Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Premier League - Manchester City

MonikaCole#10 - Pią Sty 19, 2007 9:24 pm
Temat postu: Manchester City
Manchester City to drużyna która zawsze była i chyba już zawsze pozostanie w cieniu swojego wielkiego rywala-United. A mimo to ja ich lubie :P nie wiem dlaczego,drużyna jest po prostu fajna,mają dobrych piłkarzy. Pamiętam ze zainteresowałam się nimi jak grał tam jeszcze Anelka :D wtedy bardzo ich lubiałam ale to przez FIFE 2001 :D City życzę dobrze może to też dlatego że to największy wróg United. A te Diabły mnie ostatnio denerwuja. The Citizens to chyba najbardziej nieprzewidywalna druzyna Premiership nam zawsze się cieżko grało przeciwko nim :D ManCity mają bardzo ciekawą kadrę. Warto zwrócić uwagę na takich piłkarzy jak Joey Barton,Andreas Isaksson,DaMarcus Beasley czy Darius Vassell. Jest także kilku młodych bardzo utalentowanych piłkarzy jak Micach Richards o którego biją się już największe kluby. Jest także mało znany Daniel Sturridge 17-letni napastnik który moim zdaniem będzie w przyszłości wielką gwiazdą angielskiej piłki. Na kogo jak na kogo ale napewno na City trzeba uważać :D tą całą ekipą kieruje Stuart Pearce. To tyle :D wypowiadajcie się na temat City ja im dobrze życze. W przeciewieństwie do United :D
manufan - Pią Sty 19, 2007 10:03 pm

Ban // MiC
Domin(A) - Sob Sty 20, 2007 12:32 pm

Manchester City jest klubem z ogromną tradycją ale w tym miescie prawie zawsze górą był zespoł United. Cóż, Angielscy kibice stwarzają fantastyczną atmosferę na boiskach Brytyjskich. Z nazwą klubu pięrwszy raz spotkałem sie zapewne albo w jednej z FIF albo tez czytałem o jakchs meczach towarzyskich polskich drużyn własnie z Manchesterem City.

Jednakże sam klub przedewszystki kojarzy mi sie z chyba najwybitnejszym Polskim piłkarzem, świętej pamięci Kazimierzem Deyną. Polak wyjechał do Anglii w 1978 roku ale nie podbił serc kibiców City. Barwy klubu reprezentował przez 3 lata po czym wyjechał za ocean. Co dalej sie z Nim dzialo wszyscy wiemy.

Chyba pierwszy raz miałem okazje ich oglądać podczas meczu na City of Manchester Stadium z Groclinem w Pucharze UEFA. Te mecze mi utkwiły głęboko i własnie po tych meczach Sebastian Mila miał zostać "gwiazdą" jak sie to skonczyło wszyscy dobrze wiemy. Dzięki tym meczom znowu mogłem podziwiać Nicolasa Anelke który jest jednym z nielicznych Francuskich piłkarzy którego gre lubie oglądac. Skonczyło sie na tym ze Groclin wyeliminował City z Pucharów. Pamiętam jeszcze jakie komentarze były w Anglii przed przyjazdem City do Grodziska. Między innymi zeby nie pomylili sobie Grodziska z Gorzowem, zeby drog nie pomylili. Takie typowe Angielskie "chamskie" komentarze. Dokładnie tak samo Anglicy w pamiętnym '73 roku straszyli Polakow klęską 6-0 a skonczyło sie na wielkim "końcu Świata" , paradoksalnym zwycięskim remisie 1-1 i awansie Polski na mundial w Niemczech.

Manchester City dwukrotnei zdobył Mistrzostwo Anglii, ale było to juz dawno temu. Kibicom tego zespołu zostaje wierzyc ze ich ulubięncy zaczną grać lepiej i będą walczyli o miejsca premiowane grą w Europejskich Pucharach

Z piłkarzy ktorych nazwiska najbardziej zapadły mi w pamięci to: Schmeichel, McManaman, Fowler, Anelka, Corradi i nasz Kaka.

coach311 - Sro Sie 22, 2007 10:26 am

Wczoraj oglądałem mecz obu Manchesterów. Po tym meczu wydaje mi się, że Manchester City pokazał się w tym meczu od jak najlepszej strony. Mają świetnego trenera, który poukładał drużynę jak należy. Nie dziwię się, że Chelsea chciała zatrudnić Erikssona. W obronie nie ma chaosu, każdy wie co ma robić. Atakują raczej rzadko (przynajmniej w tym meczu, ale wiadomo z Man Utd trzeba mieć dobrą obronę), ale z głową, najczęściej długo rozgrywając piłkę (kiedy wygrywali, co logiczne z kontry). Mają paru młodych, bardzo dobrych zawodników. Choćby Micah Richards, który świetnie krył Teveza, a ma on tylko 19 lat. Tak samo Kasper Schmeichel, który ma dopiero 21 lat, a jeśli dalej będzie tak się rozwijał za kilka lat może być równie dobry jak jego znany ojciec. Parę razy wychodził obronną ręką z sytuacji sam na sam, wybronił też kilka strzałów z dystansu, popełniając tylko 2-3 błędy. Jak dla mnie to co najmniej 8/10. Jeśli tak gra rezerwowy, to jak gra Issacson. Nie wiem po co im Cudicini. Oprócz tego jest Elano (26 lat), którego miałem okazję oglądać już wcześniej w meczach Szachtara z Legią. Jest to solidny zawodnik i na pewno City będzie miało z niego dużo pożytku. No i Geovanni, którego bramka była może fartowna, ale pokazał też parę innych, ciekawych akcji. W obronie poza Richardsem jest jeszcze dobrze i równo grający Dunne i przyzwoicie spisujący się Corluka. Z obrońców tylko Garrido nie pokazał się tak dobrze jak reszta. Był prawie niewidoczny, ale to zapewne przez to, że Diabły rzadko atakowały tą stroną. Za to masę pracy wykonał Petrov, który na skrzydle biegał po całej długości boiska, często wracając do obrony, ale też wspierał drużynę w ataku. Jest jeszcze Bojinov, który w tym meczu musiał zejść na samym początku z powodu kontuzji. Jest on jednak bardzo przydatnym piłkarzem, o czym świadczy to, że w poprzednim sezonie grał w Juventusie (pomimo, że Juve grało w drugiej lidze to i tak nie grywa tam byle kto). Dodając do tego kontuzję Rooneya, absencje Ronaldo, a także nieskuteczność Teveza, Naniego i reszty, no i nie ukrywając masę szczęścia City, daje to wynik w postaci niespodzianki, jaką na pewno była w tym meczu wygrana Citizens. Jednak nie jest przypadkiem 1 miejsce City w tabeli, bo podczas gdy rywal zza miedzy dokonywał spektakularnych transferów, na City of Manchester Stadium przyszło paru mniej znanych, ale równie dobrych (i drogich) piłkarzy i trener, który zlepił to wszystko w całość. W tym sezonie City może napsuć krwi gigantom Premiership (również Chelsea - nie sądzę, a by w tym sezonie poszło gładko 3:0) i powalczyć z Tottenhamem(oby i życzę zwycięstwa :twisted: ) i Newcastle o Europejskie Puchary, a w następnym, po paru wzmocnieniach na które Citizens stać, dołaczyć do Wielkiej Czwórki.
CFChelsea - Sro Sie 22, 2007 2:32 pm

Nie wiem dlaczego ale daze sympatią ten zespol , mam nadzieje ze w obecnych rozgrywkach ligowych bedzie takim ,,czarnym koniem''.Co do meczu obu Manchesterów to zgadzam sie Manchester City pokazał się w tym meczu od jak najlepszej strony.Eriksson to trener z doswiadczeniem , wkoncu ternowal takie kluby jak Lazio Rzym , Benfice Lizbona , AS Roma , AC Fiorentina czy wreszcie reprezentacje Angli. Zespol wyraznie jest poukladany co zresztą widac na boisku , co do sładu to mamy tu mieszanke zawodnikow doswianych i młodych.Warto tu wymienic takiego zawodnika jak Kasper Schmeichel ktory moim zdaniem za kila lat bedzie nie tylko rownie znany jak ojciec ale i jeszcze lepszy . Podsumowując mysle ze jesli City dalej bedzie tak dobrze grac to spokojnie na koniec rozgrywek zajmie miejsce gwarantujące start w Pucharze UEFA :grin:
michał 09 - Sro Sie 22, 2007 3:34 pm

Na razie City zaliczyło znakomity start ,szczerze mówiąc się tego nie spodziewałem,Eriksson sprowadził garczy nie posiadających żadnego doświadczenia w Premiership,jednak na razie spisują się znakomicie.Ostoją defensywy jest 19-letni Micach Richards ,który ma za sobą już występ w Reprezentacji Anglii,przypomninam tylko,że już zimną Mourinho chciał go sprowadzić za 15 milionów funtów,jednak City tak łatwo nie dadzą go sprzedać,jeżeli nadal będzie się rozwijał jak do tej pory to wrożę mu wspaniałą karierę.Teraz City czeka bardzo trudny mecz z Arsenalem na Emirates Stadium,który na pewno będzie chciał się zrehabilitować za remis z Blackburn.Uważam ,że City w tym sezonie zajmą maksymalnie 8 miejsce,a już w następnym sezonie będą się starać o wejście do pierwszej czwórki.Shinawatra dał Erikssonowi czas do 2010 roku na Mistrzostwo,jednak wydaje mi się to niezbyt chyba,że zostaną przeprowadzone naprawde spektakularne transfery.
P.S:Witam was wszystkich na forum :wink:

Jarperto - Czw Sie 23, 2007 11:58 am

ogladałem, musze powiedziec, z uwaga mecz derbow Manchesteru, z nadzieja na odebranie punktow United, stalo sie tak, ale prosze nie upatrywac w City kanadydata do tytułu.

maja co prawda w swojej kadrze paru dobrych zawodnikow, ale to co najbardziej ich teraz napedza to swieżosc całej druzyny, zmiany. natomiast w wyscigu o Premiership City nie ma zadnych szans, ktore ma np. w walce o premiowane miejsce do pucharow.

jest to podobne zjawisko jak Porsmouth jako sensacyjnego lidera dwa lata temu.

nie ma co, United graja kaszane i niech to potrwa jak najdluzej, ale byli strona zdecydowanie przewazajaca w derbach, a to wydaje sie nawet byc mało powiedziane o ich przewadze. City mialo farta, ale udalo sie. to takze jest w pilce piekna sprawa, a z drugiej strony medalu bukmacherzy lubia takie sytuacje najbardziej... ;)

CFChelsea - Pią Sie 24, 2007 10:52 pm

Jarperto napisał/a:
prosze nie upatrywac w City kanadydata do tytułu

Do tytułu nie ale do zajecia miejsca gwarantującego start w Pucharze UEFA

Cytat:
City mialo farta, ale udalo sie. to takze jest w pilce piekna sprawa

No własnie i to jest w piłce piekne ze nie zawsze decydują umiejetnosci , czasami liczy sie łud szczęścia poprostu :cool:

Marcus007 - Sob Sie 25, 2007 4:04 pm

City to drużyna, która moim zdaniem będzie sie liczyć w walce o Ligę Mistzów, bardzo dobrze poukładana drużyna, która dostała sporo pieniędzy od sponsorów i sensownie je zainwestowała. Widać także, że są duże szanse, iż pieniądze się zwrócą. Lubię ten zespół i życzę im jak najlepiej!
Kicky - Czw Sie 30, 2007 7:23 pm

W tym sezonie Manchester City jak dotąd spisuje się znakomicie(na pewno lepiej niż lokalny rywal Manchester United :wink: ). Drużyna pod dowódctwem Svena Gorana Erikssona zgromadizła dotychczas 9 punktów, i jeżeli Man City będą grali tak dobrze jak do tej pory mogą pokusić się o miejsce gwarantujące grę w kwalifikacjach LM w sezonie 2008/2009.

Pozdro

ziomek_Blue - Sob Wrz 01, 2007 6:56 pm

Manchester City...
Taki postęp w jeden sezon.
Kasa robi swoje, trener też. Co tu dużo mówić. Będzie w wielkiej 4 :wink:

Lauri - Pią Lis 23, 2007 7:33 am

Cytat:
Schmeichel talentem roku

Bramkarz reprezentacji młodzieżowej Danii i Cardiff City, Kasper Schmeichel, został uznany najlepszym piłkarzem młodego pokolenia w swoim kraju za rok 2007. Skandynawscy dziennikarze uznali jednogłośnie, że syn słynnego golkipera Czerwonych Diabłów, Petera, jest w tej chwili największym talentem duńskiego futbolu.

W ubiegłym roku w plebiscycie zwyciężył obecnie broniący barw Liverpoolu FC, obrońca Daniel Agger. Kasper Schmeichel to formalnie zawodnik Manchesteru City, z którego jest tylko wypożyczony do Cardiff.

Szymon Sulgostowski, ASInfo

zawsze wiedzialem, ze talent ma po ojcu :D chetnie bym go u nas widzial na lawce rezerwowych

chelsea16 - Czw Gru 20, 2007 1:44 pm

ziomek_Blue napisał/a:
Manchester City...
Taki postęp w jeden sezon.
Kasa robi swoje, trener też. Co tu dużo mówić. Będzie w wielkiej 4 :wink:

Bo ja wiem... Ja myślę, że spadną na 5-6 miejsce, zobaczymy czy Spurs pod wodzą J.Ramos skoczy w górę, bo myślę, że te dwa zespoły stoczą zaciętą walkę o miejsca zaraz pod 'big 4'. Mimo dobrego trenera i ambitnych, zdolnych zawodników, jednak nie utrzymają formy do końca sezonu.

darthmates - Wto Wrz 02, 2008 9:43 pm

Jeśli tak dalej pójdzie, to już w przyszłym sezonie Manchester City będzie zespołem z najwyższej światowej półki. Wszystko czego było im trzeba, to pieniądze, które teraz po przejęciu klubu przez Sulaimana Al-Fahima "The Citizens" nie brakuje ... Majątek prezesa grupy Abu Dhabi United Group for Development and Investment jest szacowany na [uwaga] ponad 10 razy większy niż właściciela Chelsea, Romana Abramowicza.

Co do składu: jak na razie jest bardzo solidny. Tacy zawodnicy jak Jo, SWP, Robinho, Kompany czy Elano to naprawdę gracze światowej klasy. I to na pewno nie koniec. Prezes Manchesteru zapowiada bowiem, że to dopiero początek jeśli chodzi o sprowadzanie wielkich nazwisk do klubu. Chce uczynić tę drużynę zespołem gwiazd. Takim, jakim nie był nigdy Real, Barca czy odwieczny rywal United. Celem nr 1 w zimowym okienku transferowym będzie bowiem ... CHRISTIANO RONALDO !!!

Oto wypowiedz Al-Fahima dla "The Guardian":

"Jestem gotowy zapłacić za Portugalczyka Cristiano Ronaldo w styczniowym oknie transferowym nawet 135 mln funtów (...). Ronaldo wiele razy mówił, że chce grać w najlepszym klubie na świecie. Taki właśnie mamy zamiar stworzyć, większy i potężniejszy niż Real Madryt czy Manchester United. Real nie chciał zapłacić za Ronaldo około 90 mln funtów, nie doszło do porozumienia z Manchesterem United. Uważam, że tej klasy piłkarz może kosztować więcej. Ile? Nawet 135 mln (około 166 mln euro). "

Czy oznacza to, że na naszych oczach tworzy się nowa ledenda klubowa? A może to tylko puste słowa, nie pokryte żadnymi aspiracjami? Transfer Robinho (32 mln funtów) jest jednak dość przekonujący ... sami przyznajcie ...

Koza - Sro Wrz 03, 2008 6:06 pm

Jeżeli kupią Cr7 to Robinho będzie chciał ich opuścić :D Brazylijczyk chyba nie przepada za Ronaldo !!
Whiskey - Sro Wrz 03, 2008 9:12 pm

A myślalem,że to Chelsea(no offense :P ) psuje rynek transferowy :) Jak to nie są przechwałki to zapewne tam gdzie dwóch się bije(CFC i MU) tam trzeci skorzysta(MC). Licze jednak,że te szejki trochę ochłodzą głowy i stworzą dobry team, ale niekoniecznie wydając w jedno okienko 400 mln dolarów...
Lord Mackos - Czw Wrz 04, 2008 8:34 pm

Wreszcie przestana o Chelsea mowic ze to klub ktory jest wielki tylko przez pieniadze :twisted: :twisted: Zobaczymy co zrobi ten szejk :D jak nam dobrze wiadomo szejki z tych Katarów i innych Kuwejtów są kapryśni (jak to Arabowie) i nie zdziwie sie jak beda wydawac astronomiczne sumy na zawodnikow, z jednej strony to zle, psuja pilke i football (no coz, w dzisiejszych czasach nie ma takiego czegos jak dobra pilka, jest jedynie duzo biegającej kasy na boisku), z drugiej natomiast jest to dobre bo daja szanse rozwinąc sie innym klubom (mam tu na mysli mniejsze kluby majace talenty) :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1:
Użytkownik - Pon Wrz 15, 2008 4:14 pm

'Ronaldo zimą wzmocni Manchester City, podpisując roczny kontrakt.'
Uuu, tylko na Ronaldo ich stać? A gdzie te Fabregasy, Krystyny i Kaki?? :mrgreen:

PS. Fabregas sam powiedział, że transfer do City byłby samobójstwem, CR7 myśli tylko o Realu Madryt, a Kaka najwyraźniej zostanie w Milanie. Tylko Rob$on z tych największych gwiazd zdecydował/zdecyduje się przejść do City :D

darthmates - Wto Wrz 16, 2008 6:31 pm

Manchester City z wielkimi gwiazdami będzie niczym. Trzeba będzie stworzyć z tego drużynę, w innym przypadku nic z tego nie wyjdzie.
DROGBA13 - Sro Wrz 17, 2008 9:41 pm
Temat postu: Man City
Manchester może być najlepszym polującym podczas zimy.
Mogą wydać sporo forsy by wzmocnic się przed 2 rundą ligi.
Ale i tak ligę wygra Chelsea jeżeli dalej będzie grała w swoim stylu.
A z ManU wygramy 3-1 i pokazemy im miejsce gdzie się znajdują!!
:cfc1: :cfc2: :cfc1: :cfc2: :cfc1: :cfc2: :cfc3:

Elesimer - Czw Wrz 18, 2008 1:49 pm

Oczywiście jak zawsze każdy fan innej drużyny niż Chelsea nie pałający do niej sympatią będzie wygłaszał hasło : "WSZYSTKO PRZEZ PIENIĄDZE! CHELSEA GRA TYLKO DLATEGO, ŻE PRZYSZEDŁ R. ABRAMOWICZ." Aż prosi się tutaj przekształcenie słynnego biblijnego zdania "Kto jest bez kasy niech pierwszy rzuci kamień" spojrzeć należy prawdzie w oczy pieniążki są integracyjną częścią piłki nożnej i jeśli one pomogą wybudować Man City wielki zespół to chwała im za to, że potrafili dobrze wykorzystać dane im fundusze. Łatwo jest wydać MILIONY (dużo MILIONÓW) na gwiazdorów, którzy później pokazują to co pokazują czyli NIC. Chelsea sprowadziła największe nazwisko i miała z tego najmniejszy efekt - Pan Shevchenko gwiazdor Dynama i AC Milan nie wniósł nic do "niebieskich". I tak może być z "gwiazdami", których wymienia przebogaty Pan Szejk, gdyż jak od dawna wiadomo pieniądze łatwiej sie wydaje niż zarabia.
donnie_brasco - Czw Wrz 25, 2008 9:40 pm

City nie ma się co martwić tak jak "martwi" się o nich Wenger. Szejk ma gest nawet jak uda się mu pobawić 2 sezony gwiazdami na boiskach Manchesteru, to spłata wszystkiego po całej zabawie (w razie gdy zostawi klub) to będzie dla niego pryszcz. Co innego CFC, mamy podobną sytuację jak MANU
Wlodzio - Wto Sty 20, 2009 12:01 am

W pojedynku, który ma zmienić obraz światowej piłki Szejki 0 - Reszta Świata 1...
ChrisWildman - Wto Sty 20, 2009 2:22 am

Brawo Kaka! :grin: Dał przykład wszystkim, jak należy postępować ze złymi ludźmi :wink:
DżołkMaster - Wto Sty 20, 2009 11:49 am

Cytat:
Brawo Kaka! :grin: Dał przykład wszystkim, jak należy postępować ze szmatami :wink:

Jakimi szmatami ? Kaka zbił cię ostatnio czy co ? Zresztą karuzela transferowa i tak kreci się w Manchesterze. Nie mamy ( na chwile obecną ) mega transferów ale Bridge Bellamy czy De Jong który jest już jedną nogą w Manczesterze to naprawdę solidne wzmocnienia. Teraz tylko czekać aż szejkowie dojdą do dalszych literek alfabetu.

Aver - Sro Lut 18, 2009 8:03 am

Wg. mnie ta kasa im nic nie da, narobili tych transferów i nic. Robinho nie błyszczy jak w realu.Kasa może coś zmienić przy zakupie jakiegoś młodego zawodnika , który za kilka sezonów byłby gwiazdą.
Sebek19 - Sro Lut 18, 2009 1:06 pm

Aver napisał/a:
Wg. mnie ta kasa im nic nie da, narobili tych transferów i nic. Robinho nie błyszczy jak w realu.Kasa może coś zmienić przy zakupie jakiegoś młodego zawodnika , który za kilka sezonów byłby gwiazdą.

Racja za dużo nieprzemyślanych transferów, do tego czasem przepłaconych a graczom z tego co ostatnio gdzieś wyczytałem płacą takie pensje że czasem to żal bo coniektórzy to wcale nie zasługują na takie gaże. Podejrzewam że w lecie zmieni się wiele w City począwszy od trenera i wymianę paru słabych ogniw, bo ten szejk kasy nie szczędzi co widac po dotychczasowych finansach wpompowanych w Man City.

Thimesh - Sro Lut 18, 2009 1:57 pm

Ameryki to nie odkryliście...

Za dużo nieprzemyślanych transferów... wymień te nieprzemyślane transfery (dużo).

Sebek19 - Sro Lut 18, 2009 3:07 pm

Thimesh napisał/a:
Ameryki to nie odkryliście...

nie filozofuj Thimesh :lol:

Thimesh napisał/a:
Za dużo nieprzemyślanych transferów... wymień te nieprzemyślane transfery

Nigel de Jong 12.000.000 € wszędzie słyszałem że przepłacili ostro
Jo, którego już się pozbyli (wypozyczenie Everton)
Ben Haim (tego też chyba już się pozbyli)

jedyne dobre transfery to: Craig Bellamy, Robinho i SWP :!:

a tacy piłkarze jak Michael Johnson i Daniel Sturridge się marnują na ławie :neutral:

Thimesh - Sro Lut 18, 2009 4:14 pm

Sebek19 napisał/a:

nie filozofuj Thimesh :lol:

daruj sobie

Wszędzie słyszałeś, że przepłacili za De Jonga, argument nie do zbicia... ledwo co go kupili, ale już zły transfer.

Jo był kupiony zanim szejki przyszły. Ok- 1 niewypał.

Ben Haima kupili za 5 batów, i tak miał być na ławe, a że chciał pograć (głupi myślał, że wypchnie Dunne'a albo Richardsa) to go wypożyczyli do Sunderlandu.

To jest to 'dużo nieprzemyślanych transferów' ?

Sebek19 - Sro Lut 18, 2009 9:48 pm

Thimesh napisał/a:
daruj sobie

ok :grin:

Thimesh napisał/a:
Jo był kupiony zanim szejki przyszły. Ok- 1 niewypał.

Jo kupili w tym sezonie czyli jak szejk już przejął klub - ok ale niewypał tak czy tak
Thimesh napisał/a:

To jest to 'dużo nieprzemyślanych transferów' ?

dobra mało ale powiedzmy sobie szczerze że trochę nie przemyslane te transfery, bo niby obrona (wporzo) ale chyba wymaga najwiekszego remontu w City :wink: ostatnie wyniki to szkoda gadać :???:

Thimesh - Sro Lut 18, 2009 10:34 pm

Troche nieprzemyślane transfery to miałeś mi pokazać, dalej widze tylko niewypał Jo.

Obrona zła? Wymaga remontu? Given, Richards, Dunne, Zabaleta, Bridge? Potencjalnie mają bombke.

Sebek19 - Czw Lut 19, 2009 1:06 pm

Thimesh napisał/a:
Obrona zła? Wymaga remontu? Given, Richards, Dunne, Zabaleta, Bridge? Potencjalnie mają bombke.

nom nazwiska nie grają, zobacz co ich defensywa robiła jak polegli m.in z:
Grudzień
West Bromwich Albion 2:1 Man City
Man City 2 : 2 Blackburn Rovers
Styczeń
Stoke City 1:0 Man City
Luty
Portsmouth 2:0 Man City

Sorry ale jak na zespół z takim kapitałem i aspiracjami, jak się traci tyle goli (kilka przykładów "To tylko wierzchołek góry lodowej") to chyba jest coś na rzeczy nie wiadomo kiedy wdg. Ciebie
Thimesh napisał/a:
(Potencjalnie mają bombke)
ta nie niby bombka eksploduje po raz kolejny.
Thimesh - Czw Lut 19, 2009 4:04 pm

Nie musisz mi przypominać ich wyników.

Nie musisz rzucać sloganem.

Każdy z osobna jest dobry, razem nie grają dobrze, albo Hughes nie potrafi ich ustawić.

Gdzie są te niewypały?

Sebek19 - Czw Lut 19, 2009 6:57 pm

Thimesh napisał/a:
Gdzie są te niewypały?

wypaliły się

Thimesh napisał/a:
Każdy z osobna jest dobry, razem nie grają dobrze, albo Hughes nie potrafi ich ustawić.

tak może nie potrafi ich ustawić, raz jeszcze tak każdy jest dobry ale razem odstawiają amatorkę, czyli chyba ewidentny brak zrozumienia i brak kolektywu m.in w liniach defensywnych

Thimesh - Czw Lut 19, 2009 7:14 pm

yhm i co z tym?
Sebek19 - Czw Lut 19, 2009 8:07 pm

Thimesh napisał/a:
yhm i co z tym?

co z czym ... hmm ... nom nic z tym w końcu co nas obchodzi obrona Man City i ich niewypały etc. może zakończymy tą dyskusję :?:

Thimesh - Czw Lut 19, 2009 8:18 pm

Co z czym? Co ma jakość sprowadzonych zawodników do braku komunikacji w całej linii obronnej.
Sebek19 - Czw Lut 19, 2009 8:53 pm

Thimesh napisał/a:
Co z czym? Co ma jakość sprowadzonych zawodników do braku komunikacji w całej linii obronnej.

a co ma piernik do wiatraka ??? jakościowo są ok ale nie potrafią razem grać bo (gwiazdy wielkie) ... skończyłeś czy dalej ciągniemy to :?:

Thimesh - Czw Lut 19, 2009 9:23 pm

No właśnie co ma piernik do wiatraka? Ja Cie pytałem o niewypały.
Sebek19 - Pią Lut 20, 2009 10:30 am

Thimesh napisał/a:
Ja Cie pytałem o niewypały.

chyba już odpowiedziałem dla mnie niewypały dla Ciebie może być fenomenem, masz tu kilku czy Ci się to podoba czy nie :lol: Vincent Kompany (to nie jest ten dobry defensor, który wycinał aż miło w HSV), Nigel de Jong (w HSV i reprezentacji Oranje zdecydowanie lepiej mu szło niż w City w ostatnich meczach), Wayne Bridge (przynajmniej jedno robił dobrze w Chelsea "odgrywał rolę rezerwowego" nie to że mam cos do Wayne'a, dobry obrońca ale czasem głupio się myli i często jego ręce przyciagają piłkę w polu karnym czy to w Chelsea tak było i ostatnio kiedy City podejmowało Middlesbrough szczęśliwie sędzia tego nie zauważył, w meczu Bolton vs City oj Bridge dawał się robić itp itd.), dobra dopisze tego Jo i bedzie ładny komplet niewypałów dla Ciebie to mogą być nawet wypały, fenomeny, cool transfery ale chciałeś to masz niewypały. Coś jeszcze :?:

ChrisWildman - Pią Lut 20, 2009 12:57 pm

Ja bym powiedział, że w ManCity potrzeba przede wszystkim czasu danego jakiemuś świetnemu trenerowi, żeby poukładał to wszystko po swojej myśli i ułożył tych dobrych lub bardzo dobrych piłkarzy zgodnie z sensownym planem. Jak popatrzy się na ostatnie mecze MC, to brakuje koncentracji w obronie oraz woli walki w ataku (żeby cos skonstruować). Może to kwestia motywacji, a może braku pewności siebie wynikającej z ciągłych plotek transferowych.
Sebek19 - Sro Mar 04, 2009 7:45 pm

Nom to ładnie dziś Man City gra z Villą a w składzie zabraknie Bellamy'ego i Robinho. Co gorsza City będzie musiało sobie radzić bez Walijczyka przez ok 2 tyg., właśnie ustalono na podstawie diagnozy lekarskiej. Oj ciekawei będzie, najlepsi gracze coś mi się wydaje że Villa może dziś ogarnąć komplet pkt.
ChrisWildman - Sro Mar 04, 2009 11:33 pm

Sebek19 napisał/a:
Oj ciekawei będzie, najlepsi gracze coś mi się wydaje że Villa może dziś ogarnąć komplet pkt.

:grin: :roll:

Manchester City - Aston Villa 2:0.

Redman - Sro Mar 04, 2009 11:36 pm

akurat dzisiaj musieli wygrać i zrąbać mi kupon... wraz z trzema innymi drużynami :neutral:
Sebek19 - Czw Mar 05, 2009 2:46 pm

rzeczywiście grają w kratkę ale że pokonają Villę nawet się nie spodziewałem, zobaczymy jaki futbol pokażą na Stamford Bridge w najbliższej kolejce EPL :mrgreen: a dokładniej 14 marca
poiqwe - Sob Mar 14, 2009 8:00 pm

ta, a zobaczcie tutaj

ta, a zobacz tutaj tutaj

Kociek - Pią Cze 26, 2009 2:49 pm

Chyba szykuje się czystka w City:
Cytat:
Mark Hughes dobrze wie, że ten sezon może być kluczowym w jego karierze, a ewentualne niepowodzenia szybko spowodują zwolnienie. Po zakontraktowaniu Roque Santa Cruza, Garetha Barry’ego i Stuarta Taylora przyszedł czas na wyprzedaż piłkarzy z aktualnej kadry. Walijczyk musi się pozbyć kilku piłkarzy (a mówi się o przynajmniej tuzinie) i to nie tylko, żeby trochę zbilansować budżet klubu (wspomniana trójka nabytków kosztowała około 30 mln funtów), ale też aby mieć w miarę zbalansowaną kadrę.

Pod ostrzał mają iść oczywiście, głównie, piłkarze sprowadzeni za Erikssona i prezesury premiera Shiniwatry: bułgarski napastnik Valeri Bojinov (Wolfsburg), Zimbabwijczyk Benjani Mwaruwari (dobry znajomy Choto i Chinyamy), były reprezentant Anglii Darius Vassel, Chad Evans, była gwiazda CSKA Moskwa, Brazylijczyk Jo (on ma być kartą przetargową w rozmowach ‘The Citizens” z Evertonem w sprawie wykupienia potężnie zbudowanego i cenionego przez Fabio Capello obrońcy, Joleona Lescotta). Odeszli już obrońca Danny Mills i napastnik Darren Sturridge (Chelsea), a niezniszczalnemu Dietmarowi Hamannowi skończył się kontrakt.

Felipe Caicedo ma pobierać nauki na kolejnym wypożyczeniu, z kolei obrońcy Michael Ball, Tal Ben Haim i Javier Garrido czekają tylko na oferty. Podobno Gelson Fernandes i wybitnie kontuzjogenny pomocnik Michael Johnson (swoją drogą, niegdyś wielka nadzieja klubu) też nie figurują w planach Hughesa. Jakby tego mało, odejść mogą ikona klubu irlandzki defensor Richard Dunne (Sunderland ma szykować ofertę) i Elano, co akurat nie jest wielką niespodzianką, ponieważ od dawna wiadomo o spięciach na linii Hughes – była gwiazda Shachtara Donieck.

Ale żaden fan ‘The Citizens’ nie powinien się martwić. Pieniądze ze sprzedaży wyżej wymienionych piłkarzy plus kilkadziesiąt milionów petrodolarów, mają pójść na kupno m.in. Carlosa Teveza bądź Samuela Eto'o (a może obu?). Kibice przygniatającej większości klubów na tej planecie dałoby się posiekać za wymianę połowy kadry ich ulubionej drużyny za jednego z tych piłkarzy.

Quaresma13 - Nie Cze 28, 2009 11:38 pm

Manchester City zrealizował transfer napastnika FC Barcelony, Samuela Eto'o - donosi angielski "News of the world". Ta informacja jednak nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez żadną ze stron. Według dziennikarzy, "The Citizens" mają zapłacić za Kameruńczyka 25 mln funtów. W ciągu najbliższych dni ma zostać rozstrzygnięta sprawa transferu Carlosa Teveza, który ostatni sezon spędził grając w barwach Manchesteru United. Argentyński napastnik ma kosztować 30 mln funtów. Według informacji dziennika, Eto'o ma zarabiać w Anglii 200 tys. funtów tygodniowo natomiast Tevez ma inkasować 140 tys. funtów, co tydzień. Czyżby Real robił się na drugi Real Madryt ? Jak sądzicie ?
Kociek - Pon Cze 29, 2009 1:20 am

Quaresma13 napisał/a:
Czyżby Real robił się na drugi Real Madryt ? Jak sądzicie ?

No nie wiem, ciężko mi powiedzieć, ale zależy który: Mallorca, Valladolid a może jakiś inny? :roll: :lol:

A co do spekulacji to nie tylko News of The World ale także deniksport też to potwierdził, a na dodatek mówi o tym, że:
Cytat:
Napastnik reprezentacji Argentyny do tej pory reprezentował barwy Manchesteru United, postanowił jednak nie zostawać dłużej na Old Trafford, gdyż nie miał tam pewnego miejsca w składzie, daleko się jednak nie przeniósł, gdyż podpisał czteroletni kontrakt z lokalnym rywalem.

Samuel Eto'o już od dawna deklarował chęć opuszczenia słynnej Barcelony, a jego usługami były zainteresowane wszystkie czołowe kluby ze Starego Kontynentu, sam zawodnik postanowił jednak spróbować swoich sił w barwach Manchesteru City, gdyż uważa, że w tej drużyny drzemie ogromny potencjał. Kameruńczyk podpisał pięcioletni kontrakt.

Tylko teraz(jeśli doszło do transferów) kłopot bogactwa w linii ataku może mieć szkoleniowiec Mark Hugues, który na chwilę obecną dysponuje już Brazylijczykiem Robinho i Paragwajczykiem Roque Santa Cruzem, teraz do tej dwójki dołączą kolejni dwaj super snajperzy.

DROGBA13 - Pon Cze 29, 2009 9:55 am

Co do Eto'o to słyszałem, że transfer zależy już tylko od samego Kamereuńczyka. Mówi się, że władze Barcy chcą by Samuel został jednak zaakceptowali ofertę od Manchesteru i zapowiedzieli, że to od samego Eto'o zależy czy chce grać w City czy w Dumie Katalonii.
Kociek - Pon Cze 29, 2009 11:34 am

Tak, to prawda. Transfer zależ od samego Kameruńczyka, który ma wybrać duże zarobki w City i pewnie pierwsza jedenastka, albo Barcelona ze zwykłymi zarobkami jak dla niego i znając życie rolą jokera.
Ex - Pon Cze 29, 2009 11:52 am

jakiego jokera ? ;O
Kociek - Pon Cze 29, 2009 12:10 pm

Joker, to zawodnik który wchodzi z ławki. Chodzi tu o dobrego zawodnika, przykładem może być sytuacja Teveza w ManU. I wchodząc z ławki ratował im d****a przed porażką. To tak jak w kartach. Grając w wojnę tylko czekasz kiedy wyciągniesz Jokera którym możesz pokonać Asa.
Ex - Pon Cze 29, 2009 12:22 pm

debila ze mnie nie rób, wiem co znaczy joker.

Piłkarz, który strzela w poprzednim sezonie ponad 30 bramek nie może od tak usiąść nagle na ławce choćby przyszedł nie wiadomo kto.

Kociek - Pon Cze 29, 2009 12:30 pm

Ty pytałeś, ja tylko odpowiedziałem. Ale to że strzelił tyle bramek niekoniecznie gwarantuje mu miejsce w pierwszej jedenastce.
DROGBA13 - Pon Cze 29, 2009 1:32 pm

Eto'o w Barcie nie zawodzi i jeżeli zostanie na Camp Nou to tylko jakaś kontuzja może go powstrzymać od grania w pierwszej 11. To jest świetny snajper, który w każdym sezonie zalicza sporą liczbę bramek a jego gra jest nieraz zbawieniem dla Katalończyków.
A co do transferu do City to myślę, że się nie uda. Eto'o co rok ma jakieś oferty, zawsze się długo zastanawia i zawsze ostatecznie zostaje i zalicza kolejny dobry sezon-on już taki jest. :razz:

Kociek - Wto Lip 28, 2009 12:37 am

Jeśli ktoś nie wie, to niedawno do klubu dołączył napastnik Togo i Arsenalu Emanuel Adebayor. I to pewnie on będzie decydował o sile ataku wraz z Robinho i Tevezem.
Robinho chciał gwiazd to ma teraz gwiazdy. Lepiej późno niż wcale. :smile:

DROGBA13 - Sro Lip 29, 2009 6:36 pm

A ostatnio zaczęta mówić o kolejnym wzmocnieniu w City. Chodzi mi tu o kolejnego zawodnika Arsenalu. Rzekomo interesują się bardzo zakupem Toure. Widać wreszcie zrozumieli, że w nietylko sami napastnikami się gra. :mrgreen:
Angelos - Pią Paź 16, 2009 9:02 pm

Najbardziej bym sie cieszył , gdyby MC kupił Fabiano . Podobno MU chce go kupić.
Kociek - Pią Paź 16, 2009 9:37 pm

Ej no, po co pisac teraz o spekulacjach transferowych.
W chwili obecnej jest to mało ważne. A z resztą Fabiano na razie zgasł i wszystko o nim ucichło.
A tak wogóle co to za róznica kto go kupi, tak samo wzmocni się Manchester City jak
United, ja tu większej róznicy nie widzę.

Krzychu - Pią Paź 16, 2009 11:14 pm

Jak City kupią jeszcze jakiegoś napastnika to się raczej skompromitują. United raczej też nie potrzebują. Co do samego Fabiano - genialny piłkarz. Absolutna czołówka jeśli chodzi o napadziorów według mnie, no ale lata ma już. City skład ma naprawdę mocny, atak super, pomoc ok, nawet bardzo, obrona średnio, ale zapewne powalczą o Big Four już w tym roku i kto wie jak to się potoczyć może.
DROGBA13 - Sob Paź 17, 2009 12:27 am

Co do Fabiano to zgadzam się z Krzychem w 100 %. Wielki snajper.
A co do transferów City to narazie najgłośniej jest o ewentualnej sprzedaży Robinho a nie o zakupie kogokolwiek. Podobno Barca uwzieła się na Brazylijczyka i jest w stanie zapłacić ponad 35 mln euro, a mówiono też kiedyś, że w skład transakcji może wchodzić Puyol, który pomimo, że gra jeszcze na wysokim poziomie to najmłodszy już nie jest i mówiono też, że może Yaya Toure trafić do City. Jestem bardzo ciekawe jak zostanie to rozegrane w City. :mrgreen:

Krzychu - Sob Paź 17, 2009 12:19 pm

Swoją drogą fani klubów takich jak Barcelona, United, Real mnie rośmieszają, bo czesto mowią o Chelsea czy City ze to kluby zbudowane sztucznie, na kasie. No a czy same nie wydają kosmicznych sum. Barcelona - 40mln+Eto'o, teraz Robinho, ten Czyhrynski... Real wiadomo, United tez potrafią wydac krocie na chocby Berbatova...

Co do City to nie ma sie co czarowac - w tym sezonie będą wysoko, a w przyszłym będzie juz b.ciężko z nimi.

Angelos - Sro Gru 23, 2009 10:56 pm

Wszyscy z szkoły wyśmiewają sie z MC. Prawde mówiąc , skład ok , ale obrona kuleje. Derby Manchesteru miały nabrać barw . Myślałem o super zwycięstwie City , ale sie nie udało. Obrona przede wszystkim. Co do Robinho , to po co mają go sprzedawac jeżeli jest dobry. Zapłacili za niego ok 35 mln funtów więc na straty by im poszło . A on sam by nie przeszedł ze względu na kibiców,
DROGBA13 - Sro Gru 30, 2009 8:18 pm

Cytat:
Menedżer Manchesteru City, Roberto Mancini chce wypożyczyć gwiazdora Barcelony, Thierry'ego Henry. 32-letni piłkarz miałby zastąpić w składzie "The Citizens" Emanuela Adebayora, który w styczniu wyjedzie na Puchar Narodów Afryki.
Szkoleniowiec Manchesteru City chciałby, aby Henry dołączył do jego zespołu na drugą część sezonu. Doświadczony reprezentant Francji miałby pomóc drużynie prowadzonej przez włoskiego trenera osiągnąć założony cel, czyli zajęcie miejsca w pierwszej czwórce angielskiej Premier League.
Thierry Henry miałby podpisać z zespołem "The Citizens" półroczny kontrakt z opcją jego przedłużenia na kolejny sezon.

Źródło: ASInfo

Czyli City wreszcie się chyba uda ściągnąć do siebie Francuza, ale ciekawe co zrobią jak Adebayor wróci, bo tam już i tak trochę tych napastników jest.

Kociek - Sro Gru 30, 2009 8:25 pm

To mogłoby być ciekawe, ale pewnie z klubem pożegnałby się którys napastnik. Najprawdopodobniej byłby to Santa Cruz. Ale mówiło się też o odejściu Robinho, więc może to jest ruch spowodowany także tym oprócz wyjazdu Adebayora na PNA.
Adrian - Sro Gru 30, 2009 10:32 pm

A to Henry siedzi na ławie w Barcelonie? Jak oglądałem Gran Derbi to grał w pierwszym chyba :P
Nie wierzę żeby zrezygnował z gry w LM dla City, no chyba że dadzą mu strasznie dużo kasy

DROGBA13 - Sro Gru 30, 2009 10:34 pm

Dla City to akurat problemem nie będzie. :razz: Ale też dla mnie, by to było dziwne zagranie, bo Henry wydawał mi się dość ważnym elementem Barcy, ale pieniądze City i wiek Henrego może robią swoje. :razz:
Fan102 - Sro Gru 30, 2009 10:36 pm

Henry obecnie nie jest w najwyższej formie, i Barca chce nowego awodnika do tego Trio razem z Ibra i Messim.

Wątpie czy City kupi Henryka.

Didi - Sro Gru 30, 2009 11:27 pm

Pierwsze słyszę :wink: Jak dla mnie to raczej nie dojdzie do tego trasferu. W City jest wystarczająco graczy ofensywnych, ale jakby już się uparli to wsysną kogoś z Włoch i pewne padłoby na Balotteliego.
Fan102 - Sro Gru 30, 2009 11:32 pm

Prawda, Balotelli z Mancinim mieli dobre stosunki :)
darthmates - Czw Gru 31, 2009 9:25 am

City będą mieli problem by dojść na szczyt. Moim zdaniem piłkarze to nie wszystko. Są światowej klasy, ale nie mają mentalności. Spójrzcie na Robinho. Gracz jakich mało, a jednak ze względu na jego mentalność w stosunku do pracodawcy bardzo stracił na jakości. Kiedy grał w Madrycie zdawał sobie sprawę, że jest częścią dużo większej układanki niż sam Real Madryt.
Dla piłkarza Mancheter United, Chelsea, Liverpool, Arsenal, Barcelona, Real, Inter, Milan czy Juventus to szczyt marzeń. I gdy już tam trafia staje się jeszcze lepszy. W Manchesterze brakuje mentalności i poświęcenia. Z klubu piłkarskiego zrobił nam się bank. Studnia bez dna, z której ciągnie się tylko pieniądze. Szkoda, bo myślę, że ten klub i jego kibice na to nie zasłużyli.

DROGBA13 - Sro Sty 06, 2010 9:20 pm

Cytat:
Juan Sebastian Veron poinformował, że nie przystał na propozycję Roberto Manciniego, menadżera Manchesteru City. Gdyby doświadczony pomocnik zgodził się na transfer, wtedy on i jego obecny klub, Estudiantes La Plata, otrzymaliby po 7 milionów funtów.

34-latek występował już kiedyś w Premiership, reprezentując od 2001 roku barwy Manchesteru United, a potem również Chelsea Londyn. Mancini natomiast pamięta Verona ze wspólnych występów w 2 włoskich klubach: Sampdorii Genua i Lazio Rzym.

"To nie jest kwestia pieniędzy. Na pierwszym miejscu stawiam rodzinę, to po pierwsze, a po drugie - podjąłem decyzję i chcę ją uszanować, moje miejsce jest w Estudiantes, tutaj czuję się komfortowo" - przyznał Veron.

Czy on nie jest za stary, by chcieć go jeszcze sprowadzać?? Te Araby chyba naprawdę nie wiedzą co z tą kaską robić a na piłce chyba też nie zaspecjalnie się znają. :razz: Ale Veron odchodzić nie chce, więc niby już tematu nie ma.

Ale ten transfer chyba już do skutku dojdzie:
Cytat:
- Powinienem wspomnieć w dobrych słowach o każdym zawodniku, ale chcę rozmawiać tylko o Vieirze, który zagrał dla nas po raz ostatni - powiedział po środowym meczu Interu Mediolan jego trener Jose Mourinho. Mistrzowie Włoch pokonali 1:0 Chievo.
Portugalczyk potwierdził to, na co zanosiło się od kilku tygodni - Patrick Vieira opuszcza Inter w poszukiwaniu regularnych występów. 33-letni pomocnik u Mourinho grał niewiele (w środę wystąpił tylko ze względu na kontuzje w składzie), ale wciąż liczy na powołanie do reprezentacji Francji na mistrzostwa świata w RPA.
Vieira prawdopodobnie odejdzie do Manchesteru City, gdzie trenerem jest były szkoleniowiec Interu Roberto Mancini. Włoch powiedział w poniedziałek, że jest zainteresowany wypożyczeniem Vieiry do końca sezonu.
Mourinho chwalił Vieirę za środowe spotkanie. - Zagrał bez zarzutu, to było perfekcyjne pożegnanie. Życzę mu wszystkiego najlepszego w nowym rozdziale kariery - powiedział Portugalczyk. Francuzem zainteresowany jest także Olympique Lyon, ale Mourinho nie miał wątpliwości: - Nikomu nie mówił ani słowa, ale wspominał o Premier League - powiedział o Vieirze.
Inter pokonał Chievo dzięki bramce Mario Balotellego w 12. minucie spotkania.

Wątpię czy Lyon będzie potrafił powalczyć z City o tego zawodnika, jak już tak Manchester się uparł. Ale również czy nie ma młodszych zawodników do sprowadzenia niż Francuz?? Może poziom jeszcze ma, ale coraz starszy, coraz częściej kontuzje i pewnie dlatego kaska wydana na tego zawodnika będzie raczej kasą straconą. Nie rozumiem tych transferów City- w lato kupują samych napastników, teraz szukają jak najstarszych zawodników do zespołu- nie rozumiem tego zespołu. :razz:

bonzo15 - Czw Sty 07, 2010 7:08 pm

Ja tam się cieszę, że sprowadzają takich graczy - mniejsze zagrożenie

Kupią jeszcze z 5 napastników i skład gotowy...;p

DROGBA13 - Nie Sty 10, 2010 9:19 pm

Cytat:
Manchester City bliski sfinalizowania drugiego i trzeciego transferu tej zimy. Younes Kaboul już niebawem może podpisać kontrakt z klubem Roberto Manciniego - informuje "The News of the World". Z kolei "Daily Mirror" donosi, że na City of Manchester Stadium zmierza Christian Ansaldi z Rubina Kazań.
Po zakontraktowaniu Patricka Vieiry, "The Citizens" nie zamierzają spuszczać z tonu. Chcą kolejnych wzmocnień, które pilotuje osobiście włoski szkoleniowiec, Roberto Mancini.
Drugim zimowym nabytkiem City może zostać Younes Kaboul, obrońca Portsmouth. Francuz miałby uzupełnić linię defensywną drużyny i rywalizować o miejsce w składzie z Joleonem Lescottem, Kolo Toure i Micah Richardsem.
Francuski środkowy obrońca od czasu odejścia z Tottenhamu rozwinął się piłkarsko i znalazł się w notesach wielu trenerów. Wiele jednak wskazuje, że określony kiedyś przez Martina Jola "najlepszym młodym stoperem Europy" Kaboul trafi właśnie do Manchesteru City. Kwota transferu ma wynieść około 7 milionów funtów.
Kolejnym obrońcą, na jakiego chrapkę ma Mancini, jest argentyński zawodnik Rubina Kazań, Christian Ansaldi. Lewy defensor miałby być konkurencją dla Wayne'a Bridge'a. Ansaldi dobrze zaprezentował się w meczach Ligi Mistrzów. Szczególnie mogła się podobać jego dyspozycja w spotkaniu z FC Barcelona. Argentyńczyk wyceniany jest na 6 milionów funtów.

Wreszcie tymaczasowo zrezygnowali z wielkich nazwisk na rzecz zawodników dobrych, ale nie najlepszych na świecie. Jest to dwóch solidnych obrońców mających rocznikowo po 24 lata, którzy byli zazwyczaj podstawowymi zawodnikami swoich zespołów.Ciekawe czy choć te transfery City dojdą do skutku. :razz:

CFC-Forever - Sob Lut 20, 2010 3:56 pm

Szejk City to dla mniej najbardziej irytujący klub w całym Premiership. Porażają mnie niektórzy (nie można uogólniać) ich kibice, którzy przed sezonem twierdzili, że City będzie w wielkiej czwórce, a nawet (o zgrozo) że będzie walczyć o mistrzostwo. Cieszyłbym się ogromnie, gdyby szejki nie zdobyły tego 4. miejsca. A w pucharze może dostaną od Stoke :D
F-Lampard88 - Sob Lut 27, 2010 8:11 pm
Temat postu: Odp.
Według mnie nie potrzebne były te faule :) Co skutkowało grą w 9 :) Strzeliliśmy bramkę w 9 to w -11- może zremisowalibyśmy ten mecz. :) :cfc2:
DROGBA13 - Wto Mar 09, 2010 9:21 pm

A City zapowiada już kolejne transfery.
Cytat:
Angielskie media spekulują, że włodarze Manchesteru City gotowi są do złożenia oferty w celu zatrudnienia w swoim zespole napastnika Realu Madryt- Gonzalo Higuaina.
The News of the World twierdzi, że działacze klubu z Manchesteru są skłonni do zapłacenia każdej sumy za Argentyńczyka. Tym bardziej, że obserwowali go już wcześniej, kiedy to bronił barw reprezentacji swojego kraju.
Co ciekawe, raport o Higuainie skautowie z angielskiego klubu przesłali do centrali tuż po eskapadzie po... Niemczech.
Aktualnie napastnik Królewskich jest w połowie wypełniania swojej umowy z klubem. Niedawno odrzucił on propozycję "dożywotniego kontraktu", która wyszła od działaczy Blancos.
Gonzalo zdobył w obecnych rozgrywkach Primera Division aż 16 bramek (na 18 występów). Eksperci plasują go wśród czołowych napastników grających w Hiszpanii.
Sam zainteresowany powiedział, że wolałby póki co pozostać na Santiago Bernabeu i walczyć o miejsce w wyjściowej jedenastce z francuskim napastnikiem- Karimem Benzemą.Źródło: TribalFootball

To jest jeden z najlepszych zawodników Realu w tym sezonie i za razem, jeden z najlepszych napastników na świecie. Jeżeli Argentyńczyk zgodził by się na transfer, a następnie dobrze zaklimatyzował w Anglii to byłby fenomenalny krok City. Był by to bardzo dobry transfer-może działacze City zaczeli myśleć?? :razz:

edi2101 - Pon Lip 05, 2010 8:57 am

Cytat:
Według angielskiej gazety News of the World, Yaya Toure, który przeszedł z Barcelony do Manchesteru City, jest najlepiej opłacanym piłkarzem Premier League. Na konto Piłkarza z Wybrzeża Kości Słoniowej, który od tego sezonu będzie grał z rodzonym bratem w jednym klubie, ma wpływać co tydzień 185 tysięcy funtów. Kwota ta ma ulec zmianie, gdy w życie wejdzie nowe prawo podatkowe i wzrosnąć do 221 tysięcy funtów.
Dwudziestosiedmiolatek przeszedł z Barcelony do Manchesteru City za 24 miliony funtów i podpisał pięcioletni kontrakt opiewający na kwotę 55,6 miliona. Oprócz 221 tysięcy funtów tygodniowo piłkarzowi przysługuje również 1.56 miliona funtów rocznie, za prawa do wizerunku oraz bonus wysokości 823 tysięcy, za awans do Ligi Mistrzów.

Ponadto Toure zgarnie 412 tysięcy funtów jeśli uda mu się wygrać najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe na świecie. Do tego dochodzą premie za wygranie Premier Leauge i zdobycie pucharu Anglii. Wszystkie dodatki do podstawowej pensji są nie opodatkowane. Pomocnik z Wybrzeża Kości Słoniowej w zeszłym sezonie wyszedł w podstawowym składzie Barcelony tylko 13 razy. Przejście Toure do Manchesteru City, to trzeci transfer tego lata angielskiej drużyny. Wcześniej do składu The Citizens trafił z Valencji za 24 miliony David Silva, a z Hamburga Jerome Boateng (11 milionów).

Tym z City już całkiem się w głowach poprzestawiało, reszta gwiazdek zaraz zażąda podwyżek i na pensje nie zarobią :roll:

Kociek - Pon Lip 05, 2010 3:59 pm

Zaskakujące jest to, ile będzie zarabiał ten zawodnik. Nie wiem czy oni widzieli w nim niezwykle dobrego piłkarza któremu należy porządnie płacić, ale to już jest jednak przesada.
DROGBA13 - Pon Lip 05, 2010 5:20 pm

Yaya Toure to zawodnik bardzo dobry, ale ten kontrakt jest zdecydowanie za duży. Ale niby kto bogatemu zabroni. :razz: Ciekawe jak w tym roku City będzie radzić sobie w lidze, bo w tym roku transfery jakby bardziej przemyślane. W tamtym roku zajeli się przede wszystkim zakupem pomocników, gdyż podczas wcześniejszych zakupów preferowali napastników, których kupili wtedy trochę za dużo, w tym okienku jednak bardziej zastanawiają sie nad zakupami przez co trafiło do nich m.in. 2 dobrych pomocników takich jak wspominany wcześniej Toure czy Silva.
Patryk - Pon Lip 05, 2010 11:34 pm

A za rok zaczną kupować masowo obrońców :D Skład na papierze mają mocny, potrafią zaleźć za skórę lepszym ekipom ( My, czy Manchester United ), ale wątpię, aby cokolwiek poza trzecim miejscem mogli zawojować. Mimo licznych transferów to i tak nie jest ekipa, która jest w stanie zagrozić nam w lidze, według mnie.
DROGBA13 - Pią Lip 09, 2010 1:36 pm

Tymaczasem City szykuje już kolejny transfer, ale ten najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku-a przynajmniej mam taką nadzieję. :razz:
Według "The Sun" Machester szykuje ofertę opiewającą na 20 mln funtów za Didiera Drogbę. Wydaje mi się jednak, że po tak dobrym sezonie nie puścimy Naszego napastnika a dodatkowo nie płacą też, aż tak dużo żeby była szansa na zrealizowanie tego transferu. Mam nadzieję, że City szybko sobie odpuści a jak nie to, że Nasi działacze każdą ofertę będą wrzucali odrazu do kosza nie dając Arabom zbędnych nadzieji. :razz:

Hubinho - Pią Lip 09, 2010 2:06 pm

Po co Man City chce kupić Drogbę jak już się z niego emeryt robi? Kupno starszych piłkarzy nie ma sensu, a poza tym napastników, którzy mają równe 31 lat lub powyżej.W następnym roku Didier będzie miał 32 lata, a napastnicy osiągają szczyt swoich umiejętności jak mają 26-31 lat. Myślę, że to zwykłe plotki transferowe.
Kociek - Pią Lip 09, 2010 4:28 pm

Hubinho napisał/a:
a napastnicy osiągają szczyt swoich umiejętności jak mają 26-31 lat.

A skąd Ty takie rzeczy wiesz? :lol: Chyba za dużo FM'a.

A co do transferu to zwykła plota, nic po za tym.

Hubinho - Pią Lip 09, 2010 6:09 pm

Kociek napisał/a:

Wiem, bo w FM'ie mi się coś ładowało (zapomniałem co) i tak pisane było.

Cytat:
Manchester City chce Podolskiego

Manchester City oferuje 15 milionów funtów za gwiazdę reprezentacji Niemiec Lukasa Podolskiego - podał "Morgenpost".

25-letni Podolski, mimo nienajlepszych ostatnio występów na niemieckich boiskach, otrzymał szansę pokazania się na mundialu w RPA. Ustawiany przez Joachima Loewa na lewym skrzydle zawodnik nie zawiódł. Strzelając dwa gole i zaliczając dwie asysty walnie przyczynił się do awansu Niemców do finałowej czwórki.

Mający polskie korzenie piłkarz wpadł w oko Roberto Manciniemu. Menedżer Manchesteru City chce zbudować zespół, który włączy się w walkę o mistrzostwo Anglii i chętnie widziałby w jego szeregach Lukasa Podolskiego.

sport.pl
Do tej pory myślałem, że to zwykły wymysł mediów, a jednak się myliłem. Mogą stanowić trochę zagrożenia dla nas. Silva, Y. Toure, a teraz Podolski? Ostre wzmocnienia. I te same były przed sezonem 2009/10 Lescott, Tevez i Adebayor.

mati1467 - Pią Lip 09, 2010 10:31 pm

Nie zdziwię się jak Man City naprawdę będą chcieli sprowadzić Drogbę, przecież mają full kasy i ich nie obchodzi czy ktoś ma 31lat czy 37, czy też 24. Będą chcieli to wyłożą ile trzeba, ale zarząd i sam Tito raczej nie są aż tak głupi, żeby doprowadzić do skutku taki transfer, choć z zarządem to nie do końca pewien jestem.
Hubinho - Pią Lip 09, 2010 10:36 pm

Ale bez sensu go sprzedawać. Mam nadzieję, że Roman to wie i Didier też. Mogli go sprowadzić przed erą Abramowicza kiedy grał w OM.
Kociek - Sob Lip 10, 2010 5:52 pm

Hubinho napisał/a:
Kociek napisał/a:

Tak, tylko to jest gra, a my mówimy o rzeczywistości ;)

Co do Drogby, to Ancelotti wspominał że skoro ma napastnika który strzelił 37 bramek w poprzednim sezonie, to po co mu nowy? Więc o jego sprzedaży do City na pewno nie ma mowy.

[ Dodano: Sob Lip 10, 2010 5:54 pm ]
Hubinho napisał/a:
Ale bez sensu go sprzedawać. Mam nadzieję, że Roman to wie i Didier też. Mogli go sprowadzić przed erą Abramowicza kiedy grał w OM.

Ale sprowadzili go kiedy grał w OM, choć była już era Abramowicza.

Adrian - Sob Lip 10, 2010 8:42 pm

Hubinho napisał/a:
Kociek napisał/a:

to miażdży :lol:

Hubinho napisał/a:
Mogli go sprowadzić przed erą Abramowicza kiedy grał w OM.

nie mogli, bo nie mieli tyle kasy wtedy ;]

a co do transferu to
DROGBA13 napisał/a:

Według "The Sun"
=
Kociek napisał/a:
zwykła plota, nic po za tym.

Hubinho - Sob Lip 10, 2010 9:28 pm

Adrian napisał/a:

nie mogli, bo nie mieli tyle kasy wtedy ;]

To mogli sprzedać gwiazdy i zaoszczędzić pieniądze.

Adrian - Nie Lip 11, 2010 9:40 am

problem, że gwiazd wtedy nie mieli zbytnio, w tych latach częściej bronili się przed spadkiem niż grali o LM ;]
poza tym nie filozofujmy już, bo nic to ciekawego nie wnosi
City naprawdę mogą namieszać, na papierze mają 3ci skład w lidze jak nie lepiej, jeśli Mancini poukłada te klocki to będzie ciężko ich ograć

Patryk - Nie Lip 11, 2010 9:12 pm

Na papierze to i Real ma jeden z lepszych składów w Europie :)
Chelsea_fan_92 - Nie Lip 11, 2010 11:11 pm

Na papierze To Barca ma najdroższy skład na świecie.
Hubinho - Nie Lip 11, 2010 11:13 pm

Oczywiście, że FCB. To bardzo dobry klub. Dzięki golu Iniesty, który gra w Barcelonie Hiszpania jest mistrzem świata.

widze, że słownie się do Ciebie nie trafi // 3

DROGBA13 - Pon Lip 12, 2010 12:39 am

Ale nie o Barcelonie jest ten temat. :razz:
City zmontowało ciekawą ekipę, a dalej pracują jeszcze nad wzmocnieniami. Szukają m.in. jeszcze jednego napastnika z najwyższej światowej półki. Jednym z kandydatów jest Ibrahimović za którego są w stanie naprawdę dużo dać Katalończykom.
W każdym razie już teraz jest to zespół, który jeżeli się dobrze zgra, nie będzie tam gwiazdorzenia, pieniądze nie zakręcą w główkach to może naprawdę dużo namieszać. Już w tym roku napsuł trochę krwi czołówce (m.in. Naszym The Blues :razz: ) i niewiele zabrakło, aby znaleźli się w el. do LM. Napewno w tym sezonie wydają się jeszcze mocniejsi i nie zdziwi mnie jeżeli ten zespół poważnie porywalizuje z Arsenalem a nawet z ManU o miejsce w lidze. Wydaje mi się jednak, że Nam nie powinni zaszkodzić jednak to oni mogą być tym zespołem, który będzie napędzał grupę pościgową za Naszymi The Blues, gdyż wydaje mi się, że to właśnie my będziemy faworytem do końcowego zwycięstwa w lidze, a City może skutecznie powalczyć o nr. 2 w lidze. Uważam, że ManU musi się wzmocnić aby mieć możliwość powalczenia z Nami o mistrza a nie tylko o wicemistrza m.in. z lokalnym rywalem. :razz:

Hubinho - Pon Lip 12, 2010 8:45 pm

City mają teraz dużo kasy i biorą tych najlepszych. Szczególnie Ibrahimović. Chyba jakby Juve go nie kupiło to Ibra nie byłby kandydatem do gry w The Citizens. Np. taki Carlos Tevez. W Manchesterze City miał dobry sezon strzelając 23 gole, ale gdyby nie Alex Ferguson to nie zobaczylibyśmy go w koszulce podopiecznych Roberto Manciniego lub taki Togijczyk Emmanuel Adebayor. Tutaj dzięki Arsene'owi Wengerowi go do siebie sprowadzili.
DROGBA13 - Pon Lip 12, 2010 9:55 pm

Oj nie do końca. Najlepszym potwierdzeniem braku Twojej racji jest przykład Ibrahimovicia, który sam podałeś. Uważasz, że gdyby nie trafił wcześniej do Juve nie miałby szans na transfer do City, ponieważ byłby za słabego zespołu, a przecież grał wcześniej w Ajaxie w którym gra teraz Suarez, który jest jednym z kandydatów do transferu. Innymi przykładami jest Dzeko, który nie gra w zespole z tego największego topu. City interesuje się też dobrymi zawonikami nie tylko z czołowych zespołów świata.
Lauri - Wto Lip 13, 2010 2:41 pm

Hubinho napisał/a:
City mają teraz dużo kasy i biorą tych najlepszych. Szczególnie Ibrahimović. Chyba jakby Juve go nie kupiło to Ibra nie byłby kandydatem do gry w The Citizens. Np. taki Carlos Tevez. W Manchesterze City miał dobry sezon strzelając 23 gole, ale gdyby nie Alex Ferguson to nie zobaczylibyśmy go w koszulce podopiecznych Roberto Manciniego lub taki Togijczyk Emmanuel Adebayor. Tutaj dzięki Arsene'owi Wengerowi go do siebie sprowadzili.

Twoje rozumowanie mnie powala, najpierw wylatujesz z Kaką teraz z tym co wyżej.
Dobrze, że żaden wymieniony przez ciebie grajek nie ma talentu i nie zapie***la na treningach bo i po co skoro SAF miał na niego oko czy Ancelotti.

Weź się ogarnij bo tego się czytać nie da. Pozatym składnia twoich zdań powala.

Hubinho - Sro Lip 14, 2010 11:13 am

City nie mają dobrych wychowanków i nie potrafią z nich skorzystać. Kupują piłkarzy zapominając o grajkach, którzy swoją karierę tam zaczęli.
Kociek - Sro Lip 14, 2010 2:49 pm

Hubinho napisał/a:
City nie mają dobrych wychowanków i nie potrafią z nich skorzystać. Kupują piłkarzy zapominając o grajkach, którzy swoją karierę tam zaczęli.

Tak, rzeczywiście, Micah Richards również nie jest wychowankiem i prezentuje niski poziom.

Hubinho - Sro Lip 14, 2010 3:14 pm

Kociek napisał/a:
Hubinho napisał/a:

Tak, rzeczywiście, Micah Richards również nie jest wychowankiem i prezentuje niski poziom.

Richards pierwsze kroki jako junior stawiał w Oldham Athletic i potem City go kupiło, a mi chodzi o tych, którzy całą juniorską karierę spędzili w Manchesterze i którzy spędzają tam całą karierę seniorską.

Adrian - Sro Lip 14, 2010 4:40 pm

ta na pewno, przyszedł w wieku 13 lat i nie jest wychowankiem :lol:
to tak jakby Messi nie był wychowankiem Barcelony, weź skończ z tymi swoimi mądrościami ;]
poza tym jest jeszcze Ireland, kolejny świetny piłkarz

Hubinho - Sro Lip 14, 2010 5:48 pm

Adrian napisał/a:
ta na pewno, przyszedł w wieku 13 lat i nie jest wychowankiem :lol:
to tak jakby Messi nie był wychowankiem Barcelony, weź skończ z tymi swoimi mądrościami ;]
poza tym jest jeszcze Ireland, kolejny świetny piłkarz

Ireland nie jest Anglikiem, a mi chodzi o piłkarzy angielskich.

angielskich, rudych, z piegami, minimum 20cm w kroku...przestaniesz dokładać kolejne kryteria za każdym razem jak ktoś w subtelny sposób wytyka ci błędy czy dołożyć ci kolejne warny ze szlagierowym opisem MiCa?

Patryk - Sro Lip 14, 2010 7:37 pm

Hubinho napisał/a:

Skoro nie mają dobrych wychowanków to po co mają z nich korzystać ?
Hubinho napisał/a:
Richards pierwsze kroki jako junior stawiał w Oldham Athletic i potem City go kupiło, a mi chodzi o tych, którzy całą juniorską karierę spędzili w Manchesterze i którzy spędzają tam całą karierę seniorską.
Hubinho napisał/a:

Nikt nie będzie się domyślał o co Ci chodziło, sprecyzuj to co piszesz.

Wracając jeszcze do Richardsa, nie ważne, że dzięki City gra na tym poziomie na jakim gra, że dołączył do nich w wieku 14 lat, że dzięki nim zaistniał i że wszystkie mecze jakie ma, zagrał w ich barwach, według Ciebie i tak nie jest ich wychowankiem :)

Hubinho - Sro Lip 14, 2010 9:31 pm

Patryk napisał/a:
Hubinho napisał/a:

Skoro nie mają dobrych wychowanków to po co mają z nich korzystać ?
Hubinho napisał/a:
Hubinho napisał/a:

Nikt nie będzie się domyślał o co Ci chodziło, sprecyzuj to co piszesz.

Wracając jeszcze do Richardsa, nie ważne, że dzięki City gra na tym poziomie na jakim gra, że dołączył do nich w wieku 14 lat, że dzięki nim zaistniał i że wszystkie mecze jakie ma, zagrał w ich barwach, według Ciebie i tak nie jest ich wychowankiem :)

A wymień piłkarzy, którzy całą juniorską karierę spędzili w City i obecnie tam seniorską spędzają i są kluczowymi grajkami w zespole. Co do Irelanda to jest Irlandczykiem, a nie Anglikiem, a mi o angielskich piłkarzy chodzi.

Patryk - Sro Lip 14, 2010 9:45 pm

Hubinho napisał/a:
A wymień piłkarzy, którzy całą juniorską karierę spędzili w City i obecnie tam seniorską spędzają i są kluczowymi grajkami w zespole. Co do Irelanda to jest Irlandczykiem, a nie Anglikiem, a mi o angielskich piłkarzy chodzi.

Weź się ogarnij i przeczytaj jeszcze raz to co napisałem :roll:

DROGBA13 - Sro Lip 14, 2010 10:24 pm

W każdym razie nie ma nigdzie nakazu, że trzeba wykorzystywać w kadrze seniorskiej swoich juniorów, choć na pewno wprowadzanie stopniowe ich do zespołu pozwala sporo zaoszczędzić. City jak widać, albo nie chce tak robić, bądź po prostu jak ktoś tu już zaznaczył-nie ma odpowiednich kandydatów. Trzeba pamiętać, że z tego miasta jest też zespół United z którym sporo więcej młodych chłopaków się utożsamia, a potem wędruje tam do szkółek marząc o grze w pierwszym zespole.
Patryk - Sro Lip 14, 2010 10:30 pm

DROGBA13 napisał/a:
W każdym razie nie ma nigdzie nakazu, że trzeba wykorzystywać w kadrze seniorskiej swoich juniorów, choć na pewno wprowadzanie stopniowe ich do zespołu pozwala sporo zaoszczędzić. City jak widać, albo nie chce tak robić, bądź po prostu jak ktoś tu już zaznaczył-nie ma odpowiednich kandydatów. Trzeba pamiętać, że z tego miasta jest też zespół United z którym sporo więcej młodych chłopaków się utożsamia, a potem wędruje tam do szkółek marząc o grze w pierwszym zespole.

W dzisiejszych czasach mało kto może sobie pozwalać na wprowadzanie młodzieży ze szkółki jeżeli chce walczyć o najwyższe cele. City ma dużo $ i aspiracje na grę w LM, albo nawet mistrzostwo kraju, więc nie mają czasu na budowę czegoś co za parę lat będzie funkcjonowało jak Barcelona dzisiaj, gdzie większość to wychowankowie, tylko kupują kogo się da.

Problemem nie jest natomiast sprowadzenie do szkółki utalentowanych grajków, lecz danie im szansy. Bardzo dobrym przykładem jesteśmy my. Mało mamy zdolnej młodzieży? a przez ostatnie lata kogo udało nam się 'stworzyć' ? tylko Johna. Ilu młodzikom zmarnowaliśmy kariery? wielu. Mam nadzieje, że w tym sezonie to się zacznie zmieniać.

DROGBA13 - Sro Lip 14, 2010 10:46 pm

Więc lepiej mieć tych juniorów, gdyż widać ile z nimi jest łatwiej tanio i zwycięsko prowadzić swój zespół. Świetnym przykładem jest właśnie Barcelona, której trzon zespołu tworzą juniorzy, którzy potem decydują też o sile reprezentacji dzięki czemu jest ona tak zgrana i gra tak dobrze jak w ostatnich latach. Jednak Barcelona ma o tyle szczęście, że trafiają się jej teraz świetni młodziacy. My też możemy wprowadzać więcej juniorów tylko trzeba chcieć o nich zadbać i dawać im szanse a efekty mogą być naprawdę dobre.
City może nie dba o to tak bardzo ale jeśli chce stworzyć mocny zespół na dłuższy okres czasu niż kilka lat powinna zadbać o młodzież, bo z nią sporo łatwiej o sukcesy. U Nas natomiast Carlo zapowiada, że wprowadzi w tym sezonie kilku młodziaków, którzy otrzymają szanse gry. Chciałbym w to wierzyć, ale znając Nasz zespół i podejście Ancelottiego do młodych z czasów Milanu nie wydaje mi się to bardzo prawdopodobne, a dodatkowo ta sprzedaż Stocha, bardzo utalentowanego może potwierdzać to, że w tym roku też wychowankowie za dużo szans nie dostaną. Jednak chciałbym, żeby Carlo mnie zaskoczył i na to liczę. :razz:

as - Sob Lip 17, 2010 5:29 pm

City kurde w tym roku może powalczyć o mistrza,bo na razie ani rok temu ani teraz jakoś kluby Premiership się nie wzmacniają,a oni owszem. Transfery Silvy i Toure za pewne bardzo dobre(za Silve stosunkowo mało zapłacili bo mówi się chyba o 24 mln funtó,za Toure z kolei jak dla mnie dużo i za duża pensja),a jeszcze z co najmniej 2 transfery dojdą.
My też kupowaliśmy tak graczy jednak przeprowadziliśmy tak tylko kilka okienek a potem przystopowaliśmy i już powyżej nawet 20 mln euro nikt nie przychodził i to co najwyżej raz na rok transfer był za taką kwotę. City obawiam się,że tak prędko nie przystopuje.

Kociek - Sob Lip 17, 2010 6:23 pm

Jak dla mnie to Oni mogą powalczyć raczej o 3. miejsce. W tym roku raczej dalej Chelsea z Manchesterem United walczyć o mistrzostwo. Choć co do United zaczynam się zastanawiać, bo samym kupionym Hernandezem za dużo mogą nie zdziałać. Natomiast City to niech zacznie ustawiać wreszcie jakiś normalny skład, bo niedługo od tego kupowania to może im zabraknąć miejsca nawet na ławce.
as - Sob Lip 17, 2010 6:49 pm

no to takim tokiem to Mu kupiło Smalinga i Hernandeza a my Benayouma a sprzedaliśmy J.Cola,Ballack,BellETTIEGO i pewnie Deco.
City będzie niebezpieczne,kompletuje naprawdę dobry składzik.

DROGBA13 - Pon Lip 26, 2010 3:43 pm

Cytat:
Według włoskiego portalu Tuttomercatoweb, Mario Balotelli praktycznie jest już piłkarzem Manchesteru City. Wszystkie szczegóły kontraktu Balotellego w City zostały już uzgodnione. Inter Mediolan otrzyma za niego kwotę oscylującą w granicach 35 milionów euro.

Piłkarz zdążył się już pożegnać ze sztabem szkoleniowym i piłkarzami Nerazzurrich. Niebawem jednak będzie miał możliwość ponownego spotkania z Internistami, tym razem po przeciwnej stronie barykady. Na 31 lipca zaplanowany jest bowiem sparing pomiędzy Interem a Manchesterem City.

To już najprawdopodobniej wszystko jasne. Do 100% pewności potrzeba już tylko potrwierdzenia agenta piłkarza, bądź któregoś z zespołów czego narazie nie ma. Wydaje mi się jednak, że jest to już kwestia kilku najbliższych godzin. Również z tą informacją kończą się plotki o zainteresowaniu Chelsea młodym Mario. To teraz ciekawe, czy Mancini poradzi sobie z kimś tak krnąbrnym jak Balotelli-w tamtym sezonie miał problemy z gwiazdami, jednak sobie jakoś poradził. Zobaczymy jak wyjdzie mu to teraz. :razz:

as - Pon Lip 26, 2010 7:37 pm

Dobrze,że do nas nie trafił. W tamtym sezonie strzelił dla Interu 9 goli i jak trafi teraz tyle razy w Anglii to będzie sukces,więcej nie da rady.
Ogólnie to widać,że jeżeli chodzi o transfery to jest w Premiership City i długo długo nic,a potem czołówka ligi.W tym okienku nawet Real patrzy żeby kupić najtaniej(stąd transfer takiego gracza jak Leon,może Khedira a nie walka o lepszych jak Gerrard), Barca też nie chce płacić astronomicznych sum za Fabregasa (choć mimo wszystko pod względem transfery chyba są za City właśnie). Będą coraz mocniejsi i trzeba ich powoli będzie zaliczać do faworytów ligi.

DROGBA13 - Pon Lip 26, 2010 10:59 pm

Ja w tamtym sezonie stawiałem, że będą 4, pomyliłem się niewiele. W tym roku obstawiam, że będą 2. Wydaje mi się, że będziemy przed Nimi choć z niewielką przewagą. Tymczasem United będą 3 z większą stratą. United wydaje się słabsze niż w zeszłym roku- coraz starsi kluczowi zawodnicy, a City wykonało kilka naprawdę konkretnych transferów, tylko teraz muszą to wszystko dobrze ułożyć. Jednak zaskoczyć w tym sezonie w ekipie United może Berbatov, który gra bardzo dobrze w sparnigach i młodsi zawodnicy wprowadzani do składu-tak jak może stać się z Obertanem. Wydaje mi się mimo to, że właśnie my z City stoczymy walkę o mistrza, a w każdym razie będą bardzo mocni.
Patryk - Pon Lip 26, 2010 11:21 pm

super, znowu wydali setki milionów na transfery i teraz mają ponad 30 zawodników w kadrze, gdzie według przepisów może być ich max 25. Czyli City będzie musiało sprzedać kilkunastu zawodników i drużynę praktycznie trzeba będzie budować od początku, bo cóż im po dobrych indywidualnościach, skoro puchary wygrywa drużyna. Ja tam jestem w 99% pewny, ze o mistrzostwo powalczymy znowu My i ManU, City pewnie bedzie w top4.
as - Wto Lip 27, 2010 12:46 am

MU słabsze niż w tamtym sezonie?
Nic się nie osłabili,a doszła alternatywa do obrony-Smalling (w zeszłym był okres gdzie nie miał kto grać w obronie,teraz już byłaby opcja więcej) i zdolny Hernandez do ataku, który z niezłej strony pokazał się na mundialu. A jak jeszcze piszesz DROGBA13 że Berbatov może mieć lepszy sezon niż poprzedni to MU mając alternatywę dla Rooneya w razie jego kontuzji byłoby piekielnie niebezpieczne,bo w zeszłym sezonie widać było że bez Roo tam ta drużyna słabiej funkcjonuje. Jeszcze żeby nie złapał kontuzji Hargreas to w ogóle mieliby składzik.
My jesteśmy słabsi niż rok temu. Bez 3 graczy i tylko z 1 nowym. Nasi gracze też są starsi o rok- Lampard, Drogba czy Anelka,zresztą jak oni nie będą grać tak jak w poprzednim sezonie to nawet nie mamy co marzyć o tytułach. Zresztą koniecznie ktoś musi wzmocnić środek pola i to jak najszyciej niech zakontraktuję tego Ramiresa, a jak odszedłby Deco trzeba kolejnego gracza,jak odejdzie Carvalho to następnego.
City nie wiem czy będzie mistrzem,ale na pewno oto będą walczyć i są realną konkurencją-rok temu nie za bardzo wierzyłem,że mogą powalczyć o tytuł.

Krzychu - Wto Lip 27, 2010 11:42 am

City to wielka niewiadoma. Osobiscie nie zdziwilbym sie gdyby wlaczyli sie na powaznie do walki o mistrza, bo Chelsea tylko sie oslabila jak na razie, United bardzo podobnie co rok temu, ale ten Hernandez moze sie okazac naprawde dobrym zawodnikiem. Bardzo powaznie do walki wlaczy sie wedlug mnie Arsenal. Wzmocniaja sie naprawde bardzo mądrze, do tego mlodziez jest u nich coraz bardziej doswiadczona. Jesli mam byc szczery to nie zdziwie sie jak ktorykolwiek z tych zespolow (Chelsea, United, City, Arsenal) zostanie mistrzem w tym sezonie. Choc jesli tak sie zakonczy okienko transferowe to bedzie nam piekielnie trudno o tytul.
as - Pon Sie 02, 2010 7:52 pm

Kod:
 Jesli mam byc szczery to nie zdziwie sie jak ktorykolwiek z tych zespolow (Chelsea, United, City, Arsenal) zostanie mistrzem w tym sezonie.

wiadomo że któryś z tych zespołem mistrzem będzie :mrgreen:

Chelsea_fan_92 - Pon Sie 02, 2010 8:08 pm

hehe, no raczej nie tottenham i L'pool ;D
Krzychu - Pią Sie 06, 2010 10:29 am

Chodzilo mi o to, ze nie bedzie dla mnie jakims wielkim zaskoczeniem jak lige wygra Arsenal czy City zamiast United albo Chelsea. Dwa pierwsze zespoly sie wzmocnily wiec na pewno powalcza.
DROGBA13 - Wto Sie 17, 2010 8:55 pm

Tymczasem City poluje jeszcze na dwóch zawodników, który zamierza sprowadzić jeszcze w tym okienku. Mowa tu o Jamesie Milnerze z Aston Villi, który jest już coraz bliżej Manchesteru. Podobno ustalił już nawet kwstie finansowe i czekają już tylko na badania medyczne i ustalenie kontraktu inwidualnego.
Drugim wzmocnieniem ma być natomiast piłkarz, którym też rzekomo się interesujemy, a mianowicie David Luiz z Benfiki. Część pieniędzy na ten transfer będzie ze sprzedaży Robinho do Schalke, a tak przynajmniej sądzi dzisiejsza angieska prasa.
Zobaczymy na ile to prawda, ale kadrowo City wygląda już teraz imponująco, jednak zgrania jeszcze nie ma, co pokazał Nam pierwszy mecz z Tottenhamem, gdzie gdyby nie świetna postawa Harta to Manchester miałby już pierwszą porażkę w pierwszej kolejce rozgrywek EPL. :razz:

Patryk - Wto Sie 17, 2010 9:04 pm

Niech więcej wydadzą i więcej kupują, a zgrają się za 5 lat ;)

W ogóle co Oni odwalili z tym Bellamym? Koles według mnie był w tamtym roku czołową postacią tego klubu, a tu proszę, w Cardiff wylądował ;|

Didi - Wto Sie 17, 2010 10:07 pm

Niestety tak funkcjonuje ten klub... Nakupowali nie potrzebnie to teraz wysprzedają starych(kupionych góra sezon, dwa temu) Musiało się miejsce dla Balotteliego zrobić to sprzedali Bellamy'ego. Za rok przyjdzie Ibra to sprzedadzą Teveza/Adebayora... Porażka jak dla mnie. Bezsensowne transfery.
filip1993 - Wto Sie 17, 2010 10:59 pm

Sytuacja podobna do naszej w 2003 roku. Ale my nie mieliśmy AŻ TAKICH przetasowań w składzie. Według mnie, ten klub może w tym sezonie zając niższe miejsce niż w poprzednim, ponieważ jest niezgrany i ma mało kompetentnego menadżera (zdaje się, że Mancini ma albo za dużo kasy do dyspozycji, ale nie zna się ani trochę na angielskiej piłce = wypożyczenie Bellamiego). Myślę, że w bezpośrednich meczach z nimi nie będziemy mieli większego problemu.
Adrian - Sro Sie 18, 2010 7:07 pm

Didi napisał/a:
Bezsensowne transfery.

a co ma powiedzieć Ferguson, skoro mają ileś tam długu, a on wywala x mln na zawodnika, którego na oczy wcześniej nie widział, a on bodajże najwyżej grał w 3 portugalskiej lidze, a kontrakt z Setubalem bodajże podpisał 5 tygodni temu, chodzi mi tutaj o Bebe ;)
chociaż to prawda, ładnie Beallamiego zrobili w balona, teraz jeszcze chcą się pozbyć Irelanda

A co do ich meczu ze Spurs, to my tam ostatnio wcale nie wyglądaliśmy lepiej, a City jak nie będzie w 3 na koniec to się zdziwię

Didi - Sro Sie 18, 2010 8:10 pm

Kupili Milnera, po to aby za chwilę wywalić Irelanda który notabene dobrze się spisywał...
DROGBA13 - Sro Sie 18, 2010 8:44 pm

Kto bogatemu zabroni, a to, że bogaty nie znaczy znający się na rzeczy to już inna sprawa. :razz:
A temu Manciniemu to chyba naprawdę kaska zawróciła w głowie, bo mając trochę doświadczenia powinien wiedzieć, że z samych gwiazd ciężko zrobić zgrany, zgodny zespół, a dodatkowo w tak krótkim czasie może okazać się zadaniem niemożliwym, co pokazała już pierwsza kolejka, gdzie bohaterem był Hart. Zobaczymy jak to będzie wyglądać dalej, ale w każdym razie City będzie Nam dostarczać sporo emocji w tym roku, nie zawsze ze względu na wydarzenia boiskowe, ale w każdym razie o tym klubie musi być głośno, przy takim nagromadzeniu dobrych piłkarzy i trenera, który chyba nie do końca wie, jak tym zespołem kierować. :razz:

Lampard229 - Pią Gru 02, 2011 11:01 pm
Temat postu: Re: Manchester City
jestem tego samego zdania :smile: lubie city a w szczególności Sergio Aguero i Davida silve
jasmin.nowak123 - Nie Paź 27, 2013 10:51 pm

Ja najbardziej cenię umiejętności Kompanego - zwłaszcza w dzisiejszym meczu City mogło szczególnie odczuć brak jego obecności. Jak dla mnie to na ten moment obrońca numer 1 na globie.
pogba - Pon Gru 30, 2013 9:19 pm

po ostatnich zwycięstwach 6:0, 7:0 czy 6:3 Manchester City imponuje formą, na koniec roku traci tylko jeden punkt do prowadzącego Arsenalu - piłkarze The Citizens mają szanse na tryumf w Premier League
core - Sro Lis 26, 2014 7:23 pm

Wczoraj Manchester też ładnie pokonał Bayern Monachium w składzie z Robertem Lewandowskim
mozartek - Pon Lut 02, 2015 12:04 pm

W tym roku ich rozjedziemy !
Realowiec8919 - Wto Lut 03, 2015 11:07 am

Jak na razie 5 punktów przewagi po 23. kolejkach, ale mimo to może być gorąco. City to niestety mistrz końcówki sezonu :/ Musimy utrzymać aktualną dyspozycję! :cfc2:
1wjo - Pon Wrz 14, 2015 12:17 pm

Lewandowski ciągle w formie i nie daje przeciwnikom szans, co za gość! :D