Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Premier League - Tottenham Hotspur

MonikaCole#10 - Pon Paź 09, 2006 9:26 pm
Temat postu: Tottenham Hotspur
Nie ma tematu o Kogutach więc zakładam. Co sądzicie o tej drużynie? Ja bardzo ich lubie. To silny zespół który jednak jak narazie zawodzi,nie gra dobrze w lidze a oczekiwania fanów Spurs przed sezoniem były naprawdę duże. Cóż się dziwić dobra drużyna,dobry trener. Do zesopłu z White Hart Lane przed sezonem dołączył świetny defesywny pomocnik-Didier Zokora i snajper z Bundesligi-Dimitar Berbatov który jednak jak narazie znalałz sobie nowy szpital w Londynie bo jest ciągle kontuzjowany. Przyznam szczerze że także oczekiwałam czegoś więcej od Tottenhamu. Myślę jednak że wkrótce ci piłkarze którzy decydują o obliczu zespołu mam tu na myśli Jermaina Jenasa,Jermaina Defoe,Paula RobinsonaRobbiego Keane czy Lidleya Kinga w koncu się przebudzą i zaczą grac. Może ich słabe wyniki są spowodowane odejściem do ManU Michaela Carricka który był mózgiem drużyny? Inną przyczyną mogą być liczne kontuzje. Aaronn Lennon już ma z głowy połowe sezonu. Na urazy narzeka Defoe i King. Wierzę jednak w tą drużynę i mam nadzieje że przbudzą sie i zaczą grać tak jak grali w tamtym sezonie ;-)
flav. - Pon Paź 09, 2006 9:47 pm

Nie lubię, nie ścierpiam, nie znoszę etc. Tottenhamu.

Piłkarzy mają dobrych, grał tam Carrick, którego grę uwielbiam (jest po prostu świetny, fenomenalny, boski, genialny, doskonały etc!), ale jakoś do LM lub (to chyba poza ich zasięgiem) mistrza Anglii. Niezbyt dobrze im życzę, po prostu mam do Kogutów jakiś wrodzony wstręt.

Tottenham, myślę, że zajmie maksymalnie miejsce w pierwszej piątce. Na chwilę obecną ma 7pkt, ze stratą 9 do pierwszego miejsca. Opinia całkowicie obiektywna.

W kilku słowach - dobry, ale nie mój typ.

Jasix - Pon Paź 09, 2006 10:38 pm

Dobra, silna drużyna. Wg mnie trzecia siła w Londynie. Po Chelsea i Arsenalu oczywiście. WHU mimo wielkich zapowiedzi nie dorasta im póki co do pięt. Ostatnio wygrali 2:1 z Portsmouth co dobrze rokuje na dalszą część sezonu :wink: Mają wielu dobrych zawodników. Jermain Defoe, Jermain Jenas, Aaron Lennon (te jego niesamowite przyspieszenia) i świetnych weteranów: Edgar Davids czy Paul Robinson. Mają ładny stadion: White Hart Line to jeden z moich ulubionych w Premier League. Lubię ten zespół, nie mam do niego jakiegoś wstrętu jak Flav :wink: ale również uważam, że nie mają co liczyć na LM. Nie z tym budżetem :cool:
iawia - Pon Paź 09, 2006 11:01 pm

Trudno, żebym będąc fanem Chelsea przejawiał jakąś sympatie do Kogutów. Dla większości wrogiem numer jeden dla Chelsea jest Barcelona - nie wiadomo czemu - a dla mnie, może nie wrogami, ale klubami, których nie trawie są zespoły mające swoją siedzibę w Londynie.

Pod względem sportowym zespół jest ciekawy, bardzo solidny i potrafiący walczyć do upadłego. Udowodnili już w zeszły roku, że stać ich na awans do Champions League, gdzie na samym finiszu wyprzedził ich Arsenal. Obecnie zajmują odległą 14 pozycje w tabeli po siedmiu kolejkach mając na koncie siedem oczek. Zaskakują in minus, lecz sadzę, że z biegiem czasu rozkręcą się i zaczną sukcesywnie zbierać punkty.

MonikaCole#10 napisał/a:
Dimitar Berbatov który jednak jak narazie znalałz sobie nowy szpital w Londynie bo jest ciągle kontuzjowany.

Rzadko występuje, ale o dziwo jest jak na razie najlepszym strzelcem drużyny! Razem z Jermaine'm Jenas'em i Defoe oraz Danny'm Murphy'm ma po jednym trafieniu i znajduje się na czele listy strzelców Tottenhamu.

Jasix napisał/a:
Mają ładny stadion: White Hart Line to jeden z moich ulubionych w Premier League.

Ładny jest, ale jaka tam atmosfera panuje - szkoda gadać, jak na pikniku...

!EpSo! - Pon Paź 09, 2006 11:06 pm

i-am-what-i-am, Ja nie trawie Tottenhamu , Jest to nasz rywal . Poprostu nie przepadam za innymi zespolami z Londynu!
Tak jak powiedział D.Duff , Że nie mogl by przejsc do naszego rywala zza miedzy dlatego wybrał on Newcastle.
Oczywiscie Tottenham ma wspanialych zawodnikow ktozy maja umiejetnosci ale poprotu ich NIE LUBIE!

Frankieciara - Wto Paź 10, 2006 4:33 pm

Tottenham to ciekawa drużyna, ma gwiazdy w zespole, jak narazie zajmuje 14 miejsce w tabeli. A kibice oczekują napewno czegoś więcej. Przede wszystkim najlepszym posunięciem był zakup Berbatova. W czasie okienka transferowego Tottenham sprzedał Carricka Do ManU, a tak jakoś dziwnie bywa że gdy z klubu ochodzi jakaś gwiazda do lepszego zespołu, to ten zespół jeszcze lepiej gra, tak było np. z Rooneyem (nie weim czy dobrze napisałam) Everton zajął wtedy 4 miejsce w tabeli
W szeregach Tottenhamu jest też najlepszy angielski bramkarz- Robinson. Chociaż czasem zdarzają mu się gafy to Imponuje refleksem na lini.
A i jeszcze jedno- Aaron Lennon, tu chyba nie trzeba tłumaczyć. Świetny talent.
Ogółem nie przejawiam jakiejś wyraźnej nie chcęci do tego klubu, mogą grać dobrze, byle żeby nie przeszkadzali Chelsea :grin:

MonikaCole#10 - Wto Paź 10, 2006 6:46 pm

Frankie dlaczego twierdzisz że najlepszym posunięciem był zakup Berbatova?? Przecież on nic jeszcze w Spurs nie pokazał. Po nazwisku nie można osądzać czy klub zrobił dobrze kupując tego właśnie piłkarza. Zobaczymy jak będzie się dalej prezentował. Jak narazie po 7 meczach ligowych jeden gol to za mało. Oczekiwania wobec Bułgara napewno były duże ale jak narazie ani on ani jego koledzy nie spisują się najlepiej. I nie sądze aby Dimitar miał grać w pierwszym składzie Tottenhamu tak jest dwójka-Defoe-Keane i to oni raczej mają pewne miejsce w składzie Spurs. Myślę że lepszym zakupem był już Zokora pozyskany z Saint-Etienne zagrał świetny mundial i jest ważnym ogniwem zespołu. Jest jescze stary,dobry Danny Murphy którego bardzo ale to bardzo lybie pamiętam jak wymitał w LFC teraz ma szanse pokazania się kibicom poraz kolejny tylko że już nie w czerwonej koszulce lecz w białej :sad: :smile: ze składu wypadł Aaronn więc Danny raczej będzie grał. Davids rzeczywiscie stara się ciągnie jakoś tą drużynę. Myślę że obudzą się i daleko zajdą w Pucharze UEFA a może mają syndrom Newcastle i West Hamu że zawsze mają dobry sład a nigdy nic nie potrafią wygrać? :P Teraz do tych co nie lubią Tottenhamu chyba mi nie chcecie powiedzieć że wolicie Arsenal? :twisted: :evil: :mrgreen:
Frankieciara - Wto Paź 10, 2006 6:56 pm

MonikaCole#10 napisał/a:
Frankie dlaczego twierdzisz że najlepszym posunięciem był zakup Berbatova
Tak mi się wydaje :razz: NIe no serio to myślę że to dobry piłkarz po jego występach w Bayerze, i repr. zbytnio go nie znam więc mogę się mylić.
MonikaCole#10 napisał/a:
jest dwójka-Defoe-Keane i to oni raczej mają pewne miejsce w składzie Spurs
a ja słyszałam że mają grać 3 w ataku czasami,
MonikaCole#10 napisał/a:
Jak narazie po 7 meczach ligowych jeden gol to za mało
7 występów to za mało żeby go oceniać.
MonikaCole#10 napisał/a:
syndrom Newcastle i West Hamu
hehe nie źle to ujęłaś.
iawia - Wto Paź 10, 2006 8:36 pm

MonikaCole#10 napisał/a:
Teraz do tych co nie lubią Tottenhamu chyba mi nie chcecie powiedzieć że wolicie Arsenal?

Nie, ja po prostu w ogóle nie lubię wszystkich drużyn z Londynu i nie ma różnicy czy to jest Arsenal, WHU, czy Tottenham. Oczywiście nie ma tu mowy o żadnej nienawiści, szanuje te kluby jak każde, lecz przekonać, to się do nich raczej nigdy nie przekonam.

flav. - Wto Paź 10, 2006 8:53 pm

MonikaCole#10 napisał/a:
Teraz do tych co nie lubią Tottenhamu chyba mi nie chcecie powiedzieć że wolicie Arsenal? :twisted: :evil: :mrgreen:

Ja tam bardzo lubię Arsenal; sprawa sentymentu, bo to był jeden z pierwszych klubów, jakie poznałam i tak już zostało.

A Tottenham... Po prostu nie lubię, tak sobie ubzdurałam i to się nie zmieni, jakkolwiek wspaniałej piłki by nie grali, natomiast pojedyńczych graczy bardzo lubię, co nie zmienia faktu - 'Tottenham - wielkie, kategoryczne NIE' ;P.

!EpSo! - Wto Paź 10, 2006 10:58 pm

Szacunek do innych klubow musi jakis tam byc lecz druzyn z Londynu oprocz The Blues nie lubie. Jezeli mial bym wybierac na lini Arsenal vs Tottenham juz predzej wybral bym Arsenal (Chociaz ich nie trawie) A To ze wzgledu ze mam paru znajomych ktorzy kibicuja Arsenalowi i jakos nie ma wielkich sprzeczek na lini Chelsea vs Arsenal.
Z Tottenhamem inna bajka poniewaz ze wzgledu na sympatykow i polozenie samego klubu (London).

Diablo14 - Sro Lis 08, 2006 6:36 pm

Niestety można powiedzieć ,ze to bardzo dobry klub dobrze gra w Premiership i nas ograł.

Nie nabijaj! Thorax

Frankieciara - Nie Lut 18, 2007 10:32 pm

Oglądnęłam sobie dziś meczyk Fuhlam-Tottenham. (0-4)
Przynajmniej było na co popatrzeć nie to co wczorajszy Arsenal z Blackburn :shock:
Tottenham zagrał bardzo efektywnie. Najpierw 2 bramki strzelił Keane, w tym jedna taka ładna z woleja. W 73 minucie wszedł Berbatov który strzelił 2 następne bramki. Jedną dobił swój strzał, bo piłka odbiła się od słupka. W osatniej minucie dostał wspaniałą piłke i przelobował ją nad bramkarzem. Spokojnie bez zadnych nerwów. Zagrał sobie 30 minut ale za to jak.
Przyznam ze Fuhlam nie zasługiwalo na taka porażke. Nalezała im sie chociaz jedna bramka ale obrona Kogutów była mozna powiedziec nie do przejscia. Robinson bdb bronił, nie dał sie zaskoczyc.
Nie źle Tottenham gra tylko jak mogli przegrac u siebie z ManU 0-4. :shock: W PL maja wiecej porazek niz wygranych. Cos kiepsko im idzie jak na nich ofkors. :cool:

blue_lion - Pią Kwi 20, 2007 3:03 pm

We mnie Tottenham zawsze budził pozytywne uczucia. Nie wiem dlaczego z resztą. Kibicując Chelsea od dłuższego czasu, nie powinienem lubić innych londyńskich klubów, ale jednak tak się stało :P . Nie potrafię podać przyczyn tej 'dziwnej' skądinąd sympatii. Podobnie ma sie sprawa z Lechem Poznań którego również lubię, chociaż mieszkając w Krakowie kibicuje z całego serca Wiśle:). Jest to niezrozumiałe dla mnie. Sądzę że nie tylko ja mam tak:)
mati0123 - Czw Lut 07, 2008 11:49 pm

Transfery Huttona i Woodgate'a to strzał w 10, z Jonathanem było troche ryzykowne, bo kontuzje go nękają jak Kinga, ale to jest klasa światowa, gdyby nie te właśnie kontuzje może do dziś grałby w Realu Madryt.
Teraz Gareth Bale ma kontuzje do końca sezonu, wiec na lewej obronie moze zagrac Lee, Chimbonda albo Gilberto.
A co do linii pomocy, to po odejściu Jola wszyscy zaczęli grać na swoim wysokim poziomie

Marcus007 - Sob Lut 09, 2008 9:18 am

Ten zespół wyraźnie odżył i gdyby grali tak od początku, to nie mam wątpliwości, że walczyliby o LM, aktualnie wygrywają a zawodnicy wykorzystują potencjał.
Też ich lubię

Grzybator - Sob Mar 08, 2008 1:44 am

Znienawidziłem ich jak pokonali CFC w finale 2:1
A tak nic o tym klubie nie wiem w końcu w Angli i na świecie rządzi Chelsea :cfc1:

Marcus007 - Sob Mar 08, 2008 12:11 pm

O pozytywnym wpływie na zawodników Juande Ramosa, dużo mówi postawa Jenasa, który wyraźnie odżył po przyjściu nowego trenera i znalazł się w 11 miesiąca "Piłki Nożnej". Co raz bardziej cenię tego szkoleniowca i wydaje mi się, że w następnym sezonie Hotspur będzie wysoko w tabeli. Chodź wiadomo, różnie bywa:)
CloneTrooper - Sob Mar 08, 2008 1:20 pm

a dla mnie to zespół nieprzewidywalny potrafią wygrać z nami w finale CC, z potężną i groźną Chelsea a przegrywają na własne życzenie z Birmigham przeciętnym klubem ligi angielskiej aż 4-1.
booch - Sob Mar 08, 2008 4:10 pm

Widzałeś sklad jaki wystawlili na Birmingham ? Oni juz maja wywalczone UEFa. Wejść do pierwszej czwórki nie maja szanas po co maja sie meczyc i walczyć o miejsce w EPL jak i tak i tak zagraja dzięki CC w pucharach .
Sebek19 - Pią Paź 31, 2008 9:58 am

Czas odświeżyć ten temat ;)Jak myślicie po tym co ostatnio zaprezentował Tottenham z Arsenalem jest szansa na pokrzyżowanie planów The Reds w najbliższej kolejce. Co ja mówię, jasne że jest szansa i to duża że Spurs mogą odebrać ekipie Beniteza conajmniej 2 oczka ;) . Liczę na to, dlatego życzę powodzenia naszym lokalnym sąsiadom :lol:
oleeenkaaa - Sob Lis 01, 2008 1:22 am

Liv'pool jest wykończony po meczu z Chelsea ;D ale mimo to nie daje duzych szans tottenhamowi :D :cfc1:
arturlaskowski - Sob Lis 01, 2008 8:43 am

A ja tam sądze że Tottenham może zrobić nam nie mały prezent i odbierze punkty Liverpoolowi. Owszem nie idzie im od początku sezonu zbyt dobrze ale jest to bardzo dobry klub i nie będzie łatwym przeciwnikiem dla The Reds.
oleeenkaaa - Sob Lis 01, 2008 6:14 pm

oby tak było ;DD idzie im beznadziejnie, moze chociaż mają siły i pokażą co nie co w najbliższym meczu ;D
Bruken - Sob Lis 01, 2008 8:32 pm

oleeenkaaa napisał/a:
oby tak było ;DD idzie im beznadziejnie, moze chociaż mają siły i pokażą co nie co w najbliższym meczu ;D

i pokazali.. dziękujemy !! :d

Kajo - Nie Lis 02, 2008 2:42 pm

Od samego początku wierzyłem że Tottenham będzie walczył , sprawdzają się pogłoski że to był spisek przeciwko Ramosowi żeby go wyrzucili. Kilka godzin po odejściu Ramosa pierwsze zwycięstwo :) potem 4:4 z Arsenalem i teraz wygrana z Liverpoolem mam nadzieję że Tottenham jeszcze zdoła pojechać kilka razy drużyny z wielkiej czwórki :) oczywiście oprócz Chelsea :D
Ex - Wto Sty 06, 2009 11:24 pm

Na White Hart Lane wylądował... były piłkarz Kogutów, Jermain Defoe. Trochę mnie to zaskoczyło, bo wracać do swojego byłego klubu, szczególnie z tej samej klasy rozgrywkowej to dla kibiców raczej żaden wspaniały transfer. Zobaczymy jak przyjmą ponownie Anglika.
Kondi - Sro Sty 07, 2009 8:18 pm

Co więcej Sp*rs są już w finale CC po wczorajszym zwycięstwie 4-1 nad Burnley. W finale najprawdopodobniej spotkają się z ManUtd. który dzisiaj gra swój półfinał z Derby. Mecz na Wembley może być dla nich jedyną szansą na grę w europejskich pucharach w przyszłym roku.
Sebek19 - Sro Sty 07, 2009 9:17 pm

Liczę po cichu że właśnie Spurs w ewentualnym finale spotkają się z Man Utd i spuszczą im konkretne lanie, zwłaszcza że Defoe zawitał ponownie na White Hart Lane, ciekawy to transfer bo jeszcze nie tak dawno właśnie z Londynu pospiesznie zmienił pracodawcę na Pompey. Widać że Harry Redknapp ma do niego zaufanie skoro ściągnął go z Porsmouth.
Ex - Sob Sty 24, 2009 12:16 pm

Harry Redknapp powiedział przed meczem z Man U w FACUP między innymi: „Jeżeli Sir Alex Ferguson słucha, to niech wie i będzie świadomy, że wystawię „drugi garnitur” na ten mecz. FA Cup nie jest dla mnie ważne, najważniejsza jest walka o utrzymanie”. Dzień wcześniej Rednapp powiedział: „Potrzebuję silnych zawodników i potrzebuję transferów”. Coś nieprawdopodobnego. Nie odnoszę się tu do kontuzji, ale jeżeli Rednapp, mając takich zawodników, wręcz się skarży, to co mają powiedzieć menadżerowie Stoke, Hull czy ostatnio rozprzedawanego Wigan.
Kondi - Pon Lut 02, 2009 7:40 pm

Robbie Keane po pół roku wraca na White Hart Lane. Za 16 mln. funtów odszedł z Liverpoolu
vito2106 - Pon Lut 02, 2009 10:40 pm

i dobrze zrobił!
zeby jeszcze Gerrard i torres odeszli :) i to do Chelsea :]
szczescie ze mamy juz Quaresme

Koza - Wto Lut 03, 2009 1:39 am

Gerrard i Torres:/ Jaja sobie robisz tak? Nawet jeżeli była by taka możliwość to nie chciał bym ich w CFC... jakoś ani jednego, ani drugiego nie darze sympatią :P
Sebek19 - Sro Lut 04, 2009 6:23 pm

Koza napisał/a:
Gerrard i Torres:/ Jaja sobie robisz tak? Nawet jeżeli była by taka możliwość to nie chciał bym ich w CFC... jakoś ani jednego, ani drugiego nie darze sympatią

ps

Gerrarda ja też nie trawię jakoś ale Torres'a wręcz uwielbiam szkoda że Romek zamiast właśniego El Nino sciągnął jak pamiętamy Sheve. Ten koleś nie dość że jest wdg. mnie najlepszym obecnie napastnikiem na globie to jeszcze ma swój ockulowy styl. :cfc2:

Kubu$$ - Czw Lut 05, 2009 12:15 am

Sebek19 napisał/a:
Gerrarda ja też nie trawię jakoś ale Torres'a wręcz uwielbiam

Gerrarda szanuje jako zawodnika poniewż to co robi na boisku dla Liverpoolu to coś nie bywałego;) Ale i tak uwazam ze Lampard jest lepszy;)
Co do Torresa to wielki talent i The Reds zrobili swietny interes sprowadzajac go na AR;)

Jestem jednakze pewien ze zaden z nich i tak nigdy nie przejdzie do Chelsea. Oni do Niebieskich poprostu nie pasują. Ale sa swietnymi piłkarzami;)
:cfc1: :cfc2:

Kociek - Czw Kwi 23, 2009 12:42 pm

Czyżby Beckham miał wrócić do piłki na poważnie? Bo angielskie media donoszą, że David Beckham może w lecie powrócić do Premier League, gdyż jego osobą bardzo poważnie interesuje się Tottenham Londyn.

Dziennikarze spekulują również, że popularne "Koguty" będą miały do dyzpozycji 40 milionów funtów na wzmocnienia, gdyż drużyna musi poważnie myśleć o walce o Ligę Mistrzów. 33-letni pomocnik przebywa obecnie w AC Milan na zasadzie wypożyczenia, jednak w lipcu wraca do Los Angeles Galaxy, niewykluczone, że tylko na chwilę. Amerykanie nie są zbyt przychylni do wypożyczania Beckhama i najlepiej sprzedaliby go definitywnie, a to może oznaczać spore wydatki dla Tottenhamu.

Sam Becks uważa, że gra w Premier League powoliłaby mu na promocję do wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Republice Południowej Afryki, podobne zdanie ma selekcjoner reprezentacji Anglii, Fabio Capello, Włoch twierdzi, że Beckham musi regularnie grać w silnej lidze by móc liczyć na powołanie na tą wielką imprezę.

No tak, ma wrócić tylko po co przechodził do Galaxy? Chyba tylko dla kasy. Ale formy nie stracił i miło by było zobaczyć Becksa znowu w akcji. W Milanie idzie mu średnio, ale może w Premiership? Kto wie?

[ Dodano: Wto Lip 28, 2009 12:42 pm ]
Cytat:
Wcześniejsze doniesienia o odejściu Petera Croucha z Portsmouth stały się faktem. Anglik związał się ze swoim pierwszym klubem w karierze, Tottenhamem Hotspur.

Długość kontraktu, ani kwota transferowa nie zostały ujawnione. Angielskie media szacują, że wyniosła ona od 10 milionów funtów, które oferował wcześniej Tottenham, do 15 milionów, których żądało Portsmouth.

Szkoleniowiec "Pompey", Paul Hart od początku otwarcia okna transferowego zapowiadał sprzedaż 29-letniego napastnika. Dlatego od dawna wiadome było, że Crouch zmieni latem klub.

Jak informuje oficjalna strona Portsmouth, oddanie czołowego strzelca było spowodowane problemami finansowymi.

"Ciężko nam było podjąć decyzję o sprzedaży Petera. Niestety, w związku z problemami finansowymi zespołu nie było innej możliwości. Pragniemy mu podziękować za rok spędzony na Fratton Park i życzyć jak najlepszej gry w nowym zespole. "

Czyli doniesienia sie sprawdziły i Crouch będzie od nowego sezonu reprezentował barwy Tottenhamu.

[ Dodano: Sro Lip 29, 2009 12:58 pm ]
Coraz częsciej zaczyna mówić sie o tym, że z klubu odejdzie Giovani. Ma on wrócić z powrotem do Hiszpanii, ale Nie Barcy, lecz do Deportivo La Coruna. Transfer będzie jeszcze bardziej prawdopodobny w przypadku odejścia Angela Lafity do Realu Saragossa.

DROGBA13 - Nie Sie 09, 2009 5:08 pm

Tottenham również interesuje się Scottem Brownem. Zawodnik Celticu ponoć jest obserwowany przez Redknappa a miałby rzekomo kosztować ok. 7 mln funtów. Zainteresowanie 24-letnim Brownem wzrosło po świetnym sezonie w Scottish Premier League, gdzie po ostatnim sezonie został uznanym najlepszym zawodnikiem sezonu. Mówi się również, że powodzenie tego transferu może w dużym stopnu zależeć od tego, czy Celtic znajdzie się w fazie grupowej CL. Jednak Szkoci łatwo mieć nie będą, gdyż w ostatniej rundzie kwalifikacji trafili na Arsenal, więc możliwe, że w nowym sezonie zawodnik ten będzie występował już na boiskach Premiership.
true_blue - Nie Lis 22, 2009 9:51 pm

dzis Tottenham przeszedl samych siebie, zwyciezyli az......9:1 z druzyna Wigan, z ta sama z ktora CFC 2 miesiace temu doznala porazki 3:1.
Defoe zdobyl....5 bramek i z dorobkiem 11 goli przoduje teraz w tabeli najlepszych strzelcow EPL, 3cie miejsce poki co piastuje Drogba do spolki z Bentem z 9 golami na koncie.

DROGBA13 - Nie Lis 22, 2009 10:06 pm

Jak usłyszałem to od kolegi to miałem już się zjechać po nim, że mnie kantuje. Ale jak wkońcu uwierzyłem, to nie mogłme wyjść z podziwu jak to zrobili. Świetny Defoe i został liderem wśród strzelców. Ale 9-1 na poziomie Premiership to coś niespotykanego i niezwykłego. Wielkie brawa.
Didi - Pon Lis 23, 2009 11:30 am

Troche szok :razz: patrząc w jakich rozmiarach Tottenham zmiażdżył Wigan, kompletnie się tego nie spodziewałem.

Aż strach wrócić myślami i pomyśleć o tym jak to my blado zaprezentowaliśmy się na tle kogutów przegrywając z tym samym Wigan z którym oni wygrali aż 9-1. Niewiarygodne.

Wielki szacun dla Defoe.

Adrian - Pon Lis 23, 2009 12:17 pm

Didi napisał/a:

Aż strach wrócić myślami i pomyśleć o tym jak to my blado zaprezentowaliśmy się na tle kogutów

no ale my ich ogralismy 3:0 ;]

Krzychu - Pon Lis 23, 2009 2:26 pm

raz sobie postrzalali, ale i tak są daleko za nami, zreszta od nas dostali ladnie :P
Didi - Pon Lis 23, 2009 2:57 pm

Adrian napisał/a:
Didi napisał/a:

Aż strach wrócić myślami i pomyśleć o tym jak to my blado zaprezentowaliśmy się na tle kogutów

no ale my ich ogralismy 3:0 ;]

I właśnie dlatego nie warto brać tego na poważnie :wink:

Angelos - Sro Gru 23, 2009 11:00 pm

W końcu chyba bedziemy mieli regularnie grającego piłkarza w Premier League. Boruc ma podobno przejść. Co do Tottenhamu, to defoe ma przejść do barcy , a bez niego nie naruszą Wielkie Czwórki . :!:
Kondi - Sro Gru 23, 2009 11:02 pm

Angelos napisał/a:
Boruc ma podobno przejść. Co do Tottenhamu, to defoe ma przejść do barcy

ta, a Polonia Grodzisk Wielkopolski zainteresowana jest Gerrardem

DROGBA13 - Sro Gru 23, 2009 11:07 pm

Dokładnie.
Wątpię, żeby Tottenham zagrał tak rezykownie i ściągnął Boruca wiedząc co robił wcześniej.
A co do tego Gerrarda w Poloni to jak to zobaczyłem to tak samo mnie rozbiło. Przecież oni jakby sprzedali cały klub: piłkarzy, stadion itp. nie nazbierali by na niego. :mrgreen:

Angelos - Czw Gru 24, 2009 11:56 am

Taa tysiąc mieszkań xD.
Powracając do Tottenhamu to oprócz Defoe mają oni kilku dobrych graczynp. Crouch, Modrić. Jeżeli boruc przejdzie to będzie ciekawa walka o koszulke nr. 1, bo będą mieli 3 dobrych bramkarzy.

DROGBA13 - Czw Gru 31, 2009 4:29 pm

Cytat:
Według doniesień z Chorwacji Tottenham zaoferował za Dejana Lovrena 7 milionów euro. Anglicy chcą sfinalizować transakcję już teraz, młody obrońca jeszcze do końca sezonu występowałby jednak w obecnym klubie - Dinamie Zagrzeb.

Chorwacki kierunek jest bardzo popularny w Tottenhamie. W zespole z Londynu występuje już trzech byłych piłkarzy Dinama. I to nie byle kto, bo Luka Modric , Niko Kranjcar i Vedran Corluka. 20-latek miałby stanowić wsparcie linii defensywnej, o które od jakiegoś czasu zabiega Harry Redknapp.

Tottenham to faworyt w walce o pozyskanie utalentowanego zawodnika - bezcenne jest w tym momencie doświadczenie prezesa Daniela Levy'ego, jednak inne kluby nie odpuszczają. Wkrótce stosowne propozycje mają złożyć Chelsea Londyn i Olympique Lyon.
Źródło: IMScouting

Ciekawe na ile to prawda i ciekawi mnie to ewentualne zainteresowanie The Blues. Ale osobiście tego zawodnika nie znam, ale może czas poznać w takim wypadku. :razz:

Lauri - Czw Gru 31, 2009 4:35 pm

Kondi napisał/a:
Angelos napisał/a:
Boruc ma podobno przejść. Co do Tottenhamu, to defoe ma przejść do barcy

ta, a Polonia Grodzisk Wielkopolski zainteresowana jest Gerrardem

Boruc zdementowal wszystko twierdzac ze nic o tym nie wie, a jakby cos bylo to by mu chyba ktos powiedzial :D

DROGBA13 - Czw Sty 28, 2010 6:19 pm

Cytat:
Eidur Gudjohnsen przeniósł się z AS Monaco do Tottenhamu Hotspur na zasadzie wypożyczenia, obowiązującego do końca obecnego sezonu.
Były napastnik Boltonu, Chelsea oraz Barcelony znajdował się na celowniku West Hamu, jednak to "Spurs" zakontraktowali Islandczyka.
Dzięki temu transferowi, w linii ataku Tottenhamu powiększy się konkurencja. Jak wiemy w pierwszym składzie aktualnie występuje Jermain Defoe oraz Peter Crouch.
Angielska prasa spekuluje, że przyjście Gudjohnsena na White Hart Lane może spowodować odejście jednego, a nawet dwóch innych napastników. Z takim zamiarem noszą się bowiem Roman Pawliuczenko oraz Robbie Keane. Obaj nie są zadowoleni z roli, jaką odgrywają w planach trenera Redknappa.
Irlandczyk ma oferty z Celtiku i West Hamu, ale w nowym klubie nie chce zarabiać gorzej niż w Tottenhamie, gdzie z najwyższą pensją otwiera listę płac. Pawluczenko, z kolei coraz częściej jest przymierzany do Zenitu Sankt-Petersburg.
Źródło: SkySports

Ciekawe jak będzie spisywał się w Tottenhamie i czy przebije się do pierwszego składu, a następnie Londyńczycy go wykupią. Myślę, że Islandczyk może da sobie wreszcie radę, gdyż w Barcelonie sobie nie radził-za duża konkurencja, ale jego wyniki z Monaco są mi nie znane, jednak skoro go wypożyczyli to chyba jednak za dobrze mu tam nie szło. Ja jednak życzę Naszemu byłemu napastnikowi powodzenia. :razz:

Kociek - Czw Sty 28, 2010 6:49 pm

A ja myślę, że to jest zastępca Dos Santosa który został wypożyczony do Galatasaray :lol: Ja nie widzę go w roli zawodnika pierwszego składu.
Krzychu - Czw Sty 28, 2010 7:02 pm

Uwielbiam Eidura i tak mi chyba juz zostanie. Wspanialy byl, szkoda, ze odszedl do Barcelony, bo solidny bylby z niego rezerwowy. Mimo, ze przeszedl do tego czegos podobnego do klubu pilkarskiego to zycze mu powodzenia i wielu występow.
londyńzcyk - Czw Mar 10, 2011 11:37 am

ten styl w jakim wykopali milam z LM pełenszacun :smile:
Adrian - Czw Mar 10, 2011 5:25 pm

tak wspaniały, przecież przeprowadzili aż 1 kontrę przez całe 180 minut...
szacun za to, że przeszli, ale stylem bym się nie ekscytował za bardzo

Kaczy - Pią Mar 11, 2011 3:50 pm

gdzieś przeczytałem, że "teraz to już tylko Tottenham mógłby sprawić Barcy jakiekolwiek problemy" :roll:

swoją drogą, że Crouch nie dostał w tym meczu żadnej kartki za ilość fauli? Co prawda żadne złośliwości to nie były, ale co i rusz siadał na plecach obrońcom, orientuje się ktoś czy nie ma żadnej regulacji wg której określona ilość przewinień (niezależnie od ich wagi) = żółtko ?

Adrian - Pią Mar 11, 2011 9:37 pm

nie ma określonej żadnej liczby, ale jest przepis o "permanentnym łamaniu przepisów gry" za to można dać kartkę, jednak zależy to od sędziego ;)

nie wiem o co cały ten szum, na kogo by Spursi nie trafili to i tak będą mieli problemy w 1/4