Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Mecze - Chelsea - Charlton

Kowal - Pon Sty 16, 2006 11:38 pm
Temat postu: Chelsea - Charlton
Wiem że do meczu jeszcze daleko ale Chciałby poznać wsze typy na ten mecz
Ja stawiam 3:0 dla naszych

Thorax - Wto Sty 17, 2006 8:40 am

W sumie nie tak daleko, w najbliższą niedziele. Obstawiam wynik 2:0. Chelsea zagrała kilka meczy, bez znacznej przewagi bramek, więc wydaje mi się, że teraz odniesie pewniejsze zwyciestwo. No i jeszce to, że Drogba jest na Pucharze Narodów Afryki, także inni napastnic będą mogli pokazać na co ich stać i za wszelką cenę będą chcieli zdobyć bramkę, będą chcieli pokazać, że są warci grania w podstawowej jedenastce.
Chomik - Nie Sty 22, 2006 4:34 pm

Niestety 1-1 :| Ale remis to też poniekąd dobry wynik, bądźmy zadowoleni i z tego Charlton to nie taki słaby zespół. CFC nie może bez końca wygrywać.
mickis - Nie Sty 22, 2006 6:11 pm

Widzialem meczyk i niestety Chelsea nie zagrala dobrego football'u do jakiego nas przyzwyczaila w wczesniejszych meczach.
Thorax - Nie Sty 22, 2006 7:28 pm

Kurcze no remis :? 1:1. Szkoda, że Cech popełnił błąd, ale zresztą co tam. Kolejna czerwona kartka dla piłkarza The Blues, znów 2x żółta. No i na pocieszenie dodam, że któryś z rywali straci punkt, ManU lub Liverpool. Niestety, ale Internet tak chodzi, że niewiem który. Będe złośliwy, ale mam nadzieje jednak, że to właśnie ManU, bo są bliżej CFC.

EDIT:
To właśnie LFC straciło punkty, poległo 1:0 na teatrze marzeń :D

Gutolas - Pon Sty 23, 2006 12:01 am

Przed ostatni mecz Chelsea - Charlton skonczyl sie przegraną , a ostatni remisem , to nie jest najlepszy bilans z takim klubem jak Charlton , piłkarze mogli by sie lepiej postarać. The Blues muszą wygrywać jeśli chcą gdzieś zajść np. po Puchar Anglii , lub po zwycięstwo w lidze w tym sezonie te mecze to już historia ale takie sytuacje nie mogą się powtarzać .Aktualnie Chelsea Londyn zajmują pierwszą lokatęw lidze , są tego warci , mają szanse i mam nadzieję , że jej nie zmarnują . Pozdro dla wszystkich na forum i wszystkim fanom tego wspaniałego klubu.

[ Dodano: Pon Sty 23, 2006 12:05 am ]
Na temat Manchesteru United , powiem krótko z takimi klubowiczami jak VanNistelroy czy Rooney'em powinni zajść owiele dalej , ale narazie nie stanowią zagrożenia The Blues.

erbol - Pon Sty 23, 2006 5:24 pm

Remis...niestety- wypadek przy pracy, pech, brak koncentracji...?. Nie ma się co martwić, ważne, że są 2 punkty. Szkoda tylko wygranej Manchesteru [byłem za remisem 0 -0 ;) ]. Ale nie sądzę, żeby oni, albo KTOKOLWIEK teraz odebrał mistrza Niebieskim.
Gutolas napisał/a:
Na temat Manchesteru United , powiem krótko z takimi klubowiczami jak VanNistelroy czy Rooney'em powinni zajść owiele dalej , ale narazie nie stanowią zagrożenia The Blues.

Właśnie :wink:

Chomik - Pon Sty 23, 2006 11:28 pm

erbol - za remis są przyznawane 2 pkt ? :mrgreen:
erbol - Pon Sty 23, 2006 11:35 pm

HAHAHAHAHAHA!! sorry. popierniczyło mi się coś hahahahaaha :mrgreen:
Gutolas - Wto Sty 24, 2006 9:58 pm

Wiecie co , bey wygldu na wynik The blues to i tak Chelsea bedzie moim ulubionym klubem , a niech w cholere ida ci ktorzy ja kochaja z to ze zwycieza!!!

[ Dodano: Wto Sty 24, 2006 10:02 pm ]
Szczeze mowiac to chyba the blues nie dadza sobie juz odebrac mistrzostwa , maja je jak na tacy przed soba , tylko musza sie bardziej starac w meczach i grac uwazniej oraz ze skupieniem , bo w ost. meczu to im raczej nie wychodzi

[ Dodano: Wto Sty 24, 2006 10:05 pm ]
Jeszcze kilka slow o Manchesterze United . Maja dolka jakiegos nie graja najgorzej ale to wszystko i nic wiecej narazie jesli chodzi o ich gre , ale mi to nie przeszkadza Chelsea nie bedzie sie az tak musiala poswiecac zeby zdobyc trofeum bo ono przez bledy przeciwnych druzym ,,samo do nich przyjdzie '' tylko troche sie musza postarac , jak tak dalej pojdzie jak idzie to maja je juz w garsci > :D

Nie wyszła próba nabicia posta ... hehe .. ;) - Piotruś