Chelsea Londyn
Forum portalu www.chelsea.pl

Mecze - Sunderland-Chelsea (Typy)

Szosti - Wto Sty 10, 2006 7:54 am
Temat postu: Sunderland-Chelsea (Typy)
Jak myślicie kto wygra i jakim wynikiem zakończy sie sobotni mecz Sunderland-Chelsea??
Krzyniu - Wto Sty 10, 2006 1:29 pm

No Sunder land nie prezentuje sie za dobrze w lidze zajmuje ostatnie miejsce w lidze z dorobkime 6 punktow. Wiec wszystko wskazuje na to ze Chelseawygra ten mecz i dopisze kolejne trzy punkty i umocni sie na prowadzeniu w lidze. O ile dobrze pamietam to w pierwszym meczu ligowym tych dwoch druzyn padl wynik 5 do 0. Ale nie jestem pewien. Obstawiam na wynik 4 do 0. Bramki zdobeda dla The Blues nastepujacy gracze: Joe Cole, Drogba, Lampard i Robben. Do boju CHELSEAAAAA. :D
robben92 - Wto Sty 10, 2006 4:20 pm

JA mysle ze Chelsea wygra 2-0!!pO bardzo ładnej grze
Thorax - Wto Sty 10, 2006 7:08 pm

Ja obstawiam wynik 0:1. Mimo, że Sunderland nie prezentuje wysokiej formy, to i tak Chelsea nie zdobędzie duzo bramek. Tak samo było przed meczem z druzyną Pawła Abotta, a końcowy wynik 2:1. CFC wygra spokojnie pewnie, ale bez znacznej przewagi bramek. A tą jedyną bramkę strzeli Robben.
Krzyniu - Wto Sty 10, 2006 7:11 pm

th0raX napisał/a:
Chelsea nie zdobędzie duzo bramek. Tak samo było przed meczem z druzyną Pawła Abotta, a końcowy wynik 2:1. CFC wygra spokojnie pewnie, ale bez znacznej przewagi bramek

Tylko z w tamtym meczu jakim Chelsea grala skladem w lidze Mourinho stawia zazwyczaj na najmocniejsze jedeynastki a tam nie grala jakas rewelacyjna 11. Tu na pewno wystawi znacznie sliniejsza.

Thorax - Wto Sty 10, 2006 7:20 pm

Rozumiem, ale dla mnie nie ma różnicy czy gra podstawowa czy rezerwa. Obie jedenastki są rewelacyjen i na dużo ich stać. Owszem rezerwa nie gra dużo w sezonie, nie umie się zgrać lub coś, ale chyba po to są treningi. I zwróć uwagę na przeciwnika z jakim grali. Porówna jedenastke przeciwnika do jedenastki, którą grała Chelsea. Każdy zawodnik z CFC okazał by się lepszy od przeciwnika i to w 90% elementach gry (chodzi mi tu o szybkośc, technikę, strzały etc.).
Tomasz - Wto Sty 10, 2006 9:47 pm

Po wyrównaniu przez Huddersfeld Mourinho od razu dokonał zmian i szybko padła druga bramka dla Chelsea wiec na ten mecz nie ma co patrzec ani nim sie sugerowac. Z reszta jesli dobrze pamietam to w tamtym meczu i tak wszystko działo sie pod nasze dyktando i gdyby nie pech to wynik mógł byc wyzszy ( jak zwykle ). Mimo to nie ma co mówic pochopnie ze nasza rezerwa jest az tak dobra bo okazała sie dosc niekompetentna ze pozwoliła sobie tak łatwo wyrównac tak podrzędnej drużynie.

Z Sunderlandem bedzie juz inaczej, zagramy w mocnym składzie i nie powinno byc niespodzianek. Licze na zwycięstwo i niech Crespo strzeli dla nas jak najwiecej bramek bo cos widac ostatnio ze jego dni są w Londynie policzone. :?

erbol - Sob Sty 14, 2006 3:29 pm

Tomasz napisał/a:
Licze na zwycięstwo i niech Crespo strzeli dla nas jak najwiecej bramek
Racja. Myślę, że każdy tutaj liczy na zwycięstwo i...wiem, że Chelsea wygra 0-3 :mrgreen: skąd wiem? przeczucie...hehehe :wink:
A tak na poważnie to mam nadzieję, że Crespo strzeli - po raz kolejny - i udowodni Mourinho, że zasługuje na grę w podstawowej jedenastce W KAŻDYM meczu. To naprawdę bardzo dobry zawodnik. myślę, że się zgodzicie...Chciałbym, żeby się ulokował w Londynie na dłużej gdyż z napastnikami u nas...cienko... :|
[takie mam przynajmniej wrażenie skoro najwięcej bramek ma pomocnik... :? ]

Chomik - Sob Sty 14, 2006 10:20 pm

będzie 0-2 , chyba ze będzie niespodzianka jak z Evertonem, któy był wtedy na 20 pozycji jak teraz Sunderland, wtedy na Goodison Park było 1-1
Goguś - Sob Sty 14, 2006 11:09 pm

Drodzy państwo! Chelsea nie ma innej możliwosci niż wygrać to spotkanie, coś czuje że The Blues zdobędą 3 bramki. Sunderland to niezbyt poukładany zespół a więc podopieczni Jose Mourinho będą mieli duże pole do popisu w kwestji gry ofensywnej - a może z kontry - przy okazji poćwiczyć zgranie przed meczem z Barcą. Najważniejsze jest to, żeby Crespo stabilizował formę bo z Drogbą może być różnie po PNA.
BartekCFC - Nie Sty 15, 2006 8:35 am

0-4 dla Chelsea!! ach....jak to pięknie by było aby wszystkie bramki strzelił Lampard.. Wtedy by sie zbliżył w klasyfikacji strzelców do Ruuda Van Nisterlooya :D
Tomasz - Nie Sty 15, 2006 9:31 pm

Hahaha jak słysze te wszystkie 4, 5 albo 6 do zera dla Chelsea to mnie pusty śmiech ogarnia. Trochę samokrytyki, ludzie.

Parę słow o meczu: całe szczescie ze wygraliśmy bo bylibysmy pośmiewiskiem (nie co dzień traci sie punkty w meczu ze spadkowiczem). Na szczescie nasi staneli na wysokosci zadania i trzy punkty laduja na Stamford. Robben ostatnio jest w świetnej formie, widac po słabszej dyspozycji chyba nie ma juz śladu. No i znowu Crespo udowodnił ze gdyby czesciej dawać mu szanse, to być może to on, a nie Lampard byłby teraz liderem klasyfikacji strzelców. Oby taka forma do dwumeczu z Barcą. :mrgreen:

erbol - Nie Sty 15, 2006 11:04 pm

Tomasz napisał/a:
Hahaha jak słysze te wszystkie 4, 5 albo 6 do zera dla Chelsea to mnie pusty śmiech ogarnia. Trochę samokrytyki, ludzie.
Właśnie. Z tą samokrytyką (i megaoptymizmem) to chyba większość ma tutaj problem [bez urazy chłopaki :wink: ]...A tak poza tym to fajnie, że są kolejne 3 punkty. Fajnie, że jest zwiększona przewaga nad Manchesterem...i oczywiście fajnie, że Crespo strzelił!! :mrgreen: BRAWO!
Thorax - Pon Sty 16, 2006 8:56 am

No i tak jak mówiłem, żadnej znaczącej przewagi bramek, bo tylko jedna. Szkoda czerwonej kartki dla Robbena, będzie go brakować w meczu z Chartlonem, taka kartka :? Szkoda, że Robben o tym nie pomyślał, wybiegając do kibiców, ale co tam. A teraz mi się śmiać chce z waszych typów. 6,5,4 do zera ^^
szosti1906 - Czw Sty 26, 2006 1:54 pm

No i to jest normalne zostawić na forum temat który jest stary jak świat mecz chelsea zsunderalndem był 3 tyg temu a do tego jeszcze typy?????

2-1 dla chelsea :)