Brawo Rangers :D po dzisiejszym zwycięstwie nad Dundee United 3:0 podopieczni Waltera Smitha wywalczyli 52 tytuł Mistrzów Szkocji, gratulacje dla Blues Brothers :)
Krzychu - Nie Maj 24, 2009 4:34 pm

No w końcu :P Brawo Gers! Tylko się wzmocnijcie, żeby jako tako w tej LM wypaść :D
DROGBA13 - Wto Maj 26, 2009 5:18 pm

Zaś po tym zwycięstwie Celtic stracił i tytuł i trenera. Strachan zrezygnował z własnej woli. Szkoda, dobry trener.
A tak po za tym: Brawo Rangersi-tylko wykorzystajcie ten triumf teraz! :razz:

Kociek - Nie Maj 31, 2009 6:41 pm

Po odejściu trenera zapowida się wietrzenie w Celticu. Z klubu ma odejśc Shunsuke Nakamura, a jego nowym klubem może zostac Espanyol Barcelona. Jego kontrakt dobiega końca i pewnie nie zostanie przedłużony, a Nakamura przejdzie do nowego klubu na zasadzie wolnego transferu.

[ Dodano: Czw Gru 31, 2009 11:06 pm ]
Już w niedziele mecz na szczycie SPL Celtic vs Rangers. Jak myślicie kto wygra? Jakie są wasze typy?