Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Forum - Pytanie

Łosiu - Sro Cze 21, 2006 7:43 pm
Temat postu: Pytanie
Przepraszam troche głupi temat ale mam pytani. Dałem sobie obrazek i jest tam w profilu ale nie ma go przy moich postach... Prosze o odpowiedź...
chelsea drogba - Czw Cze 22, 2006 6:04 pm

wpisujesz to w panelu kontrolnym avatarow w miejscu gdzie pisze:
Odnośnik do zewnętrznego obrazka:
Wpisz adres obrazka, który chcesz wykorzystać.

Thorax - Pią Cze 23, 2006 7:47 am

Do złej rubryki wpisałeś. Avatar, nie zdjęcie czy jakoś tak, wejdź w swój profil i zobaczysz że obrazek jest dodany, ale jako zdjęcie, które nie jest wyświetlane przy Twoich postach.
Domin(A) - Czw Cze 29, 2006 9:52 pm

Co trzeba zrobić żeby mieć dostęp do VIP Forum
MiC - Czw Cze 29, 2006 10:02 pm

Słoń Dominik napisał/a:

Po pierwsze trzeba miec 0 ostrzezen. Powinno sie pisac duzo i na temat. Pozatym to inni uzytkownicy wybieraja kto ma miec dostep do Vip Forum, ty napewno narazie nie jestes brany pod uwage.

SzevaCFC - Czw Cze 29, 2006 10:04 pm

jak sie wysyla zdjecia w poscie np do tematu Foto - Zabawa :?: :?: :?:
MiC - Czw Cze 29, 2006 10:07 pm

[img] Adres obrazka [/img]

Tylko bez taki odstepow.

MaciaS_CFC - Czw Cze 29, 2006 11:55 pm

Ja mam jedno pytanko moze i glupie ale jak sie dodaje sygnaturke ? [img][/img] niestety nie idzie ;P Plz help me :)

Z Gory thx!

Thorax - Pią Cze 30, 2006 8:31 am

Jak maszw swoim profilu taki dział bodajże podpis. Jest tam takie coś jak Podpis tekstowwy czy coś takiego jest tam najwięcej miejsca, a obok pisze że nie może przekroczyć 255 znaków itd. To do tego największego okienka wpisujesz [img]AdresObrazka[/img], ale pamiętaj pod tym adresem może być tylko jeden obrazek!

Robiłem tro z pamięci więc nazwy tych różnych działów (czy jak to nazwać) mogą odbiegać od prawdziwych.

oderka - Pią Cze 30, 2006 8:40 am

WItam.Mam pytanie czy ostrzeżenia sie po jakimś czasie usuwają ???z góry dzieki.
Thorax - Pią Cze 30, 2006 8:41 am

"Ostrzeżenia wygasają po 360 dniach" pisze na forum, konklretnie jak wejdziesz w swoje ostrzeżenia ;)
CloneTrooper - Pią Cze 30, 2006 12:31 pm

Czy w związku z poprawą zachowania i nie nabijania jest możliwość usunięcia ostrzeżenia ?
MiC - Pią Cze 30, 2006 12:57 pm

CloneTrooper napisał/a:
Czy w związku z poprawą zachowania i nie nabijania jest możliwość usunięcia ostrzeżenia ?

Z takimi rzeczami to do Administratora :)

kościelna - Pią Cze 30, 2006 2:46 pm

Sory ale przedwczoraj miałam 48 postów, wczoraj miałam 45 a dzisiaj mam 30 to chyba cos jest nie tak tak samo z ankietami cały czas mi ubywają.Dlaczego mi to ubywa ?????????
MiC - Pią Cze 30, 2006 3:03 pm

kościelna napisał/a:
Dlaczego mi to ubywa ?????????

Poniewaz zostal wylaczony licznik w dziale Hyde Park. Czyli wszystkie posty ktore tam napisales nie zostaly naliczone na licznik. Poprostu nowy dzial bez licznika :)

Goguś - Pią Cze 30, 2006 9:57 pm

kościelna napisał/a:
Sory ale przedwczoraj miałam 48 postów, wczoraj miałam 45 a dzisiaj mam 30 to chyba cos jest nie tak tak samo z ankietami cały czas mi ubywają.Dlaczego mi to ubywa ?????????

Wszystkim tak zależy na tym cholernym liczniku, a mi to wisi, i jak się da mozecie mi go wogóle wyłączyć, nie szata zdobi człowieka a jego światłość.

Kwa!

[ Dodano: Pią Cze 30, 2006 10:57 pm ]
Słoń Dominik napisał/a:

Zmądrzeć ...

Domin(A) - Pią Cze 30, 2006 10:04 pm

Piotruś napisał/a:
Słoń Dominik napisał/a:

Zmądrzeć ...

Sugerujesz że jestem głupi. Jak chcesz to możemy się zmierzyć w wiedzy o futbolu.

Goguś - Pią Cze 30, 2006 10:12 pm

Słoń Dominik napisał/a:
Piotruś napisał/a:
Słoń Dominik napisał/a:

Zmądrzeć ...

Sugerujesz że jestem głupi. Jak chcesz to możemy się zmierzyć w wiedzy o futbolu.

Patrze na czerwony pasek (jak nie na świadectwie, to pod avatarem :razz: ) i wiem. Bo niby skąd te ostrzeżenia, no i bezsensowne pytanie o VIP'a, nie ty pierwszy i pewnie nie ostatni, pokarz co potrafisz i pomyślimy o VIP'ie.

A wyzwanie oczywiscie przyjmuje - zaraz założy stosowny temat na HP, jakie zasady proponujesz?

CloneTrooper - Pią Cze 30, 2006 10:57 pm

Niestety ja spełniam wymogi wg mnie Vip'a piszę w miare sensowne posty tylko głupio raz zrobiłem jeden post usunięty i ostrzeżenie od thoraxa ale cóż jakoś wytrzymam :D
a zasady na Vip są jasne i wg mnie nie należy ich zmieniać

Goguś - Pią Cze 30, 2006 11:00 pm

Akurat ty jesteś na bardzo dobrej drodze, zastanawiam się czy nie poprosić Cimka o usunięcie Ci ostrzeżenia, jeszcze zoriętuje się czy inni modzi sie ze mną zgadzają.

Powodzenia.

Thorax - Sob Lip 01, 2006 8:12 am

Raczej się zgadzają. No i proszę pisac do tematu xD
CloneTrooper - Nie Lip 02, 2006 3:16 pm

To ja mam pytanie czy nie moglibyśmy zrobić wyborów MiSS naszego forum każda chętna userka by dawała swoje zdjęcie a userzy by mogli to oceniać
Thorax - Nie Lip 02, 2006 3:40 pm

Byłoby to zabawne, ale czy userki zechciałby przysyłać zdjęcie ;)
!EpSo! - Pon Lip 03, 2006 2:36 pm

Witam serdecznie. Mam taki mały problem z dodaniem sygnaturki do podpisu . Wiec jak dodaje [Wzialem sygnaturke z konkursu ktory byl na Chelsea.pl] Jest napisane ze albo nie moze przekraczac 24kb . Albo jest ze nie moze przekraczac 300 x 50 pikseli. Jednak jak zmniejszylem te sygnaturke do takiego malenstwa to jak ja dodalem to wogole nic w podpisie nie bylo. Moglby ktos mi to wytlumaczyc ? Z gory dziekuje :)
MiC - Pon Lip 03, 2006 3:06 pm

!EpSo! napisał/a:
Witam serdecznie. Mam taki mały problem z dodaniem sygnaturki do podpisu . Wiec jak dodaje [Wzialem sygnaturke z konkursu ktory byl na Chelsea.pl] Jest napisane ze albo nie moze przekraczac 24kb . Albo jest ze nie moze przekraczac 300 x 50 pikseli. Jednak jak zmniejszylem te sygnaturke do takiego malenstwa to jak ja dodalem to wogole nic w podpisie nie bylo. Moglby ktos mi to wytlumaczyc ? Z gory dziekuje :)

Powiem tak wez ta sygnaturke nie musisz jej zmniejszac. Wrzuca ja na strone www.imageshack.us pozniej skopiuj linijke kolo napisu "Direct link to image" i wklej ja pomiedzy miedzy ten kod html [img] ... [/img]. Pozniej wszystko wklej w profilu do okienka podpisu takie duze okno na 250 znakow juz kiedys bylo o tym pisane.

!EpSo! - Pon Lip 03, 2006 4:53 pm

Ok. Dziekuje za pomoc MiC!
kicek_jadzika - Wto Lip 04, 2006 3:26 pm

Ja bym mogla dac co mi tam!!
kościelna - Sro Lip 05, 2006 2:11 pm

sorki ale za jakis dobry uczynek idzie usunac ostrzerzenie
Thorax - Sro Lip 05, 2006 6:20 pm

W Twoim przypadku nie, bo nie widać żadnej poprawy, jeszce dziś załapałaś ostrzezenie :roll:
Robbie - Czw Lip 06, 2006 12:14 pm

thorax, powiem Ci, tak jak Blatter powiedział do Iwanowa: "Sam sobie powinieneś pokazać żółtą kartkę/ostrzeżenie".
Słuchaj, myślałem, że razem z innymi jesteście dobrymi moderatorami, ale chyba dostaliście za dużo władzy i teraz czujecie się panami na zagrodzie. Moderator powinien uspokajać i mediować z userami, a nie irytować ich i podsycać zamęt.
Moja sugestia jest prosta: albo zmienisz trochę linię postępowania, albo zasugeruję Cimkowi, że coś jest nie tak, bo jest nie tak.
Czekam na Twoje ustosunkowanie się do mojego posta.

Tomasz - Czw Lip 06, 2006 12:15 pm

Zbliża sie kolejny sezon i w zwiazku z tym mam pytanie, czy macie zamiar reaktywować forumową lige typerów ? Jak wiadomo, formuła ligi typerów z zeszłego sezonu troche nie do konca wypaliła i pare rzeczy trzebaby było poprawić, jednak jest to dosc ciekawa zabawa i mysle ze mozna by było spróbowac jeszcze raz.

Jesli reaktywacja ligi typera miałaby nastapic, to proponuję zeby zrezygnować z zapisów do niej przed rozpoczeciem sezonu, bo potem zapisze sie znowu z 10 osób z czego połowa po miesiacu odejdzie a przez ten czas przyjdą nowi (niezapisani wczesniej) i beda chcieli tez typowac. Moim zdaniem nalezy po prostu pozwolic typowac kazdemu, bez zadnych punktów karnych i kto bedzie typował daną kolejkę, ten bedzie, a kto nie to jego strata. :razz: Troche to zagmatwałem, mam nadzieje ze rozumicie co mam na myśli.

Aha, i żeby nie pisac nowego posta, zapytam tu od razu: kiedy w koncu wprowadzony bedzie ten nowy styl ? Tylko jakas konkretna data, bo od chyba kwartału słychać tylko, że bedzie lada chwila a tu jakos ani widu, ani slychu. :???:

Ostatnie pytanie: czemu nad avatarem wciąż mam gwiazdki i napis 'moderator' ? Czy da sie to jakos usunąć ?

Robbie - Czw Lip 06, 2006 12:37 pm

Tomasz napisał/a:
Ostatnie pytanie: czemu nad avatarem wciąż mam gwiazdki i napis 'moderator' ? Czy da sie to jakos usunąć ?

:lol: :lol: :lol:

Tomasz - Czw Lip 06, 2006 12:44 pm

Robbie napisał/a:

Tomasz napisał/a:

:lol: :lol: :lol:

hmm..czyzbym przez przypadek zrobił z siebie idiotę? :smile: Czy tylko to pytanie tak tępo zabrzmialo ? Oświeć mnie, Robbie bo ja naprawde nie wiem jak zaradzic tym gwiazdkom...

Robbie - Czw Lip 06, 2006 1:01 pm

Nie, nie z Ciebie się smieję, ale z tej sytuacji ;-)
Parafrazując tym razem Wałęsę: "Nie chcem, ale muszem być prezydentem/moderatorem" :lol:

Cimek - Pią Lip 07, 2006 11:14 am

Tomasz napisał/a:
Zbliża sie kolejny sezon i w zwiazku z tym mam pytanie, czy macie zamiar reaktywować forumową lige typerów ? Jak wiadomo, formuła ligi typerów z zeszłego sezonu troche nie do konca wypaliła i pare rzeczy trzebaby było poprawić, jednak jest to dosc ciekawa zabawa i mysle ze mozna by było spróbowac jeszcze raz.

Nie wiem czy jest sens. Nie dość, że nie wzbudzało to jakiegoś dużego zainteresowania to przecież i tak na stronie ponownie będzie kolejna edycja ligi typerów. Moim zdaniem nie warto tego dublować, no chyba, że naprawdę byłoby dużo chętych, ale komu wtedy będzie chciało się zliczać te punkty?

Tomasz napisał/a:
kiedy w koncu wprowadzony bedzie ten nowy styl ? Tylko jakas konkretna data, bo od chyba kwartału słychać tylko, że bedzie lada chwila a tu jakos ani widu, ani slychu. :???:

Praktycznie ten styl mógłby być od zaraz, a wszystko się odwleka, ponieważ chciałbym go dodać przy innej znaczącej zmianie na forum.

Tomasz napisał/a:

Już usunięte. Po prostu ten obrazek nie jest bezpośrednio przypisany do grupy moderatorów i po Twoim odejściu zapomniałem go usunąć.

Thorax - Pią Lip 07, 2006 11:14 am

Robbie napisał/a:
thorax, powiem Ci, tak jak Blatter powiedział do Iwanowa: "Sam sobie powinieneś pokazać żółtą kartkę/ostrzeżenie".
Słuchaj, myślałem, że razem z innymi jesteście dobrymi moderatorami, ale chyba dostaliście za dużo władzy i teraz czujecie się panami na zagrodzie. Moderator powinien uspokajać i mediować z userami, a nie irytować ich i podsycać zamęt.
Moja sugestia jest prosta: albo zmienisz trochę linię postępowania, albo zasugeruję Cimkowi, że coś jest nie tak, bo jest nie tak.
Czekam na Twoje ustosunkowanie się do mojego posta

Przepraszam, ale co ja zrobiłem? Pytała sie Kościelna czy za dobry uczynek jest możliwość zdjęcia ostrzeżenia, a 10 minut wcześniej załapała kolejne... To jej napisałem, że nie widać poprawy, to nie ma szans na zdjęcie tego ostrzeżenia, napisałem to w zwykły spokojny sposób.
CloneTrooper zachowywał się jak należy było widać poprawe to wszyscy zgodziliśmy się na zdjęcie, ale jak ktoś dalej broi to mamy mu zdejmować ostrzeżenie za jakiś dobry uczynek?

Robbie napisał/a:
"Sam sobie powinieneś pokazać żółtą kartkę/ostrzeżenie".

Jak powinno brzmieć te ostrzeżenie?

PS. Sory, ze tak pozno ale wczesniej nei zauważylem tego posta :?

Tomasz - Pią Lip 07, 2006 11:21 am

Ok dzieki, Cimek. Juz wszystko gra.
Robbie - Pią Lip 07, 2006 12:41 pm

th0raX napisał/a:

I niech to będzie moim komentarzem jak świetnie moderujesz forum.

Goguś - Pią Lip 07, 2006 1:01 pm

Robbie napisał/a:
th0raX napisał/a:

Dobra, nie czepiaj się, ja też nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego co tu się wypisuje - mam ogromne zaległości w lekturze forum i czytam tylko posty od ostatniej wizyty, i przyznam się szczerze że nie wszystkie.

Thorax - Pią Lip 07, 2006 3:45 pm

Robbie napisał/a:

Wierz lub nie, ale cos mi się waliło z forum, i jak wchodziłem, to ciągle pokazywał mi się stan forum sprzed kilkunastu godzin, dokładniej od ok. godziny 12 gdy był pojedynek Piotrusia ze Słoniem, co weszłem to 800 nieczytanych wiadomości, a z ludzi online zawsze był Piotruś i Słoń w dziale Bez Licznika, obojętnie o której weszłem na forum.

Po drugie odpowiedziałem zaraz na drugi dzień, czy ja wiem, czy to takl późno? A napisałem

th0raX napisał/a:
Sory, ze tak pozno ale wczesniej nei zauważylem tego posta

Bo byłem kilka razy online.

Po trzecie, odpowiedz na mojego posta, a nie skomentowałeś tylko ostatnie zdanie, bo ja dalej nie widze co zrobiłem źle w tamtym poście.

PS. "co weszłem to 800 nieczytanych wiadomości", żebys znów, nie miał powodu do czepiania, to powiem, Ci że nie czytam wiadomości z działu HP i Bez Licznika, ponieważ niechce mi się przeglądać tylu postów, w których nie ma nic sensownego.

rutek - Czw Lip 20, 2006 1:56 pm

troche glupie pytanie... co to znaczy temat do nabijania? :???:
MiC - Czw Lip 20, 2006 2:17 pm

To znaczy temat do nabijania. Glupie pytanie glupia odpowiedz.
Sticky_Fingaz - Pią Wrz 08, 2006 9:26 pm

czy ma ktos moze taka CZCIONKE jaka pisane sa nazwiska na koszulkach Chelsea i pozostalych klubow angielskich?
Prosze o pomoc

MiC - Sob Wrz 09, 2006 12:25 pm

Sticky_Fingaz napisał/a:
czy ma ktos moze taka CZCIONKE jaka pisane sa nazwiska na koszulkach Chelsea i pozostalych klubow angielskich?
Prosze o pomoc

Wiesz oco chodzi w tym temacie zadaje sie tutaj pytanie dotyczace funkcjonowania forum. 3 ostrzenia.

MonikaCole#10 - Sro Wrz 20, 2006 1:33 pm

Ja mam pytanie jak zmieni się wygląd strony to i forum pewnie będzie inne? I czy w wziązku z tym wszyscy użytkownicy stracą swoje konta? :neutral:
matti_134 - Sro Wrz 20, 2006 2:05 pm

EE, myśle że forum sie nie zmieni, a nawet jeśli to tylko wygląd, wszystko zostanie.
Thorax - Sro Wrz 20, 2006 2:25 pm

Mają być zmiany również na forum, ale niewiem czy konta zostaną skasowane, czy zostaną takie jakie są.
Jarperto - Sro Wrz 20, 2006 2:53 pm

co jak co, ale nie wierze by konta zostały skasowane. mysle, ze nikt nie odważy sie na usuniecie blisko 10000 uzytkowników. to niedorzeczne.

z tego co mówił mi Bartosz przygotowana jest zmiana stylu forum, nie nowy cms. wiec spokojnie.

MonikaCole#10 - Sro Wrz 20, 2006 3:11 pm

Nie no kurde :neutral: nie kasujcie wszystkich użytkowników ;/
MiC - Sro Wrz 20, 2006 4:13 pm

Thorax napisał/a:
ale niewiem czy konta zostaną skasowane, czy zostaną takie jakie są.

Thorax byla juz zmiana wygladu forum dla nielicznych uzytkownikow. Wtedy zadne konta nie zostaly usuniete, wiec teraz tez nie zostana, poprostu zmieni sie wyglad forum i tyle. Niestrasz uzytkownikow.

Jarperto - Sro Wrz 20, 2006 11:10 pm

MonikaCole#10 napisał/a:
Nie no kurde nie kasujcie wszystkich użytkowników ;/

po takich postach odnosze wrażenie jakby nikt nie czytał tego co piszę.

ciekawe. :razz:

maciek - Czw Wrz 21, 2006 11:01 am

Jarperto napisał/a:
MonikaCole#10 napisał/a:
Nie no kurde nie kasujcie wszystkich użytkowników ;/

po takich postach odnosze wrażenie jakby nikt nie czytał tego co piszę.

ciekawe. :razz:

Nie wszyscy nie czytają. Ja na przykład je czytam. A tak odnośnie tematu, żeby niebło OFF-Topu, to nowy desing forum dosyć ciekawie się prezentuje i przynjamniej według mnie nie było w nim żadnych błędów. Więc dlczego jezeli można spytać jest poprawiany?

Miszka07 - Pią Paź 27, 2006 11:29 am

Dlaczego szanowny MiC dał mi łącznie 8 ostrzeżeń za brak kultury ?
Napisałem JEDNĄ rzecz w shoutboxie za którą powinienem dostać RAZ ostrzeżenie a MiC mi wlepił dwa razy, łącznie 8 ostrzeżeń.
Widać, że na forum panują specyficzne zasady.
Równi i równiejsi.
KMWTW, PDK
Pozdro MiC.

MiC - Pią Paź 27, 2006 11:41 am

Dostales ostrzenia bo twoja wypowiedz byla nie na miejscu, poza tym mogles poczekac jak bedzie jakis moderator, a nie odrazu zmieszac kolesia z blotem. Dobrze wiesz ze on i tak poniosl by za to kare. Shoutbox to takze forum i tyczy go sie taki sam regulamin. I wszyscy sa rowni, bo kazdy ponosi kare, tak jak ten koles dostal bana tak ty dostales 8 ostrzezen.
Miszka07 - Pią Paź 27, 2006 11:52 am

A widziałeś co on napisał ? Ja widziałem że nikogo z moderatorów nie było to zareagowałem. Może za ostro, ale ciekawe jak ty bys zareagował, gdybyś nie miał pod ręką czegoś co najbardziej lubisz robić czyli dawania ostrzeżeń. Myślę, że jesteś jakoś związany z tym klubem i jestem pewny że byś zareagował podobnie. Zebym ja miał pod ręką ostrzeżenia to bym nie używał wulgaryzmów tylko bym go zbanował. A mój tekst był swojego rodzaju obroną. Bo to co ten koleś napisał na Petra, to.....
Ja nie wiem jak komuś można śmierci życzyć, szczególnie takiemu piłkarzowi

aqel - Pią Kwi 13, 2007 7:46 am

mam problem z moim nauczycielem od PO, 2 tygodnie temu na lekcji ponoc zgnoił kolesia z 1 klasy, bo był za chelsea !!!! jak mam mu wyjechac, zeby sie uspokoił ??? czekam na ciekawe propozycje ????

ciekawe propozycje wykorzystam w praktyce!!!!!

Domin(A) - Pią Kwi 13, 2007 8:26 am

Moj nauczyciel z PO jest dziwny ale po za tym ze nikt go nie lubi nie gnoi uczniow. Zapamietaj jednak jedna sprawe.

1. Nauczyciel ma zawsze racje
2. Jesli nauczyciel nie ma racji to patrz punkt 1.

Tak będzie lepiej dla Ciebie. Poprostu powiedz ze kazdy lubi cos innego. Jedni brunetki, drudzy blondynki, jedni stare samochody inni nowe, jedni Manchester United a inni Chelsea. O gustach sie nie dyskutuje bo to nei ma sensu, w szczegolnosci z nauczycielami..

Jarperto - Nie Maj 06, 2007 10:48 am

Słoń Dominik napisał/a:
O gustach sie nie dyskutuje bo to nei ma sensu, w szczegolnosci z nauczycielami..

coś brak wam charyzmy. jedną z ciekawszych rzeczy jaką pamietam z czasów szkolnych to burzliwe dyskusje z nauczycielami. możesz dyskutowac do woli, zachowując przy tym kanony dobrego smaku, a jezeli nauczyciel jest prymitywem i bedzie cie tępił w jakims stopniu to od tego masz wychowawce, potem dyrekcje i jeszcze dalej. takie jest twoje prawo i radze z niego skorzystac. dzisiaj wszyscy maja bzika na punkcie ich przestrzegania.

Marcinek - Wto Lis 13, 2007 11:34 am

Mama do was pytanie, raczej do administratorów:

Może nie rozumiem was, ale za co Dariusz dostał bana ? bo widzę od juniora admina, który nazywa się MiC uzasadnienie "Ku pamięci Cypisa."

czekam niezwłocznie na odpowiedź od samych administratorów :)

Thorax - Wto Lis 13, 2007 1:24 pm

Najpierw za swoje liczne prowokacje w temacie, do którego chyba nie masz dostępu, Szosti przesadził totalnie otrzymująca karę skutkującą banem. Następnie ban został zniwelowany do zakazu pisania (nie obejmuje SB) i pan Szostek zamiast wyrazić skruchę, albo po prostu przemilczeć sprawę, dalej kontynuował swoje zaczepki i prowokacje ubliżając tym samym pewnym osobą.

Od siebie dodam, że sam teraz nie pozwolę na odbanowanie Szostka, gdyż ten Pan z naszej strony dostał kilka(naście) szans więcej takich nie będzie, zwłaszcza, ze później pisał mi groźby na gg.

toffixxx15 - Czw Gru 20, 2007 4:42 pm

jak dodać obrazek z boku wpiu
MiC - Czw Gru 20, 2007 5:48 pm

bla bla bla bla bla :!: CO :?: :!:
groom - Czw Gru 27, 2007 9:54 pm

przepraszam ale niewiem jak dodac fotke w temacie "przedstaw sie" albo nieumiem albo mam jeszcze kaca po swietach. :lol:
MiC - Czw Gru 27, 2007 9:57 pm

[hide] ....... [ /hide ]

W miejsce kropek wklejasz adres do fotki i cofnij nawiasy.

groom - Czw Gru 27, 2007 10:03 pm

A jaki adres?
Frankieciara - Czw Gru 27, 2007 10:10 pm

Adres fotki na który ją wstawisz ;)
http://www.chelsea.pl/for...p?t=810&start=0
tu masz napisane jak to należy robić
albo ostatnią linijkę skopiować i wstawić pomiędzy [img] [/img]

Gucio - Sob Lip 11, 2009 1:23 pm

A ja mam jedno pytanie dlaczego gdy wchodzę na początku na chelsea.pl to pokazuje się takie coś?? http://img16.imageshack.u...beztytuuklc.jpg
Kaktus754 - Pon Lis 16, 2009 6:55 pm

Czy żeby być VIP-em trzeba się zgłosić czy sami wybieracie z userów bez ostrzeżeń?
Kociek - Pon Lis 16, 2009 7:37 pm

http://www.chelsea.pl/for....php?t=1686#top

:wink:

Lauri - Pon Lis 16, 2009 8:58 pm

takze moze jak Patryk bedzie tu rzadzil a my bedziemy mieli zony i dzieci to bedziesz mogl ubiegac sie o VIPa ;)
Kondi - Pon Lis 16, 2009 9:18 pm

:lol:
Kociek - Pon Lis 16, 2009 10:54 pm

Dajta Spokój :lol: Teraz to Przemuś pojechałeś po bandzie :grin:
Liso - Pon Maj 16, 2011 7:44 pm

Czy to forum w ogóle jeszcze funkcjonuje? Nie tak dawno działało świetnie i było mnóstwo tematów, a teraz jakaś ostra posucha. Nie jestem w stanie tego zrozumieć :)

Ktoś mi powie co się stało - czy zostały rozmowe gdzieś przeniesione? Czy co? Bo mam ochotę pogadać ale widać, że wszyscy sobie odpuścili?

Lauri - Pon Maj 16, 2011 9:29 pm

Stronka kulała to i ludzie jakby mniej chętni do rozmów byli, aż w końcu mamy stan obecny.
Liso - Wto Maj 17, 2011 8:12 pm

Czemu stronka kulała? Przecież jej właściciel - CIMEK chyba dalej tworzy? Czy na przestrzeni jakiegoś czasu coś uległo zmianie? Jestem trochę tym faktem załamany bo to była najlepsza strona o The Blues w internecie a teraz... trochę to faktycznie wszystko padło. Szkoda bo miałem wielkie nadzieje. No ale co zrobić.

Tak czy siak szkoda tego wszystkiego. Zatem nie widząc możliwości i raczej brak jakiekolwiek ruchliwości forumowiczów przebywanie tutaj nie jest uzasadnione. Pozdrawiam :)

Lauri - Wto Maj 17, 2011 8:38 pm

Zwróć uwagę na to, iż o stronce pisałem w czasie przeszłym ;)

No właśnie, nikt nie stara się rozkręcić jakieś merytorycznej dyskusji tylko wszyscy odchodza, bo tak łatwiej ;]

Liso - Wto Cze 07, 2011 7:48 pm

LauriCFC napisał/a:
Zwróć uwagę na to, iż o stronce pisałem w czasie przeszłym ;)

No właśnie, nikt nie stara się rozkręcić jakieś merytorycznej dyskusji tylko wszyscy odchodza, bo tak łatwiej ;]

Wiesz rozkręcanie forum w dwie osoby kompletnie mija się z celem :) Szkoda....bo pamiętam kiedyś przyjemną rywalizację z innym portalem o CFC :) Wtedy się działo - dzisiaj jakaś stagnacja i nic ciekawego się nie dzieje. Nie rozumiem tego no ale co zrobić :)

Jest jakieś innne forum, gdzie można pogadać? :) Forum stowarzyszenia?

Lauri - Sro Cze 08, 2011 3:59 pm

Tak, na forum Stowarzyszenia więcej się pisze ;)
Patryk - Czw Cze 09, 2011 6:47 am

Tyle, że nie na temat Chelsea :P
torres99 - Pią Wrz 23, 2011 6:26 pm

cześć chciałbym się dowiedzieć gdzie można zgłosić tapety z chelsea :cfc2: :wink:

[ Dodano: Pią Wrz 23, 2011 7:28 pm ]
jak dodać tapetę do strony .oczekuje szybkiej odpowiedzi pleese

rudyfelix - Nie Paź 27, 2013 10:21 pm

Czy ktoś tu jeszcze jest?
Patryk - Czw Mar 27, 2014 12:20 am

tak, ja